Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Архангел Габриел!!!  (Прочетена 4809 пъти)
dragon reborn
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 58

« -: Юли 13, 2010, 00:03:24 »

Кой от Вас усеща, че Архангел Габриел е върнат на земята в човешка форма?
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Юли 13, 2010, 00:56:45 »

Не и аз! Ухилен

Но,драгън риборн,обоснови своя въпрос!Кажи нещо повече!

Ето инфо за самия архангел:
БОЖИЯТ ВЕСТИТЕЛ

Той е този, който непрекъснато се стреми към изясняване на реалността, към фокусиране на Божествеността от небесата до физическото, и съответно да позволи на тези, които живят във физическото да трансцедентират чрез него до Божественото. Той стои в много важна точка, разпръсквайки илюзията около себе си и помагайки на другите да сторят същото. Това е начина, по който той служи.

Интересно е, че Габриел е известен с това, че държи рог. Какво ти говори това? Габриел се занимава с астралния план, частта от реалността, която е много близо до физическото, но още не е стигнала там. Той казва, "Аз ще надуя рога си, така че да можеш да ме намериш." Той ти подсказва да разкъсаш илюзиите на астралния план и да видиш какво наистина има в астралния план, защото то скоро ще се прояви на физическо ниво. Ако знаем какво предстои, ще знаем върху какво да работим. Габриел освен това фокусира цялата енергия на Творението, креативната сила на аспектите от едно до осем - и след това я предава на Сандалфон, Архангела на физическия план.

Ангел на възкресението,милостта,отмъщението,смъртта,раждането,трансформацията и мистичното тайнство,както и на миротворството.Държи маслинова клонка,симфил на мира.Повелителка на ангелите пазители,които се грижат за рая,освен това се смята за ангел на Луната.Пазителка на енергията на Богинята,като покровителства онези които й служат.Символът на Габриел е линията jleur-de-lis,което символизи триединството на Богинята.Визуализирайте я като фигура облечена в синъо с оранжеви отсенки,която държи чаша,заобиколена от водопади. Инвокация:

Шумерска жрице на светлината
търся присъствието ти тук тази нощ
докато мъглата с цвят на аквамарин омайва здрача
и есента разпръсква свещен мускусен дъх
Ела прекрасна Лунна Габриел
със златни криле и вик на гмурец
Енергио на Богинята тук на земята
донеси трансформация и прераждане
Лилията се разтваря подхранвана от бокала
този ангел премахва злото и отмъщава за него
господарка на мистичната,божествена светлина
тя носи възкресение и милост
Ела сега моя войнствена кралице която разказва за раждането и невидимите неща
искам да пия от извора на мъдростта
и да навляза в мистериите
докато феите рисуват звездните небеса
и Джибрил пази този рай..
« Последна редакция: Юли 13, 2010, 01:07:13 от rabeno » Активен
Neverland
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« Отговор #2 -: Юли 13, 2010, 08:31:50 »

Филмите точно на тази тематика са доста актуални последните години - "Легион", " Габриел". АКо това е усещането Усмивчица
Активен
dragon reborn
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 58

« Отговор #3 -: Юли 13, 2010, 11:18:28 »

Мерси за инфото за Габриел, но все пак въпросът ми бе друг...
"Има ли някой усещането за присъствието му?" - Индиго хората трябва да са най-чувствителни към този въпрос...надявам се с тяхан помощ да разберем истината...
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #4 -: Юли 13, 2010, 12:40:10 »

Чувах, че е в женски образ. Не съм индиго човек. А може и да съм, за мене не е съществено това. Не желая да поддържам разделение под някака форма, и без това достатъчно сме разделени. За Габриел, или "Габриела"...Нямах никаква представа допреди да ми попаднат 2 книги, едната беше за общуване с Михаил, а другата, с Гавраил. Тогава усетих нещо. Преди това имахме някои опитности с архангел Михаил... него го чувствам някак близък... а за Гавраил, тогава усетих нещо. Не подлежи на описание
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #5 -: Юли 13, 2010, 13:14:56 »

Не,драгън-ако имаш предвид,че усещам как арханглеите идват-не...По-скоро се усещат като...любов,да,нали архангелите носят любов?

А и според мен някои архангели са си чисти лемурийци!Просто по описания и т.н....

Не съм усетил никой,но знам,че определени хора ще усетят идването на Христос със сърцето си,а с него ще дойдат и архангелите,които ще дойдат,за да улеснят и защитят пътя му!

Според мен Хирсотс е символ на любовта,която ще дойе,а архангелите са символ на новите хора!

Но може би има и преродени архангели в буквалния смисъл на думата,за да играят роля на лидери.

Да не забравяме,че индиго-хората се познават по това,че са обединени от вярата с Бог и от това,че са малко "куку"според другите!

Индиготата се делят на няколко типа:едните имат способности с телепатия,телекинеза,ясновидство и лечителство т.е. медиуми.

Втория тип е тези,които владеят изкуствата-музика,рисуване,поезия и т.н.

Третия тип са такива,които искат да променят света.Техните цели са революционни.Някои от тях си спомнят и минали животи.Обикновенно тези са най-"куку" според обществото!

Активен
pluton
Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #6 -: Юли 13, 2010, 13:21:23 »

Индиготата се делят на няколко типа:едните имат способности с телепатия,телекинеза,ясновидство и лечителство т.е. медиуми.

Втория тип е тези,които владеят изкуствата-музика,рисуване,поезия и т.н.

Третия тип са такива,които искат да променят света.Техните цели са революционни.Някои от тях си спомнят и минали животи.Обикновенно тези са най-"куку" според обществото!

Ох, пак етикети, но... Още трябват, очевидно... В такъв случай ще кажа, че се срещат и комбинации от първи и втори тип едновременно и др...
    Активен

Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #7 -: Юли 13, 2010, 13:23:42 »

Плутон,етикети те са нещо нужно!

Без тях тези хора никога нямаше да знаят,че са такива!Че имат огромна и тежка мисия!

Но това,което казвам за видовете е точно така!
    Активен
    pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #8 -: Юли 13, 2010, 13:32:15 »

А, не обичам споровете, моля те.. Твоята истина е правилна за теб... Леле, защо ли се обадих... Тъжен
    Активен

shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #9 -: Юли 13, 2010, 13:36:07 »

Давай, Плутон. Спор не е нужен. Всеки има право да изкаже свое вижда не и позиция
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #10 -: Юли 13, 2010, 13:43:22 »

Плутон,спорове няма да има,защото аз не мисля да правя спор.
    Аз не споря с никой,просто казвам това,което съм забелязал! Усмивчица

Кажи си и ти твоето мнение-няма да избухна или да направя нещо от тоя род,просто е недопустимо да направя подобно нещо.Така,че споко! Усмивчица

П.С:Леле,как се наплашили хората от мене :Д

Всъщост сега ще кажа и друго мое виждане!В този форум всеки спор бива изтрит!А не трябва така,защото тук стана един идиличен рай за хора със тежко ежедневие!Тук е място да разпуснете,да,но не бива така да се нахвърляте на тези,които нарушават спокойствието ви-такъв рай не може да постигнете по Интернет!

Както се нахвърлите на онзи потребител,който писа във хвалба за Деян Колев.Това бе нейно мнение-не трябваше всички да и скачате така,вашето мнение за него е отдавна изразено-няма да нужда да го повтаряте по сто пъти!

Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #11 -: Юли 15, 2010, 12:40:11 »

Аз не усещам такова нещо. Даже не ми е хрумвало Усмивчица
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #12 -: Юли 15, 2010, 14:39:51 »

А не мислиш ли че всички седем първенствуващи ангели одавна са се завърнали на земята и "живеят" във всеки един от нас?За съжаление обаче понеже сме само човеци в нас живеят и от другия вид ангели-от падналите,та затова може и да ни е трудничко да усещаме тези "висши сили и трептения"-общо взето въпрос на интерпретация Усмивчица
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1647

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #13 -: Юли 15, 2010, 14:50:51 »

А не мислиш ли че всички седем първенствуващи ангели одавна са се завърнали на земята и "живеят" във всеки един от нас?За съжаление обаче понеже сме само човеци в нас живеят и от другия вид ангели-от падналите,та затова може и да ни е трудничко да усещаме тези "висши сили и трептения"-общо взето въпрос на интерпретация Усмивчица

В какъв смисъл "живеят" във всеки един от нас?
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #14 -: Юли 15, 2010, 15:35:47 »

В смисъл че у всеки един от нас(от повечето) се проявяват сили  и знания които "библията"описва като сила на ангелите-
     Словото Божие представя св. Архистратиг Михаил като вожд на небесните сили и борец против духовете не тъмнината. Поради това той се изобразява с копие в ръка, а с краката си тъпчещ дявола.
    Архангел Гавриил според Св. Писание е известител на тайните Божии;
    Рафаил – церител на недъзите;
    Уриил – просветител на душите;
    Салатиил – почита се като молител и застъпник пред Бога;
    Йехудиил – прославител на Господа;
    Варахиил – подател на Божиите благословения.
    Но в същото време у човеците се проявяват и типично луциферски постъпки.Примерно хем искаме и се стараем да казваме и да правим добри неща но все някъде и някога правим или казваме нещо което наранява хората около нас-по един или друг начин-едва ли това е работа на тези с белите крила Усмивчица.Но пак казвам това си е вид интерпретация нищо повече,аз не вярвам в това,усещам че има нещо "гнило" тука ама погледа ми все още е замъглен и не мога да го видя ясно нито пък да си го обясня-леле дано ме разбираш че мисълта ми е една а  като го напиша е малко по различно Шокиран
    « Последна редакция: Юли 15, 2010, 16:24:38 от небесният ангел » Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Програма за Светлинното Тяло от Архангел Метатрон Чрез К.С.Феникс
    Великият преход
    Eona Lightholder 1 1720 Последна<br />публикация Септември 02, 2010, 17:32:58
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright