Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Илюминати, масони, тамплиери, ротарианци, Католическа църква...  (Прочетена 3478 пъти)
tallulla
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Злото трябва да се обезглави!

« -: Юли 16, 2010, 19:33:34 »

Светът е изграден от два основни компонента - материя и енергия - тяло и душа.
Чувствали ли сте понякога, че знаете нещо, което не можете да обясните? Чувствате нещо през целия си живот - че нещо в света не е наред - но не знаете какво.., червей в главатd Ви, който Ви побърква. Че светът, който очите виждат е далече от истината. А истината е, че всички ние сме роби в затвор, който не можем да помиришем, докоснем или опитаме. Затвора на съзнанието. Кой ни управлява???
Къде е мястото на хората-Ангели, каква е Мисията им?
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #1 -: Юли 16, 2010, 19:42:55 »

Не знам, няма база за сравнение. Не съм била на друго място, където да е "наред", за да кажа, че тук не е наред...Ако кажа, че не е наред, с какво го сравнявам? С някаква идея в ума...А кой ни управлява, има общ план, има и индивидуален. В общия план, ти си на една планета, и тя се движи нанякъде. Тази планета е част от една слънчева система, която също се движи нанякъде. А тази лънчева система, е част от една галактика, която и тя се движи...Това е, физически погледнато...
А в личен план сам се командваш и определяш. Ако не, други ще те определят.
Активен
tallulla
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Юли 16, 2010, 20:19:11 »

Чисто физически - може би. Тогава - каква е функцията на "специалните" хора? Като опозиция на какво съществуват? Надали нещо в света съществува самоцелно, ей така.
Активен
lessus
Неактивен Неактивен

Публикации: 250

• Град: Абсолюта, У Дома
  • До скоро :)

« Отговор #3 -: Юли 16, 2010, 20:31:33 »

Да Намигване А и освен че те се опитват да "наблюдават" ... те също са "наблюдавани"
    Активен

Отразената светлина не топли ...
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #4 -: Юли 16, 2010, 20:41:00 »

Те не са опозиция.
    Идеята не е да успявам срещу тебе, което е стария модел - да спечеля за твоя сметка, за сметка на това, че ти ще загубиш. Идеята е да успяваме заедно.
    Активен
    lessus
    Неактивен Неактивен

Публикации: 250

• Град: Абсолюта, У Дома
  • До скоро :)

« Отговор #5 -: Юли 16, 2010, 21:19:31 »

Усмивчица Например http://www.vbox7.com/play:28f50210 . Да речем че са тук само да донесат малко познание ... и ако са решили да го използват за своя угода..добре,но дотук Усмивчица сега ще си вземем Знанието и .. моля ,този път без господари и роби - Заедно Усмивчица
    Активен

Отразената светлина не топли ...
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #6 -: Юли 16, 2010, 22:25:32 »

Чувствали ли сте понякога, че знаете нещо, което не можете да обясните? Чувствате нещо през целия си живот - че нещо в света не е наред - но не знаете какво.., червей в главата Ви, който Ви побърква. Че светът, който очите виждат е далече от истината. А истината е, че всички ние сме роби в затвор, който не можем да помиришем, докоснем или опитаме. Затвора на съзнанието. Кой ни управлява???
    Да! Изпитвам това чувство. Това, което виждат очите... е илюзия. Но нали чрез тази илюзия научаваме нещо истинско. Да-ние сме в затвор. И сами си поставяме ограничения. Но, колкото и да е странно... всъщност сме свободни. Кой ни управлява? Да, хубав въпрос... всеки би казал-"Бог" и за това би било банален отговор. Тъкмо защото не знаем какво е Бог...  Усмивчица     
    Чудесна тема! Усмивчица
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #7 -: Юли 16, 2010, 22:28:50 »

Чувствали ли сте понякога, че знаете нещо, което не можете да обясните? Чувствате нещо през целия си живот - че нещо в света не е наред - но не знаете какво.., червей в главата Ви, който Ви побърква. Че светът, който очите виждат е далече от истината. А истината е, че всички ние сме роби в затвор, който не можем да помиришем, докоснем или опитаме. Затвора на съзнанието. Кой ни управлява???
    Да! Изпитвам това чувство. Това, което виждат очите... е илюзия. Но нали чрез тази илюзия научаваме нещо истинско. Да-ние сме в затвор. И сами си поставяме ограничения. Но, колкото и да е странно... всъщност сме свободни. Кой ни управлява? Да, хубав въпрос... всеки би казал-"Бог" и за това би било банален отговор. Тъкмо защото не знаем какво е Бог...  Усмивчица     
    Чудесна тема! Усмивчица

Как е възможно хем да сме в затвор, хем да сме свободни?
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #8 -: Юли 16, 2010, 22:43:34 »

Ами аз писах и в една друга тема, но нищо. Нали все пак-донякъде сме ограничени. Душата в тялото... но когато се откажем от ограниченията, които сами си "поставяме", разбираме, че всъщност сме свободни...
    Активен
    onidar
    Аз съм . . . и какво от това!
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 87

• Град: Русе
    « Отговор #9 -: Юли 17, 2010, 01:23:35 »

Проблема на повечето хора е че са ограничени в своето духовно и материално развитие,чрез най-различни методи,способи и познания от група хора,организации или от двете(на различни нива).
    Истина е и че много хора въприки това,са достигнали до просветление.
    И ДВЕТЕ СА ВЕРНИ!?!
    Най-важно е ТИ къде си и какво правиш...всичко друго са празни приказки.Моля събудете се!
    Активен

Светът е оцелял,защото се е смял ... и други работи.
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #10 -: Юли 17, 2010, 01:37:05 »

на които му се чете сериозничка и трудничка книжка по темата - ви препоръчвам тази
    http://www.book.store.bg/p15457/otkrovenieto-na-sion-lin-pinket.html
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    tallulla
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Юли 30, 2010, 02:50:20 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xO0Y3_zZ_S0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xO0Y3_zZ_S0</a>
    Активен
    wowfreak
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 6

винаги има време за промяна

« Отговор #12 -: Август 03, 2011, 18:54:14 »

Здравейте на всички Усмивчица
    Нов съм във форума, препоръчаха ми го и съм доста доволен. Отвори ми очите за неща, които преди усещах, но сега виждам и знам, че са така.
    Едно от нещата са точно илюминатите. И преди знаех за тях, но последно време вникнах по-дълбоко в нещата и си мисля...по дяволие, могат ли да бъдат спряни? Че те контролират всичко, абсолютно всичко. И каква е ролята на децата индиго в цялата работа? Да ги свалят от власт? Разбирам, че това е просто ''етикет'', но е доста важен етикет който определя някои неща. Какво се очаква да стане по-нататък, някой може ли да каже? Както вървят нещата доста хора ще умрат и тотално ще паднем под тяхната власт.
    Надявам се да се включите в темата. Не мисля, че това е въпрос който трябва да бъде задраскван с думите ''не е вярно''.

Усмивчица
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #13 -: Август 03, 2011, 19:06:11 »

Здравей и Добре дошъл.

Както виждаш имаме такава тема ,където ти преместих поста, ще се радвам да се доразвие и също можеш да прочетеш по-горните постове.

За да не се получават дублажи е хубаво да се ползва бутона горе в ляво - търси.

Това е част от условията за ползване на форума с които е добре да се запознаеш.

Пожелавам ти приятен и ползотворен престой с нас

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    wowfreak
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 6

винаги има време за промяна

« Отговор #14 -: Август 09, 2011, 02:11:04 »

Съжалявам за повторението на темата, но доста бързам в последно време.

Разбрах много неща. Отворих очите си.
    Чувствам се по друг начин.
    Само не разбирам, само ние тук ли осъзнаваме, че нещата НАИСТИНА са такива каквито сам си ги направиш, а не каквито трябва да са, че всичко е в главите не, и че света далеч не е това което виждаме.
    Когато споделих с един приятел, ме сметна за филмиран. Да си мълчим ли?
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Илюминати. "Митът за Христос досега ни е вършил добра работа" - папа Лъв Х
    Любопитни факти
    Evolution 8 12114 Последна<br />публикация Февруари 18, 2011, 23:10:59
    от yyy
    ИНДИГО СРЕЩУ ИЛЮМИНАТИ! Или вярвате ли, че илюминати планират смъртта на индиго? « 1 2 3 4 5 »
    Програмиране, световен елит
    dragon reborn 60 5439 Последна<br />публикация Март 01, 2012, 15:50:57
    от Orion

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright