Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Възможноли е това за ХААРП е истина?  (Прочетена 6045 пъти)
nia.boneva6
Гост
« Отговор #15 -: Юни 30, 2010, 18:15:03 »

Май говорите на различни езици... И май всички отбиваме темичката Ухилен Това е неизбежно Ухилен
Активен
bars_i
Гост
« Отговор #16 -: Юни 30, 2010, 18:23:47 »

Или се опитват да настроят всички против САЩ?

Да това е целта.Всички да се настроят срещу САЩ.Тази велика сила ще се разбие.Това което е сега САЩ ще стане Европа.Това е мое мнение и не ангажирам никой с него.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #17 -: Юни 30, 2010, 23:19:37 »

Барс_и, за коя любов говориш?
Активен
Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #18 -: Юни 30, 2010, 23:27:38 »

http://play.novatv.bg/play/230979/?autostart=true
Ето предаването, за който не го е гледал.

Според мен тоз левент Еленко малко се е превъзбудил и ентусиазма му идва в повече...но има нужда по принцип от такива хора, защото дремеме всички като патки и си трайкаме, а той все пак е стигнал до Гала по един или друг начин.

Аз лично не смятам, че това,  за което той е против - H.A.A.R.P. и т.н. е насочено срещу Щатите - просто за мен нещата са ясни - хората, които НИ управляват са болни! Наистина болни - проумеем ли го това, всичко ще ни се изясни. Политическата игра е една. Не е възможно и майка Тереза и Исус от Назарет да ги сложат там - пак трябва да играят по определени правила.
Ясно е защо и ГМО се създава, игнорирайки се факта, че може да доведе до катаклизми и генни изменения при живите организми и нарушаване на биоравновесието...ясно е - цената!!!! Съвършени плодове и зеленчуци, никакъв брак и т.н.
Колкото до климатичните оръжия - е защо да не е вярно!??? Какво им пречи!? Какво точно би ги спряло, че не разбрах??? Морала ли? М мм..... Отврат !
Както и друг път съм казвала -иде ми да взема узито и да пострелям около Световната банка или на някое събиране на страните от Г8 , Г5 или Й12...колко ли са по-лудите от мен, на които ама така им е писнало, че са станали истински антиглобалисти, анархисти, природозащитници и прочее и присъстват на всяко едно такова събиране....
Едно успокоително психотропно оръжие би било чудесно в такъв случай....

« Последна редакция: Юни 30, 2010, 23:47:26 от Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso » Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
bars_i
Гост
« Отговор #19 -: Юни 30, 2010, 23:32:14 »

Не тази за която си мислиш.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #20 -: Юли 01, 2010, 09:59:59 »

Ама за коя тогава?
Активен
bars_i
Гост
« Отговор #21 -: Юли 01, 2010, 19:14:40 »

Ама за коя тогава?
За тази, за която и всички останали говорят.
Активен
Ир
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 47

Всичко излишно е вредно!!!

« Отговор #22 -: Октомври 21, 2010, 12:47:21 »

Chemtrails и HAARP се извършват от земните! Дали е от сащ или Русия, а може би Китай??? Chemtrails спомага за приемане на вълната от HAARP атаката, като се разпръскват с самолети вещества абсорбиращи магнитната радиация.... Скъпи приятели това го има от преди години още Тесла го  е открил и е ударъл с метеор земята, но след милите му думи, че с Йоносферата шега не бива, че земята може да бъде унищожена за миг е настъпил прекрасен интерес от страна на Военните... В днешно време е доказано, че се постига пълен контрол над човечеството и природата. Според мен и житните кръгове се пораждат от същото явление, а може би и 2012 има пряка връзка с това. Ако има по-голям интерес мога да постна доста интересни факти.
« Последна редакция: Октомври 21, 2010, 12:55:44 от lr » Активен

Аз съм неделима част от Силата, която ме е сътворила, и тази сила ме е дарила със способността да създавам обстоятелствата в своя живот. Наслаждавам се на знанието, че притежавам силата на ума си и мога да го използвам както пожелая.
www.help-amelia.info
Kery
Гост
« Отговор #23 -: Октомври 21, 2010, 13:15:07 »

Ще се радвам, ако споделиш инфо Усмивчица
Активен
небесният ангел
Гост
« Отговор #24 -: Октомври 21, 2010, 15:56:12 »

Ир поствай-чакам и аз със затаен дъх!
Активен
stefanica
Неактивен Неактивен

Публикации: 180

• Град: sofia
  • « Отговор #25 -: Октомври 21, 2010, 16:41:00 »

Много хора са се 'филмирали' и тогава всичко се променя на база тяхната призма,ако е негативна така ще виждат нещета Намигване аз съм си говорила с Еленко.Толкова си е повярвал,че измъкване няма:) И пак намесвата темата на конспираторите от другия сайт ехххх...Те не са с ЯСНО виждане,а ние тук би трябвало да сме нали? Или поне една голяма част!!! Усмивчица НЕ ГО ДОПУСКАЙТЕ да попаднете в 'капана' тогава вече става страшно!!!
    Активен

Щом има желание,винаги има и начин Усмивчица
    Kery
    Гост
    « Отговор #26 -: Октомври 21, 2010, 16:56:42 »

Стефаника, тук не говорим за лагери и конспиративни мозъци, а за допускане на вероятности. Конспирациите също до голяма част са манипулирани, но отричайки ги напълно отново попадаме в заблуда. Нещо по средата ще да е, а вече интуитивно си отсяваме кое е "истина" и кое не е. При положение, че живеем в дуалност, където постоянно се преплитат две "реалности" ми се струва глупаво да отречем едната и стоим само в другата...  Згреших Нека има информация, а пък всеки сам да си прецени Усмивчица Не мисля, че някой тук е вманиачен на тези теми. Незнам, аз не мога да отрека нещо като невъзможно  Згреших всичко е възможно, особено що се отнася до алчността на човека Тъжен
    Активен
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #27 -: Октомври 21, 2010, 17:11:14 »

отговора е в думата 'вероятност',разграничаването е достигането до пътя Усмивчица не говоря за отричане а реална представа,когато има ясни граници и полюси и съответно прилежащи Усмивчица
    Активен

Ир
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 47

Всичко излишно е вредно!!!

« Отговор #28 -: Октомври 21, 2010, 23:06:29 »

Много хора са се 'филмирали' и тогава всичко се променя на база тяхната призма,ако е негативна така ще виждат нещета Намигване аз съм си говорила с Еленко.Толкова си е повярвал,че измъкване няма:) И пак намесвата темата на конспираторите от другия сайт ехххх...Те не са с ЯСНО виждане,а ние тук би трябвало да сме нали? Или поне една голяма част!!! Усмивчица НЕ ГО ДОПУСКАЙТЕ да попаднете в 'капана' тогава вече става страшно!!!
    В много голяма грешка си! Това не са факти от американци или от тези, които искат да ни погубят. Ако си мислиш, че това е поредния филм, чрез които искат да ни промият си в голяма грешка. Това са факти на лице. Еленко, че е във филм във филм е тук не става дума за него... Става дума за това коео ти сипят над главата за да ти променят мисленето и нервната система...
    http://vbox7.com/play:8943bf15
    Ето ти факти при това съвсем от скоро... от 18-ти септември не е спряло да вали... ох защо ли?Хммм
    И най-лошото е, че нямаме избор! Не искам да бъда внушителен приятели, но това е самата истина.

П.П Скоро ще ходя на гости при човек, който спи заземен точно поради тези причини и явно има какво да каже...
    « Последна редакция: Октомври 21, 2010, 23:13:30 от lr » Активен

Аз съм неделима част от Силата, която ме е сътворила, и тази сила ме е дарила със способността да създавам обстоятелствата в своя живот. Наслаждавам се на знанието, че притежавам силата на ума си и мога да го използвам както пожелая.
    www.help-amelia.info
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #29 -: Октомври 21, 2010, 23:41:32 »

хахаххаа Това ли е за теб самата истина? Усмивчица а ле леее майко Веселяк Понякога познанието пречи,но в повечето случаи незнанието сериозно вреди!!! Усмивчица Какво знаеш за сеизмичните бури? А за наредбата от БАН? Много е важно когато си служим с доказателствени материяли да сме се запознали с тях Усмивчица Има информационни центрове на различни институции които побликуват действията си,потърси и прочети Усмивчица и виж какво точно си дал за пример Намигване не се филмирай излишно е а и не филмирай останалите които имат нужда от спокойствие:)
    « Последна редакция: Октомври 21, 2010, 23:49:49 от stefanica » Активен

Страници:  1 [2] 3 4 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Жестоката истина...
    Обща тематика
    Administrator 13 1772 Последна<br />публикация Ноември 11, 2009, 01:20:57
    от Faith
    ПЛУТОН - ЛЮБОВТА КАТО ИСТИНА
    Астрология и нумерология
    pluton 6 2425 Последна<br />публикация Август 27, 2010, 11:26:34
    от pluton
    Какво беше това????
    Въпроси и отговори
    Kissing You Good Night 4 1169 Последна<br />публикация Февруари 21, 2011, 14:49:54
    от Kissing You Good Night
    ОКУЛТНАТА ИСТИНА ЗА МАСОНСТВОТО « 1 2 »
    Програмиране, световен елит
    taken 27 3550 Последна<br />публикация Октомври 18, 2011, 16:27:12
    от Еруин
    Истина ли е това..?Как да помогна тогава на другите "6" тела? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    кръгове 16 993 Последна<br />публикация Юни 07, 2012, 18:13:07
    от кръгове

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright