Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Епифиза - легендарното трето око  (Прочетена 22557 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #15 -: Юни 17, 2010, 11:42:31 »

Лол,Елена Блаватская,забрави ли?!

А къде прати Ванга и Кейси?!

Мохамед?!

Петър Дънов?!

И още много др.

Не мисля,че човек,чията епифиза не е отворена може да вижда в места където е забранено да се ходи от обикновения ариец.И ариец не значи само германец.Всъщност ние всички сме арийци.Цялото човечеството се нарича арийска раса.Хитлер е дал грешно определение за своя народ,просто.И те са арийци,но по попринцип всички хора от това време са арийци.

Е,като изключим децата-индиго.Те са нова раса!
Активен
chitta
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 138

« Отговор #16 -: Юни 17, 2010, 11:46:15 »

Не е било отворено третото око на изброените. Явно наистина се дискутира за друго нещо....Или може би се има предвид друго като трето око Усмивчица
Активен
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1644

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #17 -: Юни 17, 2010, 12:01:31 »

Не е било отворено третото око на изброените. Явно наистина се дискутира за друго нещо....Или може би се има предвид друго като трето око Усмивчица

А ти какво имаш предвид под "трето око"?
    Активен
    chitta
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #18 -: Юни 17, 2010, 12:03:48 »

Да виждаш някои неща, както и да имаш поглед за някои неща, бъдещи или минали...да осъществяваш контакт с различни същества от различни нива....да можеш да лекуваш, да виждаш аури, да си напред в технологията, да виждаш сакралната геометрия, да контактувап с ангели или архангели, да успееш да съживиш Мер-Ка-Ба...това не е отваряне на третото око....Извинявам се, ако представата на другите за отваряне на трето око е такава.....но не е това, което се има предвид.
    Активен
    chitta
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: Юни 17, 2010, 12:08:23 »

Отваряне на трето око е за осъзната душа, която идва от по-високо ниво извън видимата Вселена. Става дума за областта на любовта, където е само Безусловна Любов и Състрадание, именно, където  пребивава Христовата енергия, която слиза в нашето измерение, за да утвърди, което е. Това означава да излъчваш любов, да си извън дуалността, да си осъзнат за Бог, да си осъзнат за създаването на самото Творение....в тази си човешка форма... и други неща..... Може даже да се каже, дори някои Учители от Тибет твърдят,че не им е отворено третото око..... Смятам,че темата е озаглавена за слънцето, като предупреждение, Усмивчица а не за третото око Усмивчица Относно слънцето, има хипотеза според Друнвало Мелхизедек, че то се е разширило през 1972 г., но ние не сме разбрали за това...Надълго е обяснено във втората част на книгата му "Древната тайна на цветето на живота" за това разширяване.... Тази хипотеза съвпада и с казаното от ченълингите на Ра.
    « Последна редакция: Юни 17, 2010, 12:18:03 от chitta » Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #20 -: Юни 17, 2010, 12:30:35 »

Не,не чита.Не така!

Третото око им е било отворено.Всичко,което изброи те са го можели.Сега остава да ми кажеш,че и лемурийците и атлантите не са имали трето око и съвсем ще падна! Безмълвие

Разбирам,че вижданията ни за живота за различни...но то не говориш за трето око.

Именно третото око прави онези неща,които ти каза,че не прави третото око!Нали експедицийте го доказват....нали има доказателства!

Христос е бил ученик тук на Земята,който впоследствие се е научил как да разпространи учението си.Буда също.Известно е,че тялото на Буда е било пригодено повече за подводен живот,отколкото за земен-ципите,развития гръден кош,крайниците-доказват всичко това.

Смятам,че експедийците на Ернст Мулдашев,Ченълинга на Елена Блаватская и начина,по който Петър Дънов контролира времето са на основа на третото око.

Е,не искам да си налагам мнението ми,но само ти казвам,че съм разеъждавал върху това много,чел съм доста...И до такъв извод стигнах....

Мисля,че аз и ти говорим за степени на трето око.От нашия раьговор излиза,че силата му е на степени и нива.Поне аз си правя такъв извод.Ти ми говориш за най-висшето ниво,а аз ти говоря за трето око като цяло.И за най-обикновенните му способности и за любовта и състраданието.И именно,че казах,че те ни трябват,за да отворим трето си око.Явно не си чел/а постовете ми...
    Мисля,че когато съберем твоето и моето мнение се получава истината!

Активен
    chitta
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: Юни 17, 2010, 12:33:30 »

Да, сега те разбрах за какво говориш. Усмивчица За различни неща говорим Усмивчица Прав си, да Усмивчица
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #22 -: Юни 17, 2010, 12:35:08 »

Радвам се.
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #23 -: Юни 17, 2010, 13:39:25 »

До сега третото око е било отворено единствено на Буда и Исус, за което може да се твърди със сигурност....Всички останали т. нар. Учители....не се знае дали им е отворено третото око... не виждам как можете толкова лесно да си отворите третото око....
    ХмммХммм Явно разполагаш с информация достъпна за избрани, или.......?
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #24 -: Юни 17, 2010, 13:49:21 »

До сега третото око е било отворено единствено на Буда и Исус, за което може да се твърди със сигурност....Всички останали т. нар. Учители....не се знае дали им е отворено третото око... не виждам как можете толкова лесно да си отворите третото око....
    ХмммХммм Явно разполагаш с информация достъпна за избрани, или.......?

или съдиш за съществуването на "Исус" И "Буда", и тяхното трето око в допълнение, от достоверни източници като библията написана през 3в, "след христа" от римски император на име Александър?
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 609

• Град: София
  • « Отговор #25 -: Юни 17, 2010, 14:05:51 »

извинявай chita, но няма как да твърдиш така уверено чие трето око е било отворено и чие не, ако самата ти не си го проверила на място или пък не си имала пряк контакт с въпросните личности.
    Това, че си прочела нещо, или някой те е уверил, че е сигурен в това, което ти казва, не ти дава основание да си толкова убедена. Ако ти си приела това за истина- ок. Сподели, че според теб само Буда и Исус са имали отворено трето око. Но аз не бих си позволила да правя такива грандиозни твърдения и обобщения за нещо, което съм приела за моя лична истина.
    Тук може само да гадаем каква е истината и да я пречупваме през нашия мироглед; да анализираме, да усещаме; да вярваме; да се доверяваме на интуицията си; да се осланяме на това, което ни е дадено като информация. Дава ни се толкова информация, колкото може да понесем. Един ден ще имаме много ясна представа за същността на нещата.
    Активен
    chitta
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #26 -: Юни 17, 2010, 15:16:10 »

Считам, че въпросът за третото око е изяснен Усмивчица
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 609

• Град: София
  • « Отговор #27 -: Юни 17, 2010, 15:16:54 »

Считам, че въпросът за третото око е изяснен Усмивчица

Видях, по- нагоре Усмивчица аз май пак съм се обадила неподготвена Усмивчица
    Активен
    Kaloyan
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 91

« Отговор #28 -: Юни 19, 2010, 22:02:17 »

Трето око,какво е това?

Когато душата е във междинно измерение,между смъртта и живота,тогава всичко се вижда на 100% и душата ползува всичкият си капацитет от енергия,но когато дойде момент на раждане върху тялото пада пелерината на забравата/було/,което се намира непосредствено между Умът и Аз-ът.За това и има сведения че децата могат лесно да си спомнят за минал живот,но като навършат 7 години и процеса се завърта противоположно.
    Ако душата е напреднала от предишният живот,тя ще намери начин и време да се върне на пътя по който е вървяла Душата е тази която е търсещата за да може човека от физически план да напредва повече и повече,защото ако се изостави този модел на живот стават много лоши нещица които бъркат израстването на душата.
    Но както и да е,има и още една спънка по пътя за отварянето на третото око,тя се нарича Ум,който е със център във дясното слепоочие и също така има и център във астрала,та се изисква да се успокои вътрешният спор между Умът,Душата и Астралният близнак,който го носим като ларва.
    Умът без тялото не може и обратно пак не може,душата и умът са във постоянна препирня по простата причина,че Умът е свикнал да тормози тялото със неговите прищявки и желания и иска колкото се може това да продължи по-дълго,той не разбира че има и по висши състояния.Когато душата вземе превес тогава започва поетапно разгръщане на духовният потенциал в човекът и постепенно след доста напрежение и духовна работа идва това състояние за отваряне на третото око,но всеки по отделно ще бъде изпитан и мнгократно препитван за разни там неща,които са от голямо значение за работа със този център.Със отварянето на третото око ще можете да видите хем миналото, хем и във подробности бъдещето,със развиване на умът и съзнанието и контролиране на  мисълта ще можете да пътувате на кадето пожелаете,нещо подобно като в безтелесие/като във сънят или като в астралното тяло/,когато булото бъде свалено Азът засиява във собствен блясък и тогава ще можете да го съзерцавате колкото си искате.

Бъдете здрави
    Активен

Колкото повече разбирам хората,толкова повече ми се живее със животните
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 58

« Отговор #29 -: Юли 10, 2010, 03:27:54 »

Здравеийте имам един приятел, който твърди, че с помощта на трето си око може да намира залто и да движи предмети - веднъж го помолих да ми демонстрира уменията си и наистина той успя да намери за 10 мин. скрит залтен пръстен в помещение, което не познаваше - как си обяснявате това? и въобще има ли обяснение ?
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Тигрово око
    Минерални и скъпоценни камъни
    Админ 6 8716 Последна<br />публикация Ноември 04, 2010, 15:00:44
    от Хера
    Соколово око
    Минерални и скъпоценни камъни
    naturu 3 7069 Последна<br />публикация Април 06, 2013, 13:41:43
    от Ivetoo90
    Опасно ли е отварянето на третото око? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    lerka 17 7071 Последна<br />публикация Август 30, 2012, 09:41:32
    от Lakshmi
    Нашето хубаво трето измерение :) « 1 2 3 »
    Великият преход
    Georgio 40 3783 Последна<br />публикация Март 12, 2011, 06:02:07
    от Еlsha

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright