Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: НАМЕРЕНИЕТО!  (Прочетена 3416 пъти)
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« -: Юни 25, 2010, 02:31:24 »

Скъпи приятели,реших да отворя тази тема за да споделя  с вас моето
НАМЕРЕНИЕ!
Съзнавайки силата с която този форум притежава прецених,че поне един от всички 686 членове има вероятност да сподели намерението ми и да увеличи неговата сила.
Намерението е може би най-значимото нещо което съм възнамерявал да направя за това аз ще се радвам да увеличи силата му защото мисля,че това е истина: ТАМ КАДЕТО СА ДВАМА И ПОВЕЧЕ В МОЕ ИМЕ И АЗ СЪМ МЕЖДУ ТЯХ!
Държа да знаете,че не очаквам определена реакция от никой,дори и никой да не пише в темата или да не обърне внимание,аз ще намеря начин и сили да осъшествя моето намерение защото така ИЗБИРАМ.
Дълбоко вярвам в това!

Сигурно вече се чудете какво ли пък ще е това намерение ЗА БОГА?

Много е просто и лесно и приятно и не е свързано с пари което е много важно нали?Не за всичко са нужни пари всъщност те въобще не са нужни,за целта!

Много се изписа за срещи и инициативи и аз знам какво ще ми отговорят някой от вас "Не се и надявай на нищо"
На тях ще им кажа предвърително "ЩЕ СЕ НАДЯВАМ ВЪПРЕКИ ВСИЧКО".
Очаквания нямам но с надежда съм пълен!

Тук има много от вас,дори почти всички които са запознати със силата на мисълта за съжаление малцина са тези които я използват съзнателно и аз не съм от най-големите специалисти но си играя с нея от време на време Усмивчица,даже се заигравам понякога Веселяк.
Тук ще се радвам ако Indigo сподели знания и опит а и не само той.

Айде няма да ви мъча повече и ще ви кажа какво съм намислил.

Възнамерявам всеки ден да повишавам вибрациите си по възможност по едно и също време,в противан случай когато ми е удобно,а най-добре го правя чрез музиката и да изпращам(подарявам) ЛЮБОВТА СИ НА СВЕТА В КОЙТО ЖИВЕЕМ-На вас на прекрасната ни Планета на всички животни в нея и на всички растения на всички хора кадето и да са те и каквито и да са те.
Толкова е просто а?Поне за 5 мин да отделя от скъпото ми време и да направя това ще бъде в огромна полза на всичко което избройх по горе,дълбоко вярвам в това,иначе не бих се наел Усмивчица.
А може и за повече от 5 мин който иска Усмивчица

Тук в тази тема ще споделям с вас различни варианти и ще обсъждаме с който иска начините времето и други неща.
Въпроса е да ни остане време за практика и да не прахосаме всичко за обсъждане Ухилен.
Смятам,че ще е добре да се пускат и картини тук за визуализация както и информация колко ни е силна мисълта и какво можем да направим с нея,нищо че се знае.Както се казва,повторението е майка на знанието и е така според мен.

Аз мисля да започна с една медитация на Възлюбения Ланело:
http://www.sirius1-bg.net/sirius/medit/podarete.htm

Според мен това е най-ефективния и лесен начин да направим НЕЩО освен само да умуваме какво да правим,нищо не ни коства както и усмивката.
Разбира се всеки който иска може да го прави по различен начин както го чувства най-добре,дори е препоръчително си мисля.
Тази медитация я пуснах просто като пример какво имам в предвид в общи линии,но мога да реша,че ако си затворя очите и си пусна лубима музика въображението ще свърши по добра работа.
Казах вече рамките обичам да ги руша Ухилен.

Искам да ви кажа,че до това намерение стигнах след като помолих на Бог да ми каже какво мога да направя повече от това което правя сега със същите средства с които разполагам,в името на цялото човечество.

Нека всеки да послуша вътрешния си глас....ако иска!

Помислете само колко време отива за....всичко друго но не и за това?

Е аз започнах вече,който иска да се присъединява който не иска да е жив и здрав.

http://indigota.com/index.php?topic=300.0   --------За по заинтерисуваните!

« Последна редакция: Юни 25, 2010, 02:40:17 от AMAZING » Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #1 -: Юни 25, 2010, 03:03:06 »

Приятели ето след като написах темата открих съвсем не случайно разбира се,че една от песните които най-силно ми дигат вибрациите е придружена с уникално красив клип!
Ето точно този клип съответства изключително много на моето намерение и представата за това което чувствам,всякаш някой ми го подари...А защо всякаш...?УсмивчицаИ защо някой?Усмивчица
Приятно пътешествие....на всички съмишленици.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=IKQT_m1sog0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=IKQT_m1sog0</a>

Ето и все пак да знаете за какво се пее в песента или по скоро какво означават думите понеже са на Санскрит.

OM AH Hung ваджра GURU Пема Siddhi Hung

OM AH HUNG are the sublime, essence of the principles of enlightened body, speech, and mind OM AH Hung са възвишеното, същността на принципите на просветени тялото, речта и съзнанието
VAJRA is the sublime essence of the indestructible family Ваджра е грандиозна същността на неразрушим семейство
GURU is the sublime essence of the jewel family Гуру е Високата същността на бижу семейство
PEMA is the sublime essence of the lotus family Пема е грандиозна същността на Lotus семейство
SIDDHI is the sublime essence of the activity family Siddhi е грандиозна същността на дейността на семейството
HUNG is the sublime essence of the transcendent family Hung е грандиозна същността на надминаващ семейство

OM AH HUNG VAJRA GURU PEMA SIDDHI HUNG OM AH Hung ваджра GURU Пема Siddhi Hung

OM is the perfect splendor and richness of sambhoghakaya ОМ е перфектният блясък и богатство на sambhoghakaya
AH is the total unchanging perfection of dharmakaya, the manifest body of absolute reality AH е общият неизменни съвършенството на дхармакая манифестът, орган на абсолютната реалност
HUNG perfects the presence of Guru Padmasambhava as the nirmanakaya, the manifest body of emanation Hung усъвършенства присъствието на Гуру Падмасамбхава като nirmanakaya манифестът, орган на еманация
VAJRA perfects all the heruka deities of the mandalas Ваджра усъвършенства всички heruka божества на мандали
GURU refers to the root and transmission gurus and the holders of intrinsic awareness GURU се отнася до корен и гурута предаване и притежатели на присъщите на осведомеността
PEMA perfects the assembly of dakas and dakinis Пема усъвършенства общото събрание на dakas и dakinis
SIDDHI is the life force of all the wealth deities and the guardians of the treasure teachings Siddhi е жизнената сила на всички божества богатство и пазители на съкровища учения
HUNG is the life force of the dharmapalas, the protective deities Hung е животът сила на dharmapalas, защитните божества

OM AH HUNG are the life force of the three classes of tantra OM AH Hung са жизнената сила на три класа тантра
VAJRA is the life force of the monastic discipline and the sutra class of teachings Ваджра е жизнената сила на монашеска дисциплина и сутра клас на учения
GURU is the life force of abhidharma and kriya (action) yoga, the first level of tantra Гуру е на живот и сила на abhidharma крия (действие) йога, на първото ниво на тантра
PEMA is the life force of the charya (conduct) yoga, the second class of tantra, and yoga (joining) tantra, the third class of tantra Пема е жизнената сила на charya (поведение) йога, за втора класа на тантра и йога (свързваща) тантра, трета класа на тантра
SIDDHI is the life force of the mahayoga and anuyoga classes of teachings Siddhi е жизнената сила на mahayoga и класове anuyoga на учения
HUNG is the life force of the ati yoga, the Natural Great Perfection (Dzogchen) Hung е животът сила на ATI йога, физическото съвършенство Велики (Dzogchen)

OM AH HUNG purify obscurations arising from the three mental poisons: desire/attachment, aversion, and ignorance OM AH Hung пречиства obscurations, произтичащи от трите психичното отрови: желание / запор, отвращение и невежество
VAJRA purifies obscurations which stem from anger Ваджра пречиства obscurations, които произтичат от гняв
GURU purifies obscurations which stem from pride GURU пречиства obscurations, които произтичат от гордост
PEMA purifies obscurations which stem from desire/attachment Пема пречиства obscurations, които произтичат от желанието / запор
SIDDHI purifies obscurations which stem from envy/jealousy Siddhi пречиства obscurations, които произтичат от завист / ревност
HUNG in a general way purifies obscurations which stem from all emotional afflictions Окачени по общ начин пречиства obscurations, които произтичат от всички емоционални страдания

Through OM AH HUNG one attains the three kayas Чрез OM AH висеше един достигне трите kayas
Through VAJRA one realizes mirror-like pristine awareness Чрез ваджра осъзнава огледален девствен осведомеността
Through GURU one realizes the pristine awareness of equalness Чрез GURU един реализира девствен информираността на equalness
Through PEMA one realizes the pristine awareness of discernment Чрез Пема един реализира девствен информираността на разумно
Through SIDDHI one realizes the all-accomplishing pristine awareness Чрез Siddhi осъзнава изцяло извършване девствен осведомеността
Through HUNG one realizes the pristine awareness of basic space Чрез висеше един реализира девствен повишаване на основния пространство

Through OM AH HUNG gods, demons, and humans are subdued Чрез богове OM Hung AH, демони, както и хората се покори
Through VAJRA one gains power over malevolent forces of certain gods and demons Чрез ваджра едно печалби власт над престъпни сили на някои богове и демони
Through GURU one gains control over the malevolent forces of the Lord of Death and the cannibal demons Чрез GURU едно печалби контрол върху престъпната сили на Господа на смъртта и демоните канибал
Through PEMA one gains control over the malevolent influences of the water and wind elements Чрез Пема едно печалби контрол върху престъпната влияе на водата и вятъра елементи
Through SIDDHI one gains control over the malevolent influences of non-human forces and spirits bringing harm and exerting negative control over one's life Чрез Siddhi едно печалби контрол върху престъпната влияе на не-човешки сили и духове привеждане на вредите и оказва отрицателно контрол върху собствения живот
Through HUNG one gains control of the malevolent influences of planetary configurations and earth spirits Чрез висеше един печалби контрола на престъпни влияния на планетите конфигурации и земята спиртни напитки

OM AH HUNG accomplishes the six spiritual virtues OM AH Hung изпълнява шестте духовни добродетели
VAJRA accomplishes pacifying activity Ваджра осъществява умиротворяване дейност
GURU accomplishes enriching activity GURU изпълнява обогатяване на дейността
PEMA accomplishes magnetizing activity Пема осъществява магнетизирането дейност
SIDDHI accomplishes enlightened activity in general Siddhi осъществява просветени дейност като цяло
HUNG accomplishes wrathful enlightened activity Hung осъществява гневен просветени дейност

OM AH HUNG avert all imprecations and curses OM AH Hung предотврати всички imprecations и проклятия
VAJRA averts the negative consequences of breaking one's samaya with the deities of pristine awareness Ваджра предотвратява отрицателните последици от нарушаване на самая един с божества на девственото осведомеността
GURU averts the negative influences of the eight classes of gods and demons in samsara GURU предотвратява отрицателните влияния от осемте категории на богове и демони в самсара
PEMA averts the negative influences of nagas and earth spirits Пема предотвратява отрицателните влияния на nagas и земята спиртни напитки
HUNG averts the negative influences of gods, demons, humans, samsaric gods Hung предотвратява отрицателните влияния на богове, демони, хора, богове samsaric

OM AH HUNG defeats the army of the five mental poisons OM AH Hung разбива войската на петте отрови психичното
VAJRA defeats anger Ваджра поражения гняв
GURU defeats pride GURU поражения гордост
PEMA defeats desire/attachment Пема загуби желание / запор
SIDDHI defeats envy and jealousy Siddhi поражения завист и ревност
HUNG defeats the armies of gods, demons and humans Hung побеждава войските на богове, демони и хора

OM AH HUNG brings about the spiritual accomplishments or siddhis OM AH Hung води до духовното постижения или siddhis
VAJRA brings about the siddhi of peaceful and wrathful deities Ваджра води на Siddhi на мирно и гневен божества
GURU brings about the siddhi of the awareness-holders and the lineage gurus GURU води на Siddhi на информираността на права и на родословието гурута
PEMA brings about the siddhi of the dakas and dakinis and dharma protectors Пема води на Siddhi на dakas и dakinis и дхарма предпазни средства за защита
SIDDHI brings about the mundane and supreme siddhis Siddhi води на светски и върховен siddhis
HUNG brings about the siddhi of accomplishing whatever one wishes Hung води на Siddhi на извършване каквото желае

OM AH HUNG transfers consciousness to the pure realms of experience OM AH Hung трансфери съзнанието на чисто сфери на опита
VAJRA transfers consciousness to the eastern pure realm of Manifest Joy Ваджра трансфери съзнанието на източните чисто царство на явна радостта
GURU transfers consciousness to the southern pure realm of Glory & Splendor GURU трансфери съзнание до южната чисто царство на славата & Splendor
PEMA transfers consciousness to the western pure realm of  Great Bliss Пема трансфери съзнание за държавите от Западните чист областта на Големите Bliss
SIDDHI transfers consciousness to the northern pure realm of Excellent Activity Siddhi трансфери съзнание в северната чиста сфера на дейност: Отличен
HUNG transfers consciousness to the central pure realm of Unwavering Hung трансфери съзнанието на централния чист областта на непоколебима

Колелото се затвори точно тук!

« Последна редакция: Юни 25, 2010, 03:28:37 от AMAZING » Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Kaloyan
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

« Отговор #2 -: Юни 25, 2010, 11:58:20 »

Намерението ти е много добро,но трябва да се помисли за по големи мащаби,например всички същества да съсредоточат своите мисли за определена идея и във един момент едновременно всеки да даде своят принос за благото на света във който живеем.Под свят разбирайте всички негови измерения.
Моля,дайте и вашите идеи за благото на света.

Бъдете здрави
Активен

Колкото повече разбирам хората,толкова повече ми се живее със животните
nia.boneva6
Гост
« Отговор #3 -: Юни 25, 2010, 12:44:50 »

Първо трябва да си спомним кои сме. Всички трябва първо да се опомним, преди да работим за света. Защото много хора съм виждала, на които просто не им пука за нищо. Те първо себе си трябва да оправят, после да работят за света. Между другото, за кой свят става въпрос?
Активен
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Юни 25, 2010, 13:25:04 »

Намерението ти е много добро,но трябва да се помисли за по големи мащаби,например всички същества да съсредоточат своите мисли за определена идея и във един момент едновременно всеки да даде своят принос за благото на света във който живеем.Под свят разбирайте всички негови измерения.
Моля,дайте и вашите идеи за благото на света.

Бъдете здрави
Нека да започнеме от малкото,това което ни е по силите едно клипче от 8 мин и ще видим каде ще ни отведе идеята.
Всеки който е постигнал нещо голямо и грандиозно е започнал от малкото в доза вяра и едно обикновенно намерение!
Сигурен съм,че ще има разширение за тези които участват в този план.
Това "Обикновенно намерение" оказва влияние върху абсолютно всички светове и реалностти защото те са тясно свързани помежду си.
С това Намерение се влияе върху далечното бъдеще и далечното минало и сегашното настояще.Както и с всяко друго намерение!
Времето не съществува нито разделението.

Активен

The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Юни 25, 2010, 13:50:34 »

Първо трябва да си спомним кои сме. Всички трябва първо да се опомним, преди да работим за света. Защото много хора съм виждала, на които просто не им пука за нищо. Те първо себе си трябва да оправят, после да работят за света. Между другото, за кой свят става въпрос?

Казах вече,че според мен се влияе върху абсолутно всички светове,но нека тези който не вярват да го направят за този свят в който живеят сега в който присъстват най-съзнателно.
Това намерение както всяко едно няма за цел да обхване всички хора,а точно определен кръг от хора които съответстват на тази честота или близка на нея.
Има за цел да помогне на хора които искат с нещо да помогнат но незнаят с какво,а желанието им е силно да донесат нещо светло на света.
Нямам за цел да спра или забраня на някой да ходи на чалга,а вместо това да седи и да излъчва любов към планетата,аз и не мога,а и не искам.
Целта е да се покаже една възможност за тези които я търсят но не я намират.
Има много хора които си мислят,че им е нужно нещо да имат за да го подарят на света,най-вече си мислят е сега ако имах пари щях да помогна много на света ама ето на нямам достатъчо,като получа ще помогна!
Имаме всичко и то се намира в нашите сърца нищо повече не ни е нужно според мен.
Любовта е спиритуална енергия с която храним всичките си тела и планетата всичко живо и неживо.
Какво ще направим с нея сависи само от нас!
Има и закон за "Изразходване на божествената енергия" и много други неща които тепърва предстоят да се обсъждат тук.
Пак казвам целта е да се действа от тези които имат желание,това е един невероятно силен метод независимо от това,че не се виждат веднага резултатите,можете да усетите с чувствата си какво правите.
Дълбоко вярвам,че поне един човек ще усети силата на това намерение!
Това е един от моите начини да помогна на ЦЯЛОТО,всеки си има свои и всички са правилни.
И нека се знае,че намеренията са тези които определят поредицата от избори и от реалности.
Те са тези които седят най-дълбоко най-отзад скрити зад всичко.
Двама души които искат да спечелят голяма сума пари могат да имат коренно различни намерения които ще определят възможните  избори за тях и ще навържат съвсем различни реалности.

Успех в вашите намерения!

Активен

shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #6 -: Юни 25, 2010, 13:54:14 »

Скъпи приятели,реших да отворя тази тема за да споделя  с вас моето
НАМЕРЕНИЕ!
Съзнавайки силата с която този форум притежава прецених,че поне един от всички 686 членове има вероятност да сподели намерението ми и да увеличи неговата сила.
Намерението е може би най-значимото нещо което съм възнамерявал да направя за това аз ще се радвам да увеличи силата му защото мисля,че това е истина: ТАМ КАДЕТО СА ДВАМА И ПОВЕЧЕ В МОЕ ИМЕ И АЗ СЪМ МЕЖДУ ТЯХ!
Държа да знаете,че не очаквам определена реакция от никой,дори и никой да не пише в темата или да не обърне внимание,аз ще намеря начин и сили да осъшествя моето намерение защото така ИЗБИРАМ.
Дълбоко вярвам в това!

Сигурно вече се чудете какво ли пък ще е това намерение ЗА БОГА?

Много е просто и лесно и приятно и не е свързано с пари което е много важно нали?Не за всичко са нужни пари всъщност те въобще не са нужни,за целта!

Много се изписа за срещи и инициативи и аз знам какво ще ми отговорят някой от вас "Не се и надявай на нищо"
На тях ще им кажа предвърително "ЩЕ СЕ НАДЯВАМ ВЪПРЕКИ ВСИЧКО".
Очаквания нямам но с надежда съм пълен!

Тук има много от вас,дори почти всички които са запознати със силата на мисълта за съжаление малцина са тези които я използват съзнателно и аз не съм от най-големите специалисти но си играя с нея от време на време Усмивчица,даже се заигравам понякога Веселяк.
Тук ще се радвам ако Indigo сподели знания и опит а и не само той.

Айде няма да ви мъча повече и ще ви кажа какво съм намислил.

Възнамерявам всеки ден да повишавам вибрациите си по възможност по едно и също време,в противан случай когато ми е удобно,а най-добре го правя чрез музиката и да изпращам(подарявам) ЛЮБОВТА СИ НА СВЕТА В КОЙТО ЖИВЕЕМ-На вас на прекрасната ни Планета на всички животни в нея и на всички растения на всички хора кадето и да са те и каквито и да са те.
Толкова е просто а?Поне за 5 мин да отделя от скъпото ми време и да направя това ще бъде в огромна полза на всичко което избройх по горе,дълбоко вярвам в това,иначе не бих се наел Усмивчица.
А може и за повече от 5 мин който иска Усмивчица

Тук в тази тема ще споделям с вас различни варианти и ще обсъждаме с който иска начините времето и други неща.
Въпроса е да ни остане време за практика и да не прахосаме всичко за обсъждане Ухилен.
Смятам,че ще е добре да се пускат и картини тук за визуализация както и информация колко ни е силна мисълта и какво можем да направим с нея,нищо че се знае.Както се казва,повторението е майка на знанието и е така според мен.

Аз мисля да започна с една медитация на Възлюбения Ланело:
http://www.sirius1-bg.net/sirius/medit/podarete.htm

Според мен това е най-ефективния и лесен начин да направим НЕЩО освен само да умуваме какво да правим,нищо не ни коства както и усмивката.
Разбира се всеки който иска може да го прави по различен начин както го чувства най-добре,дори е препоръчително си мисля.
Тази медитация я пуснах просто като пример какво имам в предвид в общи линии,но мога да реша,че ако си затворя очите и си пусна лубима музика въображението ще свърши по добра работа.
Казах вече рамките обичам да ги руша Ухилен.

Искам да ви кажа,че до това намерение стигнах след като помолих на Бог да ми каже какво мога да направя повече от това което правя сега със същите средства с които разполагам,в името на цялото човечество.

Нека всеки да послуша вътрешния си глас....ако иска!

Помислете само колко време отива за....всичко друго но не и за това?

Е аз започнах вече,който иска да се присъединява който не иска да е жив и здрав.

http://indigota.com/index.php?topic=300.0   --------За по заинтерисуваните!

Амейзинг, и аз се молех тия дни за същото. Молех се да ми дадат насока като какво и как да правя в бъдеще време. А може ли да визирам и конкретни хора, към които да го изпращам, както и към всички хора по земята?
Кажи ден и час в който ще го правиш, да се присъединя. А ако се случи да не си там в тоя ден и час, може аз да съм там А може да дойдат и други, все ще има някой.

Активен
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Юни 25, 2010, 14:21:42 »

Здравей shining_star,аз възнамерявам да го правя всеки ден,за момента са ми най-удобни часовете 16.00ч и след 00.00ч до 2.00ч както и през останалото време когато съм на работа имам възможност защото имам музика и свободно време там.
Ще го правя докато не ми стане нормално състояние на съзнанието!
Умовете са ни гладни,не е ли по добре да им даден вкусна храна вместо каквото им попадне от вън?
До колкото знам ако се прави от 100 човека влиянието което се оказва приблизително е на 10 000,ако се прави от 10 то поне 100 човека ще са ублагодетелствани.
Да мисля,че можеш да насочваш енергията на любовта към определен човек и с това много му помагаш.Любовта може да се насочва навсякъде без да се притесняваме,че ще повредим нещо.
Ще се съберат хора около тази идея и ще направят пробив в съзнанието точно по този начин.
Нека който иска да потърси и да сподели материали по този повод,аз мисля че се сещам за нещо сега ще го потърся,за да се повдига духа.

Много се радвам за теб shining_star!
Активен

The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Юни 25, 2010, 14:34:23 »

Проект Земя

Преди година бях поканена в една група в  yahoo  със страхотен проект. Да помогнем на Земята използвайки групова медитация всеки ден в 11:11 местно време. Опитах го и беше невероятно. Не само, че се почуствах чуденсно докато я правех, но и мисля, че вече усетих някои резултати.

Идеята на местното време е да се съберат толково много хора, от толкова много страни, че във всяка времева зона, два пъти на ден да има група хора изпращаши положителна енергия към нашата обичана планета и нейните жители. И тази енергия ще бъде не само усилена от груповата енергия, но и непрекъсната във времето и пространството.
Как се прави:

*

Просто седнете удобно и легнете или станете, както се чуствате най-добре и затворете очи . Вижте/почуствате/соъзнайте Земята, нейното съществуване, присъствието и и какво тя прави за нас във всеки един момент. Как тя винаги е със нас, за да ни подкрепя и подсигурява и за да ни позволи да живеем живота си. Вижте хората- вашите любими, приятелите ви, децата и животните и астенията и всички щастливи моменти, които сте изживяли досега. И тогава насочете тази чиста любов към Земята-нашата Майка. Към светът-нашият свят, единственият който засега можем да обитаваме, в който можем да обичаме и да плачем. Единственият където можем да дишаме, да работим и да се забавляваме. Просот усетете любовта и я разпространете. Бъдете благодарни-това е най-великото чувство и най-силното. Правете това колкото време искате.
    *

Можете да си представите Земята видяна от космоса и да я прегърнете или да видите розова и/или зелена светлина- чиста и нежна- да я обгръща и да я потапя в любов. Можете да направите и версията за напреднали- първо да изпратите любовта към земята и след като сте усетили как тя ви отговаря, изпратете любов към Слънцето и целият космос- нашият небесен Баща (без който Земята щеше да е просто студена скала рееща се в празното и студено пространство) и почуствайте как тяхната любов и съществуване са едно със вас. Тази медитация се нарича Светата Троица- ти, женската и мъжката страна на Бог. Едно. Сега и завинаги.
    *

Ако сте скептик, може би предпочитате нещо по-просто. Просто се уединете за минута или две и пожелайте всичко най-хубаво на всяко същество на Земята и на самата Планета. Изпратете увереността си, че всичко ще стане по-добро и по-добро. Че всеки проблем ще бъде решен по най-добрия за всички начин.         

Знам, че може може да бъде трудно да бъдете оптимисти виждайки всички тези лоши, болезнени и смъртоносни събития да се случват около нас, но съсредочаването се на отрицателните неща няма да донесе нищо хубаво на никой. Преместете вниманието си на положителните неща, колкото и малки и на пръв поглед незначителни да са те, и ще го усетите и сами. В края на краищата, нещо което ви кара да се чуствате толкова добре, толкова чисти и добри, не може да бъде лошо. А фокусирането върху любовта и доверието в живота определено е много приятно.

Това което не трябва да се прави е да се концентрирате на нещо определено. Не мислете за никакви местни или международни проблеми, тъй като ще се отнесете в гняв, страх и омраза и ще изпратите тях вместо любов. И освен това-нито вие,нито аз, нито който и да е, знае всичко за дадена ситуация, за всички засегнати и всички които могат да бъдат наранени при дадено развитие, затова по-добре оставете това на Вселената. Тя знае как да се грижи за нас. Имайте доверие в Божествената Светлина и се наслаждавайте на медитацията. Това е най-добрият начин да помогнете -просто бъдете Любов.

Медитацията не е достатъчна, за да промени света бързо и безболезнено. Но определено е добро начало. Останалото зависи от нас. Нека бъдем добри хора, отговорни граждани, нека ни е грижа и да помагаме, когато е възможно. Гласувайте умно, но винаги, ВИНАГИ ГЛАСУВАЙТЕ! Демокрацията е не само привилегия, тя е и отговорност, така че използвайте гласът си, за да дарите с власт най-подходящите хора. По-добре изберете по-малкото зло и умаломощете по-голямото- не се залъгвайте, че да не гласувате е ваше право-това е заблуда. Ваше право е и да сложите край на живота си, но това не значи че това е най-доброто за вас и околните. Гласуването е нашето участие във властта, нека го използваме!
Бъдете информирани за света около вас без да позволявате на проблемите и негативността да ви превземат. Мислете за последствията от действията си. Може да не можем да предвидим всяко последствие от нашите действия, но обмисляйки внимателно действията си имаме много по-голяма възможност да излезем от дадена ситуация чисти, щастливи и усмихнати. Помнете- знанието е сила!
Активен

The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Юни 25, 2010, 15:01:42 »

Изходът
– Сърдечната чакра и Разумното Сърце –

Хармония със Себе Си и Майката Земя и масово обединение

Информационни точки

Когато човек е капсулиран

, неговата сърдечна чакра е обвита в черни енергийни нишки, които пречат на сетивото за ПРАВИЛНО ВЪЗПРИЕМАНЕ на света. Апогеят на 5-та коренна раса, която сме ние, е да постигнем нещо изключително важно, без което не можем да преминем към 6-та раса/съзнание и да излезем от Кали Юга. Това е РАЗУМНОТО СЪРЦЕ, това е извечният баланс. Знаете ли кое ни движи напред и в същото време ни тласка право надолу? Нарича се емоционално-чувствен комплекс. Емоционално-чувственият комплекс е вграден в сърдечна чакра. Да не се залъгваме - емоцията е тази, която прави човека човек, затова и казват, че сивите искат да върнат емоциите си, но емоцията е и тази, чрез която често се извършват най-големите манипулации върху човека. Емоцията е тази, която ние трябва да развием на правилната честота. Спомнете си какво се пише в Дао-дъ Дзин. Постигне ли се Разумното Сърце, на тази земя ще има революция. Не ни трябват 144 000 човека - 100 разумни сърца са достатъчни само за България! Работата е там, че ние не случайно сме в тази страна, която все повече умишлено се съсипва! В момента тук са впрегнати огромни Тъмни легиони, защото се знае, че ако

българинът постигне Разумното Сърце и всичко свършва
 ! Разумното Сърце включва работата върху себе си и хармония с Майката Земя – нейното опазване от човешкото безобразие! Огледайте се и бързо ще разберете какво Разумното Сърце НЕ Е! Колко от вас знаят, че от 5 години насам, във всяка Новогодишна нощ Майката Земя в България се гърчи и боледува, задържайки КОЛОСАЛЕН земетръс, не заради друго, ами заради отвратителните пиратки! Нещо, което е много страшно за енерго-щита и енерго-вибрационното развитие на Земята. Подчертавам, че се получава вълна от микро разкъсвания в целия енергиен диапазон. И тази вълна се усилва във всеки часови пояс, резонира... И всяка година около това се създава изкуствена еуфория. Нещо толкова нелепо и смешно, причиняващо ОГРОМНИ РАНИ на Земята и астрални пукнатини! За щастие има балансьори, които свеждат нещата само до леки разстрисания.

Още едно нещо
, вредящо на Земята – плюенето! С какво право ние плюем върху тази свещена земя?! Утре същата тази земя ще изригне, защото вече не може да преработва отрицателната ни енергия! При някои е просто навик, без изобщо да се замислят! Вървят и си плюят – израз на величие и непукизъм е може би! – особено при младите – страшно е модерно и си много велик като плюеш на всяка втора крачка! А никой не мисли какво се изразява с този акт!

Друг израз на вашата обич към земята е нейната поддръжка
! Когато отидете в някой парк или седнете на пейка, създайте уют около парчето земя, което ви приютява! Почиствайки от околните боклуци, филтрирате енергийната среда и мястото веднага ви се отблагодарява с топлина! Защото въпреки наличието в пространството на така наречените астрални кошчета, където впоследствие става обработката на изхвърлената грубоенергийна маса, земята не смогва на немарливостта на човека. С такива прости действия, некостващи никакво усилие във физически и астрален план, вие отнемате от отрицателната енергия и спомагате за планетарния баланс!

Бъдете наблюдатели и изследвайте
! Когато се замислим, почти всяко човешко държание и дейност не е много по различно от животинското държание. Най-напредналите технологии и професии ни издигат в най-добрия случай до нивото на супер-шимпанзе. Всъщност, разликата между, Платон или Ницше и средния човек не е по-голяма от разликата между шимпанзето и средният човек. Царството на истинския дух, човекът на изкуството, светецът, мистикът, философът, рядко се достига. Защо толкова малко? Защо световната история и еволюция е не истории на прогрес, а този безкраен и безполезен сбор от нули? Не сме развили някакви по-висши ценности. Ами, гърците преди 3000 години са били толкова развити, колкото и ние. Така че кои са тези прегради, които спират хората да достигнат близко до своя потенциал? Отговорът на това може да бъде намерен в друг въпрос, а той е: Коя е най-универсалната човешка характеристика - страхът или мързелът? Страхът да бъдем себе си или мързелът да бъдем себе си? Страхът да излезем от комфортната егрегориална зона или мързелът, който ни обхваща, когато разберем, че ни предстои сериозна работа? С тези мисловни модели няма как да стигнем до Разумното Сърце! Хората трябва да разберат, че докато стоят по кафенетата, заработват собственото си унищожение и това се прави съвсем целенасочено! Само ако спазвахме някои елементарни неща, щяхме да вибрираме на толкова по-високо... Едно от главните неща, които пречат на отварянето на сърдечната ни чакра, е подражанието. Ако е налично, налично е и програмиране, налична е егрегориална зависимост, което означава енергийна капсулация. Подражанието е робство. Един от девизите на Новия Човек би трябвало да бъде: “Аз конструирам Всеобщото, като избирам Себе си”. Илюминатите, които представляват Тъмната ложа на Земята, могат да се победят само със сърдечната честота, защото те нямат сърдечна чакра. Отмина времето на всякакви технички за енерго-развитие, отваряне на седма чакра, което спомага за нискоастралния контрол, отмина времето на тайните окултните общества и дружества – това са модели, обслужващи старата Система! Доброто, истинното знание и мъдростта, истинската мъдрост, се стреми да не затваря опита в поредното тайно общество, а да го отваря и прави споделим. По това винаги може да се различи Светлината от Тъмнината. Време е хората да разберат необходимостта от истинско действие, а не единствено от идеи, пускани в пространството!!! Само хората с развита сърдечна чакра ще оцелеят след предстоящата чистка и ще са основоположниците на шеста коренна раса – едно ново начало за човешкия вид! Настъпи времето за обединение на всички Светли Сили на планетата. Нека да започнем този процес, независимо от нашата религиозна или групова принадлежност. Има нещо значително по-голямо от това, което ни разделя. И това е нашето Служене на Живота, на Бога, на всички живи същества. Обединявайте се на основата на Любовта, сътрудничеството и конкретните цели на физически план, които вие можете да осъществите сега, веднага.

ПС:Очаквайте продължение...
Активен

shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #10 -: Юни 25, 2010, 16:22:44 »

Изходът
– Сърдечната чакра и Разумното Сърце –

Хармония със Себе Си и Майката Земя и масово обединение

Информационни точки

Когато човек е капсулиран

, неговата сърдечна чакра е обвита в черни енергийни нишки, които пречат на сетивото за ПРАВИЛНО ВЪЗПРИЕМАНЕ на света. Апогеят на 5-та коренна раса, която сме ние, е да постигнем нещо изключително важно, без което не можем да преминем към 6-та раса/съзнание и да излезем от Кали Юга. Това е РАЗУМНОТО СЪРЦЕ, това е извечният баланс. Знаете ли кое ни движи напред и в същото време ни тласка право надолу? Нарича се емоционално-чувствен комплекс. Емоционално-чувственият комплекс е вграден в сърдечна чакра. Да не се залъгваме - емоцията е тази, която прави човека човек, затова и казват, че сивите искат да върнат емоциите си, но емоцията е и тази, чрез която често се извършват най-големите манипулации върху човека. Емоцията е тази, която ние трябва да развием на правилната честота. Спомнете си какво се пише в Дао-дъ Дзин. Постигне ли се Разумното Сърце, на тази земя ще има революция. Не ни трябват 144 000 човека - 100 разумни сърца са достатъчни само за България! Работата е там, че ние не случайно сме в тази страна, която все повече умишлено се съсипва! В момента тук са впрегнати огромни Тъмни легиони, защото се знае, че ако

българинът постигне Разумното Сърце и всичко свършва
 ! Разумното Сърце включва работата върху себе си и хармония с Майката Земя – нейното опазване от човешкото безобразие! Огледайте се и бързо ще разберете какво Разумното Сърце НЕ Е! Колко от вас знаят, че от 5 години насам, във всяка Новогодишна нощ Майката Земя в България се гърчи и боледува, задържайки КОЛОСАЛЕН земетръс, не заради друго, ами заради отвратителните пиратки! Нещо, което е много страшно за енерго-щита и енерго-вибрационното развитие на Земята. Подчертавам, че се получава вълна от микро разкъсвания в целия енергиен диапазон. И тази вълна се усилва във всеки часови пояс, резонира... И всяка година около това се създава изкуствена еуфория. Нещо толкова нелепо и смешно, причиняващо ОГРОМНИ РАНИ на Земята и астрални пукнатини! За щастие има балансьори, които свеждат нещата само до леки разстрисания.

Още едно нещо
, вредящо на Земята – плюенето! С какво право ние плюем върху тази свещена земя?! Утре същата тази земя ще изригне, защото вече не може да преработва отрицателната ни енергия! При някои е просто навик, без изобщо да се замислят! Вървят и си плюят – израз на величие и непукизъм е може би! – особено при младите – страшно е модерно и си много велик като плюеш на всяка втора крачка! А никой не мисли какво се изразява с този акт!

Друг израз на вашата обич към земята е нейната поддръжка
! Когато отидете в някой парк или седнете на пейка, създайте уют около парчето земя, което ви приютява! Почиствайки от околните боклуци, филтрирате енергийната среда и мястото веднага ви се отблагодарява с топлина! Защото въпреки наличието в пространството на така наречените астрални кошчета, където впоследствие става обработката на изхвърлената грубоенергийна маса, земята не смогва на немарливостта на човека. С такива прости действия, некостващи никакво усилие във физически и астрален план, вие отнемате от отрицателната енергия и спомагате за планетарния баланс!

Бъдете наблюдатели и изследвайте
! Когато се замислим, почти всяко човешко държание и дейност не е много по различно от животинското държание. Най-напредналите технологии и професии ни издигат в най-добрия случай до нивото на супер-шимпанзе. Всъщност, разликата между, Платон или Ницше и средния човек не е по-голяма от разликата между шимпанзето и средният човек. Царството на истинския дух, човекът на изкуството, светецът, мистикът, философът, рядко се достига. Защо толкова малко? Защо световната история и еволюция е не истории на прогрес, а този безкраен и безполезен сбор от нули? Не сме развили някакви по-висши ценности. Ами, гърците преди 3000 години са били толкова развити, колкото и ние. Така че кои са тези прегради, които спират хората да достигнат близко до своя потенциал? Отговорът на това може да бъде намерен в друг въпрос, а той е: Коя е най-универсалната човешка характеристика - страхът или мързелът? Страхът да бъдем себе си или мързелът да бъдем себе си? Страхът да излезем от комфортната егрегориална зона или мързелът, който ни обхваща, когато разберем, че ни предстои сериозна работа? С тези мисловни модели няма как да стигнем до Разумното Сърце! Хората трябва да разберат, че докато стоят по кафенетата, заработват собственото си унищожение и това се прави съвсем целенасочено! Само ако спазвахме някои елементарни неща, щяхме да вибрираме на толкова по-високо... Едно от главните неща, които пречат на отварянето на сърдечната ни чакра, е подражанието. Ако е налично, налично е и програмиране, налична е егрегориална зависимост, което означава енергийна капсулация. Подражанието е робство. Един от девизите на Новия Човек би трябвало да бъде: “Аз конструирам Всеобщото, като избирам Себе си”. Илюминатите, които представляват Тъмната ложа на Земята, могат да се победят само със сърдечната честота, защото те нямат сърдечна чакра. Отмина времето на всякакви технички за енерго-развитие, отваряне на седма чакра, което спомага за нискоастралния контрол, отмина времето на тайните окултните общества и дружества – това са модели, обслужващи старата Система! Доброто, истинното знание и мъдростта, истинската мъдрост, се стреми да не затваря опита в поредното тайно общество, а да го отваря и прави споделим. По това винаги може да се различи Светлината от Тъмнината. Време е хората да разберат необходимостта от истинско действие, а не единствено от идеи, пускани в пространството!!! Само хората с развита сърдечна чакра ще оцелеят след предстоящата чистка и ще са основоположниците на шеста коренна раса – едно ново начало за човешкия вид! Настъпи времето за обединение на всички Светли Сили на планетата. Нека да започнем този процес, независимо от нашата религиозна или групова принадлежност. Има нещо значително по-голямо от това, което ни разделя. И това е нашето Служене на Живота, на Бога, на всички живи същества. Обединявайте се на основата на Любовта, сътрудничеството и конкретните цели на физически план, които вие можете да осъществите сега, веднага.

ПС:Очаквайте продължение...

Съгласна съм с това. Ако чакаш да ти дойде "просветлението", то никога няма да дойде. И аз се чудех къде да се присъединя... Мислех си за групи по медитация, но, но: някак си нямам доверие на двудневни семинари за 170 лева в които ни обещават всичко...
Времето от 0-2 часа е добро, и в 16 ч. също.
Амейзинг, дори и на 1 човек да повлияе, пак е съществено.
Както беше казал Буда... като постигнал просветление в една пещера, и се почувствал отчаян. Мислел си: "Струва ли си?... Кой ще чуе, кой ще разбере?... От 1000 000 човека 100 ще чуят, 10 ще разберат, 1 ще приложи. Е, струва си дори и заради този един...

Активен
Kaloyan
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Юни 25, 2010, 16:57:11 »

Във интерес на истината,най доброто време за медитация и съсредоточаване е сутрин и вечер около 6-7/18-19часа,тогава Земята се зарежда от космоса.
Активен

The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Юни 25, 2010, 17:08:43 »

Shining_star споделям на 100% това което си казал.

http://yosif.net/file/zemq.pdf

Ето и още малко материали по темата.

Аз не мисля да чакам най-подходящото време за медитация или да обичам.
Ще остава нещата да следват естествения си ход,просто споделих кога съм най-свободен за това,но това не означава,че когато не съм няма да го практикувам.
Толкова е простичко и приятно...не изисква никакви усилия...

Самото желание е почти достатъчно.
Активен

Kaloyan
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Юни 25, 2010, 17:18:22 »

Идеята беше колкото се може повече хора от света да съберат и да насочат лъчите на Умът си за благородна кауза за подпомагане във различно естество.И ако всички хора насочат вниманието си да речем срещу планетата Х,можем да и променим орбитата,не мислите ли за тези неща.Идеята е всички заедно да правим това,не всеки когато има време,защото нищо няма да се постигне.Едно дърво не прави гората,но когато има много дървета,гората е на лице.
Активен

The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Юни 26, 2010, 01:09:34 »

Идеята беше колкото се може повече хора от света да съберат и да насочат лъчите на Умът си за благородна кауза за подпомагане във различно естество.И ако всички хора насочат вниманието си да речем срещу планетата Х,можем да и променим орбитата,не мислите ли за тези неща.Идеята е всички заедно да правим това,не всеки когато има време,защото нищо няма да се постигне.Едно дърво не прави гората,но когато има много дървета,гората е на лице.
Така е Калояне много си прав,но нали се сещаш,че нито аз нито ти можем да накареме тези всички да правят това което ние сме решили.
Това намерение е породено от Любов и като такова не задължава или ограничава.
Аз мога да кажа аз какво възнамерявам,а ако някой му хареса идеята винаги може да се присъедини и да разшери колектива,добре дошъл.
Но не мога да чакам аз всички да се наканят и тогава да започнем заедно защото това време няма да дойде никога!
И най-голямата гора е била мака горичка преди да стане така огромна всяко дръвче в нея и тревичка и същество са допринесли за нейното величие и размер.
Всяко велико движение започва от един човек от една идея и се разширява като организъм.
Поне така мисля аз.
Активен

Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Закон за намерението и желанието
Вселенски закони
kaloian1 13 2535 Последна<br />публикация Август 28, 2011, 11:39:20
от Станислав
Силата на намерението
Книги
ангелска любов 5 1077 Последна<br />публикация Февруари 05, 2012, 14:34:16
от ангелска любов

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright