Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Земляни  (Прочетена 1625 пъти)
Kery
Гост
« -: Юни 29, 2010, 20:51:12 »

http://video.google.com/videoplay?docid=-6176563723666627529#

Едно клпче за животните, хората и самозабравата.

Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Юни 29, 2010, 21:04:36 »

Онези хора с прасенцето бяха много...меки сърца! Веселяк

П.С:Да не мислиш,че на някой му пука за това,което се случва?Да не мислиш,че протестите имат ефект и,че въобще има шанс за промяна? Хммм
Активен
Kery
Гост
« Отговор #2 -: Юни 29, 2010, 21:19:49 »

На мен ми пука и вярвам, че има много хора, на които също им пука.
Често казано, аз се разплаках на филма, просто някои неща не ги бях очаквала, колкото и да съм наясно уж с жестокостите...
Лежейки на идеята, че няма смисъл да се борим, защото всички са наопъки, означава да се примирим.
Тъжно ми е колко сме "велики" и "перфектни", срам ме е да бъда от техния вид... всички сме роби на чувството, че щом ядем месо, значи сме богати. Това ни успокоява - има месо - значи всичко е ОК...
Толкова ли е трудно да живеем в симбиоза  Сълзи
Не ме боли толкова, за това, че животните са убити, колкото от начина по който е направно, ова, че е от хора и това, че ние не желаем да видим какво се случва, не желаем да чуем, не желаем да мислим дори ...

Но ще дойде ден, нещата ще се обърнат! Светлината увеличава армията си, аз виждам все повече добри хора - човеци!
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #3 -: Юни 29, 2010, 21:28:13 »

Странни сте...променяте си мнението толкова много пъти.Не знам,може би само на мен така ми се струва...

Ще те питам,какво можеш да направиш срещу това?
Нали,нали това все ми повтаряте...че нищо не може да се направи...и,че всички трябва да се радваме на случващото се...
Активен
Kery
Гост
« Отговор #4 -: Юни 29, 2010, 22:13:19 »

Първо да се разберем кой си променя мнението през няколко дни в различни теми...
Някои неща искат да се почака, други да се действа, но всичките искат мисъл и то положителна!
Да не правя нищо, означава да се примиря, да действам прибързано, означава да не мисля, да се примиря, означава да съм мислила, но не положително. Не казвам, че някои каузи съм ги защитавала от бебе, но съм имала желанието да се "поогледам" какво става и да се замисля.
С това видео не налагам мнение, само го давам на желаещите да го видят, НЕ агитирам за протести.
Активен
bars_i
Гост
« Отговор #5 -: Юни 29, 2010, 23:47:44 »

Ще променяме света като седнем и медетираме.Ха сега след като гледахте филма седнете и медетирайте.Насочете вниманието и ли както там се изразявате и направете така,че това да не се случва.Аз като ви казвам ,че няма да има промяна,вие не ми вярвате.Дори слабо са показани нещата.Наистина е потресаващо,но кой ли му пука или някога ще му пропука.Това се случва и с хора не само с животни.И ще се случва докато свят светува.Те си правят експериментите върху нас та върху животни няма да ги правят.Всичките видове грип са точно такива-за печелене на пари.Пускаме вируса и после предлагаме лекарство.Примерите са много.Но начините да се оправят нещата са малко.Особено с това да се съберем и в даден час да насочим мисълта си еди къде си.Седнете и насочете мисълта си в птицекланицата където убиват 8,5 милиона птици за да спрат да ги убиват и те като вземат да спрат заради вас.ДА БЕ ДА,АМА НА КРЕНВИРШИТЕ ИМ ВЯРВАМ,че ги има и ще ги има.То е лесно да седнеш пред компа и да говориш като си сложиш розовките очилца.
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #6 -: Юни 30, 2010, 00:17:03 »

Какво предлагаш?Да станем касапини? Шокиран
Активен
bars_i
Гост
« Отговор #7 -: Юни 30, 2010, 06:52:24 »

Какво предлагаш?Да станем касапини? Шокиран
Ако се храниш с месо си един от тях.
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #8 -: Юни 30, 2010, 12:37:17 »

Ще променяме света като седнем и медетираме.Ха сега след като гледахте филма седнете и медетирайте.Насочете вниманието и ли както там се изразявате и направете така,че това да не се случва.Аз като ви казвам ,че няма да има промяна,вие не ми вярвате.Дори слабо са показани нещата.Наистина е потресаващо,но кой ли му пука или някога ще му пропука.Това се случва и с хора не само с животни.И ще се случва докато свят светува.Те си правят експериментите върху нас та върху животни няма да ги правят.Всичките видове грип са точно такива-за печелене на пари.Пускаме вируса и после предлагаме лекарство.Примерите са много.Но начините да се оправят нещата са малко.Особено с това да се съберем и в даден час да насочим мисълта си еди къде си.Седнете и насочете мисълта си в птицекланицата където убиват 8,5 милиона птици за да спрат да ги убиват и те като вземат да спрат заради вас.ДА БЕ ДА,АМА НА КРЕНВИРШИТЕ ИМ ВЯРВАМ,че ги има и ще ги има.То е лесно да седнеш пред компа и да говориш като си сложиш розовките очилца.

Да ти припомня ли приказката за момчето на морския бряг, който бил осеян с морски звезди, имало с хиляди...момчето ги вземало една по една и ги хвърляло обратно в морето. Един човек го видял и му казал: Няма смисъл, какво си мислиш, че ще направиш? Погледни колко са много... Момчето казало: правя каквото мога...
Та всеки прави каквото може от мястото, на което се намира.Ако мислиш, че медитацията не помага, стани политик и прокарвай линия против месото, или там каквото намериш за добре. Може това да помогне

Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #9 -: Юни 30, 2010, 12:56:50 »

Да ти припомня ли приказката за момчето на морския бряг, който бил осеян с морски звезди, имало с хиляди...момчето ги вземало една по една и ги хвърляло обратно в морето. Един човек го видял и му казал: Няма смисъл, какво си мислиш, че ще направиш? Погледни колко са много... Момчето казало: правя каквото мога...
Та всеки прави каквото може от мястото, на което се намира.Ако мислиш, че медитацията не помага, стани политик и прокарвай линия против месото, или там каквото намериш за добре. Може това да помогне

Ще помогне ама друг път. Изобщо иронията към хора, които се стремят към развитие, е неуместна.
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #10 -: Юни 30, 2010, 14:23:57 »

Предлагам да нараним една пушка и да тръгнем да убиваме всеки,който мъчи животни. Хммм Хммм

Вижте....добре е да направим нещо.Защо да не се основе фондация за закрила на животните в България,примерно.Сега като не можем отведнъж да заковем света,поне в нашата държавица да направим нещо.Е,в САЩ има зоополиция-защо и тук да няма,а?

Активен
Kery
Гост
« Отговор #11 -: Юни 30, 2010, 14:31:48 »

Предлагам да нараним една пушка и да тръгнем да убиваме всеки,който мъчи животни. Хммм Хммм

Вижте....добре е да направим нещо.Защо да не се основе фондация за закрила на животните в България,примерно.Сега като не можем отведнъж да заковем света,поне в нашата държавица да направим нещо.Е,в САЩ има зоополиция-защо и тук да няма,а?

Ама, не искам да ви развалям ентусиазма, но за зоополиция в България се говори от доста отдавана, а фондации и сружения за защита има вече 2-3, може би и повече. Който има желание и време отдавна помага на тези организации, не да прави нови Усмивчица аз нямам време да членувам, но ето опитвам се да помагам с каквото мога, всеки може да окаже първа помощ на някое животно, да спре да яде месо, да прави такива клипчета, да ги разпространява, да даде дори един съвет на някого, да направи забележка, на някой посегнал на животно, да изрази несъгласие дори, все пак е нещо
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #12 -: Юни 30, 2010, 15:17:06 »

Според мен една забележка нищо няма да постигне...Ок,хубаво говори се за зоополиция...ама къде е тя. Усмивчица Ще перифразирам един лаф от Аламинут-Зоополицията в България е като трезвия хамалин...всички говорят за него,ама никой него е виждал! Ухилен

Доколкото виждам тези сдружения и асоций правят всичко друго,освен да помагат на животните и да съдят нехайни стопания!

Ако спрем,да ядем место,предполгам,че ще нарушим баланса в природата.То няма лошо да  убиваш,за да оцеляваш,ама в днешно време,хората трепят за забавление.Примерно виж лова...В миналото ловът е съществувал само,за да оцелее племето,а днес...за удоволствие.
Активен
bars_i
Гост
« Отговор #13 -: Юни 30, 2010, 15:21:35 »

Не ми давай за пример САЩ. Този път не става. Тези повечето кадри са може би от там.Мисля,че псуваха на някакъв език различен от българския.
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #14 -: Юни 30, 2010, 15:24:45 »

Защо?Ок,кажи някоя държава където да има подобни полиций.

Давам ти пример САЩ,защото там това го има вече и е добре.Е,ако си вманиачен русофил,бих те разбрал...

И да кажа,че в САЩ се говори на английски,а не на "някакъв език".Поне английския е най-разпространения език и би трябвало да с ичувал за него...
Активен
Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Земляни
Филми
Starseed 5 721 Последна<br />публикация Декември 17, 2012, 20:57:16
от The One

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright