Духовно развитие

Страници:  1 2 3 [4]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Послание към всички пробудили се!  (Прочетена 6212 пъти)
@di
Неактивен Неактивен

Публикации: 126

• Град: Стара Загора
  • « Отговор #45 -: Март 07, 2011, 19:17:17 »

Манията, … е състояние, което подобно на  буреносен облак търси и най-малкия повод за да "изпразни" своя електричен товар…

Всеки ден работя с болни  … а всеки болен … (каквото и да е заболяването му)  е с нарушена психика. 
    Ако няма воля, ако няма осъзнаване – няма и здрав организъм.
    На просещия баничка  … ако му дадещ дребна паричка – вече си сгрешил …

Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #46 -: Март 07, 2011, 19:18:03 »

Манията, … е състояние, което подобно на  буреносен облак търси и най-малкия повод за да "изпразни" своя електричен товар…

Всеки ден работя с болни  … а всеки болен … (каквото и да е заболяването му)  е с нарушена психика. 
    Ако няма воля, ако няма осъзнаване – няма и здрав организъм.
    На просещия баничка  … ако му дадещ дребна паричка – вече си сгрешил …

Дай ми диагноза и лекарство, за мен, психично болния.
    Активен
    @di
    Неактивен Неактивен

Публикации: 126

• Град: Стара Загора
  • « Отговор #47 -: Март 07, 2011, 19:28:20 »

Дай ми диагноза и лекарство, за мен, психично болния.

Мило момче, считам, че никой не те мисли за психично болен. В трудна възраст си ... и се опитвам да те разбера.
    Иначе си готин 
    Активен
    Sobercho
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

« Отговор #48 -: Март 23, 2011, 08:26:06 »

Не отричам материалния свят.Аз съм си казал - "Ще си живея по правилата на тоя проклет свят,пък да става каквото ще с него". Моето спасение е промяната на цялото човечество и отеха ми носи 2012 когато очаквам цялата тая машина за произвеждане на ИДИОТИ да бъде унищожена и бъде изграден един нов свят.
    Активен

В Природата няма нищо абсолютно равно,но все пак има перфектна хармония !
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 69

« Отговор #49 -: Юни 08, 2011, 22:04:20 »

Славианчо, здравей. Едно не мога да разбера, защо като си се пробудил се даржиш по този начин?! Аз съм на 27г. и не са спирали да ме критикуват по една или друга причина. В този смисъл не си ли свикнал вече? Аз ще ти кажа човек трябва да се радва на критиката и да благодари за нея! Вместо това ти отвръщаш на коментарите и така изместихте темата за "Пробуждането"! Като най- умен трябваше да даеш пример за това, че си се пробудил и да не отвръщаш по толкова заядлив начин на коментарите. Що се отнася за егото напълно съм съгласна, но не го приемай толкова трагично! Ясно е защо реагираш така, нарич се защитен механизъм, човешко е! Но не се дръж като всезнаещ Бог и тук подкрепям Eona! А ти не се притеснявай, нокй не иска да те нарани или засегне, сигурна съм, че го казват защото са загрижени за теб! Като психолог трябва по мъдро да излизаш от положение, иначе си пич! Успех и помни и "Сам войнът е войн!
    Активен
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #50 -: Юни 08, 2011, 22:18:36 »

"А кой струва повече от мене или не ще покаже времето"
        Славианчо, може ли да ми изясниш какво означават тези ти думи?
        Ние всички сме хора и сме равни пред Бог! Това, че едни са прозряли някои неща не ги прави повече от другите. Не трябва да приемаш хората по този начин, ако искаш да си постигнеш мисията, това е много ценен съвет не го приемай като критика, но не го и подминавай с лека ръка!
        Като психолог трябва да бъдеш на едно ниво с хората, ако искаш те да ти гласуват доверие, а това е много важно в твоята професия!
    Активен
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #51 -: Юни 08, 2011, 22:31:24 »

Последно по темата за самото "Пробуждане"
       Заговорихте за тъмнината и свтлината и Маргало и Ихра споменаха, че за да видим доброто трябва да познаваме лошото. Аз обаче ще го опровергая!  Сънувах един страхотен сън( писала съм за него , за това сега няма да испадам в подробности), в който се биех с едни зли сили и за първи път ми се случи тази нечиста сила да влезе в мен. В този момент се появи един белобрад старец, който приличаше на мъдрец от приказките, беше облечен в една дълга роба и с много дълга бяла брада и коса. Той ми каза
         " За да извадиш лошото от хората, първо трябва да извадиш доброто" Т. е. светлината може без мрка, но мрака без свтлината не, защото черпи силите си от свтлината. Свтлината това сме всички ние и нашите добродетели и не трябва да позволяваме на лшото да се прокрадва в нас!
        Бъдете себе си бъдетеувериени като Славианчо във възможностите си, но незабрвяйте, че всички сме хора и стъпвамена земята, защото трябва да се учим!
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 449

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #52 -: Юни 09, 2011, 11:26:44 »

Рабено го подкрепям в отвращението му от материалното!
    Освен това важно ли е ако за дадена работа ти върши нещо просто тая работа, колко е старо или не е?
    Съучениците ми се мъчат да ме навият да си купя плазмен телевизор, но я кажете - колко пари трябва да се дадат за поправка, ако изгърми захранване или някоя друга по-фина част на машината.... А аз със моя "Велико Търново 84", колкото и да я иронизирам машинката, нямам подобен род проблеми - работи си без отклонения в сходимостта, без бучене и прочия.... А плазмите са направени така, че да изтраят не повече от 3-4 години, а после да ги изхвърлиш. А едно време идеологията не е била такава - ами правиш го така, че да държи до последно. Та затова моят "Велико Търново 84" е такъв здрав. Но темата не е за телевизорите, а за материалния свят. Искам да кажа с това, че сега всички търсят начин да извадят пари от най-малката работа. Едно време хората как са си решавали проблема с раните на къра, знаете ли?
    Не, предполагам.
    Ако е момче, порязало се, да речем, отива зад някое дърво и припикава си порязаното, а сега се мъчат да ни убедят, че това е вредно, пък в същото време ни пропагандират да пием урина за здраве!!! Нали, божем, е вредна? Уточнете се, бре хора!
    Че и това да беше, остави, леко се живееше с един идеен конфликт по отношение на урината... Ами всичките тези лекарства за психични отклонения, давани на този и онзи с повод и без повод?
    Аз така казвам на всичките си приятели: "Отиди на психиатър здрав, че да те разболее!"
    Някои, на които съм разказвал какво съм преживял, знаят за какво става въпрос.
    Та, сега, в тази надпревара с времето, парите и другите само едно мога да кажа:
    ЗА МИГ СПРИ ДА БЪДЕШ ВСЕ ПЪРВИ ТИ!!!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #53 -: Юни 09, 2011, 17:42:58 »

Цитат
    Рабено го подкрепям в отвращението му от материалното!

Не се отвращавамм от материалното.
    Активен
    slaviancho
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 29

• Град: София
  • « Отговор #54 -: Август 08, 2012, 13:58:22 »

Не бях влизал тук от година и нещо. И поне се радвам че има светлина в тунела. Има хора които виждат светлина в тунела и пишат на човешки език. Очаквам коментари от още "пробудили" се. Надявам се само да са пробудени от светлата страна а не от тъмната Усмивчица
    Активен
    balar
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 88

• Град: В КЪЩИ ПРЕД КОМПА
  • индиго ама ренегат:)

« Отговор #55 -: Октомври 11, 2012, 22:29:19 »

Светлата и тъмната страни са двете лица на едно цяло. Не знам дали съм съм се пробудил или по моему- Прогледнал. Но ето нещо. Мислете Говорете  и Правете Добро пък каквото ще да става.
    Активен
    Страници:  1 2 3 [4]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Deva Premal - Всички албуми
    Музика
    Админ 8 6464 Последна<br />публикация Февруари 26, 2012, 14:21:37
    от vasilisa212
    До всички хора по целият свят. Др. Масару Емото Посланик на Водата « 1 2 »
    Инициативи
    estira 16 1407 Последна<br />публикация Май 10, 2011, 20:12:46
    от estira
    Най-опасният от всички пороци
    Природосъобразно хранене
    Слънчев лъч 0 1471 Последна<br />публикация Юли 23, 2011, 19:54:25
    от Слънчев лъч
    Един за всички и всички за един « 1 2 »
    Инициативи
    The One 20 1295 Последна<br />публикация Октомври 05, 2013, 19:08:11
    от Ru Alfa
    Послание от Владимир за всички!
    Послания
    еос 2 983 Последна<br />публикация Февруари 25, 2013, 22:49:16
    от cikocik

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright