Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Помощ за едни малки сладури  (Прочетена 1663 пъти)
Kery
Гост
« -: Юни 27, 2010, 13:49:07 »

Здравейте,
Извинете, че се обръщам за помощ към вас, но ако все пак можете да помогнете...

Едни малки сладки котенца си търсят дом. Общо са 9 – черно-бели, шарени, мъжки и женски. В момента живеят в един двор на бул. „6-ти септември” в Пловдив, но хората пръскат тревата с отрова и котенцата получават възпаление на очите, ослепяват и в последствие умират. Моля Ви, който има желание и възможност да вземе едно котенце, защото там където са в момента умират, а и все повече излизат на улицата, а знаем колко е натоварено движението на този булевард. Не всички котенца са болни, но ги очаква същата съдба, ако останат там. Бих ги завела на ветеринар, но след като се върнат в онези условия възпалението им отново ще се появи, за това котета имат нужда от любящ стопанин. За момента не са свикнали с хора, но те са още малки и имат възможност да свикнат, стига да им се покаже обич и загриженост. Моля Ви, котенцата са на по месец, може би повече и скоро ще се отделят от майката и не се знае какво може да се случи с тях. Който има възможност нека ми пише лично съобщение или ме потърси на телефони 0896181286 или 0883312326.

* kote1.jpg (145.48 KB, 363x321 - видяно 123 пъти.)

* kote2.jpg (168.06 KB, 423x393 - видяно 131 пъти.)

* koteta s maikata.jpg (180.28 KB, 406x322 - видяно 119 пъти.)
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #1 -: Юни 27, 2010, 14:13:28 »

Горките Угрижен дано се намерят хора да им помогнат Угрижен
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #2 -: Юни 27, 2010, 14:15:07 »

Аз бих ги взел...ама няма как!Нали съм роб?Трябва да робувам...няма време за малки котенца...а пък и не се разбирам добре с котките!
Активен
Kery
Гост
« Отговор #3 -: Юни 27, 2010, 14:32:06 »

Може да питаш някой твоя приятел Усмивчица
А ти ли не ги харесваш или те теб? Обикновено те усещат, ако някой не ги харесва Усмивчица Дай им шанс, те са изключително мили животни и освен това успокояват, когато ги галиш и мъркат или дори легнат до теб. Доказано е, че спомагат за сърцето, нервите и т.н. Усмивчица Освен това са много чисти животни и нямат нужда от толкова грижи като едно куче, например. Искат само да ги храниш, да им даваш водичка, да им сменяш тоалетната и да ги обичаш Усмивчица

Аз вече си имам две - едно на година и оловина и едно на месец Усмивчица И двете са от улицата Усмивчица
Активен
Teleca
Гост
« Отговор #4 -: Юни 27, 2010, 14:41:18 »

Предлагам ти да го разпространиш във Facebook, мой познати така за 3-4 дни успяха да намерят стопани на техните котета.
Аз бих си взел коте, но съквартирантката ми не ги харесва  Купон
Активен
Kery
Гост
« Отговор #5 -: Юни 27, 2010, 14:44:11 »

Наспамих ги всички групи за животни във фейсбук Усмивчица
Мисля, че успях да намеря дом на едното, но хората искат да е здраво. Ще го заведа на ветеринар, ще го обезпаразитя, ще го закарам до мястото, но не мога да поема лечението на всичките, а и няма смисъл, докато не си намерят нов дом Тъжен

П.П. Имам чувството, че всички, които искат да помогнат на животинки вече си имат по 2-3...А това не са единствените сладури, които няма дом Тъжен
« Последна редакция: Юни 27, 2010, 14:51:11 от Kery » Активен
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #6 -: Юни 27, 2010, 15:55:43 »

Погрижих се темата, да достигне до много хора, надявам се да се намери стопани за тях!

Активен

Kery
    Гост
    « Отговор #7 -: Юни 27, 2010, 16:14:30 »

Видях  Прегръдка Благодаря много за подкрепата, знам че има много места, където да пусна информация, но знам, че вие тук сте с големи сърца и обичате всички животинчета
    Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #8 -: Юни 27, 2010, 20:18:16 »

Имам добри новини  Аплодисменти
    Един ветеринарен лекар ми предложи помощ, макар по телефона, защото не е от региона и вече знам как да им помогна. Оказа се, че това било конюктивит и е много важно да реагираме бързо, защото може да си загуби оченцето. Поне знам какво да правя, много съм щастлива, сега остана да им намерим дом. Радвам се, че има още много добри хора на Земята (всъщност си мисля, че стават все повече  Прегръдка)
    Благодаря ви на всички
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #9 -: Юни 28, 2010, 14:28:21 »

Аз не искам да имам повече животни.От мен излиза някакъв късмет,който ги унищожава.Всичките ми животни са изстрадали...и не по моя вина!

Заека ми го уби белка,дядо ми продаде 2 кученца от общо 6-те,които имахме.Едно друго пък се удави...Сара,пък,която беше изключително предано куче...дядо ми я изостави в едно село!

И останаха само 2 кучета.

Котките на баба ми пък едва не изчезнаха.Всъщност едната изчезна,и остана само едно.Другите загинаха при нещастни случи,в които и аз бях замесен.Що за късмет е това да убиеш 2 котета без дори ти самия да знаеш?
    Ей,така-просто се озоваваха на грешното място в грешното време!...Знаете ли какво е да не мога да спя вечер,защото проклетата ми съвест ме гризеше относно котетата!

А сега какво?!Кучето ми Джери,най-добрия ми приятел и най-близкото ми същество до мен,живее на село завързан на каиш.
    Знаете ли какво е да го гледам така?Предполгам,че никой не знае!
    Просто не знам как и аз въобще го оставих там....не знам.

Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #10 -: Юни 28, 2010, 14:31:43 »

Съжалявам Тъжен
    И аз съм прегазвала котка с колата :S понякога се случва, но можеш да помогнеш да други нали?
    Отиди си прибери кучето Тъжен горкото, как си оставил най-добрия си приятел там :O
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #11 -: Юни 28, 2010, 14:42:30 »

Знаеш ли какво?...Права си!Джери е най-добрият ми приятел!

Как може да съм такъв изрод,че да го оставя там...Превръщам се като останалите...ставам предател!Аз не съм такъв!Не съм предател!

Но как?Как да го взема.Мама не го иска,защото си мисли,че не мога да го гледам,въпреки,че го гледах цяла ваканция!

Ядосан Ядосан Ядосан

Трябва да измисля нещо...Сетих се!

На първи август ще ходим на другото село.И някак си успях да убедя баща ми да вземем Джери!Само,че ще го вземем само ако пътуваме с колата на един негов приятел,защото била по-голяма и ще побере 2 кучета(и баба ми има куче).

Оттам ще се опитам да убедя майка ми да вземем Джери за София!Добре,че ме бива в това да убеждавам!

Замислих се,че всичко това може да е един тест.Понеже винаги съм си казвал,че искал да стана велик човек един ден,който да действа...по-буйно!

Това е тест!Ако си взема приятеля...значи имам нужната воля...но ако отново се съглася-значи няма как да постигна целите си! Усмивчица

Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #12 -: Юни 28, 2010, 14:57:39 »

Мисля, че това не е ниаккъв тест и че единственото, което трябва да направиш е да говориш сериозно с майка си. Кажи и, че си готов да жертваш от времето си за да гледаш кучето и че то...абе обясни и всичко, тя ще те разбере, сигурна съм!
    Активен
    bars_i
    Гост
    « Отговор #13 -: Юни 28, 2010, 15:34:35 »

Kery, понякога от тази обич към животните им вредим.Харесвам дадено животинче и какво,вземам си го в къщи и му се радвам два три дни и ми писва.Защото животинчето си први каквото си иска и където си иска. Ставаш роб с години,защото не знаеш какво да правиш. Не можеш да го изхвърлиш защото ти е жал и започваш да смяташ колко години ще живее,за де разбереш кога ще се освободиш от това което сам си си сторил. Знам го от личен опит и в другата тема писах да ги изброявам ли любимите животни които имам. И всички тези любимци ги имам не по моя воля,а на други които много обичат животните и сега изобщо като си дойдат от някъде изобщо не питат за тях,а аз тичам за храни ,талаш и ред други неща.Та като казах броим годините им на живот се оказва,че кучетата живели 11 години-моето е на 17 и е здраво като чук. Морските свинчета 4 години-моите карат 5 и отгоре. Като се грижим за тях добре доста им се увеличава живота.Най съм зле с костенурките,че живеят много години и незнам дали ще мога да ги изчакам.Но пък издържат на глад с дни и месеци и мога да ги храня когато си ходя на вилата през уйкенда.Но както казах им вредим. Защото тези животинки искат свобода,светлина да се въргалят по земята в прахта,а ние ги пуснем в апартамента и до края на живота.
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #14 -: Юни 28, 2010, 15:49:45 »

Бари,добре го казваш,но не мисля,че свобода се нарича това да те държат на каиш...не знам.Вярно,иначе дядо ми добре го храни,всичко му дава.Развежда го из природата...Но...не знам.Не е добре да гледаш кученцето си на каиш,особено ако сме свикнали да ги виждаме свободни.Доволен съм,че Джери го гледат добре,но не ми харесва това,че не е свободен....
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Зов за помощ - Медитация за слънчевото затъмнение 11.07.2010
    Инициативи
    alien 13 1452 Последна<br />публикация Февруари 01, 2013, 18:51:00
    от Teodora1985
    Малки Удоволствия: Виж Живот От Различна Гледна Точка
    Видео клипове
    echo105 0 815 Последна<br />публикация Ноември 30, 2010, 13:46:21
    от echo105
    Сънища, свързани с малки деца « 1 2 »
    Моите сънища
    pufi 25 1768 Последна<br />публикация Юли 09, 2011, 23:01:03
    от artist5
    Прекрасно изпълнение на много малки деца !
    Видео клипове
    Georgio 0 719 Последна<br />публикация Март 16, 2011, 09:36:47
    от Georgio
    Раздавам малки котенца-))
    Обща тематика
    izida 7 784 Последна<br />публикация Септември 22, 2011, 13:35:36
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright