Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 ... 3 4 [5]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Възможноли е това за ХААРП е истина?  (Прочетена 5856 пъти)
stefanica
Неактивен Неактивен

Публикации: 180

• Град: sofia
  • « Отговор #60 -: Октомври 28, 2010, 23:17:40 »

аааааахахаххаха готини облациииии 'душкоооооо'  Веселяк Веселяк Веселяк
    Активен

Щом има желание,винаги има и начин Усмивчица
    giti
    Гост
    « Отговор #61 -: Октомври 28, 2010, 23:44:42 »

аааааахахаххаха готини облациииии 'душкоооооо'  Веселяк Веселяк Веселяк
    Не мога да разбера каква е тая мания да се подиграва и оспорва чуждото мнение? Какво удоволствие ви доставя това???
    Стефаника, ако няма какво да кажеш по темата и да дадеш доводи когато оспорваш нещо, по-добре си замълчи, отколкото да се присмиваш! Мислех те за по-духовно извисена, но явно съм те надценила Тъжен
    Активен
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #62 -: Октомври 29, 2010, 00:14:28 »

Ги,просто се кефя на облаците Намигване готини са Усмивчица някъде да вида да оспорвам? Намигване Не зад всяко действие има видима идея Намигване ГИИИИ видими неща има ама няма кой да ги види!!! Аз също имам мнение за кой колко е духовен,но..това не е моя работа да го казвам Усмивчица Изпуснала си нижката по трасето! Усмивчица Колкото и критични мнения да е имало за теб а и дори ме беше 'погнала' пак те търсих и ти писах да се върнеш и показах подкрепа когато ти беше тежко!!! А и не видях в моя речник думи от рода на 'жалки сте' или 'отвръщавате ме' ако трябва да говориме за духовност извисеност и тн! Усмивчица
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #63 -: Октомври 29, 2010, 00:24:51 »

Да, Стефаника и твоята мисия в този форум е да го разчистиш от псевдо....Хммм и аз не знам какво псевдо си визирала... Ама да те питам и тебе: Ти коя си? Критерий на какво си и авторитет за какво?
    Знам, че имаш изградено мнение за всички тук, показваш го добре в постовете си, подигравайки се и подценявайки чуждото мнение... И да, така сте жалки в очите ми... А за отвръщението днес казах, че с тоя пост не изключвам и себе си от това число... Днес за пореден път се отвратих от простотията на човешкият род във вечното му мерене и разделение... Та какво казваш, погнала съм те? Ми не, не съм още, ама ако продължаваш така, може и да те погна(стига да разбера какво визираш под това, за да не те разочаровам) И нещо задължена ли трябва да се чувствам, че в мой тежък момент си била насреща?! Сигурно трябва и да си затворя очите на видната ти подигравка, която цитирах в горният ми пост?!
     Хайде моля те, знам, че си умно момиче, ама заземи се малко! Много хвърчиш!
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #64 -: Октомври 29, 2010, 00:39:54 »

Извисени,духовни?

Ангелче  Ангелче
    Хах и ти ли реагираш така, четейки тук? Направо си изповръщам чарвата вече от толкоба "духовенство", та чак и аз почнах да слизам на тяхното "извисяване".....днес прочетох една мисъл, че с магаретата трябва да си магаре, за да разберат езика ти, та си викам дай да пробвам..., че 2 години се оптвам да намекна, ама нейсе...
    Активен
    Ир
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 47

Всичко излишно е вредно!!!

« Отговор #65 -: Октомври 29, 2010, 00:48:08 »

Да, Стефаника и твоята мисия в този форум е да го разчистиш от псевдо....Хммм и аз не знам какво псевдо си визирала... Ама да те питам и тебе: Ти коя си? Критерий на какво си и авторитет за какво?

за да кривнеш по който и да е било път,първо трябва да бутнеш 'стената' пред себе си Намигване ами вникни в думите ми малкооооо повечко Усмивчица всеки може да чете,но не всеки разбира правилно написаното Усмивчица

къде видя да обиждам а и дори не съм изпадала в конкретика Усмивчица нали си говорихме с медицински термини и аз просто реших да подкрепя тезата ти Намигване шизофренните състояния са редица процеси, малоумието е един от тях Намигване сам каза,че не те познавам а това един от начините,обща тема хоби Намигване спиятелявам само Веселяк

Критерии на високо "извисяване" във форума!!!   "Вижте какви сте нищо не разбирате вникнете малкооооо повечко в думите ми!"
    « Последна редакция: Октомври 29, 2010, 01:11:24 от lr » Активен

Аз съм неделима част от Силата, която ме е сътворила, и тази сила ме е дарила със способността да създавам обстоятелствата в своя живот. Наслаждавам се на знанието, че притежавам силата на ума си и мога да го използвам както пожелая.
    www.help-amelia.info
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #66 -: Октомври 29, 2010, 01:27:28 »

Усмивчица най лесно можеш да съзреш слабостта под нечии думи Усмивчица най трудно можеш да накараш глупеца да прогледни Усмивчица може да ме наречеш 'магаре' и да съм такова,но поне ще знам,че сърцето ми е пълно с любов и вяра Усмивчица и злобата никога няма да е част от него Намигване и то стана по силно и истинско когато започнах да помагам в борбата с трафика на хора!  Сблъсквайки се с жестокостта в този несправедлив понякога свят започваш да виждаш по различен начин всичко Усмивчица Коя съм аз ли? Никоя не съм:) една обикновенна душа :)коята помага и рискува живота си за да спаси нечии друг ако може! Именно поради тази причина никога не бих се присмивала на никого,защото познавам болката,но и щастието,истината и лъжата,не само в очите на хората,но и в душата Усмивчица
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #67 -: Октомври 29, 2010, 01:40:02 »

Усмивчица най лесно можеш да съзреш слабостта под нечии думи Усмивчица най трудно можеш да накараш глупеца да прогледни Усмивчица може да ме наречеш 'магаре' и да съм такова,но поне ще знам,че сърцето ми е пълно с любов и вяра Усмивчица и злобата никога няма да е част от него Намигване и то стана по силно и истинско когато започнах да помагам в борбата с трафика на хора!  Сблъсквайки се с жестокостта в този несправедлив понякога свят започваш да виждаш по различен начин всичко Усмивчица Коя съм аз ли? Никоя не съм:) една обикновенна душа :)коята помага и рискува живота си за да спаси нечии друг ако може! Именно поради тази причина никога не бих се присмивала на никого,защото познавам болката,но и щастието,истината и лъжата,не само в очите на хората,но и в душата Усмивчица
    А защо си мислиш, че другите не познават всичко това? Аз не изтъквам колко живота съм спасила и когато съм до някого в труден момент не му натяквам  след това! За мен добро се прави без очакване в замяна, без да се биеш в гардите после видиш ли какво си направил, ни най-малко да се възгордееш, че си мн. добричка и възвишена...  Много работи не знаеш за хората мила! Магаре не съм те нарекла, а споменах цитат, който прочетох днес, аз лично бих използвала друга дума...
    Активен
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #68 -: Октомври 29, 2010, 02:06:17 »

Ok,Ги нали ти ги знаеш тези работи,важното е ти да си добре Усмивчица Надявам се скоро да ти ниме неразположението и пак да си ок,ще се радвам ако си се почувствала по добре като си изкара негативната емоция Усмивчица Ако пък не си можеш спокойно да продължиш,ще те изчакам Намигване Пращам ти целувки и сладки сънища
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #69 -: Октомври 29, 2010, 02:12:01 »

Ok,Ги нали ти ги знаеш тези работи,важното е ти да си добре Усмивчица Надявам се скоро да ти ниме неразположението и пак да си ок,ще се радвам ако си се почувствала по добре като си изкара негативната емоция Усмивчица Ако пък не си можеш спокойно да продължиш,ще те изчакам Намигване Пращам ти целувки и сладки сънища
    Да, негативната ми емоция е породена от тебе. Спри да се подиграваш и всичко ще е ок!
    И всички може да се замислят дали да разводняват темите, ако нямат какво да кажат по тях!
    Понеже с тебе преразводнихме, предлагам да спрем!
    Целувки и от мен
    Активен
    Хristo
    Неактивен Неактивен

Публикации: 479

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #70 -: Октомври 29, 2010, 20:33:45 »

Разгледах клипчето, но какво се предполага, че може да се види освен тези облаци?
    Активен
    Ир
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #71 -: Октомври 29, 2010, 20:36:24 »

Ами нищо не се вижда друго. Хората си поставят загадка какво ги поражда.
    Активен

Аз съм неделима част от Силата, която ме е сътворила, и тази сила ме е дарила със способността да създавам обстоятелствата в своя живот. Наслаждавам се на знанието, че притежавам силата на ума си и мога да го използвам както пожелая.
    www.help-amelia.info
    Ир
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #72 -: Ноември 02, 2010, 14:18:28 »

Колко е красиво в момента небето над София...
    Активен

www.help-amelia.info
    Agent
    Гост
    « Отговор #73 -: Ноември 21, 2010, 05:14:05 »

Ето едно филмче по темата.. http://www.viddler.com/explore/Drewsick/videos/24/27.428/ На английски е. Иначе като цяло съм напълно съгласен с орговорите по темата, че войната за тях е изгубена и т.н... (мненията от преди 2 страници)..

Не сдържам и ще вмъкна, че ако аз бях се карал с някого, до сега да съм в тема "обиди, заплахи и там каквото беше".. нещо с различен аршин мерите..
    Активен
    Страници:  1 ... 3 4 [5]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Жестоката истина...
    Обща тематика
    Administrator 13 1744 Последна<br />публикация Ноември 11, 2009, 01:20:57
    от Faith
    ПЛУТОН - ЛЮБОВТА КАТО ИСТИНА
    Астрология и нумерология
    pluton 6 2355 Последна<br />публикация Август 27, 2010, 11:26:34
    от pluton
    Какво беше това????
    Въпроси и отговори
    Kissing You Good Night 4 1132 Последна<br />публикация Февруари 21, 2011, 14:49:54
    от Kissing You Good Night
    ОКУЛТНАТА ИСТИНА ЗА МАСОНСТВОТО « 1 2 »
    Програмиране, световен елит
    taken 27 3440 Последна<br />публикация Октомври 18, 2011, 16:27:12
    от Еруин
    Истина ли е това..?Как да помогна тогава на другите "6" тела? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    кръгове 16 954 Последна<br />публикация Юни 07, 2012, 18:13:07
    от кръгове

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright