Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Наранява ли грубото отношение на околните?  (Прочетена 1983 пъти)
megsi87
nightangel
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 33

• Град: светлината на вашите сънища
  • « -: Юли 07, 2010, 19:47:56 »

Четох,четох и навсякъде ми стана ясно, че хората индиго са много чувствителни и когато другите хора се държат как да кажа не особено дружелюбно, това ги наранява и обижда, защото не разбират защо другите ги обиждат без да има някаква причина в тяхното поведение. НЕ зная дали съм с такава индигова аура, но е факт че днес цял ден не мога да спра да плача и да се чувствам наранена и обидена от отношението на "държавни служители", при които аз отивам за да ми помогнат. Искам да ви попитам как се справяте с тези неща и наранява ли наистина това отношение толкова, колкото наранява мен.
    Активен

Не чувам първичното, не виждам безличното, не говоря само, за да не мълча!
    izida
    Гост
    « Отговор #1 -: Юли 07, 2010, 19:56:38 »

Четох,четох и навсякъде ми стана ясно, че хората индиго са много чувствителни и когато другите хора се държат как да кажа не особено дружелюбно, това ги наранява и обижда, защото не разбират защо другите ги обиждат без да има някаква причина в тяхното поведение. НЕ зная дали съм с такава индигова аура, но е факт че днес цял ден не мога да спра да плача и да се чувствам наранена и обидена от отношението на "държавни служители", при които аз отивам за да ми помогнат. Искам да ви попитам как се справяте с тези неща и наранява ли наистина това отношение толкова, колкото наранява мен.

Не мисля, че те наранява самото отношение, а разминаването с очакваното от теб отношение. "Индигото" това добре го осъзнава, и рядко би се засегнало от подобни ситуации.  Всеизвестната така наречена "чувствителност", бих казала че се изразява в друго.
    А, виж сетивността е вече друга песен! Намигване
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #2 -: Юли 07, 2010, 20:01:05 »

Според мен може да се справиш ако осъзнаеш правилото ДА НЕ ПРИЕМАШ НИЩО ЛИЧНО - примерно. Усмивчица
    Няма смисъл да се сърдим на тях, че са се объркали и се държат така. Да не отвърна със същото на такъв тип "служител" или отношение ми отне около година и половина съзнателна работа по проблемът Усмивчица А как ми се искаше само, и какви картини ми идваха преди, когато някой ме третираше така..ни искам да си помислям дори. Индигото освен, че е много чувствително има и много голяма доза ГНЯВ хахахах Важно е да го овладее, защото може да се превърне във Дарт Вейдър Усмивчица  
    Но тези неща се овладяват с практики - йога например, които балансират чудесно енергиите, култивират търпение.

Активен
    Ева
    Водно конче :)
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 37

« Отговор #3 -: Юли 07, 2010, 20:02:17 »

Недей да страдаш ;( Не си виновна, явно не се усещат тези хора какво говорят. Не позволявай да ти развалят деня Тъжен
    Относно индиготата и чувствителността - не знам дали е толкова изразена, не съм запозната. Но аз също съм много чувствителна като теб. Някой леко да ме погледне лошо вкъщи и съм се разплакала вече. Преди много се връзвах и на другите хора. Сега вече само нашите могат да ме разтроят с поглед.
    Моят съвет е да не се връзваш, защото само си хабиш енергията Тъжен  Сърце
    Активен

It is so me ..
    megsi87
    nightangel
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #4 -: Юли 07, 2010, 20:26:31 »

Мерси за навременните отговори. Star Rover плачът идва от бесът и това, че не е лично го разбирам и съм го осъзнала, но в мое присъствие точно тези хора се издържаха по един как да го нарека неетичен груб и невъзпитан начин и с друга жена, което също ме ядоса. Мислех си че в университета достатъчно съм свикнала на отношението "ТИ СИ НИЩО" без да съм го заслужила, но тези днес направо ме сравниха със земята и неимоверно усилие ми струваше наистина да не им върна това което заслужаваха. Ексцентричка може и да си права, но наистина един човек извървял даден път и имащ нещо в главата си не очаква да му се нахвърлят и да го унижават Тъжен ;( Засегната не се чувствам по-скоро наранена и леко обидена, а плача обикновено плача когато съм безсилна срещу нещо когато се чувствам безсилна срещу нещо несправедливо, но както и да е ;(
    Активен

kim
    Гост
    « Отговор #5 -: Юли 07, 2010, 20:33:01 »

разбирам те Мегси. Вземи си плодче Усмивчица
    Активен
    megsi87
    nightangel
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #6 -: Юли 07, 2010, 20:51:22 »

Мерси взех си сиренце Ще го преодолея, но наистина тези несправедливости са
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #7 -: Юли 07, 2010, 22:44:30 »

Мегси, когато нещо те натъжава-опитай да си спомниш хубавите работи, които съществуват някъде! Ще ти е от полза! И когато страдаш, се опитай да видиш, нещо красиво, което би те разведрило!
    Активен
    megsi87
    nightangel
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #8 -: Юли 07, 2010, 23:11:52 »

Опитвам, опитвам
    Активен

небесният ангел
    Гост
    « Отговор #9 -: Юли 08, 2010, 19:54:02 »

И тук да попитам  Усмивчица понеже уж според наталната ми карта става ясно че не съм индиго,кажете ми кой човек или същество може да сътвори това-да сънува пророчески сънища,да знае  понякога къде и кога ще се случи нещо,да предизвиква хората с мисълта си да направят дадено действие или пък с мисълта и яроста си да го накарат да се разболее-за последното много съжалявам-добре че човека не пострада сериозно  Угрижен кой е този човек който не вижда аурата на другите но при вида на някого знае дали този човек е негативен или позитивен.Ще спра до тук,имам още толкова много въпроси че просто не знам от къде да започна Усмивчица
    Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #10 -: Юли 08, 2010, 20:05:07 »

Ей, ама ще ядеш бой, съвсем сериозно!!! Никой не ти е казал, че не си индиго! Не ти трябват карти, зада знаеш коя си! Не ти трябва някой за да ти каже дали си или не! Не ти трябва нищо освен вслушване в себе си! Аз не разбирам от натални карти! Аз говорех съгласно пуснатата информация, но това не означава дали е вярна и дали се отнася за всички, или само някаква част! Моля те! Никой тук не се съмнява в твоята същност, освен ти самата!
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #11 -: Юли 08, 2010, 20:18:36 »

Ей, ама ще ядеш бой, съвсем сериозно!!! Никой не ти е казал, че не си индиго! Не ти трябват карти, зада знаеш коя си! Не ти трябва някой за да ти каже дали си или не! Не ти трябва нищо освен вслушване в себе си! Аз не разбирам от натални карти! Аз говорех съгласно пуснатата информация, но това не означава дали е вярна и дали се отнася за всички, или само някаква част! Моля те! Никой тук не се съмнява в твоята същност, освен ти самата!
    Аз се присъединявам към мнението на Кери! Усмивчица
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #12 -: Юли 08, 2010, 20:56:09 »

Небесен ангел,ти си индиго толкова колкото и аз!Тоест...си! Усмивчица

И аз преди се чудех...но ето,че сега е време да приема това!
    Активен
    werdim1
    Вяра
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 23

• Град: ТУК И СЕГА
  • Започни денят с усмивка!

« Отговор #13 -: Юли 08, 2010, 23:57:00 »

АЗ СЪЩО СЪМ НА ТВОЕТО КЛОНЧЕ АНГЕЛЧЕ!СЪНУВАМ ПОЧТИ ВСЯКА ВЕЧЕР И СЕ СЪБУЖДАМ ПО-УМОРЕНА ОТКОЛКОТО СЪМ СИ ЛЕГНАЛА.КОГАТО СЕ СЛУЧИ ДА СИ ЗАПОМНЯ СЪНЯ-ТОЙ ВИНАГИ СЕ СБЪДВА!ЛОШОТО Е ,ЧЕ НЕ МОГА ПРЕДВАРИТЕЛНО ДА ГИ РАЗГАДАВАМ И ПОСЛЕ СЪЖАЛЯВАМ,ЧЕ СЪМ ПОЛУЧИЛА ТЕЛЕГРАМА,НО НЕ СЪМ Я РАЗЧЕЛА...ДРУГОТО ЗА ГНЕВА-ЛОШ НАВИК,КОЙТО НЕ СЪМ ОВЛАДЯЛА И ВИЖ,ЧЕ СЛЕД ВРЕМЕ ТОЗИ, КОЙТО МИ Е ВКАРАЛ ГОЛ СИ Е ПОЛУЧИЛ АВТОГОЛ!НО ТОВА Е ЖИВОТЪТ -ПРИНЦИПЪТ НА БУМЕРАНГА!ПИТАТ СЕ ОТКЪДЕ ИМ Е ДОШЛО!И ТАКА - НЕ СЕ ИЗМЪЧВАЙ - МОЖЕ БИ ТОВА ТРЯБВА ДА ОВЛАДЕЕМ И НАУЧИМ СЕГА!
    Активен

Факти,хора и събития се подреждат по-най добрият начин за мен!
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Защо като не искам да съм овца да съм коза?
    Езотерика
    ruanda 6 1014 Последна<br />публикация Ноември 18, 2010, 14:00:44
    от Sine Wave Zero
    Искам помощ от форума « 1 2 »
    Инициативи
    Аэ съм 18 1409 Последна<br />публикация Януари 04, 2011, 15:28:41
    от небесният ангел
    Искам да попитам нещо: ценности - нисши и висши « 1 2 3 »
    Въпроси и отговори
    fashion 44 1630 Последна<br />публикация Август 08, 2011, 12:38:34
    от air_fairy
    Искам да ви попитам...
    Необичайни преживявания
    Nova12345 1 972 Последна<br />публикация Февруари 10, 2012, 19:58:08
    от Sanya
    Искам да отговарям на ваши въпроси.Моля задайте ги! « 1 2 3 4 »
    Въпроси и отговори
    Ariam 54 1731 Последна<br />публикация Септември 11, 2013, 18:34:02
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright