Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Две нововъведения  (Прочетена 561 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Юни 17, 2010, 13:41:09 »

1) Който желае вече може да добави скайп профила си в своето описание на потребителския си профил във форума. Добавянето му става от същото място където добавяте, ICQ, MSN i др.

2) Повече от месец, вече нямам възможност да следя редовно какво се случва във форума, и това ще продължи още около месец, за това пуснах тестово системата за оценка, така наречената "Карма". Намира се в ляво на всеки един от профилите. Само регистрирани потребители с над 25 поста, могат да гласуват, като имат възможност ако вече са гласували, положително или отрицателно, да сменят вота си. Това го правя с цел, да засиля личния ви самоконтрол над това което пишете и да се замисляте повече над думите, които използвате в отговорите си, защото съзнателно или несъзнателно, понякога те стават повод за конфликти. "Карма" системата е пусната тестово, и ако няма нужния ефект и не е приета от вас, след като се върна и имам отново време да администрирам форума, ще я изключа.

Пожелавам ви приятно и слънчево лято!
    Активен

Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Юни 17, 2010, 13:48:53 »

На тебе също хубаво лято!

Бил съм във форуми където има пободни неща плюс - минус и мога да кажа,че те влияят на психиката на човек.Имам предвид няма да ти е приятно ако имаш 30 или 100 отрицателни знака....

Не знам,някак ще влияе на психиката,но го считам за добра идея,понеже тук хората ми изглеждат(поне повечето) добри и съвестни и мисля,че няма да дават отрицателни знаци просто за да умърсят другия.Затова съм спокоен...и общо взето ми харесва това нововъведения!
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #2 -: Юни 17, 2010, 13:53:16 »

Може да има и при статиските най-много карма и най-малко карма! Ухилен
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #3 -: Юни 17, 2010, 13:57:42 »

Аз нещо май не схванах идеята на това, ако може по-подробно? за какво кликаш на - и +, така или иначе вече изпонакликах без да знам за какво иде реч, та ако може малко инфо.
    Мерси, и слънчево лято!
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #4 -: Юни 17, 2010, 14:00:24 »

Еми ако ти е харесал потребителя или неговия пост натискаш + като по-този начин все едно го стимулираш да пише повече.

А ако не ти е харесал поста на някой натискаш минус!

Макр,че аз го знам така-можеш да оценяваш все един пост с плюс или минус,а както е тук-самият потребител с общ знак.Макар,че това е нововъведенеи и ми харесва!
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #5 -: Юни 17, 2010, 14:11:05 »

ох леле, тъкмо се чудех каква е тази "карма". Първо я видях в профила на егоцентричната ексцентричка, та си поиграх малко с нея..  Прегръдка
    Изи, извинявай, че разцъках твоята карма Сега ще оправя нещата Усмивчица

Като се замисля, май и на мен ми трябва обяснение за нововъведената опция "карма"

Цитат
    Еми ако ти е харесал потребителя или неговия пост натискаш + като по-този начин все едно го стимулираш да пише повече.

Макр,че аз го знам така-можеш да оценяваш все един пост с плюс или минус,а както е тук-самият потребител с общ знак.Макар,че това е нововъведенеи и ми харесва!

Аз пък си мислех точно обратното... тоест ако не ти харесва нечие изказване му слагаш положителна карма, демек прибавяш му карма, а ако някой ти допада като изказ му отнемаш от кармата...   Хммм

Може ли наистина малко обяснение по този повод?
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #6 -: Юни 17, 2010, 14:12:51 »

А как се слага скайпа да ти се вижда?
    Имам предвид дали си на линия или не!
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #7 -: Юни 17, 2010, 14:13:56 »

Не се притеснявай,гаятри,тя ще ти върне минуса! Веселяк
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #8 -: Юни 17, 2010, 14:16:59 »

Не се притеснявай,гаятри,тя ще ти върне минуса! Веселяк

Хахха, Рабено, не й давай такъв акъл Усмивчица Отмъщението не е хубаво нещо.

А не може ли да се вижда кой ни е сложил отрицателна и кой положителна карма, за да се саморазправяме на лични ...?
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #9 -: Юни 17, 2010, 14:17:49 »

ох леле, тъкмо се чудех каква е тази "карма". Първо я видях в профила на егоцентричната ексцентричка, та си поиграх малко с нея..  Прегръдка
    Изи, извинявай, че разцъках твоята карма Сега ще оправя нещата Усмивчица

Като се замисля, май и на мен ми трябва обяснение за нововъведената опция "карма"

Цитат

Аз пък си мислех точно обратното... тоест ако не ти харесва нечие изказване му слагаш положителна карма, демек прибавяш му карма, а ако някой ти допада като изказ му отнемаш от кармата...   Хммм

Може ли наистина малко обяснение по този повод?

Ооооо, ето занчи от къде се появи знака - хахахааааааааааааааааааааа,
    ей, да внимаваш с тея работи, че карма ти се трупа, така да знаеш! Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #10 -: Юни 17, 2010, 14:18:39 »

Ще има да я поправяш в следващо прераждане! Ухилен
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #11 -: Юни 17, 2010, 14:20:07 »

Изи, спокойно, оправих нещата Усмивчица
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright