Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Патриотизъм, Национализъм и Духовност  (Прочетена 3169 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #15 -: Юли 16, 2010, 10:24:20 »

Инфейм,нека те питам нещо?

Българин ли си?Чувстваш ли се така?Или обожествяваш друг народ?

Ориенталска държава сме,защото позволихме да станем такава!

Виж-на всяко българче се раждат по 3 циганчета и 2 турчета!

Еми как няма да сме ориенталска страна като и спортистите вместо да тренират киснат по кръчмите и дискотите,а чалга надинените изнасят концерти пред светини като храм-пмаетника "Александър Невски".

Какво искаш да кажеш под това,че света е красив?Че е красиво масовото изсичане на дървета,безразборното и незаконно строене,съсипването на плажовете,хилядите безработни просяци,сираците,чийто бащи са станали жертва на пияни полицаи,защитавани от закона цигани,или незаконно забогатели лекета!Това не е само в България,а по-целия свят!

Да,ще ми кажете-защо не видиш хубавата страна!Е,коя е тая хубава страна!Да не би да е отровения въздух,развалената вода и Слънцето,което не се вижда от сграда,очакваща се да рухне всеки момент,защото не е построена като хората!

Колко е хубав света?Човешкият свят!Човешкият свят е една жалка смесица от убийства,кражби,насилие и лъжи!

А истинския свят,който е истински красив загива,но не се притеснявай,всичко ще си дойде на мястото!

Инфейм,национализма не е форма на идеализъм.Национализъм е да знаеш коя ти е родината,какви са ти родителите,да знаеш традицийте и празниците на своя народ и да ги почиташ с ясното съзнание,че си такъв(българин).

Това може да са най-дивашките ширини...но са най-екологично богати и най-релефно разнообразни!

А ние хората,сами се продадохме...

Отегчителен или не...и Ботев сега би изглеждал отегчителен.И Левски също!вСИЧКИ ХОРА,КОИТО "БЪРБОРЯТ" БИХА ИЗГЛЕЖДАЛИ ТАКА.

Какво искаш?Да се примирим?..Да...ама не!

Няма българи,да!Но явно и аз не съм българин,май.То така излиза!
Мога да се обзаложа,че повечето хора от този форум са или цигани или турци...

Вече ставам банален...но....сега разбирам защо всички наричат Хитлер,Наполеон,Александър Велики и т.н-изроди!
Но аз не познавам някой,който да е направил повече за родината си от това,което "изродите" са успели!

Пък чакай-може би в училищата грешно се преподава,Инфейм!

Може би турците са си били на Балканите,а ние сме дошли и сме ги измъчвали,а българските възрожденци са може би терористи!

"Приятелю",аз може да съм отегчаващ,но поне не съм се примирил все още с положението,а ти си от онзи тип хора,който повтаря,че при турците е било най-добре...Да,ама-не!

Ния,зависи за кой свят говориш.В човешкия няма нищо хубаво-това го осъзнах още преди 5 години...

Но явно е веиликите българи са отживелица....Явно нашите традиций и празници също...Жалко-жалки сте!Всички вие,които "плямпате" за промяна,а всъщност не виждате,че утре децата ви ще се избиват за коричка хляб заедно с циганите по улиците.

Каква промяна като никой от вас няма да доживее да има внуци или правнуци,защото никога няма да ги има,защото циганите няма да позволят!

Никой от вас няма да оцелее!Никой....

Терориста Барак Обама няма да ви спаси...Никой не може да ни спаси,освен самите ние!Само ние можем!Но както виждам,можем ама не искаме...
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #16 -: Юли 16, 2010, 10:28:31 »

В човешкия свят все още ми е неловко и не знам какво е... харесва ми това, че нещо измислено тук, ми напомни за нещо истинско... за това говоря, за нищо друго...     за жалост съм като няколко малки деца-две, три или повече, които имат склонност да спорят за нещо. Моля, не казвайте, че това не е по темата, защото е.
Активен
Infame
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Хедонист

« Отговор #17 -: Август 09, 2010, 11:06:40 »

Не се срамувам, че съм българин, нито съм казал нещо против България. Аз се гордея със собствената си личност, а не с някакви клишета от рода на "13 века слава" (7 от които в робство). Национализма е отживелица. Аз мисля, че всеки народ си има достойнствата и своя чар. Ето например германците - пълни дървеняци, но пък много дисциплинирана и техническа нация. Руснаците - много топли и добри хора, въпреки, че понякога прекаляват с водката. И така - всеки народ си има хубавите и лошите страни.
Активен

Вечна младост, неограничена страст, изтънчени тайни наслаждения, необуздани радости и още по-необуздани прегрешения - ето какво го очакваше. А портретът щеше да носи бремето на неговият позор.
nia.boneva6
Гост
« Отговор #18 -: Август 09, 2010, 13:10:31 »

И все пак-не всички германци са студени, нито-всички руснаци-топли. Имам примери даже, но няма смисъл да казвам Усмивчица Но, да, вярно е, че всяка нация има някакви предимства.
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #19 -: Септември 14, 2010, 17:27:52 »

Добре,ясно ми е мнението ви,но аз не съм съгласен с него.Сега сме 21 век-в моемнта злото цари във света.

След много размисли осъзнах,че това,което вие наричате щастие(да мислим положителното и да не виждаме отрицателното)е доста изкривена призма през,която злото ви манипулира.

Трябва да се справим с проблемите.Не сме дошли на тази Земя,само за да сме щастливи и всичко да ни е на шест.

http://www.youtube.com/watch?v=yO42VmtkRDE

Чуйте това и после ми говорете колко ориенталкса нация сме,става ли?
След това ми кажете-вярвате ли в Бог,вярвате ли в себе си,изпитвате ли искренна обич към някой и дали се считате за българи.

Не съм кух националист,който е егоист спрямо другите народи.Аз не съм никакъв-а просто българин,като всеки един от вас.
С цялото ми уважение-на никого от този форум,който живее в чужбина не му прави чест да бяга от родината си.

Няма да изброявам лошите страни на нашата малка България-всички ги знаете.

Но ще кажа добрите:тях малцина съзират.

Бог ни е дарил с красота-и физическа и душевна.Запазили сме душата си-дори и през годините на робството.
Имаме природа за чудо и приказифлора и фауна каквито не се срещат никъде другаде.

Да,били сме велика нация и пак ще бъдем.

Инфейм,какви са твоите идеали,за какво живееш,в какво вярваш?

България има велика история,ние сме наследниците на Атлантида и Лемурия.

България е раждала хора,които не са се раждали никъде другаде или,които се раждат едно на милион!

Няма да говоря повече!Така,да пиша постове по Интернет,няма да мога да убедя никой.

Гледате много повърхностно на нещата.

Добре,искам да задам един въпрос-какво мислите по въпроса за България.Ще се мъча да давам отговор на всеки пост.

Хайде,питайте ме.

Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #20 -: Септември 14, 2010, 17:39:47 »

И аз си обичам България. И въпросът ми е: какво ще сториш, за да пробудиш умовете на хората...
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #21 -: Септември 14, 2010, 17:54:38 »

Така,тъй като много приказвам,ще кажа какво бих направил ако можех да управлявам България.
                                                Първи етап

Първо-ще направя военен преврат и ще се установя като едноличен лидер със съветници.

Второ-ще проведа тайна среща с руския министър-председател за подписване на таен договор за сътрудничество между България и Русия.

Натам-ще свикам среща със българските медий-печатни или електронни.

Ще договорим отрицателните вести в Новините им да бъдат намалени,а добрите,позитивни Новини да са повече.Ще се увеличат предаванията относно Бог и въобще относно духовността.Глупавите филми и сериали рязко ще се понижат за сметка на сериозни предавания водещи до размисъл.

Клюкарските медий ще бъдат разтурени ако не поискат да започнат да правят нещо смислено.

Предаванията за България също ще се увеличат.

Така,бавно и сигурно,манталитета на народа ще се промени,ако не изцяло,то поне ще е по-добре от сега.

Ще се започне българска пропаганда в Македония за усилване влиянието на България там.

Като основен поминък за икономически напредък ще се развива туризма.По българското черноморие ще се затварят незаконните заведения,а строежа на хотели ще се ограничи.Незаконните сгради ще се бутат,независимо дали на мафията им харесва.

Ще се издаде закон позволяващ по една сграда на определено разстояние.Моретата и плажните ивици ще се изчистят,а парковете ще се увеличат.Така нашето черноморие ще предлага отдих от най-чист вид.

В горите-масовото изсичане да се спре,на всяко изсечено дърво да се засажда по едно-за да има баланс.Покрай културните,исторически и природни паметници и до манастири и целебни извори да се правят хижички и малки хотелчета.

Условията за туризъм в България да са възможно най-благоприятни.Не ме интересува какво ще рече Запада и Америка,но туризма трябва да стане изцяло държавен,защото това ще помогне на народа много повече отколкото да е частен,защото частния се граби от Запад!

Част от приходите от туризма да отидат за модернизация на земеделието и здравеопазването,което според мен трябва да стане безплатно един ден.

Обикновените бандити,мафията и поставените лица да бъдат елиминирани и да бъдат заловени самите високопоставени лица,които да дърпат конците.
Да започне масово разследване и всеки незаконен бизнес,медия и всичко незаконно,което ощетява държавата да бъде елиминирано,а приходите да отидат за увеличаване на заплати и понижаване на цени.Към тази цел ще се прибавят и половината туристически пари.Ще бъде забранено престъпност и унищожаването на природата.

С времето все по-често,леко и плавно,ще загърбваме Европа и Америка и ще подържаме все по-братски отношение с руснаците,а ще започнем да водим и тайни преговори с другите балкански страни,които също като нас биват унижавани.

Ще има строги наказания срещу злото-изнасилвачите ще ходят с отрязани ..... ,крадците ще имат отрязани ръце,а съдбата на убийците ще бъде решена от майките на жертвите.Смъртната присъда ще се върне.Всеки престъпник ще ходи с маркировка на главата,която да показва какъв е.Освен тези наказания всеки ще лежи в затвор,най-малко от 5 до 15 години.

Няма да има екстри в затворите,а всеки ще яде само зеленчуци и ще яде това,което е заработил-вместо да почиват затворниците ще работят общественополезен труд всеки ден,събота и неделя-не,за благото на обществото,преди да му бъде установена присъда.

По пътищата:ако един шофьор наруши дадено правило за каране по пътщата за първи път-му се отнема книжката за 1 седмица,втрои път-за 1 месец,трети път-завингаи,без право на възвръщане,а колата му ще стане на скрап.Бавно,но сигурно да се въведе терминът"екологично чист" навсякъде в България ,за да се опазва природата ни.

Ако те заловят да караш пиян-отведнъж ти визмат книжката завинаги.Ако блъснеш човек и той има минимални или средни телесни щети-също,но ако убиеш човек-смърт!

Тази огромна 60 хилянда полиция,която имаме ще бъде разделена на части като по-голямата и част ще стане КАТ.Камерите ще следят и ще предават информация.

Подкупите ще са наказуеми и подсъдими.Както и лъжите и пиянството.Алкохол и цигари на лица под 18-годишна възраст-да е забранено.А всеки наркоман да бъде разстрелван на място!

Разбира се,за да всичко това има ефект-трябва да има морал и манталитет.Той ще бъде налаган от медийте.И от образованието-от най-ранна детска възраст децата да бъдат откърмени с морала и любовта между хората.Образованието да се преобразува на нещо подобно на училищата Монтесори.

Пенсионната възраст и за мъже и жени да е 60 години,а размера на пенсията да се определя от това колко години си работил,а не от това какво си работил.

Целта е минималната пенсия да стане 300-400 лева,а минималната заплата-400-550 лв.

За целта не трябва да има престъпност,корупция и кражби.За това пък се иска морал и вяра в Бог,в единството на народа и в лидера на страната.
Туризма ще се развива,оттам земеделието и здравеопазването.
А тези институций като Пайнер да бъдат унищожени понеже те борявят с крадени пари.

Чрез тези мерки страната ще се оправи що-годе...но тук има една черта,която може да бъде преодоляна само със смелост.А именно-тайни срещи с представители на Гърция,Сърбия и Румъния за Балкански съюз.Идеята се зароди,след като прочетох такова пророчество на Ванга.

Този БС ще се основава на взаимно доверие и подкрепа.Така трябва да си изплетем конците,че  те да водят същата политика като нас и с времето населението ще бъде достатъчно зряло да приеме съюза.След като се съюзим икономиката ни ще стане обща,но всяка страна ще запази автономност за себе си.
Заедно тези държави ще печелят много повече и скоро икономически проблем трябва да изчезне.Но за целта трябва взаимна подкрепа и доверие,вяра в Бог и в любовта!

Всичко между тези държави ще е общо,но и те ще запазят свои лични права и автономност.И за да няма проблеми с чужденците и всичко свързано с тях ще се наложи чужденец прекарал повече от 5 години в България,Сърбия,Румъния или Гърция да приеме гражданството на държавата,в която живее.Така,до една степен,ще се избегне и претопяването на даден народ и асимилирането му от друг.

Накрая БС ще сключи договор с Русия,който ще се основава на същите добродетели.

Когато те имат нужда от нещо ще им го осугуряваме,а те ще ни дадат началния тласък на наша развита промишленост,но екологично чиста!

Ще започнем и земеделие без ГМО-само чисти продукти.

Имаме плодородни земи,но факт е,че великите сили ни ръсят с отрови и ни спират развитието.Затова ще започнем да наложим самолетите прелитащи над страната да са с еклогично чисто гориво,каквото ще се ползва в България.Това ще спре съсипването на реколтата и ще даде възможност за невероятно земеделие.

Освен за БС плодове,зеленчуци,и мляко ще пътуват за целия свят.И понеже ще са екологично чисти ще са много търсени.

Месо също ще има,но ще се пропагандира вегетарианството.

Балканската флора и фауна грижливо ще се опазва ,ще се създават резервати,а насилието над животни ще изчезне заради строгите мерки.По какъвто начин си мъчил или убил животно,по такъв начин ще те убия или мъчат + затвор където да бачкаш за общото благо.

САЩ и ЕС ще искат да ни смажат,но ние ще сме под Руска протекция.След като се създаде земедлие и промишленост-логично-безработицата ще изчезне.А след като няма да има зло в съюза хората ще живеят с добри заплати и годни за ядене продукти!

Ванга е предрекла съюз между Русия,Китай и Индия.Ние няма да бъдем зависими от тези държави,нито ще им слугуваме...ще бъдем братя,приятели взаимноподкрепящи се.Също така ще използуваме влиянието си за слагане край на оскерняванията в Тибет!

Културата и изкуствата ще се финансират-музика,литература,живопис,архутектура,кино,театър-всичко.По телевизийте ще гледаме наши продукций,а по радиото ще слушаме наша музика.

Ще има специални центрове за изява на младите хора,а социалистическите коопераций да се върнат,защото те ще учат хората на труд и взаимна любов,доверие и разбирателство!

Ще се премахне етническата разделеност,а хората ще бъдат учени на любов между всички раси,религий и етноси.

Циганите ще бъдат интегрирани в полза на обществото,а ако не искат ще бъдат наказвани наравно с другите провинени.

Ще се започне и пропаганда за забрана на цигарите.Здравеопазването официално ще стане безплатно.

Турците в България ще получат българско гражданство.А,спорта и науката ще бъдат богато финансирани също като изкуствата,защото те ще носят благодат на обществото.

Ще се създаде общество където благородните качества и моралът ще бъдат признак за това,колко уважаван да е един човек,вярата в Бог и любовта между хората ще ги тласне напред към развитието и скоро време ще имаме екологично модерна нация!Успелите хора ще бъдат не богатите,ами умните и добрите.

« Последна редакция: Септември 14, 2010, 18:29:21 от rabeno » Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #22 -: Септември 14, 2010, 18:31:13 »

Втори етап

Няма какво да се лъжем!Великите сили основаващи се на долара ще опитат да ни скапят-няма как.

Ще мобилизираме армия,а казармата ще се върне.

Жените в армията ще бъдат само като медицински сестри или подобно роли,които са не по-малки от главната мъжка роля целяща унищожение.Ще се придържаме на този принцип-мъжкото начало унипожава и изчиства злото,а женското изгражда наново доброто.

В армията ще служат патриоти и въобще все родолюбци.Ще има Гръцка армия,Българска,Румънска,Сръбска и т.н.

През това време,предполгам,ако се основаваме на Нострадмус,че в Близкия изток ще се появи "кървавия мъж"(от типа на Наполеон и Хитлер),който ще иска да подчини Запада.
Очаквам Русия и нейните съюзници отначало да стоят далеч от бойните действия и когато войната ги засегне тогава да се включат.

Кървавият Алюс или Мабюс ще подчини Близкия изток,а според Нострадамус Византия(демек Турция) ще атакува Балканите понеже ще е в съюз със Алюс(или Мабюс).Затова,за България е важно,да спечели Турция във БС и да избегне разрушителна война.Но пророчеството си е пророчество,ври го печи го ще се случи.

Значи трябва да се готвим за война!Според Нострадамус все пак накрая Херцога и Маркиза(така ги нарича французина) накрая ще победят Мабюс.

Ако застанем към Европа и Сащ ще предадем принципите си и приятелството ни с Русия,Китай,Индия и т.н.

Но ако помогнем на Алюс-отново ще нарушим приятелството си,а ние трябва да останем неутрални като нашите братя,а и защото сме на стратегическо място.От 2 страни ще ни мачкат и трябва да издържим.Когато Русия и компания ще се намесят във войната?

...Когато атакуват братския Балкански съюз!Затова трябва да сме неутрални!

Малко преди войната обаче трябва още една реформа в здравеопазването ни...и тя е да въведем алопланта в нашата медицина.Да приемем тибетската медицина и да я смесим с нашенските билки,които са легендарни.Така всичко-от материалистично ще го обърнем в духовно,за да ни помогне Бог и за да имаме подкрепата на Шамбала.

Ако искаме подкрепата на Шамбала трябва да се борим за мир между народите!Тогава Шамбала ще ни дадат камъка Шантамани,който(според преданието)ще бъде предаден на този,който цели мир.Или България,или Русия!

Рано или късно обаче Турция ще ни атакува...Какво ще правим тогава?Ще защитаваме принципите си!Няма да позволим да ни съсипат духовното общество!

Най-вероятно Кървавият Алюс ще завземе Северна Африка,а оттам ще удари към Западна Европа-Италия,Испания,Франция,та чак до Германия и Англия.ЕС ще загине щом падне и Брюксел!

А ако Кървавият Алюс е стратег като Наполеон(императора,който струва скъпо на империята,според Нострадамус) или като Хитлер(Великият капитан на Германия,според Нострадамус) то тогава Европейския съюз ще падне под ножа в първите месеци на войната.Това значи тотален срив в Европа,който обаче няма да засегне БС.Надявам докато Западна Европа загива,останалите страни от Източна да се включат в Балканския съюз,ако са разумни,защото ще осъзнаят,че ако сме единни ще устоим!

Проблем ще срещнем с Хърватска,Албания,Словения,Черна Гора,Косово и Босна и Херцеговина(Босна и Херцеговина е може би Херцога,за който говори Нострадамус).

Пропагандата в Македония ще ни позволи да присъединим тази скъпа нам държавица към България,а може би подобна пропаганда трябва да има и в страните от бивша Югославия и накрая те отново да се обединят в една Велика Сърбия.Тези,които са против ще бъдат...смазани за доброто на света.Молдова ще бъде присъединена към Румъния,а по мирен път,разбира се,Гърция ще ни даде Беломорска Тракия,за да имаме по-голямо влияние срещу Турция.Така отново ще сме на 3 морета!
Унгария сама ще пожелае да стане част от БС!Ще я приемем-ще предложим и на Австрия отново да оформят този нова и различна Австро-Унгария.Имаме ли Австрия-ще имаме и връзка с Германия.Ако имаме последователи в Германия ще стане преврат,който ще ги обедини към нас.Но аз лично се съмнявам,че Австрия ще приемат предложението.Чехия и Словакия ще станат пак Чехословакия,а Полша ще последва Бс със сигурност.Няма да искат да се повтори случката от втората световна.Същата причина ще принуди Унгария,Чехия и Словакия да се присъединят към БС.

Какви мерки да предприемем срещу Турция обаче?

След като Турция ни нападне и Русия ще скочи-няма как!В Черно море турската флота ще излезе сама срещу съюзническата и ще бъде премазана като с валяк.

Обединен Близък Изток(ОБИ) ще бъде зает с ЕС и Америка,а Турция ще е сама срещу славяните.

После БС ще отреже европейската Турция + Истанбул от света-окупация.

Въздушните атаки ще сравнят Истанбул със земята,а Турция няма да може да направи нищо понеже ще е сама.Най-верояатно е ачалния тласък на турците да им даде преднина,но ако сме обединени ще ги спънем още в началото,а оттам ще спънем и ОБИ.

Докато войната на Турция срещу славяните почне,ЕС ще е вече минало.

Нострадамус казва,че Алюс ще унищожи Новия град(Ню Йорк)в голям огън(ядрени ракети).Оттам явно(освен ако вече няма да е факт)в Сащ ще избухнат граждански конфликти и природни бедствия,които ще унищожат американците.Оттам-ако Ес все още ги има-и те ще рухнат.

Значи остава само БС.Ако и БС загине-тогава съдбата на човечеството ще е в ръцете в на Русия.Това обяснява защо всички пророци се спират на славянската страна като Спасителка на света.Тоест никой не вярва във възможността за българска роля.

Всъщност според пророците Балканите ще паднат под турския ятаган,но макар и сами,подобно на Шипка,ще забавят Турция и Иран-тоест ще оголим тила им,а оттам Русия само трябва да ги настъпи отзад и...войната на доброто срещу злото ще е спечелена!

Но ние можем да се справим със злото и без да умираме така масово.Как?Като се обединим-тоест като България обедини цялата Източна Европа и смаже Турците,а оттам заедно със Русия ще приклещим Алюс между реките Тигър и Ефрат(според Нострадамус) и ще го победим веднъж завинаги!

Но според пророците България ще падне,но ще удържи врага-Русия ще възползва и ще унищожи злото,а пък от тях после ще тръгне новата религия,която окончателно ще обедини света.А пък Турция ще изчезне като народ и държава накрая!

Яд ме е,че силите ни отреждат да спасим света,но накрая да останем забравени-както винаги става!

Но и това може да се промени ако обединим Източна Европа в едно и после си помагаме братски с Русия.

И ако открием тайната на българския народ,която според Ванга е свещена и се крие по поречието на Струма.Странното,че преди време сънувах,че до Златоград има специално място,където са скрити големи тайни.Дай боже,един ден да се открият и да спасят България!

Но не се надявайте България да стане заедно с горите и реките и да се спаси.Защото ние,българите,сме България и само ние можем да я спасим!В нашите ръце лежи съдбата на целия човешки род,на баланса между доброто и злото!ИЗборът дали да го опазим,или да се откажем си е само наш!

А ако оцелеем,ние ще се обединим от новото учение,което ще обедини света и чрез него ще построим новия свят!
« Последна редакция: Септември 14, 2010, 19:20:40 от rabeno » Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #23 -: Септември 14, 2010, 18:39:06 »

Добре, ама зад гърба управляващия, съветниците и камерите по улицата, могат да стават доста работи. И, освен това, съветниците на управляващия (или част от тях) биха могли да устроят заговор.

Как може управляващият да знае, че на всяко отсечено дърво е посадено ново? Да се сложат камери в гората...

И най-важният въпрос: как ще станеш управляващ изобщо?

Идеите (макар и доста добри) са едно, а изпълнението - нещо съвсем друго...  т.е., сложно да стане.
« Последна редакция: Септември 14, 2010, 18:58:12 от nia.boneva6 » Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #24 -: Септември 14, 2010, 19:15:33 »

Има минимален процент всичко това да стане точно така. Най-малката промяна при осъществяването на плана, после може да доведе до непредвидени промени по-късно..
И все пак ако стане, ЕС може и да приеме Турция; когато ЕС разберат какво готви БС  Згреших

Ами какво ще прави управляващият България, ако от Европейския ни нападнат преди да бъде осъществен напълно въпросният БС.

П.с. след като написах това, видях, че поста ти е редактиран и разширен.

Щом предполагаш, че ОБИ ще се заемат с ЕС, защо ти е след това да ги спъваш

Цитат
Обединен Близък Изток(ОБИ) ще бъде зает с ЕС и Америка,а Турция ще е сама срещу славяните.

После БС ще отреже европейската Турция + Истанбул от света-окупация.

Въздушните атаки ще сравнят Истанбул със земята,а Турция няма да може да направи нищо понеже ще е сама.Най-вероятно е началния тласък на турците да им даде преднина,но ако сме обединени ще ги спънем още в началото,а оттам ще спънем и ОБИ.
« Последна редакция: Септември 14, 2010, 19:22:49 от nia.boneva6 » Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #25 -: Септември 14, 2010, 19:29:06 »

Зад управляващия няма да стават афери,защото човека ще си подбере хората.Като йерархията на Третия райх.Ния,не всички хора са долни лицемери,в заблуда си.Има и добри хора,загрижени за света-ако е писано управляващия ще ги намери и те ще са му верни до гроб.

Относно дървото-това отново е въпрос на морал.А пък и на известен период ще се прави проверка по горите и дърветата ще се преобрят чрез сателитни снимки и тем. подобни.

Аз не казвам,че ще стана,а казвам какво бих направил. Усмивчица

Ако ЕС искат да приемат Турция трябва да бъде постигнато съгласие.Ако страните от БС се кажат против Турция тогава ще е против,защото ако ние не разрешим на Турция да влязат в Европа и да търгуват с Европа няма да могат нищо да направят,защото ще ги отцепим.

А ако някой ни обяви война-както казах-Русия ще ни защити,защото вече ще имаме подписан договор с тях.

А пък и Ес да преимат Турция-това не пречи на последните да се обърнат срещу Европа.Зависи от правителството и управляващите.Ако са комбина с Алюс-тогава Европа пада долу!

Както казах,БС ще бъде направен тайно под руско-китайска протекция.Хората,които ще знаят за Бс ще бъдат специално подбрани да не ни издават.

А след като Ес не знае за Бс-те не знаят за опасност.Значи за тях няма опасност-няма и война с нас!

Всичко е механизъм!

Както казах докато Турция нахлуят ние ще измислим нещо,с което да ги забавим-дотогава ОБИ ще маже Европа и Сащ.

Послеще си изиграем картите така,че да смачкаме Турция,а ако ОБИ ни изпревари-имаме як гръб в лицето на Русия и Китай.

Докато успеем да победим Турция-дори и САЩ и ЕС да не смазани пораженията ще са толкова големи,е за кратко време Русия-Китай и България ще възнесат своето учение из целия свят.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #26 -: Септември 14, 2010, 19:32:06 »

Хех, разбира се, че не всички са долни лицемери - но има някои добри преструвани. В този смисъл Усмивчица
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #27 -: Септември 14, 2010, 19:33:23 »

За тези преструвкувци има много свидетелства как могат да бъдат разобличени! Усмивчица

Лъжците не траят дълго.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #28 -: Септември 14, 2010, 19:34:26 »

Аз имах и нещо друго пред вид... но както и да е.

Лъжците не траят дълго.
Да. Усмивчица
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #29 -: Септември 14, 2010, 19:38:30 »

Мили Рабено , знаеш ,че си ми слабост и искрено се възхищавам на ентусиазма , младостта,таланта и интелекта. Аз вече станах на малко повече от 2 пъти по дърта от тебе Усмивчица Не че е от знаяение , но искам да ти разкажа.
Когато бях колкото тебе ,а даже и доста по-голяма ,бях същата, тропах по масата -Да живее България!, танцувах повече от 20 години народни танци , учих в университета Етнология, псувах емигрантите и ги наричах слабохарактерни и тнт.
Добре де ама точно на мен дето виках - Аз никога ! ,така ми се получиха нещата ,че ето ме, вече 6 години живея в чужбина.
Спомням си как нашата професорка казваше ,че българския народ е най-странната смесица като народност ,като се има впредвид етногенезиса на двете племена -славяни и прабългари и техните специфични черти от характерите условно казано,
едните земеделци друките номади,едните тихи другите борбени.Тази дуалност живее в всеки от нас и от това произтичат както и проблеми така и уникални за цял свят постижения.Като се прибвят и щипката тракийска кръв ,става такъв миш-маш, че всеки се чуди как се е запазила тази народност.
Това ми дава основание за гордост и надежда ,че все пак няма да се затриеме.
Но винаги е трудно ,много трудно с българите.
Да ти кажа тука сме около 20 български семейства млади хора, защото не е голям град.
Познаваме се ,искаме да се събираме ,обаче естествено 5 семейства по всякакви причини са скарани и не си говорят.Зададе ли се рожден ден се чудиш кой да поканиш ,колко пъти да празнуваш ,кой ше се цупи ,че си говорил с другия.
А всичките вишисти есествено с хубава работа умни,талантливи.
И това е една малка България от която не се гордея.
Мина доста време докато разбрах нистина че първо си човек и че нарадността ми определя характеристики от харктера ми , но не на душата ми.
Че родното ми място ми дава топлина и радост , но красотата на целият свят където и да пътувам ме удивлява и ме кара да се гордея ,че принадлежа на тази цялата земя.
И да ти кажа Рабено че откакто  възприемам Земята като мое родно място , любовта ми се е разрастнала и обхванала цялата планета ,хората всичко ,чуствам се много по свободна и способна да обиквам и опознавам себе си чрез света.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Страници:  1 [2] 3   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright