Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Еволюция на съзнанието - Български филм  (Прочетена 6740 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Юли 03, 2010, 20:32:43 »

Резюме: Преди 16,4 милиарда години започва всичко, което днес познаваме. Съществуват девет еволюционни цикъла, които определят хода на нашето съзнание. Сега сме на прага на последния. Епохата на хомо сапиенс завърши. Това, което ни очаква в края на 2012 година не е края на света, то е нещо много по-добро. Този разказ е за света, в който живеем и за нашите взаимоотношения със самите нас, с хората около нас, с природата и с Вселената като цяло. Той ни кара да прозрем истината, че ние самите тези, които определят хода на събитията. А в действителност знаем твърде малко за всичко това.

Красиво поднесен, съчетан със силно въздействаща музика, този филмов разказ ни отнася отвъд всекидневието и ни кара да се замислим за това: „Къде сме ние в този свят?”
    « Последна редакция: Юли 04, 2010, 13:53:54 от indigo » Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #1 -: Юли 03, 2010, 20:34:43 »

Държава: България
    Режисьор: Мирослав Малев

Това най-много ме зарадва!
    Активен

Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #2 -: Юли 03, 2010, 20:52:47 »

А да попитам - какво знаеме за автора, защото то това е важно...
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    Хristo
    Неактивен Неактивен

Публикации: 482

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #3 -: Юли 03, 2010, 21:04:38 »

А аз мисля, че е по-важно за теб личното ти мнение, след като го изгледаш, а не какъв е режисьора.
    Активен
    Неактивен Неактивен

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #4 -: Юли 03, 2010, 21:19:42 »

Ами не - да ти кажа, когато ти поднасят например нова информация е доста важно кой е източника и през чия призма е пречупена тази истина...за мен поне е важно ...
    Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #5 -: Юли 03, 2010, 21:51:00 »

Току що изгледах филма, създаден от Димитър Божанов и Мирослав Малев. Искам да ги поздравя и двамата, защото те спомагат за колективното израстване на населението.

Филма е обяснен по разбираем начин и е насочен към все още заспалите души, които чакат някой да ги пробуди от този дълбок сън, в който са изпаднали.
    Активен

The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #6 -: Юли 04, 2010, 01:33:45 »

От каде можем да си дръпнем или закупим филма?
    Благодаря предварително за инфото.
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #7 -: Юли 04, 2010, 09:39:17 »

От каде можем да си дръпнем или закупим филма?
    Благодаря предварително за инфото.

За посетителите на форума от чужбина могат да свалят филма от тук: http://nanoset.net/torrent/20/1/184009/%D0%95%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D1%8E%D1%86%D0%B8%D1%8F%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%A1%D1%8A%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%BE
    Активен

kim
    Гост
    « Отговор #8 -: Юли 04, 2010, 13:26:39 »

Екстра е филмът. Браво на момчетата и наистина Индиго е прав. Добре са подредени нещата, много ясно и достъпно, и би бил много полезен на хората. Коментарите в Замунда са класически хахаха но така е, често сънародниците ни ако не успеят да ни откажат от идеите ни в самото им раждане, то после ни засипват с "похвали" Веселяк
    Никога, ама никога не трябва да се отказваме от божествените си идеи. Те са чиста проба светлина, която иска да се материализира!
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #9 -: Юли 04, 2010, 13:43:03 »

Никога, ама никога не трябва да се отказваме от божествените си идеи. Те са чиста проба светлина, която иска да се материализира!

Активен
    Неактивен Неактивен

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #10 -: Юли 04, 2010, 14:55:15 »

Току що изгледах филма, създаден от Димитър Божанов и Мирослав Малев. Искам да ги поздравя и двамата, защото те спомагат за колективното израстване на населението.

Филма е обяснен по разбираем начин и е насочен към все още заспалите души, които чакат някой да ги пробуди от този дълбок сън, в който са изпаднали.
    Филма е страхотен. Хареса ми много. Наистина заслужават поздравления!
    Активен

The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #11 -: Юли 06, 2010, 14:25:36 »

Прекрасен филм!
    Невероятен много синтезиран и лесно смилаем материал поднесен с професионализъм и огромно желание.
    Всеки детай в филма ми хареса,ще честитя на Митко Божанов той има и нова книга ето и страницата му в Фейсбук:http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&id=1700063693#!/bozhanov?ref=ts
    Браво!
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    onzi
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 51

« Отговор #12 -: Юли 23, 2010, 15:21:59 »

Активен

мислете нестандартно,творете с размах и винаги следвайте интуицията си
    Mihaylova
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 18

• Град: Пловдив
  • « Отговор #13 -: Август 08, 2010, 18:11:44 »

Филмът е страхотен, съчетава изключително много научни факти.
    Активен

"Една от големите ни пречки да възприемем отсрещния човек е собствената ни неспособност да открием в себе си онова, което критикуваме."
    Kery
    Гост
    « Отговор #14 -: Август 12, 2010, 22:42:14 »

Филмът наистина е много хубав и много се радвам, че е български, но не беше достатъчно убедителен на някои места и невярващите се позаядоха...можеше още малко факти да сложат... Но за начало е много добре, надявам се да продължат малко по-надълбоко Усмивчица
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright