Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Послание към всички пробудили се!  (Прочетена 5930 пъти)
Evolution
Гост
« -: Юни 27, 2010, 13:18:09 »

В процеса на еволюция много от вас започват да проглеждат, виждат всичко около себе си с други очи. Все повече и повече се пробуждат хора на земята и това им отваря очите за материалния свят, който са живеели досега хилядолетия наред. Това беше път, който беше нужен да се извърви в процеса на еволюция. Едно дете когато направи "пакост" не разбира, че е сгрешило, все още му липсва опит и когато порасне, то вече проглежда, както проглежда сега човечеството. Започва да вижда своите грешки, как досега се е заробвал в материалния свят и основен двигател задвижващ живота му са били парите. Все повече ще се отварят очите на жителите на земята и това ще и помогне да се освободят от рамките, които ги ограничават. Моя апел към вас е, когато се пробудите и прогледнете, недей те се обявява против материалния свят, а му благодарете за уроците, които ви е предоставил и е допринесъл за вашата Еволюция, отрицанието ви би само навредило. Все още материалния свят ви е нужен, за да може посланията да достигнат до все повече хора.

Процеса на еволюция следва своя ход на развитие, благодарете за всички уроци, които ви предостави материалния свят и се подгответе за "новото" което предстои, където ще сте отново като деца, които ще трупат нов опит и ще Еволюирате!

Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Юни 27, 2010, 14:10:36 »

Не крия възмущението си от материалния свят.Не крия възмущението си от смят обоснован на лъжи,ПРЕДАТЕЛСТВА,смърт,ОБИДИ и насилие като цяло.Щом толкова хората искат да се мразят защо не вземат по един домат и не започнат да се бият с домати?

Може би,защото обичат да гледат мъртви мъже,а около телата им да плачат жени и деца,умиращи от глад!Предполагам садистичните и маниакални наклонности на почти всички хора ни поставят в изключително неудобна ситуация.
Днес,светът не е просто материален....самият Ад се настанил при над!
Като доказателство ще кажа,че в днешно време хората,които имат почти всички качества на дявола-ни управляват.А божийте хора тънат в бедност....Но явно да си беден е по-хубаво от колкото да си богат,но с парите да не можеш да си купиш спокоен съм,предана жена и обични деца.Не можеш да си купиш майчина обич,не можеш да вярваш в Бог,дори и да имаш много пари.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #2 -: Юни 27, 2010, 14:45:52 »

Всеки тук най-вероятно е възмутен от от лъжите, предателствата, обидите, насилието и т.н. Но без тях дали щяхме да различим добрините? Дали те нямаше да са обикновени дори за нас? Как практически можем да се изучим без препятствия... ? Когато тикнат човек в затвора, той разбира колко много значи свободата. Казва си "Аз Я подценявах, но сгреших. Тя е необикновена.''Когато някой се лута дълго време в мрака изпитва необходимостта от светлина и си проправя път към нея. Казва си "Аз Я подценявах, но сгреших. Тя е необикновена.''
  Аз съм изпитала това някога, много отдавна. Навярно всеки го е изпитал. Когато се изправяме пред този тип трудности (лъжи, предателства, обиди, насилие), разбираме колко значи всичко истинско.
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #3 -: Юни 30, 2010, 14:15:57 »

Не крия възмущението си от материалния свят.Не крия възмущението си от смят обоснован на лъжи,ПРЕДАТЕЛСТВА,смърт,ОБИДИ и насилие като цяло.Щом толкова хората искат да се мразят защо не вземат по един домат и не започнат да се бият с домати?

Може би,защото обичат да гледат мъртви мъже,а около телата им да плачат жени и деца,умиращи от глад!Предполагам садистичните и маниакални наклонности на почти всички хора ни поставят в изключително неудобна ситуация.
Днес,светът не е просто материален....самият Ад се настанил при над!
Като доказателство ще кажа,че в днешно време хората,които имат почти всички качества на дявола-ни управляват.А божийте хора тънат в бедност....Но явно да си беден е по-хубаво от колкото да си богат,но с парите да не можеш да си купиш спокоен съм,предана жена и обични деца.Не можеш да си купиш майчина обич,не можеш да вярваш в Бог,дори и да имаш много пари.

Поздравления, Рабено. Един от малкото хора, които имат смелостта и куража да бъдат себе си в този свят.
Че е самия ад, няма спор по това. Но остави другите хора какво правят... то няма и как да ги оставиш, тъй като всички сме у кюпа, и си влияем...Но все пак добре е да си гледаме нас, да си зададем някаква посока и направление, и да не се занимаваме със злото, доколкото е възможно
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #4 -: Юни 30, 2010, 14:31:02 »

Ниа,според мен пак щяхме да ги различаваме.По твоята логика най-щастливите хора са някви с лош късмет.Според мен добрите неща,които радват са си заложени в душата.Всяка душа идваща на Земята е воин на доброто.Така,че според мен добрините са си заложени инстинктивно в нас.Лошото е,че е много лесни те да бъдат...зарити.Да бъдат зарити с празни обещания за по-добър и богат живот...
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #5 -: Юни 30, 2010, 17:51:50 »

Не, щастливите не са с лош късмет, не мисля това. Мисълта ми е просто, че всички трудности ни карат да си изведем извод и да научим нещо. Не, че обичам злото Усмивчица
Лошото е, че е много лесни те да бъдат...зарити.Да бъдат зарити с празни обещания за по-добър и богат живот...
А що се отнася до това, вярно е. Аз просто говорех за нещо друго Усмивчица
Активен
prikazka
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 93

« Отговор #6 -: Ноември 21, 2010, 17:34:22 »

Съгласна съм с мнението, че за да видим добрата страна на нещата, трябва да сме познали лошата...
За да разбереш че си Светлина, трябва около теб да е мрак, за да се познаеш
Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #7 -: Декември 30, 2010, 18:56:12 »

В процеса на еволюция много от вас започват да проглеждат, виждат всичко около себе си с други очи. Все повече и повече се пробуждат хора на земята и това им отваря очите за материалния свят, който са живеели досега хилядолетия наред. Това беше път, който беше нужен да се извърви в процеса на еволюция. Едно дете когато направи "пакост" не разбира, че е сгрешило, все още му липсва опит и когато порасне, то вече проглежда, както проглежда сега човечеството. Започва да вижда своите грешки, как досега се е заробвал в материалния свят и основен двигател задвижващ живота му са били парите. Все повече ще се отварят очите на жителите на земята и това ще и помогне да се освободят от рамките, които ги ограничават. Моя апел към вас е, когато се пробудите и прогледнете, недей те се обявява против материалния свят, а му благодарете за уроците, които ви е предоставил и е допринесъл за вашата Еволюция, отрицанието ви би само навредило. Все още материалния свят ви е нужен, за да може посланията да достигнат до все повече хора.

Процеса на еволюция следва своя ход на развитие, благодарете за всички уроци, които ви предостави материалния свят и се подгответе за "новото" което предстои, където ще сте отново като деца, които ще трупат нов опит и ще Еволюирате!

Прекрасен апел....Браво.

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Житара
Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #8 -: Декември 30, 2010, 19:08:57 »

Браво за поста!
Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
slaviancho
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 29

• Град: София
  • « Отговор #9 -: Януари 08, 2011, 01:02:43 »

Аз ще разкажа за себе си. През всичките ми 30 години стигнах до няколко извода: Първо че не трябва да крада. Още от дете съм крал количка или човече от лего. Винаги знаех че не е правилно но и трябваше да го направя. Винаги ме хващаха. Разбрах че не мога и да лъжа, може да изместя истината но никога не лъжа. След време нещо от вътре ми казваше че съм различен. Още от дете знаех неща непонятни за другите. Виждах неща невероятни и фантастични за другите. Бях скромно и дете но с всеки изминал ден се усъвършенствах и разбирах колко съм силен и какво мога. От както се помня винаги съм изучавал хората и човешката психика. Наблюдавах всички и всичко и най - малките детайли. След време започнах да откривам че мога да променям неща и събития. Започнах да разбира механизъма на Планетата ни и на обществото. В момента мога да кажа че знам ужасно много и за съжаление все страшни неща. Обаче разбрах че имам някаква мисия. Как да го обясня вътрешна сила, енергия, светлина, която постоянно кипи в мен. Осъзнах че трябва да науча максимално много от всички сфери на науката. Най - голямата ми сила е човешката психика. Разкрих че мога да владея масите и да съм лидер. Неподозирани за мен качества. Открих че имам воля и започнах да префасонирам себе си и психически и физически. Като постоянно нещо ми казва учи, развивай се и почни да поглъщаш лошото и да го превръщаш в положително. Но за да погълнеш лошото трябва да го опознаеш. Не можеш да се бориш със сила която не познаваш. В живота си имам зверски житейски опит. Отраснах в квартал с лоша компания всичките станах наркомани. Аз не съм докоснал но съм бил винаги уважаван от всичките среди. Аз самия изучавах последствията от лошите наркотици и погребах не малко приятели. Минах и през най лошите форми на невроза, след това депресия но и това преборих. Ожених се и се разведох и това преживях. Виждах, убийства, лошотия, насилие, лъжи, злоба, клюкарство и какво ли още не от черния аспект. Е нищо от това не ми повлия защото разбрах че съм създаден от бялата сила или положителното. Научих много и продължавам да уча. Завърших треньор по карате- до в НСА бакалавър. Чрез каратето усъвършенствах философията си и разбиранията си. Умея да унищожавам при нужда. След време открих че мога да унищожавам и с мисъл. Взех диплома за масажист и после за фитнес инструктор. Декември 2010 завърших магистратура по психология в НСА. за мое невероятно учудване повечето от професорите ме изненадаха. Казаха ми че знам повече от тях в много сфери на науката. Запознах се с един йога и след месец той ми сподели - приятелю ти ми показа няколко пътя по които аз се лутам цял живот а ти за минути ми ги каза. Но има и цена за знанията и за силата. Останах без приятели, защото никой не ме разбира. Винаги знам повече, винаги чукам повече, винаги говоря повече. А това се оказа че дразни слабите хора. Сега продължавам пътя с науката. Помагам на Баща ми да пише книга за нашето създаване. Разбрахме с Баща ми ужасни истини скрити от научните среди. Всичко е потулено и всичко е скрито. Аз продължавам да се развивам ноо да си призная имам нужда от някой който разбира за какво говоря. Опитах се да съм максимално кратък че мога да изпиша много. Коментирайте :-)))
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #10 -: Януари 08, 2011, 10:12:22 »

Добре дошъл всезнаещ на думи човеко
    Благодаря за представянето и малката реклама-това с "чукането "нещо не го разбрах-за елементарния  секс ли става въпрос или за нещо друго?
    Да те питам понеже знаеш много-изхождам от собствените ти думи-знаеш ли причината поради която времето започва да забавя своя ход?След години ще има не 24 а 25часа,знаеш ли причината?
    Приятен престой тук във форума и се надявам да споделиш важни неща които ние не знаем,па било те и страшни-свикнали сме та даже и имунитет сме си изградили!
    Активен
    slaviancho
    *
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #11 -: Януари 08, 2011, 13:17:11 »

Добре дошъл всезнаещ на думи човеко
    Благодаря за представянето и малката реклама-това с "чукането "нещо не го разбрах-за елементарния  секс ли става въпрос или за нещо друго?
    Да те питам понеже знаеш много-изхождам от собствените ти думи-знаеш ли причината поради която времето започва да забавя своя ход?След години ще има не 24 а 25часа,знаеш ли причината?
    Приятен престой тук във форума и се надявам да споделиш важни неща които ние не знаем,па било те и страшни-свикнали сме та даже и имунитет сме си изградили!

Добре заварил. За чукането не бих го казал елементарен секс :-))) Да за него писах. Аз си имам една моя философия. Не се занимава за сега с константата време. Тези по големите процеси са независещи от мен и там нямам работа поне за сега. Както и така наречения "Господ" от нас хората си съществува но под друга форма. Под формата на енергия създаваща световете. Както и първата бактерия на Земята. Много е интересна темата. Всяко нещо включително и изместването на времето си има причина. Първо се изместват полюсите. Второ Земята си измества движението по нейната ос. Трето Слънцето има частична намеса и скоро ще си покаже лошия характер. Четвърто очаквай в следващите години човечеството да остане без ток. Ако съм задоволил отговорите ти ще съм доволен :-)
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #12 -: Януари 08, 2011, 14:08:17 »

Здрасти Славянчо-))
    Готино резюме си драснал за 30 годишният ти опит като човек
    Казваш коментирайте...какво да коментираме, като повечето от нас споделят твойта участ и съдба като цяло, което поне означава че ще се чувстваш поне разбран тук сред над Намигване
    Активен
    slaviancho
    *
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #13 -: Януари 08, 2011, 15:38:10 »

Здрасти Славянчо-))
    Готино резюме си драснал за 30 годишният ти опит като човек
    Казваш коментирайте...какво да коментираме, като повечето от нас споделят твойта участ и съдба като цяло, което поне означава че ще се чувстваш поне разбран тук сред над Намигване
    Не можеш да си представиш това колко много означава. В момента размишлявам и почнах да изключвам всякакви случайности. Стигнах до извода че се получава пробуждане и сега е започнал неговия старт. Имаш ли идея една група от 10 човека индиго какво означава. Ако съдя по моите възможности ... 10 човека могат да променят хода на ... Спирам до тук.
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #14 -: Януари 08, 2011, 15:58:05 »

Добре заварил. За чукането не бих го казал елементарен секс :-))) Да за него писах. Аз си имам една моя философия. Не се занимава за сега с константата време. Тези по големите процеси са независещи от мен и там нямам работа поне за сега. Както и така наречения "Господ" от нас хората си съществува но под друга форма. Под формата на енергия създаваща световете. Както и първата бактерия на Земята. Много е интересна темата. Всяко нещо включително и изместването на времето си има причина. Първо се изместват полюсите. Второ Земята си измества движението по нейната ос. Трето Слънцето има частична намеса и скоро ще си покаже лошия характер. Четвърто очаквай в следващите години човечеството да остане без ток. Ако съм задоволил отговорите ти ще съм доволен :-)
    [/quote]

"Добре заварила"-от женски род Усмивчица
    Няма как да си задоволил не любопитството ми а търсенето на истината- отностно по въпроса за "чукането"- отговора го знаех още като  прочетох поста ти-просто се пошегувах Намигване
    А що се отнася за забавянето хода на времето "часове,дни и години" е при мен на дневен ред са тия по-големите главоблъсканици,за жалост нито на този,нито на много други въпроси никой все още не знае отговорите Усмивчица Тъжен
    Иначе има и по простичко обяснение за това забавяне на времето,и ако се впуснем  из дълбоките води ще се окаже че така коментиранта-2012г. ще си е година като всички останали,а ако ще се проявява нещо ще е на по късен етап!Но това си е лично моя теория. Усмивчица
    Ето и малко "матреал" за размишление Усмивчица-сега ми се иска Странник да е тук за да хвърли малко светлина по въпроса!
    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1%80
    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%AE%D0%BB%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1%80
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Deva Premal - Всички албуми
    Музика
    Админ 8 6338 Последна<br />публикация Февруари 26, 2012, 14:21:37
    от vasilisa212
    До всички хора по целият свят. Др. Масару Емото Посланик на Водата « 1 2 »
    Инициативи
    estira 16 1318 Последна<br />публикация Май 10, 2011, 20:12:46
    от estira
    Най-опасният от всички пороци
    Природосъобразно хранене
    Слънчев лъч 0 1368 Последна<br />публикация Юли 23, 2011, 19:54:25
    от Слънчев лъч
    Един за всички и всички за един « 1 2 »
    Инициативи
    The One 20 1205 Последна<br />публикация Октомври 05, 2013, 19:08:11
    от Ru Alfa
    Послание от Владимир за всички!
    Послания
    еос 2 856 Последна<br />публикация Февруари 25, 2013, 22:49:16
    от cikocik

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright