Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Информиращи сънища  (Прочетена 6061 пъти)
Reya
Гост
« Отговор #30 -: Март 12, 2010, 23:18:53 »

Благодаря за всичко , Гити Усмивчица
Активен
kim
Гост
« Отговор #31 -: Март 16, 2010, 20:35:05 »

Искам да ви разкажа един мой сън от 2008 лятото мисля. Действието се развиваше в едно село, което прилича на Синеморец. Ден като ден.. Бях с двама приятели. Мотахме се нещо, виждахме се с други хора. Стана вечер и влязохме да ядем в някакво кръчме. Тук превъртам Усмивчица
Излизаме от кръчмето при което поглеждам в небето и виждам кораб.
Три бумеранг форми в кръг, които се въртят - супер обект - светеха във виолетова светлина. От там просто полудях от кеф и започнах да ги показвам на другите, които панически се разбягаха. Директно хукнах към по - близкия обект. В действителност бяха два, но другия беше назад над селото.
Тичах край къщите и изведнъж попаднах в един двор където просто спрях, защото гледката беше фрапираща - нещо като машина или робот, който седеше срещу едно момиче и излъчваше електричество към главата и, но според мен извличаше от нея инфо. Смених посоката, изтичах през друг двор, минах през холчето на някакви хорица  Веселяк и от там по някаква улечка при което, абсолютво съзнателно ако ме разбирате усетих как нещо ме хваща зад гърба и започна да ме вдига. Никаква болка - нищо. Такъв захват от който не можеш да избягаш, но пък не усещах и заплаха. Започнахме да се издигаме нагоре все по-високо. Помислих, че ще ме вдигнат да видя земята, но не. Заплаках... и кучето ми ми беше в краката - летеше с мен хахаха смешното е че то понякога спи точно там. Някак си чувствах уважение от случващото се... беше супер странно.
От там на запад, знаех, че натам летя. иЗминахме към 2 - 3000км за минута. Долу се виждаха градове..светлини...
Започна спускане със зверска скорост... Вече бяхме в град.. коридори тн.. летяхме срещу стена със 500 сигурно... "Ще се размажа" помислих... Но после като че ли направих настройка и просто минахме през нея... Цък и вече бях на улица. До мен застана възраста жена 50-60 г. Тя беше въплащение.
-Ела с мен - каза и тръгнахме.
Вървяхме малко по улица и влезнахме в нещо като пъб. Заискачвахме се по стълби и на втория етаж - дървени греди имаше, чупки в покрива и там тя каза:
Тук, ще я чакаш в понеделник 20:30 часа.
Седях и гледах малко незнаещ - тръгнах да я питам и в този момент я обградиха 7-8 души и започнаха да и говорят като ученици на учителка...
Тръгнах да питам: Кой, как, защо... Но тя само се усмихваше и ме гледаше слушайки другите....

Събудих се, станах за малко и пак легнах. Заспах и сънят продължи.

Пак бях в селото. Намирах се в сервиз, където ми оправяха колата...телефонът звънна и като се обадих беше въпросният човек с който трябваше да се видя - говореше, ако не се лъжа френски който разбирах идеално, ставаше дума дали ще дойда на срещата. Замислих се как ще мина хилядите километри без помощ, а денят беше понеделник...

Това е. Вероятно е да съм изфабрикирал втората част малко в съня си, но не съм сигурен.

Усмивчица

Някой може ли да даде предложение, как ви звучи? Много неща съм тълкувал сам, но това не...  
Гити, някой?

Благодаря ви!
Активен
giti
Гост
« Отговор #32 -: Март 16, 2010, 21:32:33 »

Предлагам да минем на лични...
огъня в камината вече гори... Намигване
Активен
izida
Гост
« Отговор #33 -: Март 16, 2010, 21:46:33 »

Предлагам да минем на лични...
огъня в камината вече гори... Намигване

Хм, Гити ме изпревари. Предполагам както и ти също, че е възможно да не е било точно сън. Особенно с преминаването през стената, това ми е доста познато като усещане. Но на лични.
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #34 -: Март 16, 2010, 21:54:29 »

Виолетия цвят показва индиговото.Тези обекти,от които хората бягат,а ти изпитваш уважение и репсект може да са самите хора-индиго!А това с жената и часът в понеделника може да е било нещо като съобщение.
Аз ги тълкувам тея сънища като фантастика. Ухилен
Активен
giti
Гост
« Отговор #35 -: Март 25, 2010, 05:10:34 »

Все още в процес на работа, но нямам търпение...
Нарисувах жената, която сънувах и се предполага, че още двама са я сънували....

* IMG_0946.JPG (991.65 KB, 1200x1600 - видяно 232 пъти.)

* IMG_0948.JPG (714.19 KB, 1200x1600 - видяно 215 пъти.)
Активен
Веселин
Неактивен Неактивен

Публикации: 228

• Град: Пловдив
  • « Отговор #36 -: Март 25, 2010, 11:26:24 »

Ха!  Шокиран Много интересно лице!
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 417

• Град: Варна
  • « Отговор #37 -: Март 25, 2010, 11:40:37 »

Гити, аз пак ще мрънкам, въпреки че си се справила много добре.
    Три килограма надолу... и е тя, лицето беше малко по-слабо, но чертите са важните в крайна сметка... Усмивчица
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    kim
    Гост
    « Отговор #38 -: Март 31, 2010, 12:36:51 »

Много забавен сън се яви снощи... За съжеление някои детайли ми се губят, но въпреки това е почти цял.
    Отново близки срещи с третият вид. Действието се развиваше на едно поле, но поле, което беше високо... не равнина а по-скоро, като плато нещо..  Бяхме двама или трима, но не помня кои..познати хора. Погледнах нагоре и видях една чинийка, която си летеше със леки светлинки. Тук ми се губи малко, но направих сигнал някакъв или нещо от сорта, при което корабчето се пъсна към нас. То изплю нещо като спирала, която се насочи към нас, но каква беше целта не помня точно... нещо ни проверяваше или ни свърза помежду ни... В един момент корабчето кацна. Беше супер малко - 50см в диаметър. От тук ми е каша, но следващия момент беше как седим за ръце тримата над нещо като опушено стъкло - не съм сигурен дали спиралата не се трансформира именно в стъклото. Пилотът на обекта се оказа едно очарователно, малко момиченце със златни къдрави коси! Ангелче направо!
    Мисля че то беше третият в кръга над прозореца. Казвам прозорец, защото секунди по-късно се появи визия на стъклото - момиченцето ни показа от къде е - появи се съзвездие, което ме е яд, не помня нищо... карай.
    Изключително топли чувства остави в мен това същество.
    Последните ми спомени са как изках да скрия корабчето, и следите от нея за да я предпазя...   
    Активен
    marushka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 112

« Отговор #39 -: Юни 12, 2010, 18:28:07 »

Днес сутринта се събудих с не много ясен спомен за някакъв сън, който е от знаковите... Това, което помня, е адресът на някакъв сайт, в който никога не съм влизала и никога не съм чувала, но ми се изписа в съня! Сайтът е:

http://www.hector.com/

Само ще отбележа, че като много малка, доста съм се интересувала от  древногръцка митология и даже съм правила родословни дървета на боговете и  героите... Но Хектор е персонаж от "Илиада" на Омир... А докато я учих в училище, му симпатизирах. Иначе самата поема като цялост, като героичен епос не ме привличаше особено... Но пак остава спорът доколко отразеното в "Илиада"е плод на въображение, мистификация или е истина... Нямам представа защо сънувах този сайт и защо точно Хектор, но ми се дава някаква информация, която трябва да разгадая... Стискайте палци, да успея! Нямаше ли и други съфорумци, които са имали сънища, свързани по някакъв начин с каквато и да било митология и докъде са стигнали в откритията си? Да сте сънували някакви символи, руни, знам ли?!

Здравейте,
    За първи път влизам в този сайт днес,защото днес го видях.
    Може да Ви се стори смешно - Но ако вярвате в превъплъщенията,
    това може да е сън от Ваш минал живот в древногръцките митове -
    ако искате може да Ви съобщя чрез моят духовен учител Иеова
    /с когото имам връзка чрез автоматично писане,но не е еврейския бог Йехова бързам да се застраховам,защото във всички форуми,които бях досега все ми викат,че съм била от тази секта,но
    не съм,въпреки,че вярвам в Йехова,но добрия Йехова,а не лошия
    Йехова,това после ще дообяснявам/ защото големият велик медиум
    Едгар Кейси пише в книгата си "Можете ли да си припомните миналите си животи" пише,че това става и чрез сънища също така.
    Те много помагат за информация от минали животи от наши превъп-
    лъщения.
    Активен

dream
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 41

• Град: Sofia
  • « Отговор #40 -: Юни 14, 2010, 02:27:21 »

Здравейте и от мен. Значи много често ми се явяват неща пред очите и след известно време тези неща се случват... Преди много често ми се явяваше примерно, дори и на сън, че пада атомна бомба, а аз и братовчедка ми с която сме в къщи само залягаме и после оцеляваме. Само това е сънят... Другите неща са примерни и по-скоро към ежедневието, как става катастрофа пред мен, пред очите ми и след известно време това се случва, как се запознавам с някой, и куп други работи...
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #41 -: Юни 14, 2010, 03:33:15 »

Разкажи ни повече, ако желаеш. Би ни било приятно да прочетем.
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #42 -: Юни 14, 2010, 11:09:20 »

Този портрет ми прилича много на Елена Блаватская.Само дето очите се различават.

Иначе ако малко от килограмите по лицето на портрета се махнат се получава Елена Блаватская-да.

Активен
    dream
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 41

• Град: Sofia
  • « Отговор #43 -: Юни 14, 2010, 11:17:28 »

Има също едно нещо преди няколко години се случи. Значи бях с една приятелка една нощ в Самоков и отивахме да се разхождаме и седнахме близко до гробищата на едни пейки.. Та тогава както си седяхме и се забавлявахме изведнъж светна, проблесна светлина и от улицата надолу се появи един човек, и идваше си вървеше по пътя и отиде в гробищата и изведнъж светлината изгасна и настана мрак. Това все още не мога да си го обясня... Беше много странно.
    Активен
    marushka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 112

« Отговор #44 -: Юни 15, 2010, 23:19:42 »

Все още в процес на работа, но нямам търпение...
    Нарисувах жената, която сънувах и се предполага, че още двама са я сънували....

Много интересно лице наистина.
    Активен

Страници:  1 2 [3] 4 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Повтарящи се сънища « 1 2 3 4 5 »
    Моите сънища
    Админ 63 9192 Последна<br />публикация Март 19, 2012, 00:10:09
    от UltimaView
    Осъзнати сънища. « 1 2 ... 8 9 »
    Моите сънища
    Еlsha 122 11586 Последна<br />публикация Февруари 08, 2013, 10:25:54
    от nikcvet
    Сънища, свързани с потопи и тн. « 1 2 3 »
    Моите сънища
    Amazon 43 5203 Последна<br />публикация Декември 09, 2012, 01:55:20
    от terika
    Български сайт за сънища
    Полезни сайтове
    ashmodean 0 884 Последна<br />публикация Април 05, 2012, 19:17:04
    от ashmodean
    Повтарящи се сънища от един и същи род.
    Моите сънища
    Mitova 4 1713 Последна<br />публикация Декември 13, 2012, 20:31:27
    от Sita

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright