Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Facebook  (Прочетена 1955 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« -: Юли 14, 2010, 13:41:39 »

не искам като отворя тема да се вижда профилът ми в Facebook ако натиснат -харесва ми . как да го променя?
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #1 -: Юли 14, 2010, 14:13:42 »

не искам като отворя тема да се вижда профилът ми в Facebook ако натиснат -харесва ми . как да го променя?

Тази информация се добавя в базата от данни на фейсбук, аз нямам достъп до там да се промени.

П.П. Само вие виждате, че сте натиснали бутона "Like" и ви изкача картинка на вашия профил. Останалите виждат само колко хора го харесват, но не и хората, които го харесват. Принципа на бутона е да изкарва вашата снимка когато сте логнат. Някой потребител, който не ви е в приятелската листа не може да види, че сте натиснали бутона. Единствено потребители логнати във фейсбук, които са ваши приятели би им изскочила снимката ви. Дори вие самите ако не сте логнати във Фейсбук не бихте могли да видите, че сте гласували за статията.

Анонимността е гарантирана за всички потребители, които не са във вашата фриенд листа.

За нагледен пример: В момента съм натиснал бутона "Like" на тази тема. Само потребителите, които ме имат добавени във фейсбук като приятел биха могли да ми видят снимката, всички останали ще видят "One person likes this. "
    « Последна редакция: Юли 14, 2010, 14:30:19 от indigo » Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Юли 14, 2010, 14:35:06 »

честно казано има хора от приателската листа които също не бих искала да ме виждат Тъжен
    Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #3 -: Юли 14, 2010, 14:36:37 »

честно казано има хора от приателската листа които също не бих искала да ме виждат Тъжен

За съжаление единственото решение на това е да не натискате този бутон. Мога да ви посъветвам да бъдете по-внимателна когато разглеждате първите постове(на всяка тема), да не натиснете бутона.
    Активен

Anub1s
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Усмихни се :)

« Отговор #4 -: Юли 14, 2010, 14:44:31 »

Защо ? Да не се притесняваш, че ще те помислят за луда ?
    Спокойно, аз на моите като им казах бях с нагласата, че ще ме дерат от главата до петите с месеци(а са хора които познавам от почти 10 години и направо могат да ме опънат на кръста ако искат), но го приеха добре, даже след време се заприказвахме за различни окултни теми(естествено не подминахме извънземните Усмивчица ).
    Активен

Може да притежавате всичко което пожелаете, но не може да имате всичко на този свят.
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Юли 14, 2010, 14:50:06 »

хахаха това въобще не ме притеснява , отдавна са ме обявили за луда само не са ме освидетелствали Усмивчица))) ама все пак обичам да имам контрол над личното си пространсво и мисли
    Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #6 -: Юли 14, 2010, 14:51:43 »

Eona Lightholder, контрола е изцяло в твоите ръце. Само ти може да натиснеш този бутон, никой друг!
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #7 -: Юли 14, 2010, 14:55:35 »

ама индиго едно момиче от темата - дали няма да ме срещне дрън дрън.....- ми е видяла снимката, а не ми е приятелка !!!!!
    Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #8 -: Юли 14, 2010, 15:06:35 »

ама индиго едно момиче от темата - дали няма да ме срещне дрън дрън.....- ми е видяла снимката, а не ми е приятелка !!!!!

Дай линк към въпросната тема. Facebook е втория по големина сайт след google в света не биха допуснали бъгове в системата си, а ако се появят ги отстраняват моментално.

Помоли въпросното момиче, да направи Printscreen също така да докаже, че не е в приятелската ти листа, и лично ще се погрижа да алармирам Facebook (въпреки, че се съмнявам да имат проблем в системата си, защото ако това беше така ти сега щеше да виждаш моя профил в тази тема).
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #9 -: Юли 14, 2010, 15:11:05 »

http://indigota.com/index.php?topic=1744.0

ето това е темата която аз съм я пуснала.проверих профила на момичето и по е-маила и видиах,, че не ми е в приятелите виж 3ят или 4ят коментар
    Активен

Teleca
    Гост
    « Отговор #10 -: Юли 14, 2010, 15:12:13 »

Само на приятелите си можеш да виждаш снимката ако е гласувал - току що го изтествах. А виж, ако е нещо от настройките ти в лицекнигата е друг въпрос...

[edit]Всъщност, ако на някой не му харесва че приятелите му ще <<вмъкни каквото искаш тук>> да не натиска бутона![/edit]
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #11 -: Юли 14, 2010, 15:15:45 »

Аз също съм натиснал бутона в тази тема, Телеца също. Виждам само неговата и мойта снимка. Снимката на телеца я виждам защото е в приятелската ми листа, а твоята не я виждам защото не си.
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #12 -: Юли 14, 2010, 15:38:48 »

ок мерси много ! аз и пребъзиках настроиките в феиса ! там ми е егото тук е етерното ми тяло, нямам образ, тук съм този които ще бъда Усмивчица
    Активен

shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #13 -: Юли 14, 2010, 16:15:58 »

Eona, снимката която видях, е моята! Затова попитах какво прави тази снимка там
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #14 -: Юли 14, 2010, 16:35:17 »

oooo аааааа добре . че аз пощурих народа тука.  поне сега е ясно относно връзката с феиса
    Активен

Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    интересни снимки във Facebook
    Снимки
    Eona Lightholder 1 3166 Последна<br />публикация Януари 14, 2011, 05:29:05
    от ivan62ka07
    Facebook икона в профила ви
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Administrator 3 1428 Последна<br />публикация Август 28, 2011, 11:16:06
    от Турист
    Вирус от Facebook трие антивирусите
    Любопитни факти
    Турист 5 1068 Последна<br />публикация Юли 30, 2011, 10:22:21
    от Турист

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright