Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Психологията и подобни дисциплини  (Прочетена 1138 пъти)
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « -: Юли 06, 2010, 10:29:38 »

Когато казах на майка ми, че искам да се занимавам с психология, а после на баща ми, накрая те обезумяха , развикаха се и отнове ме разплакаха. Били глупости, моментно влечение. Е , не е. И много бих искала да се занимавам с това. Така бих могла да помогна на хора, които се чувстват отхвърлени или не добре в своята кожа. Изтъкват нашите причината , че няма реализация- напоследък има. А и не ме интересува. Някак бих искала да се занимавам с нещо, с което мога да помогна.

Здравей, Ева и добре дошла!

Ако интересите са ти свързани с психологията и подобни дисциплини, заниманията с математика няма да попречат да можеш да развиваш и тези си интереси и да бъдеш полезна на хората.
    При мен също е нещо подобно: и аз съм завършил това училище, занимавам се с математика, но в същото време съм запален по окултизма Усмивчица

Цитат
    Имам една мечта да направя приют за бездомни животни , в който да назначавам бездомни хора и да ги мотивирам да продължат живота си нормално. Но ми трябват средства за да го направя един ден и заради това трябва да си решавам задачите и да си кротувам.

Най-полезна за другите можеш да бъдеш не чрез пари и благотворителност (което също не е лошо, разбира се), а като развиваш себе си: защото само един човек, който е развил висшия си потенциал, може да окаже истинско съдействие на другите, което да постави живота има на нова основа,
    а често именно това е нужно на хората, за да станат щастливи и да осмислят живота си.

Цитат
    Уча в НПМГ. През цялата учебна година рядко отварях учебник.  Допломата все още ми е 6.00. Всички знаем, че образователната ни система е отратителна, подчинена изцяло на зубрене. А трудно се средоточавам. Особено върху нещо неприятно. Но като е на зор, запомням за секунди.

Вярно е, че образователна система е под всякаква критика.
    От друга страна живеем във време, когато са налице много възможности за саморазвитие, в това число благодарение и на нета.

Старай се да станеш добър специалист във всички области, към които си се насочила.
    Помни, че такива видни математици като Питагор, са били и исключително мъдри окултисти.

Цитат
    Обичам музиката. Без нея не мога. Бях в музикална паралелка преди НПМГ. Занимавах се с народно пеене и пиано. Това е нещо , което ме кара да забравям всичко гадно и с нея се успокоявам.
    Обичам животните и природата. Не мога да убия и муха.
    Но някак застоялата обстановка, хората около мен и всичко ме смачква и не мога да правя нищо. Някак безсилна се чувствам. Мразя безсилието и хората, които само се оплакват, но в момента и аз правя нещо такова, което ме отвращава.
    Вярвам, че цялата тази материална нагласа, която имаме, както и парите , материалното, всичко - всичко е нещо ненужно, човек може да израстне духовно и да живее добре. И най доброто, на което може да научи другите е да не залагат на тази нагласа, да се откъснат от нея, защото тя ги кара единствено да страдат ;( Тъжни сме, защото ние сами се задълбаваме в глупости и безсмислени неща. Трябва да сме добри и да си помагаме. Да се обичаме. И да се оттървем от материята. Тя , според мен, ни съсипва.

Това е едната страна на нещата.
    Другата е, че материалното ни помага да се самоосъзнаем, както и да придадем форма на духовното, която му е необходима, за да стане силно и реално въплътено.

Търси духовното в материалното и ще намериш истински чудеса, а и ще си полезна на хората.
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Юли 06, 2010, 10:49:37 »

Ич е прав.А аз ще ти кажа да се бориш докрай,понеже в този свят само така можеш да успееш...И знаеш ли-не се бях замислил за тази идея с приюта и бедните!Но ти ми я даде....и ако имам възможност един ден да решавам някои важни и наболели въпрости като този...съм си съставил план.Но няма нужда да го казвам. Усмивчица

Мен пък при математиката никъде ме няма Ухилен.Но виж с историята съм не на "ти",а на ''ооо пич".Там,със силата на интуитивната логика мога да направя големи разкрития...но това когато му дойде времето.Окултизма е нещо без,което аз не мога да постигна целите си понеже там се крие основата на цялата Вселена и историята на човешката раса,чийто корени,твърдо вярвам,могат да бъдат открити и в България стига някой да се поразрови.Така,че ако съм прав-няма Тибет,няма Египет-тук в България също има много ценности.Не говоря за пари,а за знание от изключителна важност...Но както и да е....

И аз съм творец-пиша стихове.Малко песимистични и недодялани още,но с времето ще ги изгладя...Проблема е,че напоследък не ми идва вдъхновение.Да...Иначе аз ги пиша на компа,а понякой път на лист и химикалка...Но кой ги чете?Никой,засега! Усмивчица

Хубаво е,че искаш да помагаш.Имай вяра в съдбата си-тя ще ти осигури това,което искаш.Щом искаш да помагаш,значи ще ти бъде даден този шанс! Усмивчица

Никога не се предавай,а се бори дори и тогава когато няма смисъл!

Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #2 -: Юли 06, 2010, 11:46:43 »

Е, все пак имам някакво положение, знаят , че за всичко могат да разговарят с мен. Цялото семейство. Някак се чувствам добре, когато с гордост говорят за мен пред другите. Но е факт, че не ме слушат през повечето време. Не искат да приемат убежденията ми, искат да потъпкам в себе си всичко друго освен факта, че трябва да уча математика, ифроматика, и английски и някой ден да осъществя уж мечтата си да отида в Оксфорд. Всъщност това за мен ще е средство да се развия и да мога материално да подпомогна някои благотворителни организации . И да осигуря добър живот на семейството ми. От първото те не се трогват. Не реагират на него.
    Когато казах на майка ми, че искам да се занимавам с психология, а после на баща ми, накрая те обезумяха , развикаха се и отнове ме разплакаха. Били глупости, моментно влечение. Е , не е. И много бих искала да се занимавам с това. Така бих могла да помогна на хора, които се чувстват отхвърлени или не добре в своята кожа. Изтъкват нашите причината , че няма реализация- напоследък има. А и не ме интересува. Някак бих искала да се занимавам с нещо, с което мога да помогна.
    Имам една мечта да направя приют за бездомни животни , в който да назначавам бездомни хора и да ги мотивирам да продължат живота си нормално. Но ми трябват средства за да го направя един ден и заради това трябва да си решавам задачите и да си кротувам.
    НПМГ. Занимавах се с народно пеене и пиано. Това е нещо , което ме кара да забравям всичко гадно и с нея се успокоявам.
    Обичам животните и природата. Не мога да убия и муха.
    Но някак застоялата обстановка, хората около мен и всичко ме смачква и не мога да правя нищо. Някак безсилна се чувствам. Мразя безсилието и хората, които само се оплакват, но в момента и аз правя нещо такова, което ме отвращава.
    Вярвам, че цялата тази материална нагласа, която имаме, както и парите , материалното, всичко - всичко е нещо ненужно, човек може да израстне духовно и да живее добре. И най доброто, на което може да научи другите е да не залагат на тази нагласа, да се откъснат от нея, защото тя ги кара единствено да страдат ;( Тъжни сме, защото ние сами се задълбаваме в глупости и безсмислени неща. Трябва да сме добри и да си помагаме. Да се обичаме. И да се оттървем от материята. Тя , според мен, ни съсипва.

Извинявам се за обърканият пост. Искам да ви пожелая много здраве и щастние , и на тялото , и на душата ви Усмивчица

Здрасти Ева Скорпионова, и от мен! Въобще не е объркан постът ти - напротив. Казала си това, което си и което мислиш искрено - евала за което.
    Аз няма да се впускам в анализи на красивото ти същество, защото ти очевидно си чудесен човек, ще ти кажа само едно - Браво за това, което правиш, бъди си каквато си, бъди себе си и следвай мечтите си без да се влияеш от никой - дори и от родителите си. Нищо, че може би ти плащат разноските. Животът си е твой и твое право по закон е да си го живееш, както сметнеш за добре. Много често родителите искат да ни превърнат в свои копия, защото те са извървяли този-своят път, виждат, че е сигурен и така са спосойни, че няма да се загубиш, и вероятно са прави, но само защото те обичат и ти желаят най-доброто са прави. Това не значи, че са прави и за другото. Останалото е една ненужна програма, която ти решаваш, ще допуснеш ли в системата си или ще си програмираш своя.
    Аз спрях тази вълна родителска амбиция в семейството ми в името на това, да съм каквото съм и съм много щастлив от този факт. Първо блокирах отношенията пътуващи от минали поколения "Баща и син" и опитите да ми се имплантира книжката "КАК ДА СЕ ДЪРЖИМ В ОБЩЕСТВОТО", от която ми се драйфаше, после показах, че съм твърде свободолюбив за да бъда изобщо в рамка, докато един ден просто победих.
    Всичко си е ОК. Усмивчица
    Та така.
    Успех и добре дошла!
    Активен
    megsi87
    nightangel
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 33

• Град: светлината на вашите сънища
  • « Отговор #3 -: Юли 06, 2010, 11:50:43 »

Цитат

Ако това ще те успокои аз също исках да уча психология, да помагам на хората и това все още е моя потребност, която съм намерила начин да задоволявам. Майка ти и баща ти са хората, които те обичат безрезервно и ти говорят така защото това е тяхната гледна точка, която всъщност не е далеч от истината. Миличка, когато преди 4 години аз се чудех какво да избера като понататъшен път на развитие, знаех че психологията е моето призвание и все още го знам. Но тогава се случи нещо, за добро или за лошо нещата се случват така както трябва да се случат, а не така както ги искаме. Та беше деня преди да отида до университета, за да подредя своите желания какво искам да уча. Аз лично много исках да е психология ама много, нашите също като твоите родители бяха почти твърдо против това. Тогава се случи така, че точно тази вечер на работна среща в Шумен (моят град) беше дошъл мой приятел, който същата година завърши психология. Разговаряхме с него почти цяла нощ и той ми каза " Меги, зная какво искаш ти ми обясни достатъчно добре, но как мога да ти обясня, че психологията тук в България в който и да е университет, не е това което искаш, не е това което ти трябва за да постигнеш мечтите си." На следващия ден в университета когато ми дадоха бланките за желанията, не знам защо въпреки, че цяла нощ му отричах, накрая по инерция написах Публичната администрация пред Психологията като желание. Не не съм доволна от специалността си, но присъствах на лекции на психолозите и то доста защото имах възможност да ги посещавам и не не мисля че психологията като образование в България е това което искаш. От тогава сама търся, чета и разучавам нещата, които малко или много имат приложение, а не отживелите теории на професори и доценти. Психологията е наука и материя, която е много субективна и може да се тълкува от всеки го различно и всеки един човек може да се докосне до нея, дори и без да я учи. За това когато му дойде времето помисли и ако твоето желание е единствено да помагаш на хората да се чувстват по-добре то според мен би могла да го правиш и без да вземаш пари за това и това нещо да ти е професия. И честно казано би се чувствала доста по-добре Усмивчица Think positive! И помни нещата никога не се случват така както ги искаме, а така както трябва, за да се научим на нещо!
    Активен

Не чувам първичното, не виждам безличното, не говоря само, за да не мълча!
    kim
    Гост
    « Отговор #4 -: Юли 06, 2010, 12:16:15 »

И помни нещата никога не се случват така както ги искаме, а така както трябва, за да се научим на нещо!

Не обичам да го казвам, но изобщо не съм съглаен с теб Мегси. НЕ ВИНАГИ, се случват така, както ги искаме и то поради ред причини. "Никога" просто не е добре да се употребява.
    Напротив - ние ковем съдбата си, знаеш това предполагам. Ние привличаме събитията и хората около себе си по "Законът на привличането". Ако ти много искаш сладолед и никой не ти го дава е не, защото така трябва, а защото има причина и в основата на тази причина не седи някой, който те изпитва и ти праща урок, който да научиш, а там си точно ти и ти сама си се довела до този момент.
    Ти си решила да се довериш на приятелят си за това, че НЕ ТРЯБВА да се следва Психология, взела си чуждо изживяване за правилно - така си избрала. Но не може да знаеш, какво е щяло да бъде и дали това, ще работи и при другите, защото те ядят своята попара, която са си надробили, с други думи карма.
    Друг пример, който обсъждах с приятел - как той си намерил приятелка и споделя - наблюдавай: ЧОВЕК ТРЯБВА, да пробва, просто да опита и да заобича, това е начинът. Друг казва: Аз се влюбих от пръв поглед и така заобичах - ТОВА е, друго няма! Трети седи с празни ръце и мисли, че някой го наказва и тн. Разбираш, че всеки изхожда от себе си, но малко хора се замислят, каква им е орисията. Повтарят се човешки закони и фрази, но те са на базата на индивидуални преживявания. Универсалните закони са друго нещо.
    Мисълта ми е Ева може да завърщи психология и колкото да е тъпо на лекциите утре да и предложат работа в голям проект, да спечели нобелова награда  и да стане Майка Тереза, а ние с теб пак ще си седим с чуждото мнение и няма да сме доволни от дипломата по Икономика - пропуснали сме даден шанс.
    Мисля, че ме разбираш. Човек е ковач на собствената си съдба.
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #5 -: Юли 06, 2010, 12:36:12 »

За закона за привличането: има такова нещо, но не е само това... Излиза, че всички хора сме тотални глупаци, които, кой знае защо, не са го забелязали
    Има един процент, който от нас зависи, но има също карма, която е естествена причинно-следствена връзка... а има и външни фактори, които се явяват като независещи от нас обстоятелства. Кармата е индивидуална, но има и обща. Ако съседа ти е зле, Абрахам (в книгите на Естер и Джери) казват, че това няма нищо общо с тебе. Не е така. Ако той има проблеми, това ти влияе, дори и да не го знаеш. Затова П. Дънов казва: Успехът на един е успех за всички. А провалът на един, е провал на всички. Един като сгреши, всички плащат...
    За психологията: да, вярно че не е каквото трябва да бъде. Но ако си изкараш диплома за да имаш право да работиш това, може да не използваш техните остарели и неефикасни методи.И аз също много харесвам тази професия, а човек като има "документа за правоспособност", може да използва изцяло различни средства и методи
    Активен
    megsi87
    nightangel
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #6 -: Юли 06, 2010, 12:50:41 »

Според мен малко ми се скара и ако това е от твоята гледна точка и от твоят живот от моят не е така. Опитвала съм тайната и закона на привличането, ама не става при мен не работи случва се точно това което трябва да се случи за да науча нещо и не говоря за сладолед или психология, защото това е право на избор, говоря за ситуациите които ни заобикалят като цяло.Аз не съм и казала приеми моето мнение, аз просто казах какво ми се е случило и както споделих посещавах лекциите по психология, така че това също си беше едно мое решение. Законът на привличането действа няма спор, но това, което аз съм осъзнала си е защото съм се наблюдавала, защото съм анализирала и защото продължавам да правя тези неща в живота си!
    Активен

shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Юли 06, 2010, 13:02:19 »

Според мен малко ми се скара и ако това е от твоята гледна точка и от твоят живот от моят не е така. Опитвала съм тайната и закона на привличането, ама не става при мен не работи случва се точно това което трябва да се случи за да науча нещо и не говоря за сладолед или психология, защото това е право на избор, говоря за ситуациите които ни заобикалят като цяло.Аз не съм и казала приеми моето мнение, аз просто казах какво ми се е случило и както споделих посещавах лекциите по психология, така че това също си беше едно мое решение. Законът на привличането действа няма спор, но това, което аз съм осъзнала си е защото съм се наблюдавала, защото съм анализирала и защото продължавам да правя тези неща в живота си!

Това със скарването за кого се отнася, надявам се, че не е за мен? Тъй като съм далече от това, наистина. Само споделих какво мисля по темата, споделих "моето" виждане.Без разбира се да имам желание нещо да натрапвам... Или, както се казва, "Този пост няма за цел да обори твоето мнение, а само да го интегрира"
    Активен
    megsi87
    nightangel
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #8 -: Юли 06, 2010, 13:12:49 »

Разбирам, но тези главни букви и тези изказвания за това дали ще си останем недоволни и кой какво. Малко не ми се понравиха. Аз също не съм искала да налагам менението си просто споделих опита си. Което както каза ти си е мое решение да послушам приятеля си. Но както ти казаваш, че за нея има възможност да завърши и да започне по някой голям проект, така съществува и обратната възможност, да се разочарова тотално от образованието и това което и се предлага и да зацикли, за това според мен е добре когато някой те подготви. Защото всичко зависи от нагласите, тъй като не всичко се крие само в образованието голямо значение имат колегите, средата и всичко останало. Според мен каквото и да избереш като специалност винаги можеш или тотално да се забиеш или можеш да се изкачиш на върха, но това не зависи само от теб. И ти много добре знаеш това.
    Активен

kim
    Гост
    « Отговор #9 -: Юли 06, 2010, 13:33:33 »

За закона за привличането: има такова нещо, но не е само това... Излиза, че всички хора сме тотални глупаци, които, кой знае защо, не са го забелязали
    Има един процент, който от нас зависи, но има също карма, която е естествена причинно-следствена връзка... а има и външни фактори, които се явяват като независещи от нас обстоятелства. Кармата е индивидуална, но има и обща. Ако съседа ти е зле, Абрахам (в книгите на Естер и Джери) казват, че това няма нищо общо с тебе. Не е така. Ако той има проблеми, това ти влияе, дори и да не го знаеш. Затова П. Дънов казва: Успехът на един е успех за всички. А провалът на един, е провал на всички. Един като сгреши, всички плащат...
    За психологията: да, вярно че не е каквото трябва да бъде. Но ако си изкараш диплома за да имаш право да работиш това, може да не използваш техните остарели и неефикасни методи.И аз също много харесвам тази професия, а човек като има "документа за правоспособност", може да използва изцяло различни средства и методи

За законът на привличането - съгласен съм, не е само това разбира се. Имах една приятелка, която искаше да привлича много, много пари, но не успява, а е в някои аспекти много развита. Дали защото не бачка със законът правилно и от сърце, дали заради кармата и, или защото съседът и е болен - ние не знаем това. Естер и Джери знаят това, което са ресърчвали но важи ли то за всички. В този цитат учителя ми се струва, че говори глобално, не от гледна точка на бит. В случая ставаше дума, за избор в конролируема среда от страна на родител и чуждо мнение за пример, когато ние трябва да направим собствен избор. Това ме беше и идеята, когато отговорих на Мегси.

Изобщо не ти се скарвам Мегси, напротив - и аз мнение казвам, но се стремя да не е подвеждащо. Дори не е и мойта гледна точка, а примери от много хора, за да може да се види ясно именно това, че има различни случки и не можем да кажем НИКОГА НЕ СЕ СЛУЧВА ТАКА ИЛИ ОНАКА, защото ей сега изкачат няколко души и ти казват обратното. Пък ти разбира се, че ще следваш своят избор и път, и ще береш после последиците от него Усмивчица

Със сигурност обаче знаем, че съзнанието има потенциал, с който може да отхвърли и да контролира всичко негативно, всяко влияние. Знаем го от случаите, в които човек се самолекува от тежки травми и тн. Знаем че хората правят чудеса при това сами, не с чужда намеса. Е, понякога и с чужда, но при молба, или друго, но това няма какво да го дълбаем. Енергията просто следва мисълта.

А за това, че сме глупци shiniig star, нима не е така от една по-груба гледна точка? От какво тогава се пробуждаме в момента? Какъв е този форум? Нима не е точно от глупавите ни действия, мисли, инерция на поколинеята, чужди съвети, традиции, история, религия - нечии интереси? Та ние до вчера живяхме така, че с дейсвията си подпомагахме това, което днес сме осъзнали, че всъщност не сме ние, и не искаме. Неи го сътворихме, така, както и собсвените си животи. Не е тежка карма която плащаме, или урок, а  резултатът от собствените ни действия, които са наредили нещата и хоп - ето ти реалност.
    Иначе сме умни, красиви Усмивчица
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #10 -: Юли 06, 2010, 13:38:53 »

Разбирам, но тези главни букви и тези изказвания за това дали ще си останем недоволни и кой какво. Малко не ми се понравиха.

E, ти пък Мегси! Няма нищо. Аз си служа със знаците просто - изразявам се така, нали са за това. Запомни го за мен и така ме приеми. В никакъв случай не е било нападка. Именно, защото не прочетох КАК ДА СЕ ДЪРЖИМ В ОБЩЕСТВОТО, те считам достатъчно близка, че да си говоря както ми идва, все едно се познаваме одавна и дори да метафоризирам, като ни поставям в ситуация. Усмивчица Това е истината
    Активен
    Ева
    Водно конче :)
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 37

« Отговор #11 -: Юли 06, 2010, 13:49:40 »

Здравейте, много ви благодаря за отговорите.
    Относно психологията - знам, че тук е на много ниско ниво и с майка ми сме обсъждали, че няма нищо лошо да си я завърша след математиката някъде в чужбина. Мегси, със сигурност и с публичната администрация ще се справиш, стига да има дисциплини в нея, които да са ти поне малко приятни. Трудно е да се учи на сила.
    Иначе, ще си се занимавам поне с психология странична, както се опитвам да правя. И ще следя форума с интерес, много се радвам, че попаднах на него Усмивчица

Хубав ден ви желая на всички Усмивчица
    Активен

It is so me ..
    shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Юли 06, 2010, 13:52:54 »

Стар Роувър, безспорно си прав, че съзнанието има потенциала да контролира  в с и ч к о  негативно.Казваш, че не сме го осъзнавали и сме подкрепяли несъзнателно това, което всъщност не искаме: да. Човек трябва да извърви определен път на развитие, само за да го проумее и осъзнае, и да започне да го прилага на практика. Това П. Дънов го обяснява така, ще цитирам по памет...той говори за етапите на развитие в човешкия живот, изразени в пентаграма, там (в пентаграма) има 2 кръга, външен и вътрешен. При външния кръг(изразен със сабя, чаша, книга и светилник) живота работи върху човека без активното участие на неговото съзнание (това,за което споменаваш, че сме живяли, или живеем, несъзнателно).....При втория цикъл, духовния, човека вече осъзнава своята отговорност, видял е последиците от действията си, и иска да живее вече добре. Той започва съзнателно да контролира и управлява своите мисли и чувства, живота си...Тези два цикъла вървят последователно, не може да стигнеш до втория, ако не си минал първия.
    За кармата - казваш, че ние създаваме собствената си реалност, а не "кармата". Да...карма не е като някой, който седи там и ти пише "уроци" и "последици", ние си ги пишем, в по-голямата си част...имах предвид, че не всичко винаги зависи само от нас, понякога плащаме и чужда карма...нали знаеш, всички сме у кюпа и сме оплетени
    Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #13 -: Юли 06, 2010, 13:54:46 »

Ухилен Ухилен Ухилен ще падна..."КАК ДА СЕ ДЪРЖИМ В ОБЩЕСТВОТО" и на мен майка ми ми я навираше, аз я взех, но така и не я прочетох....хаххаха...всъщност аз се държа доста "нормално", така и не разбрах защо ми я даваше...явно не съм толкова културна и изискана, колкото тя искаше Усмивчица
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #14 -: Юли 06, 2010, 14:03:26 »

Ухилен Ухилен Ухилен ще падна..."КАК ДА СЕ ДЪРЖИМ В ОБЩЕСТВОТО" и на мен майка ми ми я навираше, аз я взех, но така и не я прочетох....хаххаха...всъщност аз се държа доста "нормално", така и не разбрах защо ми я даваше...явно не съм толкова културна и изискана, колкото тя искаше Усмивчица

хахаха И аз се държах нормално !пред наще! Веселяк ...но много им се искаше да стана "ЧОВЕК", да съм пример в обществото хахах

Snining star - поздрав с картинката

* 26835.jpg.gif (200.08 KB, 400x567 - видяно 94 пъти.)
    Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Аватар - Шри Сатя Сай Баба и други подобни клипове
    Видео клипове
    delfin 5 2521 Последна<br />публикация Май 05, 2011, 18:11:01
    от Мар
    Знае ли някой, английски сайтове по подобни теми?!?
    Въпроси и отговори
    dak 0 1108 Последна<br />публикация Ноември 06, 2010, 14:46:17
    от dak

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright