Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Зов за помощ - Медитация за слънчевото затъмнение 11.07.2010  (Прочетена 1429 пъти)
alien
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« -: Юли 05, 2010, 01:17:18 »

Медитация за слънчевото затъмнение 11.07.2010

Скъпи приятели, нека светлината бъде с вас!

... Може би знаете, че на 11.07.2010 година има слънчево затъмнение. То е
второто за тази година и е едно от най-важните, които сме виждали досега.
Периодът между лунното затъмнение през миналите дни и слънчевото, което
предстои, е много специфичен вид пречистване и изпитание за нас.
Сцената на
глобалните събития по света е изключително нажежена, а в душите ни се случват
могъщи преобразувания, целящи собственото ни издигане над дребнавото,
застоялото, мъртвото в нас. Всички тези процеси ни водят категорично към
просветление, в какъвто смисъл предпочитате да го разглеждате, възнесение и
връщане на онази сила, която винаги е била с нас, но не сме използвали за
собственото си благо и в името на цялото.
В това време на силата - слънчевото
затъмнение на 11.07.2010 нека се съберем заедно в периода от 21:00 до 24:00 по
домовете си или в групи, за да пратим заедно на планетата Земя и всички царства
по нея светлина и любов.

Нека облеем с нашата любяща енергия всички горещи точки по света - Иран,
Мексиканския залив, Калифорния, САЩ, Великобритания, Русия, Китай, Африка и
България. Някои от тези или други зони, които ви се струват нуждаещи се от
любов без условия. Ако се чуствате насочени, изпратете утвърждения, намерения и
молитви за мир, разбирателство, сътрудничество към всички същества на Земята, а
и отвъд нея. Нека Космосът и Земята се
свържат в единството,в което винаги са били помежду си, но този път напълно
съзнателно и осезаемо за нас - човечеството живеещо на Гея.

Извикайте всичките тимове, с които работите - архангели, възнесени учители
от Шамбала, безсмъртни, светии, буди и бодхисатви, извънземни същества от
светлина, вашето Аз съм присъствие и Висш аз и всеки, който може да помогне, за
да излъчваме повече светлина и любов.

Когато свършите с пречистването и пращането на светлина, фокусирайте се
върху себе си и онова, което желаете да проявите в живота си, за да
енергетизирате намерението, След това просто го активирайте! Силата на
затъмнението ще свръши останалото!
Бъдете творец на вашата реалност и сътворец
на общата ни реалност в любов и светлина!

Истинската любов е без усоловия!

Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #1 -: Юли 05, 2010, 01:51:25 »

Благодаря за поканата бъди сигурен,че има доста хора които ще се включат,за един поне знам със сигурност.

Мисля,че ще е добре който намери за уместно да го прави и след това и колкото се може по-често сега му е времето,после ще искаме ама няма да е същото.

Колко ще е прекрасно ако повече хора се възползват от тази невероятна възможност.

Колко ли време ще ни трябва докато осъзнаем,че най-голямото щастие е да подарим любовта си на всички и всичко.

Дали има още хора които приемат тази уникална възможност като нещо което ще ТРЯБВА да се направи или ще оценят предоставилата се ситуация като благословия?

НЕКА СВЕТЪТ ДА ДОБРУВА,НЕКА СЕ ИЗПЪЛНИМ С ЛЮБОВ И РАДОСТ КОИТО ДА ПОДАРЯВАМЕ,НЕКА ОСВЕН ПО ВРЕМЕ НА МЕДИТАЦИЯ ПРАВИМ ТОВА И В НАШЕТО ЕЖЕДНЕВИЕ.

ДА БЪДЕМ ДОБРИ И БЛАГИ КЪМ СЕБЕ СИ,И ДОБРИ И БЛАГИ КЪМ ДРУГИТЕ.

СЕГА МОЖЕМ ДА БЪДЕМ СЛЪНЦА В ТЪМНИНАТА,ПОСЛЕ НЕСЪЩЕСТВУВА!

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #2 -: Юли 05, 2010, 12:33:10 »

Охооо...аз ще пробвам,стига да не забравя.
Хммм,доколкото знам Нострадамус е говорел за едно затъмнение,след което ще започне Апокалипсиса и голямата битка между доброто и злото.Също така е казал,че това затъмнение ще е е накрая на старото хилядолетие.Предполагам,че е имал предвид епоха...но ако се е бил изразил по този богохулствен за тогава начин,е щял да изгори на клада.
Всички хора мислеха,че е французина е говорел за затъмнението от 1999г.-11 август.

Сега затъмнението ще е на 11 юли.Ванга е починала на 11 август...Все знаци...Вижте,двете затъмнение между 1999 и 2010 се различават също от 11 години.Отново числото 11.А ако някой ми каже какво значи числото едно...ще бъде супер.

Също така двете числа 1+1=2....Какво означава числото 2.

Сега ще проверя за числата и ще напиша.Но бъдете сигурни,че това са все знаци!

Забравих да разтълкувам числото 7 и числото 8.Доколкото знам числото 7 е божието число,а числото 8 е моето число.Но и за тях ще проверя по-подробно.
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #3 -: Юли 05, 2010, 13:01:51 »

Ето-Числото 1

Духът на това число установява границата между хаоса и Божественото организирано пространство, в което ще се изгради Творението.

1. Бог

БОГ Е ЕДИНИЦА,

НАЧАЛО, ОКОТО,

ТВОРЕЦЪТ НА ВСИЧКО,

МЪДРОСТТА, ДОБРОТО.

Единицата - Най-логично е да бъде представена с геометричен образ като крът с център - познатият символ в иконографията. Центърът е Бог, който ни наблюдава, Създателя на всичко видимо и невидимо, Твореца, Космическия разум, Универсума, Словото. Бог е Един, Единосъщ, Вездесъщ.

Той е Светлина, Любов и Мъдрост, Сияйно Същество.

2. Мисълта

ДВОЙКА. В ДУАЛИЗЪМ

СВЕТЪТ СЕ РАЗВИВА.

МИСЪЛТА Е ДВОЙСТВЕНА -

РАЖДА И УБИВА.

Двойката е символ на Мисълта с нейното двояко действие - съзидателно и разрушително. В прабългарската история - а българите са известни като пазители на Тайното Езотерично Знание - се среща знакът Y. Древните българи са били още и прорицатели и са познавали силата на Мисълта - Тайна, скривана от хилядолетия.

И така, вторият етап от Сътворението е появата на Мисълта, действието на Божествената Мисъл на Твореца, Универсалната енергия на Словото, с която е изпълнено Космическото Простронство.

Според Сътворението, вложено в естествения ред на числата от 1 до 10, Бог първо обмисля (мисли), после получава Творческата Идея, а след това и създава.
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #4 -: Юли 05, 2010, 13:12:23 »

Така-какви изводи си правя аз.

Че след 11 юли,ще има някакъв цикъл,разбира се,воден от Бог.Тоест духовността ще се изостри.Хората ще направят избор,който ще зависи от тяхната мисъл.

А ето какво значи самото число 11:

"11 - в съотнасяне с числото 10 изразява някакъв излишък, ознаменуващ конфликт, носещ опастност."

От "Полная энциклопедия символов и знаков"

"Числото 11 е свързано с греха, нарушение на закона, опастност. Тъй като 10 - е съвършенно число и закон, 11 символизира изходът зад пределите на едното и другото."

От "Язык символов - числа, фигуры, время"

Тоест наистина ще има конфликт,за който така се говори.Поне аз така предполгам от числата.

Да видим обаче какви послания ни носят числата 7 и 8.Само да отбележа,че двете числа събрани правят 15-Богородица.
8. Кръговратът

ОСЕМ. ДВА КВАДРАТА.

ТОЗИ И ОНЗИ СВЯТ.

ДУХЪТ ПРЕМИНАВА

ВЪВ ВЕЧЕН КРЪГОВРАТ.

Осмицата - двата квадрата. Това е символ на двете пространства, може би едно над друго, а може и преплетени помежду си; на двата Свята. Центърът им е общ - центърът на кръга.

Написана като цифрата "8", фигурата създава асоциацията за вечния кръговрат - преминаването на Човека последователно в духовно и материално състояние, пребиваването му ту в Духовния свят - Невидимия, ту във Физическия свят - Видимия. Границата между двата свята е само една точка. И тя е Мигът на раждането и Мигът на смъртта.

Това означава, че преди създаването на Човека като материално същество (което става в числото 10), е пуснат в действие Законът за Вечния Кръговрат. Очертано е пространството за Физическия свят и отделно за Духовния. Започнал е действието си Законът за прераждането.

7. Йерархията

ЙЕРАРХИЯ ДУХОВНА

В СЕДМОЛЪЧНА ЗВЕЗДА.

АНГЕЛИ, АДЕПТИ,

ВИСШИ СЪЩЕСТВА.

Седмицата по подобие на петицата се изразява със звезда, но звезда със 7 лъча. Тя създава асоциация на Човек с криле, на Ангел, Висше Духовно Същество, което може да лети като птица.

7 е сакрално число, а Седмолъчната звезда е символ на Духовната Йерархия от Висши Същества, която е избрана да следи Еволюцията на човешката цивилизация на планетата Земя.

Сами си направете изводите!

Моят е,че след това затъмнение ще започнат особени процеси!

Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #5 -: Юли 05, 2010, 13:17:19 »

ето и ролята на гходината 2010

10. Въплъщението

С ДЕСЕТ - ДВЕ ПЕТИЦИ

ЗАВЪРШВА МИСТЕРИЯТА.

ЧОВЕКЪТ СТАВА ДВОЙКА

И ВЛИЗА В МАТЕРИЯТА.

10 - две петици.

Графичният й израз представлява две петолъчни звезди, т.е. две човешки същности. Дошъл е етапът за разделяне на половете и преди човешката двойка да влезе в материята, Човекът се разделя на Мъж и Жена.

Това е завършекът на легендата за Сътворението на Човека

Човешката двойка - Мъж и Жена - облечена в материята, тръгва по пътя на Еволюцията.
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #6 -: Юли 05, 2010, 13:19:46 »

Явно неслучайно 21 декември 2012 ще е особена дата.Имаме магическите числа 1 и 2 смесени в дните,месеца и годината.

Аз съм роден на 02.08.1996.

2+8+1+9+9+6=35=3+5=8.        8 е моето число.

Роден съм в 21:45 минути.

Хммм...не се сещам повече неща за писане.

Активен
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Юли 05, 2010, 16:19:07 »

Рабено първо искам да ти благодаря за споделената информация,желанието ти да помогнеш е огромно и то се вижда!

Лично на мен ми се иска да наблегнем повече на това какво да направим по повод тази ВЪЗМОЖНОСТ,от колкото да тълкуваме какво означава.
Призива ми е да не,чакаме слънчево затъмнение или апокалипсис за да се покаем и осмислим какво правим,а да го направим съзнателно още сега докато живеем в "комфортната зона".

Приятели изминахме дълъг път с вас в търсенето на "ИСТИНАТА" и си мисля,че е време да приложим поне една малка частица от товакоето сме открили.
Макар да говоря в множествено число имам предвид предимно себе си защото всеки сам преценя какво,кога и как да прави.

На скоро забелязах,че от прекалено много търсене на "ИСТИНАТА" и анализиране на информация не ми остава много време да приложа това което знам.
Превърнал съм се в голяма степен на търсач,но индийците казват:Който търси истината никога няма да е намери!
Това че търсим нещо ни поставя в позицията на търсещите а не на знаещите!Това иска да подскаже според мен това послание,а не буквалното му асимилиране.
Това намерих аз от толкова дълго търсене разбрах,че това което съм търсил вече го имам и винаги съм го имал,нищо ново не мога да открия.

С две думи:Ние знаем какво и как да го направим,нека просто го направим,без да анализираме без да търсим повече,ние знаем отговорите на всички въпроси или поне на тези от които сега имаме нужда да знаем!

Знанието е в нас,ние сме самото знание!

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #8 -: Юли 05, 2010, 16:27:37 »

Аз пък не мисля,че е случайно това,че открих информацията за този феномен чигун!   Явно еволюирам успешно!
Активен
kim
Гост
« Отговор #9 -: Юли 05, 2010, 16:31:25 »

На скоро забелязах,че от прекалено много търсене на "ИСТИНАТА" и анализиране на информация не ми остава много време да приложа това което знам.
Превърнал съм се в голяма степен на търсач,но индийците казват:Който търси истината никога няма да е намери!
Това че търсим нещо ни поставя в позицията на търсещите а не на знаещите!Това иска да подскаже според мен това послание,а не буквалното му асимилиране.
Това намерих аз от толкова дълго търсене разбрах,че това което съм търсил вече го имам и винаги съм го имал,нищо ново не мога да открия.

С две думи:Ние знаем какво и как да го направим,нека просто го направим,без да анализираме без да търсим повече,ние знаем отговорите на всички въпроси или поне на тези от които сега имаме нужда да знаем!

Ох колко добре те разбирам. Същото си мисля и аз от известно време, и честно казано усещам умствено претоварване от 2-3 дни. Ставам с мисли за духовни неща, лягам с тях, нон стоп анализи и човъркане в детайли. На практика, това което комерсиалната наука прави, да разкоства природата в търсене на истината и Бог, се прехвърля неусетно и в духовната наука - същото човъркане.
Как искам да си изпазня главата от всичко - имена, писания, теми, книги и какво ли още не. Тонове инфо се бълва, теории, наръчници, а всичко е толкова близо..ей тук, вътре в нас...
И преди писах мнение, по нещо подобно и то остава същото за мен - Нещата се случват и осъзнават - включително и Истината, в практиката, когато човек практикува не в началото, не в крайният резултат, защото всичко това е ей сега, точно в този момент, в който практикувам.
Активен
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Юли 05, 2010, 16:41:15 »

Аз пък не мисля,че е случайно това,че открих информацията за този феномен чигун!   Явно еволюирам успешно!
Всеки еволюира успешно няма как да бъде по друг начин,защото неуспехът несъществува във вечността.
Някой по един,други по друг начин но еволюцията е неизбежна за всички!
На всеки ще му се дава право на избор постоянно докато не проумее кое е подходящо за него и кое не.
Рано или късно Любовта ще опари всички ни,не можем да се скрием от нея.Въпроса е дали все още искаме да се крием и да се съпротивляваме или си даваме сметка какво се случва сега?

Цитат
Охооо...аз ще пробвам,стига да не забравя.
Ако пробваш ще бъдеш пробващия,ако го направиш ще бъдеш правещия.
JUST DO IT!!
Активен

Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #11 -: Юли 05, 2010, 16:46:39 »

ЕЕЕ,Амейзинг,защо ми омаловажаваш напредъка? Ухилен
Активен
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Юли 05, 2010, 16:55:32 »

Ох колко добре те разбирам. Същото си мисля и аз от известно време, и честно казано усещам умствено претоварване от 2-3 дни. Ставам с мисли за духовни неща, лягам с тях, нон стоп анализи и човъркане в детайли. На практика, това което комерсиалната наука прави, да разкоства природата в търсене на истината и Бог, се прехвърля неусетно и в духовната наука - същото човъркане.
Как искам да си изпазня главата от всичко - имена, писания, теми, книги и какво ли още не. Тонове инфо се бълва, теории, наръчници, а всичко е толкова близо..ей тук, вътре в нас...
И преди писах мнение, по нещо подобно и то остава същото за мен - Нещата се случват и осъзнават - включително и Истината, в практиката, когато човек практикува не в началото, не в крайният резултат, защото всичко това е ей сега, точно в този момент, в който практикувам.
Виждам че найстина ме разбираш какво искам да кажа!
Стига вече лутаници,докога?Всичко е ясно,всички пътища водят към едно и също и само повтаряме информацията която знаем по различни начини.
Винаги става въпрос за Вяра,Надежда,Любов,Прошка и тн. колко още източници имаме нужда да прочетем че да го проумеем и да го приложим 10 или 100 или 1000?Ще намерим безброй но нужно ли ни е това?
Според мен разполагаме с достатъчно сили да бъдем!

Но нека не се отдалечаваме от съществото темата!

Според мен това не е "Зов за помощ",а както казах уникална възможност за всеки един от нас или още по-точно за всички нас!!
Аз с радост ще се възползвам от този шанс ще го прегърна като дългоочакван подарък,защото той е найстина такъв!

Благодаря ти ALIEN,че сподели тази алтернатива с нас!

Активен

Teodora1985
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #13 -: Февруари 01, 2013, 18:51:00 »

ЕЕЕ,Амейзинг,защо ми омаловажаваш напредъка? Ухилен
A MOETO 4ISLO E 11, KAKVO OZNA4AVA
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Малко помощ!
Здрав дух здраво тяло
Аэ съм 12 1091 Последна<br />публикация Април 16, 2010, 14:14:08
от Аэ съм
В помощ на Вера Кочовска
Инициативи
mariqnhinkov 2 1361 Последна<br />публикация Октомври 24, 2010, 14:44:22
от Gayatri
Помощ за Патриция Илиева
Обща тематика
nia.boneva6 0 776 Последна<br />публикация Ноември 24, 2010, 21:31:56
от nia.boneva6
Въпрос относно ченълинг, мудрите, чакрите, енергиен щит
Въпроси и отговори
МалкияТони 5 927 Последна<br />публикация Октомври 30, 2011, 11:34:19
от Карма
Съвети и помощ при избора
Въпроси и отговори
Иван 3 428 Последна<br />публикация Юни 05, 2012, 00:56:06
от Иван

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright