Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Възможноли е това за ХААРП е истина?  (Прочетена 6035 пъти)
Ир
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 47

Всичко излишно е вредно!!!

« Отговор #30 -: Октомври 21, 2010, 23:58:30 »

хахаххаа Това ли е за теб самата истина? Усмивчица а ле леее майко Веселяк Понякога познанието пречи,но в повечето случаи незнаието сериозно вреди!!! Усмивчица Какво знаеш за сеизмичните бури? А за наредбата от БАН? Много е важно когато си служим с доказателствени материяли да сме се запознали с тях Усмивчица Има информационни центрове на различни институции които побликуват действията си,потърси и прочети Усмивчица и виж какво точно си дал за пример Намигване не се филмирай излишно е а и не филмирай останалите които имат нужда от спокойствие:)
Боже господи БАН.... какъв БАН бре душко..Хммм Явно си нямаш идея откакто сме в НАТО какво се случва... Моята истина не е това но в края на крайщата истината е ЕДНА но за всикчи различна!!! Това което ти си чела в нета какво общо има с това което аз ти показвам? То е заснето от приятел и много добре знам как се чувствах в онези дни след 18-ти.... Спокойно не е нужно да влагаш такава енергия. Неспокини от тези факти могат да бъдат само тези, които немогат да приемат нещата с истинската им същност. Сеизмологията мисля, че е далеч от темата но явно ти имаш повече знания щом я намесваш... Оттук нататък аз ще си замълча, но знай, че щом някой е пуснал подобна тема вече се е уплашил доста преди да влезне тук и да потърси помощ...
Активен

Аз съм неделима част от Силата, която ме е сътворила, и тази сила ме е дарила със способността да създавам обстоятелствата в своя живот. Наслаждавам се на знанието, че притежавам силата на ума си и мога да го използвам както пожелая.
www.help-amelia.info
Kery
Гост
« Отговор #31 -: Октомври 22, 2010, 00:36:10 »

Ир, ако имаш добро желание имаме теми за конспрации, ако искаш и нова направи, изложи си гледната точка и всеки ще си прецени, макар че най-вероятно ще те срещнат много нападки...
Стефаника, да се подходи с присмех, според мен не е най-удачния вариант да разубедиш някого, но ако смяташ, че е правилния-ок, просто искам да чуя теорията му, може да нямам нужда от спокойствие или пък да я прочета друг ден, остави ни сами да преценим Усмивчица .... не означава, че ще я приема, но може пък да си отсея нещо Усмивчица
Относно до колко е истина това, незнам, но голяма часто от конспирациите са истина, други са плод на въображение, а трети са умишлени за всяване на страх...
Активен
stefanica
Неактивен Неактивен

Публикации: 180

• Град: sofia
  • « Отговор #32 -: Октомври 22, 2010, 00:48:53 »

Понякога изглеждам гат,но не съм Усмивчица емоционална съм а и в живота често се смея с тази разлика,че никога не се присмивам Усмивчица Нека си пише момчето,няма проблем за никого а и много ми допада да ми викат 'душко' Веселяк
    Активен

Щом има желание,винаги има и начин Усмивчица
    Kery
    Гост
    « Отговор #33 -: Октомври 22, 2010, 09:39:34 »

Стефаника, аз дори се възхищавам на това твое качество да приемаш всичко с усмивка и да го обръщаш на майтап, само че трябва хората да са чели и други твои коментари, иначе в първия момент не се знае как ще го възприемат
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1374

• Град: Варна
  • « Отговор #34 -: Октомври 22, 2010, 19:00:42 »

E по-малоумна история не бях виждал!
    Е то бива може,ама чак толкова пък!
    Психолог е тръгнал да ми нищи физически явления.
    Алоооу нещастник неземен ,гледай си пациентите и практиката които явно нямаш.
    Поръчкова малоумна история която гони евтин имидж!!!

За да не съм голословен - въпросните следи са нормална следа от самолетите след изгаряне на керосина.
    Керосина като изгори се отделя вода и въглероден диоксид,като съдържанието на сажди е твърде ниско поради това че е рафиниран за газотурбинните двигатели за самолетите.
    Защо следите са различни?
    Направо съм поразен от малоумната реакция на тези хора.
    Ами ако се поинтересувате малко ще прочетете че на тази височина има студени въздушни течения които имат големи скорости и ниски температури - нищо че е лято и за вас е примерно 35 градуса.Там горе е от -2 до -40 в зависимост от височината.
    От тази температура се получават и тези следи - кондензирали водни пари.
    Само си задайте въпроса -защо като излита самолет не се вижда никакъв бял дим....
    Ако са налице силни течения - следите се разнасят и е налице късата следа която се вижда от снимките.
    Ако няма такива течения - следите остават за дълго време наистина.

Относно HAARP драги съфорумници - мислете!
    Че ако ХААRP e наистина това за което казват - затова ли всяка година на САЩ -южните щати им се разкатава фамилията от торнадо,тропически урагани и прочее...?
    Скоро беше когато Катрин отнесе Ню Орлиънс - че те ако владееха чрез HAARP стихията - щяха ли да го допуснат?
    И хайде да помислим какво е йоносфера!
    Йоносферата е част от атмосферата, съставена от електрически заредени частици, йонизирани от слънчевата радиация. Тя се простира през мезосферата и термосферата, като свойствата ѝ са най-ясно изразени на височина около 80 км.

Името на тази част от атмосферата е предложено през двайсетте години на 20-ти век и е окончателно утвърдено през 1950 г., от комитет при Института на радиоинженерите. Определението, дадено от неговите членове гласи: "Йоносферата е част от високата земна атмосфера, където йоните и електроните се срещат в количества, достатъчни да повлияят разпространението на радиовълните".

По-рано се е приемало, че йоносферата е съставена от няколко слоя, които имат различни характеристики. Най-значимите слоеве се означавали с латинските букви D, E и F, като F-слоят впоследствие е разделен на два подслоя - F1 и F2.

Преобладаващата част от йоните в йоносферата възникват чрез протонизация.
    цитат от http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%99%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%B0
    Ще напомня,в резултат на слънчевия вятър се йонизират силно горните части на атмосферата.
    Ха сега тия малоумници да ми обяснят как и с какво ще изтласкат йоносферата която е положително заредена към космоса,след като цялата Земя има отрицателен заряд и един огромен кондензатор по своята същност.

Холограмни ефекти с радиовълни - малее тия ме попиляха направо.
    Че тия са за Нобелова награда!

Освен това и магнитното поле на Земята задържа йоносферата....
    А нека си спомним за озоновата дупка - много реваха и млъкнаха.
    Защо ли?

Просто нямам думи вече!
    Затова и понанието и добрата подготовка на разума е необходима част от Прехода.
    Не се подавайте на такива тъпи обработки.
    Не изпитвайте Страх в незнанието си!
    « Последна редакция: Октомври 22, 2010, 19:18:52 от Странник » Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #35 -: Октомври 22, 2010, 19:10:04 »

хахахах браво странник Усмивчица аз се чудих как да му го кажа за самолетитe и щях да питам дали ги е виждал ами си затраях Веселяк ххаха
    Активен

Ир
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #36 -: Октомври 22, 2010, 19:40:58 »

Странник как ще ми обясниш тези снимкови материали?

Системи за наторяване може би.... Веселяк

Активен

Аз съм неделима част от Силата, която ме е сътворила, и тази сила ме е дарила със способността да създавам обстоятелствата в своя живот. Наслаждавам се на знанието, че притежавам силата на ума си и мога да го използвам както пожелая.
    www.help-amelia.info
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1374

• Град: Варна
  • « Отговор #37 -: Октомври 22, 2010, 19:51:32 »

Ir да си чувал че със сребърен йодид се ускорява кондензацията на водните пари?
    Да си чувал че именно чрез него се разбиват градоносните облаци чрез ракети преди 1990г. в България?
    Това беше технологията на СИВ за борба с градушките - сега вече всичко е история...
    Хладнокръвно си губим стотици декари реколта,понасяме всякакви материални щети - много сме богати де...
    Това което си показал на снимките е оборудван витлов самолет именно за такива цели.
    По Дискавъри имаше цял филм посветен на тази програма,която е част от друга свързана с борбата с торнадо.
    Отделно да си чувал че във всички пътнически самолети Боинг и Еърбъс има кислородни резервоари за всеки пасажер,обезпечаващи разхерметизиран самолет?
    Не съм самолетен инжинер за да коментирам в подробности снимките...
    Мисля че и ти Ir не си.
    « Последна редакция: Октомври 22, 2010, 20:20:56 от Странник » Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Ир
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #38 -: Октомври 22, 2010, 19:54:01 »

ok Усмивчица
    Активен

www.help-amelia.info
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1537

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #39 -: Октомври 23, 2010, 03:06:52 »

Kery държа да споделя,че много мо харесаха последните ти постове в тази тема.Прекрасни са,просто искам да го знаеш!

Относно HAARP,да ви кажа честно за мен няма никакво значение дали е конспирация или не!

Мисля,че всичко е такова каквото трябва да е и това ми е достатъчно.
    И без това по телевизията бълват постоянно безсмислени като тази и много други(почти всички).

Целта е според мен да отклонят вниманието ни и вместо да го насочат на вътре,те го насочват навън.
    Мислим,размишляваме,спорим,обсъждаме,стигаме до това кои е крив и кои е прав и после се втурваме на лагери и групички да защитаваме правотата си.... по различни начини...

Форума изглежда понякога по подобен начин,замислете се!

За това и не гледам вече от месеци телевизия...
    И в форума съм рядко и още по-рядко намирам смисъл да пиша в темите!
    Тук не агитирам никой за нищо и не е целта да вкарвам пак някакви конспирации да ви мътя главите.

Подсещам на тези които умеят да се самонаблюдават и на себе си за това каде си отдаваме енергията... важно е,не само за нас!

Можем да оставим нещата прсто да се случват такива каквито са,а да средоточим вниманието си върху това как ви възприемаме.
    Обратното е много тегава и непосилна задача!
    Не можем да променим реалната действителност,а само възприятието си към нея.

Нека има повече мир на всички в сърцата ни.

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #40 -: Октомври 23, 2010, 13:16:19 »

Не се притеснявай Ир!Тук във форума,обидите,споровете и т.н. срещу тези,които мислят различно са ежедневие.

Моето мнение е,че форума е разделен на лагери.И това е съвсем правилно,според мен!

Единия лагер е съставен от хора,които просто се мотаят из форума и нищо по-особено не правят.

Другата група хора пък не се интересува от никакви новости,не се интересува от външния свят,а се интересува единствено от собственото си развитие като налагат своят път на развитие и на другите.Затова има остри реакции.

Третата група хора са тези,които съставят форума,пишат в него,отварят нови теми и си позволяват да мислят нестандартно-аз подкрепям тези хора.И аз съм от тези хора,защото си мисля,че тези хора са най-нападани от всички-давам примери с честите спорове с Ги,със мен,ето сега и Ир,а още колко такива други напуснаха форума заради остри атаки,само защото мислят различност....не е истина!

Странник,виждам,че разбираш химията и физиката до дъното на нещата-браво!Аз не ги разбирам,няма да говоря за тях!

Но не съм съгласен с това,че така лесно отхвърляш конспиративната теория за господството на САЩ,за терористичното им господство!

Стефаника,чета постовете ти и мнението ми за теб е доста...противоречиво.
    Имам чувството,че Стефаника,Странник и още няколко души са се затворили в свой си свят,където няма спорове и всички плуват в тинята сложили очила,оцветени в розово!
    Забелязвам,че  винаги критикуваъе всичко свързано с проблемите хорски.Дали вие сте безпроблемни или прсто,както повечето хора,ви е страх да не би чуждите проблеми да станат ваши...не знам,но не сте прави!

Не знам дали е възмножно ХААРП,но знам,че най-силното оръжие на американците е заблуденото мислене.Такова каквото ни сипят с холивудските си "филми"!

Не знам,няма да отговарям на безсмислени нападки,защото със всеки изминал ден губя желание да разговарям със някого във форума.

Много европейци се събрахте тука!

П.С: Нали мозъка или по-точно мозъчната кора излъчват специални вължи,радиовълни мисля,че се излъчваха!
    Такива радиовълни има и в гравитацията,магнитното поле.
    Не сте ли се замислили,че е съвсем възможно да се създаде вълнова бомба,която да влияе на мозъчните радиовълни като разбърка радиовълните на дадена територия на Земята! Усмивчица
    Не знам много в тая насока,но знам,че един истински физик би могъл да създаде нещо подобно като разбърка тези радио или каквито са там вълни!
    И така,според степента на "радиоатака" може да се предизвикат различни смущения в чувствата на хората,да се зомбират или просто да ги докараш до побъркване или до смърт.А всичко това би трябвало да влияе на околната среда,като доста отрицателна енергия би могла да се "закодира" във дъждовната вода!

Или пък оръжие,което да "разтваря" човек във въздуха,демек да го раздели на градивни частици.

Това би могло да стане ако бъде "имплантирана" енергия(онази,която обединява човешките градивни частици-любов),но ако тя е чужда и по-точно обработена,така,че да е чужда.Защото по вселенския закон,ако чуждото бъде прието като свое без предпазни мерки(водни "бъчонки") то то ще превземе целия организъм,а ако учените успеят след да дестабилизират тази енергия-тялото ще се разпадне.Но такъв процес трябва да става за секунди,затова мисля,че в самия "енергиен пистолет" ще трябва да има уреди за свиване на времето.

Не знам обаче дали ще се приеме като чужда енергия или ще бъде приета.Ако бъде приета,и си остане чужда енергия,тогава тя ще превземе човешкия организъм и накрая той ще се разпадне.Нещо от тоя сорт ми се върти в главата...

Или пък ако над дадена област се разпръсне вреден прах,който да внушава на мозъка,че органите му са чужди...така човек ще изгуби контрол над тялото си и ще умре!

Понеже това е такава тема,реших тука да ви ги представя тези "оръжия на бъдещето"!

« Последна редакция: Октомври 23, 2010, 13:29:41 от rabeno » Активен
    Ир
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #41 -: Октомври 23, 2010, 13:29:58 »

За мен най великото откритие е резонанса. Резонанса е ключа за това което говориш... Естествено, че има вълни, които ни сриват мозък и нервна система това е доказано, те работят на този принцип резонират с мозъчните заряди, като ги отклоняват или ако са по-силни ги променят. Споделих преди няколко поста, че ще посетя човек живеещ в софия, който спи заземен и мисля, че много добре знае за какво става на въпрос... HAARP е на същия принцип. Нека не слагаме само американците и психо атаките им. Говори се, че HAARP има в доста страни и, че най-мощния се намира в Китай. Аз мисля, че те са доста по силна нация от Американците...

Rabeno точно това и аз виждам за хората от форума и техния характер и показност е точно това което казваш. Много добре виждам кой какъв и с каква цел е тук, но не коментирам.... До сега тези чувства никога не са ми изневерили....
    Активен

www.help-amelia.info
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #42 -: Октомври 23, 2010, 13:37:45 »

Амиии...едва ли китайците биха могли да изместят Щатите!Не виждам как!

Нито го правят по икономика,нито по износ,нито по внос,нито пък създават армия от роботи....нищо съществено не правят китайците спрямо американците...Но както и да е!

Аз дори смятам,че Китай ще се обърне срещу САЩ.Не знам дали помниш земетресението в една китайска провинция,където,забележи,се е намирала ядрена централа,която съперничела на американските.А е съвсем знайно,че големите правителства имат оръжия,предивикващи климатични промени.Но нали знаеш,ако си играеш с огъня-ще се изгориш!

Америка толкова си играе,и толкова се заигра и увлече по-точно,че....много ще се опарят,много! Усмивчица
    Активен
    Ир
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #43 -: Октомври 23, 2010, 13:42:44 »

Нали знаеш, че тихите води са най-дълбоки... 
    Активен

www.help-amelia.info
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #44 -: Октомври 23, 2010, 13:48:22 »

Раби Усмивчица ако духовния свят са оцветените ми очила и през тях виждам материалния,се получава сливане за да виждам по добре реалния Усмивчица не страня от проблемите а се старая винаги когато мога да помагам независимо от моите собствани такива Усмивчица
    Активен

Страници:  1 2 [3] 4 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Жестоката истина...
    Обща тематика
    Administrator 13 1771 Последна<br />публикация Ноември 11, 2009, 01:20:57
    от Faith
    ПЛУТОН - ЛЮБОВТА КАТО ИСТИНА
    Астрология и нумерология
    pluton 6 2425 Последна<br />публикация Август 27, 2010, 11:26:34
    от pluton
    Какво беше това????
    Въпроси и отговори
    Kissing You Good Night 4 1169 Последна<br />публикация Февруари 21, 2011, 14:49:54
    от Kissing You Good Night
    ОКУЛТНАТА ИСТИНА ЗА МАСОНСТВОТО « 1 2 »
    Програмиране, световен елит
    taken 27 3545 Последна<br />публикация Октомври 18, 2011, 16:27:12
    от Еруин
    Истина ли е това..?Как да помогна тогава на другите "6" тела? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    кръгове 16 993 Последна<br />публикация Юни 07, 2012, 18:13:07
    от кръгове

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright