Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дали няма да ме срещне някъде на кръстопът..... :)  (Прочетена 3085 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« -: Юли 13, 2010, 15:36:40 »

Как бихте реагирали при близка среща от 3ти вид?
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #1 -: Юли 13, 2010, 16:21:34 »

А какви са тези срещи?
    Активен
    psyhea
    Гост
    « Отговор #2 -: Юли 13, 2010, 17:49:02 »

Предпочитам да не ми се случва..Нямам вяра на никого,най-малко пък на извънземните без значение от кой отбор го играят!
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Юли 13, 2010, 18:53:47 »

да това са срещи с извънземи
    Активен

shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #4 -: Юли 13, 2010, 19:03:58 »

Честно, нищо не разбрах. Каква среща с извънземни? А тази от снимката какво общо има със "среща с извънземни"?
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #5 -: Юли 13, 2010, 19:21:13 »

Доста...странен въпрос питаш...

Да не би да проверяваш кой е най-стабилен психически и вечерта докато спи да го издебнеш!?

Честно да си кажа-никак не бих реагирал-бих им задал телепатичен въпрос и така бих общувал с тях!
    Активен
    Ева
    Водно конче :)
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 37

« Отговор #6 -: Юли 13, 2010, 19:29:49 »

Бих рухнала психически , ако се появят вечер. Няма да говоря за здравословните проблеми, които си навличам от страха от тъмното (отново).
    Ако е през деня - бих направила опит за общуване.
    Активен

It is so me ..
    kim
    Гост
    « Отговор #7 -: Юли 13, 2010, 19:58:15 »

чакам ги и ще ги прегърна е така 
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #8 -: Юли 13, 2010, 20:56:51 »

Цитат
    Честно, нищо не разбрах. Каква среща с извънземни? А тази от снимката какво общо има със "среща с извънземни"?

каква снимка
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #9 -: Юли 13, 2010, 20:58:51 »

Цитат
    Доста...странен въпрос питаш...

Да не би да проверяваш кой е най-стабилен психически и вечерта докато спи да го издебнеш!?

Честно да си кажа-никак не бих реагирал-бих им задал телепатичен въпрос и така бих общувал с тях!

Питам за да разбера само мене ли ме е страх
    Активен

kim
    Гост
    « Отговор #10 -: Юли 13, 2010, 23:39:07 »

Ако някой влезне в просъницата ти и те повдигне на една педя от леглото, какво ще направиш? Усмивчица
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #11 -: Юли 13, 2010, 23:46:40 »

Ако някой влезне в просъницата ти и те повдигне на една педя от леглото, какво ще направиш? Усмивчица
    иска ми се да се пошегувам и да кажа- зависи с каква цел ме повдига и как изглежда Усмивчица)))
    но честно казано и на сън и на яве ми се изправя косата от страх и ме е яд ужасно, защото тъкмо затова не влизат вж официален контакт с нас , защото не сме подготвени да приемем различността им Тъжен
    Активен

kim
    Гост
    « Отговор #12 -: Юли 13, 2010, 23:59:03 »

иска ми се да се пошегувам и да кажа- зависи с каква цел ме повдига и как изглежда Усмивчица)))
    но честно казано и на сън и на яве ми се изправя косата от страх и ме е яд ужасно, защото тъкмо затова не влизат вж официален контакт с нас , защото не сме подготвени да приемем различността им Тъжен

Така е, няма и да влезнат скоро. В сънищата обаче е по-лесно, защото там може само да ти кажат нещо и ти просто да слушаш.
    Виж в просъница е почти, като на яве... лежиш, усещаш си леглото, но с другият крак си в сънят.. но четрите "пипала" те вдигат и ти нищо не можеш да направиш, овен да се молиш хахаххаха или просто да чакаш   Пристрастяване
    Активен
    onidar
    Аз съм . . . и какво от това!
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 87

• Град: Русе
    « Отговор #13 -: Юли 14, 2010, 00:28:44 »

Като знам,че сме най-бавно развиващите се разумни същества във Вселената...представям си що за извънземни,ще искат контакт с нас.
    Знам че до няколко години,ще има осъществен контакт(физически) с една от многото извъземни раси,но тека или инъчи контролират хората на земята.Тогава ще "светне" на много хора на Земята,че те не са центъра на Вселената и Тя не се върти около тях,а са всъщност едно "бавно развиващо се дете",което почва да дразни по-напредналите в Еволюцията.
    До кога ли НАЙ-ВИСШИТЕ РАСИ ЩЕ НИ ЗАКРИЛЯТ И ПАЗЯТ!?!
    Активен

Светът е оцелял,защото се е смял ... и други работи.
    psyhea
    Гост
    « Отговор #14 -: Юли 14, 2010, 00:57:07 »

Като знам,че сме най-бавно развиващите се разумни същества във Вселената...представям си що за извънземни,ще искат контакт с нас.
    Знам че до няколко години,ще има осъществен контакт(физически) с една от многото извъземни раси,но тека или инъчи контролират хората на земята.Тогава ще "светне" на много хора на Земята,че те не са центъра на Вселената и Тя не се върти около тях,а са всъщност едно "бавно развиващо се дете",което почва да дразни по-напредналите в Еволюцията.
    До кога ли НАЙ-ВИСШИТЕ РАСИ ЩЕ НИ ЗАКРИЛЯТ И ПАЗЯТ!?!

Това пък откъде ти хрумна? Шокиран..Имаш ли представа колко милиарди галактики с безброй звезди и планети съществуват?Що реши,че сме най-тъпите Безмълвие..ужас..Ако има контакт с извънземните,то той ще си е режисиран и подготвен от управниците на планетата ни..и това според мен,ще е началото на новата мрачна епоха за човечеството!Или иначе казано НСР.Пропагандата Ню Ейдж също е тяхно дело
    п.с.Събудете се,бе хора..никой не ни пази,и не ни закриля освен самите нас..Никакви плеядинци няма да дойдат да ни спасяват.Това е вселена на свободен избор,и ако човечеството е избрало да играе ролята на добитък,никой няма да се намеси,щото това си е наш избор!
    Ние сме ферма за лууш,и нищо повече!Поне докато вярваме и чакаме"извънземните" да дойдат да ни спасяват Веселяк Веселяк Веселяк
    Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Няма случайни неща « 1 2 »
    Обща тематика
    AIA 29 3150 Последна<br />публикация Юли 21, 2009, 20:45:29
    от Бунтарката
    Да искаш да си някъде :) « 1 2 3 »
    Обща тематика
    Herowar 31 1418 Последна<br />публикация Юли 11, 2010, 15:00:24
    от nia.boneva6
    Незнам дали да го нарека сън...
    Необичайни преживявания
    Someone 4 1641 Последна<br />публикация Септември 29, 2010, 19:45:35
    от Someone
    няма невъзможни неща!!!!!
    Видео клипове
    estira 0 762 Последна<br />публикация Април 15, 2011, 22:27:24
    от estira
    Някъде бях чела , че душите на самоубийците не се прераждат. Къде е истината ? « 1 2 3 »
    Въпроси и отговори
    viosta 35 3163 Последна<br />публикация Юни 02, 2017, 19:12:08
    от Странник

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright