Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ЛЪЧИ ОТ СВЕТЛИНА - Колективна медитация  (Прочетена 1956 пъти)
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« -: Юли 04, 2010, 02:28:28 »

ЛЪЧИ ОТ СВЕТЛИНА

Здравей,ти който четеш това!Да,точно ти!
Благодарение на твоите мисли и желания тази информация най-после попадна пред очите ти,и това не е плод на случайност,а по скоро на привличане.
Желанието ти да направиш нещо по въпроса за света в който живееш или нежеланието да бъдеш част от този свят са привлякли много отговори и решения към теб.Това тук е именно едно такова!

Лъчи от светлина е едно намерение родено от любов,вяра и надежда за по добър свят за промяна на сегашната реалност с помоща на най-голямата сила в света,а именно:
СИЛАТА НА МИСЪЛТА!
Която сила се използва напълно съзнателно!

Това намерение само по себе си няма цели които трябва да се  изпълнят(запомнете това)!Това намерение се споделя с теб за да можеш ти да имаш една алтернатива в повече с която да изживееш себе си по различен начин!Избора го правиш само ти,тук и сега!
Намерението няма за цел да се спасява света защото света няма да изчезне нито ще бъде разрушен.Намерението повтарям дава възможност на теб да направиш избора си с който можеш да промениш своя свят,света в които живееш!

Нека всеки който иска да живее в по-добър и красив свят,които копнее за любов и разбирателство,които иска да мечтае свободно и с радост в сърцето,всеки който иска да бъде щастлив,да НЕ чака,а ДА РАБОТИ ЗА ТОВА защото никой няма да му го изработи вместо него!!

Ето и в какво се състои естеството на намерението:

Всеки ден в 11:11ч и в 23.11ч много от нас ще изпращат своята ЛЮБОВ към света превръщайки се в лъч от светлина!
Ще има и такива които само ще приемат и дори няма да знаят за това,нека всеки избере от коя част иска да бъде!
Любовта ни това са нашите доброжелателни мисли които извират от сърцето,добри пожелания за всеки човек на земята за всяко животно и всяко растение както и за самата земя и за нас самите!
Всеки има рожденно право да бъде щастлив.
А към тези които не мислят като нас,можем да изпратим нашето дълбоко състрадание,те има нужда най много от него!
Всеки ден в 11:11ч и в 23:11ч можеш просто да мечтаеш за един по добър свят така както ти си го представяш и да желаеш това от цялото си сърце,самото ти желание е напълно достатъчно.

За да се засили процеса на ТВОРЧЕСТВО защото това е именно такова.Творим заедно със силата на мисълта новия свят в който заедно ще живеем!
Намерението може да се засили с музика и картини които въздеистват и осилват вибрациите като катализатор!
Всеки сам може да избере музиката и картините или клипа който му въздейства най силно и да използва точно него!
Тук ще бъдат приложени няколко като пример!

Часът е важен защото това ще позволи намерението да вибрира(живее)постоянно защото има разлики в часовите зони,когато ние спим някой друг ще мечтае за света в който живеем.
Това разбира се не означава,че когато нямаме възможност не можем да го правим в друг час.
Можем да го правим когато си поискаме и колкото си поискаме,просто ефекта ще бъде засилен ако се прави в точен час,така както ако светнем в тъмна стая в определен момент с фенерче в ръка.

По някога е достатъчно и едно искренно и изпълнено със силно желание изречение,като например:НЕКА СВЕТЪТ ДА ДОБРУВА!
Но когато се чувстваме потопени в блаженството на това което правим процеса може да продължи колкото ни е приятно,защо не час,два или повече!

Всеки може да практикува този вид творчество съзнателно независимо от религията която изповядва и независимо дали е атеист или вярващ.Всички ние знаем,че можем да дарим ЛЮБОВТА СИ на света и на себе си и това не ни коства нищо,можем само да пресътворим мястото на което живеем в рай.

Можем да вярваме в това което виждаме и да се превърнем в негови роби(на текущата реалност) ИЛИ да избираме съзнателно да вярваме в това което искаме и да го превръщаме в нова реалност!

ИЗБОРА ГО ПРАВИШ ТИ ТУК И СЕГА!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=IKQT_m1sog0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=IKQT_m1sog0</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=jlrBsVibOsk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=jlrBsVibOsk</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=66lWql3Rn60" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=66lWql3Rn60</a>

Благодарим за времето което отделихте!

Искам да припомня на всички които вярват в това намерение и мислят да пристъпят към практикуването му,че могат да разпространят тази информация на места които нито един от нас може да го направи.

Бъди благословен,ти който прочете това!

« Последна редакция: Юли 04, 2010, 10:00:09 от indigo » Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
От светлина родени
Книги
chitta 0 864 Последна<br />публикация Май 06, 2010, 16:47:56
от chitta
ИЗТЪКАНИ ОТ СВЕТЛИНА
Езотерика
Paladin60 0 1047 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 17:38:27
от Paladin60
Светлина и сигурност в Борисовата градина
Инициативи
Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso 4 513 Последна<br />публикация Юли 17, 2011, 20:28:12
от Fox Muldar
Колективна карма
Астрология и нумерология
dayana 0 904 Последна<br />публикация Юли 19, 2011, 03:25:02
от dayana
Архангелски Божествени Лъчи
Езотерика
The One 1 1148 Последна<br />публикация Ноември 03, 2011, 01:41:12
от The One

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright