Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дали няма да ме срещне някъде на кръстопът..... :)  (Прочетена 3241 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #15 -: Юли 14, 2010, 01:25:40 »

ооо аз съм сигурна че ни пазят, иначе такава хубава планетка -да са ни затрили отдавна и да си ни я взели Усмивчица ама не може и да сме наи-тъпите , просто сме още пубери,чакат да съзрееме Усмивчица)))
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
akela
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 38

« Отговор #16 -: Юли 14, 2010, 03:25:20 »

Като знам,че сме най-бавно развиващите се разумни същества във Вселената...представям си що за извънземни,ще искат контакт с нас.
Знам че до няколко години,ще има осъществен контакт(физически) с една от многото извъземни раси,но тека или инъчи контролират хората на земята.Тогава ще "светне" на много хора на Земята,че те не са центъра на Вселената и Тя не се върти около тях,а са всъщност едно "бавно развиващо се дете",което почва да дразни по-напредналите в Еволюцията.
До кога ли НАЙ-ВИСШИТЕ РАСИ ЩЕ НИ ЗАКРИЛЯТ И ПАЗЯТ!?!

Това пък откъде ти хрумна? Шокиран..Имаш ли представа колко милиарди галактики с безброй звезди и планети съществуват?Що реши,че сме най-тъпите Безмълвие..ужас..Ако има контакт с извънземните,то той ще си е режисиран и подготвен от управниците на планетата ни..и това според мен,ще е началото на новата мрачна епоха за човечеството!Или иначе казано НСР.Пропагандата Ню Ейдж също е тяхно дело
п.с.Събудете се,бе хора..никой не ни пази,и не ни закриля освен самите нас..Никакви плеядинци няма да дойдат да ни спасяват.Това е вселена на свободен избор,и ако човечеството е избрало да играе ролята на добитък,никой няма да се намеси,щото това си е наш избор!
Ние сме ферма за лууш,и нищо повече!Поне докато вярваме и чакаме"извънземните" да дойдат да ни спасяват Веселяк Веселяк Веселяк

кофти ...
Активен
Evolution
Гост
« Отговор #17 -: Юли 14, 2010, 07:19:07 »

Като знам,че сме най-бавно развиващите се разумни същества във Вселената...представям си що за извънземни,ще искат контакт с нас.
Знам че до няколко години,ще има осъществен контакт(физически) с една от многото извъземни раси,но тека или инъчи контролират хората на земята.Тогава ще "светне" на много хора на Земята,че те не са центъра на Вселената и Тя не се върти около тях,а са всъщност едно "бавно развиващо се дете",което почва да дразни по-напредналите в Еволюцията.
До кога ли НАЙ-ВИСШИТЕ РАСИ ЩЕ НИ ЗАКРИЛЯТ И ПАЗЯТ!?!

Това пък откъде ти хрумна? Шокиран..Имаш ли представа колко милиарди галактики с безброй звезди и планети съществуват?Що реши,че сме най-тъпите Безмълвие..ужас..Ако има контакт с извънземните,то той ще си е режисиран и подготвен от управниците на планетата ни..и това според мен,ще е началото на новата мрачна епоха за човечеството!Или иначе казано НСР.Пропагандата Ню Ейдж също е тяхно дело
п.с.Събудете се,бе хора..никой не ни пази,и не ни закриля освен самите нас..Никакви плеядинци няма да дойдат да ни спасяват.Това е вселена на свободен избор,и ако човечеството е избрало да играе ролята на добитък,никой няма да се намеси,щото това си е наш избор!
Ние сме ферма за лууш,и нищо повече!Поне докато вярваме и чакаме"извънземните" да дойдат да ни спасяват Веселяк Веселяк Веселяк

Много си далече от истината. Апелираш хората да се пробудят като ти все още не си го направила. Не е нужно да обяснявам защо грешиш, защото в най-скоро време ти сама ще го видиш с очите си! Имай търпение и това ще се случи!
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 733

« Отговор #18 -: Юли 14, 2010, 10:13:32 »

"Ако някой влезе в просъницата ми и ме повдигне" - ще наблюдавам какво се случва. Ще се опитам да разбера дали това е "някой", и ще се опитам да установя контакт. Ако се яви страх, ще застана срещу него и ще го прогоня.
За извънземните - вярно е, че те няма да дойдат да ни оправят кашата, която сме забъркали. Не знам кога и как ще се установи контакт, но той със сигурност няма да е чрез политиците - "контрола" от тяхна страна със сигурност ще бъде отбягнат. Контакта ще е личен... Така си мисля.
Активен
kim
Гост
« Отговор #19 -: Юли 14, 2010, 10:31:47 »

"И вие мислите, че сме един инцидент тук на тази планета, застанала на точното разтояние от Слънцето, еволюирала милиарди години за да започне живот, че сме сами без да има кой да ни пази и някой ден ей така животът тук може да бъде заличен просто ей така?! Това е най-безмисленото нещо".
Ние сме прекрасен вид, нищо че така така изглежда сега - заспал вид. Ние сме вид с въображение, създаваме реалности с мисълта си. Красив вид, нищо че сме малко погрознели от мислите и начинът на живот. Въпреки всичко много ни обичат, защото сме техни братя и сестри. Как ще се отнасяш към по-малкото си братче или сестриче, като големият и умен с пребрежение или, ще го гушнеш с любов и ще го научиш как да стане разумно същество? Та ние самите сме "извънземни" - от един Извор идваме.
Идеята е да вдигнем вибрацията си не те да понижават тяхната за тази масова среща и явление, а в тази повишена вибрация страх няма. Вижте, че по някои места хората се трепат с камъни още, като преди 2 000 години... Всичко с времето си просто. И детето разпаря жабата да види какви са и червата.
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: Юли 14, 2010, 10:41:40 »

"Като бях дете, като дете мислех и разсъждавах. Откак станах мъж, напуснал съм детинското" .Детето в един момент пораства и му се налага да поеме отговорност за себе си. Не може цял живот и през цялото време да се държим като деца, и да искаме друг някой да ни "спасява" и да поема отговорност...Все в един момент ни се налага да пораснем.
Като приказката, дето гарджетата казали на майка си: мамо, това гнездо е много изцапано, хайде да се преместим в друго. Старата гарга казала: че вие и него ще изцапате! Я по-добре си стойте тука...
Така е и с учителите: да, те идват, винаги са идвали. Но те не могат да свършат нашата работа тук!
Активен
kim
Гост
« Отговор #21 -: Юли 14, 2010, 10:55:54 »

"Като бях дете, като дете мислех и разсъждавах. Откак станах мъж, напуснал съм детинското" .Детето в един момент пораства и му се налага да поеме отговорност за себе си. Не може цял живот и през цялото време да се държим като деца, и да искаме друг някой да ни "спасява" и да поема отговорност...Все в един момент ни се налага да пораснем.
Като приказката, дето гарджетата казали на майка си: мамо, това гнездо е много изцапано, хайде да се преместим в друго. Старата гарга казала: че вие и него ще изцапате! Я по-добре си стойте тука...
Така е и с учителите: да, те идват, винаги са идвали. Но те не могат да свършат нашата работа тук!

Права си. Това ми беше и идеята погледнато от друга страна - ние сами трябва да вдигнем вибрацията си за да може тогава, да крачим свободно сред другите същества. Как бихме могли сега, когато ние собствените си различия не можем да изгладим още, камо ли същество в малко по различен вид или цвят на кожата - каквото и да е. Не че няма такива в човешки тeла.
Сещам се за едно интервю с доктор Браян Уеис, който е главно завеждащ психиатрията в Маями, наистина дебело СВ. Прави хипнотерапия. Еми един от хилядите хора с които работи казва: "Вие хората сте много интересни, като си мислите, че сте сами.." Каква била случката, ами умираща планета в система - къде отиват душите, миграция към Земята. Така че тази дума "извънземно" е малко относителна, кой кой e не е ясно, но сме едно със всички това е факт.
Наистина няма да се хвърлят да ни спасяват буквално. Няма да дойдат да изтрепят управниците диктатори и да настъпи идилията хахахахах
Ученията, които имаме са напълно достатъчни за да излезнем от нравствената криза и да пораснем много бързо. Колко гурота и месии да слезнат още да повтарят: любов, прошка, състрадание, истина, добро...  то стана смешно вече, от повтаряне станаха на "клишета" та хората не ги чуват тия работи вече... Веселяк
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #22 -: Юли 14, 2010, 10:59:57 »

Не знам дали ще ме срещне извънземно и не се страхувам сега, но, да си призная, бих се стреснала едно сторъко с три крака и петдесет глави да ми махне с ръчичките си:"Здрасти! Ти нали беше човек, или се бъркам? Ами как се казваш?" Най-вероятно косите ми ще побелеят от ужас. Ухилен
Не, не е задължително извънземните да са това, което казах, просто давам пример.
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: Юли 14, 2010, 11:31:12 »

ДА, Роувър. А най обичам когато с някой по различен начин казваме едно и също.
Само бих добавила:....тогава, да, тогава те ще дойдат, и ще можем да си общуваме. Нещо като: помогни си сам, да ти помогне и господ. Като се бориш и се блъскаш насам натам, и правиш усилия да излезеш от ситуацията, все ще ти изпратят помощ и насока. Както е станало при тебе. Но работата трябва да си я свършиш сам. Ето представи си, че седиш в стаята с един охлюв. Ти го виждаш и го знаеш, че е охлюв, но той тебе не те вижда, и не знае кой си ти и какъв си. Ами откъде знаеш, че сега до тебе няма извънземен? Ако е на по-висока степен на развитие, той ще те вижда, а ти него не.Е, как ще се установи връзка?...
Та ето, ти сам казваш, че дори и тука на земята, сред себеподобни, е трудно да срещнеш някой като тебе...
Активен
kim
Гост
« Отговор #24 -: Юли 14, 2010, 11:48:13 »

ДА, Роувър. А най обичам когато с някой по различен начин казваме едно и също.
Само бих добавила:....тогава, да, тогава те ще дойдат, и ще можем да си общуваме. Нещо като: помогни си сам, да ти помогне и господ. Като се бориш и се блъскаш насам натам, и правиш усилия да излезеш от ситуацията, все ще ти изпратят помощ и насока. Както е станало при тебе. Но работата трябва да си я свършиш сам. Ето представи си, че седиш в стаята с един охлюв. Ти го виждаш и го знаеш, че е охлюв, но той тебе не те вижда, и не знае кой си ти и какъв си. Ами откъде знаеш, че сега до тебе няма извънземен? Ако е на по-висока степен на развитие, той ще те вижда, а ти него не.Е, как ще се установи връзка?...
Та ето, ти сам казваш, че дори и тука на земята, сред себеподобни, е трудно да срещнеш някой като тебе...

Много готино сравнение с охлюва. Знаеш ли какво ме подсети с него.. имаше един момент в книжката "Физика на вярата" и примерът със жабата за това, как тя седи и единственото нещо, което възпиема и вижда с капацитетът на очите си, е когато обектът е в движение. Примерът беше с езеро. Ако то не се развълнува тя няма да знае, че то е там и няма изобщо да го види, или мухата, която прелита и тя изтрелва езикът си...
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Юли 14, 2010, 12:24:28 »

Да...аз се сетих, има една приказка за едни такива две жаби . Те живеели в един кладенец, и веднъж едната казала на другата: Знаеш ли, има едно нещо, което се казва океан. И то е много голямо и красиво, хайде да отидем там.
Другата жаба казала: глупости, ти си се побъркала. Няма нищо извън стените на кладенеца. Но нашата жаба била убедена: добре като не вярваш, стой си тука. И тръгнала да търси океана. Но пътя бил много опасен, навсякъде хвърчали автомобили, можели всеки момент да прегазят нашата жаба...
Та така. Ако искаш да запазиш живота си, оставаш си в кладенеца. Ако искаш да го изгубиш, за да го намериш, тръгваш към океана...
Активен
Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #26 -: Юли 14, 2010, 13:10:56 »

Моята реакция при подобна среща би била нещо такова:
    В началото ще има прилив на страх, който няма да мога да си обясня по-късно и сърцето ми ще се пробва да изкочи. ( 5мин)
    После ще  се издразня на собствения си страх и ще се разгневя на себе си. ( от 10 до 20 мин)
    После като ми писне да се дразня на собствените си слабости може и да им обърна малко внимание и на тях. Ще ги питам, защо не са измислили по-тактичен начин да се появят. Най-вероятно ще им споделя и че ако другия път пак не носят нищо сладко няма въобще да стана да се занимавам с тях и ще ги игнорирам.
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #27 -: Юли 14, 2010, 13:35:26 »

хахахаха трябва да звъннат на вратата с букет цветя и бонбонки хахахахаха тогава може и да не ме е толкова шубе ама ще има да се пуля.
     напомня ми за гуслярските истории на Кир Буличов за крупиките хахахахахахахаха
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #28 -: Юли 14, 2010, 13:35:53 »

Не бих казал,че сме най-тъпата раса понеже да не забравяме лемурийците-най-развитата раса за времето си в Млечния път!

Та ако има извънземни същества,то те ни управляват и печелят пари и злато,а ние сме им слуги!
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 613

• Град: София
  • « Отговор #29 -: Юли 14, 2010, 13:47:30 »

Star Rover, твоето мнение абсолютно се припокрива с моето, особено в тази част:

Цитат
    Та ние самите сме "извънземни" - от един Извор идваме.

Наистина всички идваме от един извор, но визията ни и развитието ни са различни и съобразени с дома, в който живеем.

Аз не знам как бих реагирала ако срещна същество от друга планета... Предполагам, че ще ме хване шубе, защото няма да знам какво мога да очаквам от съответното създание. Освен това, в представите ми, визията им е доста по- различна от нашата. А ние сме свикнали да приемаме за страшно всичко, различно от това, което сме свикнали да виждаме. Тъй, че сигурно ще си плюя на петите и ще подпаля подметките от бягане Усмивчица
    Активен
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Няма случайни неща « 1 2 »
    Обща тематика
    AIA 29 3218 Последна<br />публикация Юли 21, 2009, 20:45:29
    от Бунтарката
    Да искаш да си някъде :) « 1 2 3 »
    Обща тематика
    Herowar 31 1541 Последна<br />публикация Юли 11, 2010, 15:00:24
    от nia.boneva6
    Незнам дали да го нарека сън...
    Необичайни преживявания
    Someone 4 1693 Последна<br />публикация Септември 29, 2010, 19:45:35
    от Someone
    няма невъзможни неща!!!!!
    Видео клипове
    estira 0 841 Последна<br />публикация Април 15, 2011, 22:27:24
    от estira
    Въпросникът, след който няма да сте същите
    Обща тематика
    Evolution 5 1015 Последна<br />публикация Май 20, 2011, 16:16:02
    от Lola

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright