Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как ви дойде идеята за прякорите?  (Прочетена 966 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« -: Юли 08, 2010, 21:13:44 »

На мен ми дойде ей така!Чух глас в главата ми,който ми каза това име!
Активен
kim
Гост
« Отговор #1 -: Юли 08, 2010, 21:30:24 »

"ALL my life I have had an awareness of other times and places. I have been aware of other persons in me. Oh, and trust me, so have you, my reader that is to be. Read back into you chiledhood, and this sence of awareness I speak of will be remembered as an experience of your chiledhood. You were then not fixed, not crystallized. You were plastic, a soul in flux, a conciousness and an indentity in the progress of forming---ay, of forming and forgetting."

The Star Rover - Jack London

Който не я и чел и се вълнува от прераждания да тича към Славейков!

Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #2 -: Юли 08, 2010, 21:38:07 »

Аз малко си измених скайп-името и готово
Активен
Ева
Водно конче :)
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 37

« Отговор #3 -: Юли 08, 2010, 21:38:18 »

Аз до скоро все се кръщавах fairy и бях флюбена във всякакви изображения на феички. След това се появи и идеята за водните кончета и даже си татуирах такова. От година съм просто Ева. Така се казвам, това съм аз.
Активен

It is so me ..
nia.boneva6
Гост
« Отговор #4 -: Юли 09, 2010, 15:28:11 »

Аз отначало мислех да пиша стрелец97, ама се отказах Ухилен
Можех да напиша прякор "Психопат". А може би другите ми слагат такъв прякор Усмивчица то и аз Ухилен
Активен
небесният ангел
Гост
« Отговор #5 -: Юли 10, 2010, 14:50:42 »

С истинското ми имедо сега не се бях замисляла но никовете които са ми идвали на ум винаги са били и са свързани по един или друг начин с ангелиа и малко втстрани от темата имам цяла колекция от всевъзможни фигурки изобразяващи ангели,просто всичко което има изображение на ангели ме привлича като магнит-но имам предвид това което е в чист бял ангелски цвят.
Активен
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #6 -: Юли 14, 2010, 12:24:26 »

"ALL my life I have had an awareness of other times and places. I have been aware of other persons in me. Oh, and trust me, so have you, my reader that is to be. Read back into you chiledhood, and this sence of awareness I speak of will be remembered as an experience of your chiledhood. You were then not fixed, not crystallized. You were plastic, a soul in flux, a conciousness and an indentity in the progress of forming---ay, of forming and forgetting."

The Star Rover - Jack London

Който не я и чел и се вълнува от прераждания да тича към Славейков!

Или на български език:

Целия си живот съм усещал други времена и други места. Усещал съм други личности в себе си. О, повярвай ми, същото е било и с теб, мой бъдещ читателю. Пренеси се обратно в детството си и ще си спомниш това усещане, за което говоря, като нещо преживяно в детските дни. Тогава не си бил завършен, кристализирал. Бил си податлив, променящ се все още дух, съзнание и същност в процес на оформяне — да, на оформяне и забравяне.

Забравил си много неща, читателю, и въпреки това, когато четеш тези редове, смътно си спомняш мъгляви картини от други времена и места, в които са се взирали детските ти очи. Днес те ти се струват като сънища. Но пък ако са били сънища, сънувани тогава, откъде бе дошло съдържанието им? Нашите сънища са объркана смесица от неща, които знаем. Същината на най-неправдоподобните ни сънища е същина на наши преживелици. Като дете, като мъничко детенце, ти си сънувал как падаш от огромна височина; сънувал си че летиш във въздуха, както летят крилатите създания; мъчили са те пъплещи паяци и многокраки гадини, които живеят в калта; чувал си други гласове, виждал си други лица, кошмарно познати, и си се заглеждал в изгреви и залези, по-други от тези, които виждаш сега или си виждал някога в миналото, което можеш да събудиш в спомените си.

Прекрасно. Тези детски видения са от други светове, от други съществувания, видения на неща, които никога не си видял точно в този свят на точно сегашното ти съществуване. От къде са дошли те тогава? От други съществувания? От други светове? Може би, след като прочетеш всичко, което ще напиша, ще намериш отговор на загадките, които съм ти задал и които сам ти си задавал на себе си, преди да си прочел писаното от мен.

"Скитникът между Звездите", Д. Лондон
    Активен
    Neverland
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« Отговор #7 -: Юли 14, 2010, 13:00:48 »

SPQR - Senatus PopulusQue Romanus
    "Сенатьт и римският народ"
    Преди сьм бил римлянин
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #8 -: Юли 14, 2010, 13:11:08 »

Как ми дойде идеята? Веднъж в един разговор, един приятел каза: "...ще гледаш червея в земята, и ще мислиш за звездите." Аз му казах: ами ако мислиш за червея в земята, там и ще бъдеш..."
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #9 -: Юли 14, 2010, 13:30:07 »

при мен доиде преди 10на години , за мен значи нещо като носеща светлината през времето
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #10 -: Август 18, 2010, 10:28:06 »

Моят прякор идва от немската дума Ich, която означава Аз и се произнася "Их" Усмивчица
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #11 -: Август 18, 2010, 12:52:07 »

Идеята ми дойде след като видях какви са Лукове всички, и аз реших да съм от тях. Star Rover, много добра книга и прякор.
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #12 -: Август 18, 2010, 14:27:23 »

Идеята ми дойде след като видях какви са Лукове всички, и аз реших да съм от тях. Star Rover, много добра книга и прякор.

хахах и твоят не е лош Лукчо.
    Моят се продава между другото! Плезещ се
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #13 -: Август 18, 2010, 14:34:57 »

Лук, харесвам чувството ти за хумор Усмивчица
    Активен
    nani
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 41

• Град: София
  • « Отговор #14 -: Август 30, 2010, 20:38:24 »

Моят се роди от думата нанкам-спя,и понеже много ми се спи ,та така Усмивчица).Обикновено си пиша името и толкова:)
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    ЕГО и АЗ - есенцията на идеята за Пътя и Духа... и Човека « 1 2 »
    Духовни учения
    Administrator 18 2780 Последна<br />публикация Септември 06, 2010, 21:25:28
    от DArkAngel

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright