Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сириус  (Прочетена 6561 пъти)
zigzagy77
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 30

« Отговор #15 -: Ноември 30, 2011, 20:25:58 »

Аз се разправям с една извънземна ,дето ми трови живота на мен и семейството постоянно се конфронтира с жена ми и влиза в нея прави ми номера не мога да я изгоня какво иска не знам но мисля че има лоши намерения,когато на 11.11.2011 имаше световна медитация ми прави такива серяли че просто не ви трябва да знаете ето днеска пак манипулира жена ми и като се опомни жена ми ми вика аз да не сам луда кво ми става ,пък не се замисля че и влияе и няма отърване от тая Куси се казва! Ако някои знае метод против извънземни, да се намесват в телата на други нека сподели защото и аз си мисля че те нямат право да ни манипулират и използват и правят експерименти.Защото доколкото ми стана ясно и което главно ме интересуваше че някои от тях са направили нещо да ни забранява способностите които имат те и всъшност ние сме като тях брахмани и спомена за аватари защото нещо ме накара да попитам и тя се изпусна. Ако някой може да помогне да ми помогне е отърване от тая няма за сега!
Активен
demy
Daniela
Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Sofia
  • « Отговор #16 -: Декември 01, 2011, 01:12:53 »

Аз се разправям с една извънземна ,дето ми трови живота на мен и семейството постоянно се конфронтира с жена ми и влиза в нея прави ми номера не мога да я изгоня какво иска не знам но мисля че има лоши намерения,когато на 11.11.2011 имаше световна медитация ми прави такива серяли че просто не ви трябва да знаете ето днеска пак манипулира жена ми и като се опомни жена ми ми вика аз да не сам луда кво ми става ,пък не се замисля че и влияе и няма отърване от тая Куси се казва! Ако някои знае метод против извънземни, да се намесват в телата на други нека сподели защото и аз си мисля че те нямат право да ни манипулират и използват и правят експерименти.Защото доколкото ми стана ясно и което главно ме интересуваше че някои от тях са направили нещо да ни забранява способностите които имат те и всъшност ние сме като тях брахмани и спомена за аватари защото нещо ме накара да попитам и тя се изпусна. Ако някой може да помогне да ми помогне е отърване от тая няма за сега!

Имаш лично съобщение Усмивчица))
    Активен
    Pavlina Nikolova
    Pavlina Nikolova
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 19

• Град: София
  • pavlina.s.nikolova
    « Отговор #17 -: Декември 11, 2011, 01:07:38 »

enigma благодаря ти страшно много,
    откога търся информация за Сириус

правя си мое изследване и до момента всички следи сочат, че именно българските земи и българския народ още от дълбока древност е свързан по някакъв начин със Сириус. Лекциите н Учителя Петър Дънов затвърдиха това мое чувство.

Активен

Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Епохата на водолея - II част
    Книги
    11WOLF11 0 1414 Последна<br />публикация Юни 22, 2009, 09:45:20
    от 11WOLF11
    Хелиактическият изгрев на Сириус на 23 юли
    Великият преход
    The One 2 2196 Последна<br />публикация Юли 23, 2010, 19:19:10
    от kim
    Трактат за духа- 2 част
    Духовни учения
    Paladin60 0 938 Последна<br />публикация Юни 13, 2011, 20:31:01
    от Paladin60
    Каре с 9 теми в горната част на сайта
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Administrator 8 906 Последна<br />публикация Юни 01, 2012, 15:30:06
    от Administrator
    Power of introverts / Част 1
    Видео клипове
    Me.Racle 0 747 Последна<br />публикация Декември 02, 2012, 11:53:10
    от Me.Racle

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright