Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 20   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Какво сънувахте?  (Прочетена 14212 пъти)
pluton
Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « -: Декември 31, 2009, 00:11:08 »

Тук може да поделите вашите сънища
    и всичко свързано с тях.

Какво сънувахте предната нощ? Или пък искате просто да споделите някой по-интересен сън, който не се включва в категориите в раздела?

Някои по-стари постове бяха преместени в тази тема.
    Еруин

_____________________________________________________________________________________________________

pluton:

Този сън толкова ме впечатли, че не мога да го забравя! Помня го целия. Може и да е израз на някои мои страхове, но наистина си нямам идея какво може да означава... Сънувах, че имам бебе, но не знаех кой е бащата. Бях сигурна единствено, че ме е насилил, но не можах да видя лицето му... Детето беше на годинка и няколко месеца, но се виждахме за първи път, тъй като го бяха гледали мои роднини... Момиченцето беше прекалено умствено развито за възрастта си и имаше невероятни сини очи... Когато го гушнах за първи път, ми каза:"Мамо, обичам те! "... Без коментар... (от мен)... Апосиопеза...

« Последна редакция: Септември 23, 2010, 15:46:55 от Еруин » Активен

Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #1 -: Януари 27, 2010, 04:50:51 »

Усмивчица
    Сънувах разни приятели. Дърпаха ме да ходим на кино, на кафе, край морето на разходка, на купон за РД на вила на плажа и тн и тн.
    Аз от своя страна, докато се разхождах с тях, открих един мъдър старец, който живееше в барака от картони и дървени плоскости. Хората ходеха при него за съвети. Аз отидох при него, приятелите ми ме чакаха, въпреки, че не разбираха, защо ми е толкова интересен този стар човек. Докато бях при него (три пъти) ми беше гадно, че приятелите ми ме чакат. Докато бях с приятелите си, където и да е ми беше гадно, че не съм при стареца, чувствах се, че си губя времето.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Тълкуване:
    Приятелите = близките ми хора
    Стареца = знание/ мъдрост (седенето при стареца е нуждата от знание/ мъдрост/ себеопознаване)

Едното се сблъсква с другото, успявам да мисля над себе си и да събирам информация, само когато съм сама в "барака от картони и дървени плоскости", но тогава близките ми чакат.
    Навън е шарено и забавно, но ми липсва стареца, от който мога да изкопча нещо.
    "докато се разхождах с тях открих един мъдър старец" = не съм стигнала до това състояние сама и те са виновни  Пристрастяване Ухилен
    Общо взето, пак не мога да се разбера със себе си и да съчетая правилно нещата.

Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Ева
    Водно конче :)
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 37

« Отговор #2 -: Юли 08, 2010, 13:45:41 »

Какво сънувахте предната нощ? Или пък искате просто да споделите някой по-интересн сън, който не се включва в категориите в раздела? Надявам се тамата да е уместна.

Та, тази нощ , освен любимият ми напоследък актьор, сънувах нещо доста красиво. Стоях си в стаята ми в общежитието заедно с двете ми съквартирантки (едната е братовчедка ми, тя ми е като сестра) и изведнъж реших да извадя едни семена, които бях купила. Хвърлих едно семе на високо и то се превърна в пеперуда. Тя застана на гърба на легналата ми братовчедка (тя учеше) и се виждаше една сянка, сякаш тя имаше невидими красиви криле. След това и аз застанах така и се оказа че и аз имам. Другото момиче нямаше. След това започнах да хвърлям семената на всякъде (явно са били яйца де) и се появиха стотици зелеви пеперуди, тук таме някоя различна. Започнаха да стават хиляди - излязоха от стаята ми, изпълниха цялата сграда. Но сякаш това беше нещо нередно . Някои хора ги игнорираха.А възпитателят, с когото съм в най-добри отношения не ми говореше. Знаеше , че съм го направила аз явно. Пеперудите се превърнаха в измряли навсякъде молци и стана голяма бъркотия. Трябваше да оправя кашата. И вече не помня повече, май се събудих.

Та какво сънувахте вие ?
    « Последна редакция: Юли 08, 2010, 13:59:15 от Eva » Активен

It is so me ..
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #3 -: Юли 08, 2010, 13:54:08 »

Аз на скоро сънувах, че чета книга с огромно темпо Ухилен
    А днес сънувах нещо много интересно, а забравих. Не е честно. Вече ще си взимам тефтер да си записвам още докато спя! Веселяк
    Активен
    Ева
    Водно конче :)
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 37

« Отговор #4 -: Юли 08, 2010, 14:00:05 »

Аз много сънувам и все забравям какво Веселяк Днес поне го запомних, защото сутринта го разказах.
    Активен

It is so me ..
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #5 -: Юли 14, 2010, 22:55:09 »

А тази вечер пък ми се присъни нещо наистина странно. Бях в една стая чиито стени бяха светло сини. Много приятен цвят. Седях сама на един стол с лице към стената, стисках очи и си повтарях "руанамоне" . Толкова се бях съсредоточила че се събудих. Веднага записах думата и после си заспах спокойно и не съм сънувала нищо друго макар че спах още 3-4 часа. Като станах потърсих в гугъл но естествено нищо не намерих макар че разделях думата на срички, търсих на латиница, на кирилица...  Згреших

Аз съм убедена, че това е на някакъв език, непознат за нас. Може би ще разбереш вътре в себе си някой ден Усмивчица
    « Последна редакция: Септември 23, 2010, 15:36:29 от Еруин » Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #6 -: Юли 22, 2010, 12:50:14 »

Да, има го този момент с езиците.
    На мен ми се случи преди години... бях в една болница, оперираха ме от киста. Бяхме 12 жени в стаята. Тази до мене, една бабичка от някакво далечно село и, паднала на плочките в банята, и си беше наранила крака. Но се усложнило, получила гангрена. Бяха решили да и правят някаква сложна операция с присаждане на тъкан. Жената се притесняваше, че няма да е успешна, и ще умре. Постоянно повтаряше: "...каквото дойде, децата ми са големи"...
    Една сутрин започна да разправя на всички, как съм седяла цяла нощ до леглото и, и съм говорила на чужд език. Аз не помнех нищо такова. Питах я какъв език, тя вика: не съм го чувала, не беше английски.Аз и казвам: да не би нещо да си сънувала? А тя: как ще съм сънувала, като ти ме събуди. Клечеше до леглото, и - бър-бър-бър-говореше някакъв непознат език. Аз ти викам: хайде пиленце, ела да си легнеш. Но ти не чуваш, и само говориш, говориш, тихичко. Аз гледах да не те събуждам, да не се стреснеш.

Нищо такова не си спомнях, но жената явно не лъжеше. След два дни и направиха операцията, и излезе успешна. Това беше единичен случай, който повече не се повтори.
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #7 -: Август 12, 2010, 11:28:42 »

Тази сутрин точно преди да се събудя сънувах стар познат,силно е да го нарека приятел но преди 12 години имахме приятелство,всъщност аз съм главния виновник да събера този мой познат със съпругата му моя приятелка Ухилен
    Та сънувам аз че се намирам в град в който съм живяла,за жалост не си спомням целия сън а само отделни моменти,сънувам че правят някакъв ремонт на един мост обаче аз типично с моя си инат съм решена да мина по него,да намеря път и да мина,за малко да падна но преминах,и точно в момента в който щях да падна се появи този приятел и ме измъкна.След това си спомням че се прегърнахме и той каза- хайде да те водя у нас-страно защото не отидохме у тях а на друго място при други хора-непознати за мен,имаше малки и по-големи дечица,спомням си че играех с някакво детенце и нещо изпуснах ли или бебчето изпусна и в тоз момент се появи жена и ми каза дай аз ще го измия но аз казах че няма проблем и че аз ще го измия,в тоз момент жената се ядоса и взе типично като "стара свекърва" да упява-че това е неуважение,че ме била приела в дома си а аз съм била неблагодарна,некви от тоя сорт ги бращолевеше.В следващия момент се озовах плачейки в стаята при по-големите деца и те ме успокоиха,казаха че майка им си имала такива изблици и да не съм се впрягала,след това видях как всички деца се приготвят да си лягат-страно жилището бе много голямо и просторно но те всички  лягаха да спят в една стая един до друг в този момент видях и моя познат беше си приготвил нещо като кресло легло на което да спи-учудих се в съня си какво прави той при тези хора-при условие че си има собствено жилище а и се запитах къде е жена му и детето им.
    В следващия момент се озовахме двамата с него на улица вървеейки прегърнати,ноща беше тъмна и отново имаше някакви строежи около нас,в един момент той се спря пред нещо като автобусна спирка обърна се към мен прегърна ме и започнахме да се целуваме-все едно бяхме влюбени пубери,изведнъж  заваля и както нямаше хора в следващия момент бяхме заобиколени от тълпи от хора със черни чадъри и шлифери,спря автобус през това време ние продължавахме да се целуваме-страстно,хората от автобуса бяха възмутени и крещяха нещо,в следващия момент покрай нас земята хлътна и се чу тътен все едно като от бомба или снаряд,хората се разбягаха,в този момент вдигнах глава и погледнах нагоре,видях сграда висока а по нея отворени черни чадъри-все едно те бяха като облицовка на сградата с разликата че бяха разтворени и все едно хора ги държаха,а най горе на сградата имаше монитор по който вървяха някакви реклами,усещах капките дъжд върху лицето си  в този момент затворих очи.........а в следващия се събудих от сън,като в началото изобщо нищо не си спомнях,само помнех че съм сънувала този мой познат.
    Първата ми мисъл беше защо пък точно него сънувам като не съм го виждала точно от 12години и се зачудих дали няма да се случи нещо с него или семейството му,иска ми се да го чуя и да му кажа да внимава,да пази себе си и семейството си но уви нямам никакви негови координати ни телефони,ни профил във фейса ,абе изобщо сме си загубили дирите както се казва.
    Другата мисъл която ме споходи е -зачудих се дали няма да има някъде земетресение.Ама че шантава работа Хммм
    Изобщо не мога да си го обясня-разчета тоя сън.
    Ако някой знае да помага-плийз!
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #8 -: Август 12, 2010, 14:12:50 »

На мене най-голямо впечатление ми направи Моста.
    В един филм имаше строител на мостове, който обичаше работата си много. За правенето на мостове беше свързване между два свята, създаване на земя над водата. Може би покава в съня ти, че трябва да си малко по-търпелива за нещо... не знам за какво. Другото само тиможеш да си го разтълкуваш Усмивчица
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #9 -: Август 14, 2010, 00:09:31 »

По-предната нощ сънувах, че живея под водата. Аватар ряпа да яде по ефекти и красота.  Ухилен Бях синкава с ципи между пръстите, слабо тяло и човешка глава с по-рибешки черти (но беше сравнително яко), косата беше от някаква интересна материя, ако беше коса въобще. Имаше още като мен, бяхме някак дисциплинирани, по-сурови, самоуверени и горди, но това не водеше до глупости, както при хората. Излъчвахме огромно уважение към себе си, но и към околния свят. Яздихме едни същества, които мязаха на картинките качение по-долу.
    Трябваше да преговаряме -нямам идея с кого и какво. Бяха ни изпратили към десетина от вида ни, всичките яздехме същества от един и същи вид, но аз ги разпознавах и правих някакви разлики и знаех перфектно кое е моето. Знам само, че този, който го играеше водача ни (но той не беше, някой който слушахме, защото както казах бяхме някакви горди същества и слушахме само желанието си всичко да мине както трябва, а не не нечии заповеди) реши да не иска специална храна за съществата, които яздихме, за да не притеснява тези на които гостувахме с ненужни претенции от наша страна. Не ми хареса и  аз му изсъсках недовлно за малко с присвити очи, колкото да му покажа, че е постъпил глупаво. (мисля, че съскането беше езика и всъщност му казах нещо)

Много, ама много обичам такива сънища, дори и да не намирам никакво послание в тях, те са толкова детйлни и красиви и носят непознати усещания.

* plesiosaur472.jpg (13.46 KB, 472x238 - видяно 239 пъти.)

* 5794elasmosaurus.jpg (42.07 KB, 600x600 - видяно 229 пъти.)
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #10 -: Август 14, 2010, 11:51:43 »

Ама то това е страхотно! Много хубаво си пътешестваш Усмивчица
    « Последна редакция: Август 14, 2010, 12:10:13 от nia.boneva6 » Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1647

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #11 -: Август 14, 2010, 12:14:39 »

По-предната нощ сънувах, че живея под водата.

Интересно е, че в далечното минало, във времената преди Атлантида, според езотеричните описания, Земята е била до голяма степен покрита от вода и ние сме живели в нея, с тела, много по-различни от сегашните.
    Постепенно, в продължение на дълги периоди от време, Земята се е втвърдявала, водата се е оттегляла, имало е периоди (Древна Атлантида), когато атмосферата е била проникната от постоянни мъгли, които след време се отделят от въздуха и се появяват слънчевата светлина, дъгата и др. явления.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #12 -: Август 14, 2010, 13:08:12 »

А тази вода къде се е оттегляла...
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1647

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #13 -: Август 14, 2010, 14:44:19 »

А тази вода къде се е оттегляла...

Например, в облаците.
    Вероятно също част се е превърнала в сняг и лед.

Но може би някой го е сънувал и това?
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2559

NEVERENDING STORY

« Отговор #14 -: Август 14, 2010, 14:56:32 »

ако атландида е потопена от комета или метеорит представете си каква дупка е станала - е там е отишла водата хихихихихихихи
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Страници:  [1] 2 3 ... 20   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Упражнения за духовно усъвършенстване « 1 2 3 »
    Духовни учения
    nia.boneva6 35 4849 Последна<br />публикация Ноември 12, 2013, 21:53:34
    от Ich
    С какво работите съзнателно върху себе си??? « 1 2 »
    Анкети
    The One 16 2533 Последна<br />публикация Май 28, 2011, 17:09:17
    от Reiki
    Какви са вашите най-дълбоки страхове ? « 1 2 »
    Анкети
    taken 21 2186 Последна<br />публикация Юли 19, 2012, 14:39:52
    от The One
    Съзнание: Какво е това и как се манипулира
    Великият преход
    Житара 0 840 Последна<br />публикация Февруари 18, 2013, 20:47:11
    от Житара
    Дали пък в Техномаркет продават душевна хигиена?
    Въпроси и отговори
    Soulfly 3 673 Последна<br />публикация Март 14, 2013, 03:29:24
    от kehoy_

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright