Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Илюминати, масони, тамплиери, ротарианци, Католическа църква...  (Прочетена 3642 пъти)
praiseyou
Гост
« Отговор #15 -: Август 09, 2011, 02:58:43 »

Съжалявам за повторението на темата, но доста бързам в последно време.
Разбрах много неща. Отворих очите си.
Чувствам се по друг начин.
Само не разбирам, само ние тук ли осъзнаваме, че нещата НАИСТИНА са такива каквито сам си ги направиш, а не каквито трябва да са, че всичко е в главите не, и че света далеч не е това което виждаме.
Когато споделих с един приятел, ме сметна за филмиран. Да си мълчим ли?
Доста Хора ги осъзнават, едва ли всичките са в този форум, както и едва ли всички в този форум ги Осъзнават - тук сме се събрали Търсачи - на духовното/материалното осъзнаване. В процеса на Осъзнаването ще изгубиш доста приятели и познати, но ще намериш и много нови. Дали да си мълчиш.. сам си решаваш, каквото и да решиш има свойте плюсове и минуси.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #16 -: Февруари 22, 2012, 13:43:44 »

Радвам се да открия тази тема..в търсачката я нямаше о0
Виждам, че имам и съмишленици това е добра новина за цял народ Усмивчица
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #17 -: Февруари 22, 2012, 13:47:37 »

Бих искала да разгледаме един сайт, който случайно намерих и да си кажем впечатленията!
http://slou.alle.bg/ пр. четене!!!
Активен
viosta
Гост
« Отговор #18 -: Февруари 23, 2012, 18:27:26 »

Ariam , ето тук има също доста неща http://www.scribd.com/DENCHEV/d/48489829-%D0%98%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%98%D0%BB%D1%8E%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B8
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #19 -: Февруари 23, 2012, 18:40:49 »

Ние всички живеем в една илюзия-затвор.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: Февруари 24, 2012, 10:05:41 »

Трудно е да се вярва на каквато и да е информация свързана с илюминатите, понеже има много, всичката е противоречива и няма никакви твърди доказателства!!!
Виоста тука те казват , че еди си кои произлизат от другите, а не обратното - добре!Доказано било-добре, а каде са доказателствата?Честно казано за 2 седмици изчетох един тон бумащини, но никаде няма твърди доказателства за твърденията...и какво правим?
Всеки може да седне да напише голяма статия,форум,сайт..но на кое да вярваме!?
Аз лично съм на мнение, че няма значение кои са те, а е по-важно да се освободим от техния контрол над съзнанието, което е факт (ето ти и доказателството) - Дисни,филмчета- моето дете когато гледа филмче на дисни стои като хипнотизирано, после иска да го гледа по 3-4 пъти на ден.Ограничих филмите на Дисни!
Ето нещо с което можем да почнем например.
Друго - музиката(новата "модерна") - аз не слушам такова нещо, защото почва да ражда чужди мисли в главата ми.Например - стоя гледам клип на Риана и в главата ми изникват сцени на насилие и пари и тем подобни неприсъщи за мен.Това са едни от примерите.
Друга организация свързана с илюминатите са Свидетелите на Йехова.Можете да ги намерите навсякаде в нета - форуми,чатове,майспейс,фейсбуук... Те се запознават с вас и почват да промиват мозъците ви (не нарочно, просто са под контрол, защото техните собствени са промити), важно е да знаем, че една фраза е много дълбоко закодирана в тях - "бог да ви благослови" и "любов за всички". Мисля, че това ще ни помогне поне малко по пътя на истината за илюминати и как да се предпазим от тях (до колкото е възможно).
Даже вече видях тук и разпознах един от тях, но ще кажа ника само на лични..ако се загледаме в аватара ще видим знаците...
Хубав ден!!
« Последна редакция: Февруари 24, 2012, 10:17:07 от ariam » Активен
Мъдрост и Хармония
Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #21 -: Февруари 24, 2012, 18:10:08 »

Отговорите може и да се намират в
    Не пипай
    тази книга!   от
    Ян ван Хелсинг
    Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Февруари 24, 2012, 18:20:41 »

Те май всичките му книги на Ван Хелзинг са с такава тематика..ама ми е много трудно да ги намеря онлине а не ми се дават 100 лв за книги само :/ ако има някой на добро сърце да ми предостави материалите(книгите) наистина много ще ми помогне!
    Активен
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #23 -: Февруари 24, 2012, 18:30:29 »

Ето и линкче
    http://www.otzvuk.com/Knigi/Okultna/Taini%20obshtestva/ian.van.helzing-ne.pipai.tazi.kniga.pdf

дано да съм помогнал.
    Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: Февруари 25, 2012, 03:40:17 »

Благодаря след малко ще го погледна, но със сигурност си помогнал Намигване
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Илюминати. "Митът за Христос досега ни е вършил добра работа" - папа Лъв Х
    Любопитни факти
    Evolution 8 12338 Последна<br />публикация Февруари 18, 2011, 23:10:59
    от yyy
    ИНДИГО СРЕЩУ ИЛЮМИНАТИ! Или вярвате ли, че илюминати планират смъртта на индиго? « 1 2 3 4 5 »
    Програмиране, световен елит
    dragon reborn 60 5722 Последна<br />публикация Март 01, 2012, 15:50:57
    от Orion

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright