Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Анкета
Въпрос: Вярвате ли на хороскопите по зодии?  (Гласуването приключено: Юли 16, 2010, 23:41:27 )
Не, определено не! В никакви хороскопи не вярвам! - 0 (0%)
Само в индивидуални, по точна дада на раждане и местоположение! - 4 (33.3%)
Да! Редовно проверявам хороскопа във вестника! - 1 (8.3%)
Ами, който иска да гледа хороскоп, който иска- да не гледа. - 2 (16.7%)
Аз не се доверявам на такива работи, но гледам хороскопа чисто и просто от любопитство! - 5 (41.7%)
Без отговор - 0 (0%)
Общ брой гласове: 9

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Вярвате ли на хороскопите по зодии?  (Прочетена 2355 пъти)
nia.boneva6
Гост
« -: Юни 16, 2010, 23:41:27 »

Аз лично много много не вярвам, ама който иска да ги проверява! Усмивчица
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Юни 17, 2010, 11:03:11 »

Понякой път познават...
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #2 -: Юни 17, 2010, 15:18:22 »

Да, понякога познават, съгласна съм. Но все пак: ЦЯЛОТО ЧОВЕЧЕСТВО се разделя на 12 групи, и на тая земя трябва да има само 12 различни съдби, и на една дванайсета от човечеството се случват еднакви неща? Доста странно. Понякога в хороскопа има вярно за няколко човек, друг път- за други няколко, ама не за всички...
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #3 -: Юни 17, 2010, 15:19:23 »

Да.
Активен
ssacrifice
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 58

• Град: Sofia
  • « Отговор #4 -: Юни 20, 2010, 00:36:14 »

Индивидуалния хороскоп, който ми правиха преди 10 - 12 години беше много точен, до колкото си спомням жената, която ми го направи беше писала за всяка година отделно до 2006 и беше ми дала напътствия, които ми помогнаха да се изградя като личност Усмивчица
    Активен

Горчива Истина няма. Тя е най-сладкото нещо. Да кажете грешките на хората, това не е Истина. Да кажете Доброто на един човек, да!
    Kery
    Гост
    « Отговор #5 -: Юни 20, 2010, 01:18:22 »

Да, понякога познават, съгласна съм. Но все пак: ЦЯЛОТО ЧОВЕЧЕСТВО се разделя на 12 групи, и на тая земя трябва да има само 12 различни съдби, и на една дванайсета от човечеството се случват еднакви неща? Доста странно. Понякога в хороскопа има вярно за няколко човек, друг път- за други няколко, ама не за всички...

Всъщност за всяка една зодия има над 120 различни типа представители. Кратките хороскопи, които четем по вестниците са само предпоставки за някакво събитие, дали то ще се случи или не, зависи от нас. Когато някой астролог говори, той рядко използва израза "ще се случи", а ползва "има условия за такова събитие". Както казва ssacrifice, най-сигурно е индивидуално дати изработят хороскоп. Лошото е, че и астрологията вече е бизнес, така че не се знае на какви ще попаднеш.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #6 -: Юни 20, 2010, 08:21:25 »

Именно. Аз говоря за тези кратките хороскопи във вестниците. Иначе разни други, които не са чак толкова общи... индивидуални, де, сигурно ще има повече вярно Усмивчица  Само дето, ако има близнаци, те ще се окажат с еднаква съдба...
    Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #7 -: Юни 20, 2010, 10:41:40 »

Астролозите казват, че планетите спомагат за съдаването на условия да вземем дадено решение, не че то ще се случи и съдбата на всички ще е еднаква. Т.е. решението си е наше, възможността от тях. Това не означава, че имат еднаква съдба, а че имат възможност да тръгнат по определен път и после ще срещат още много възможности. При близнаците е същото, всеки от тях взима свое решение и така се не вървят по един и същ път. Всичко е в нашите ръце, ние преценяваме по кой път да тръгнем, когато има предпоставки за дадено събитие. Единия близнак може да е много ученолюбив, другия не, единия иска да запише в университет, другия не....как да имат еднаква съдба  и що е то съдба...носим някаква карма, която може би може да се предскаже чрез астрологията, но всико зависи от нашия избор. Родени сме да бъдем лекари, но как ще използваме професията е наш избор... Освен това една планета не отговаря само за едно събитие, а и за много други, както и съвкупността от движението, така и срещата им и т.н.  Естествено в тези малки хороскопчета може да пише само да внимавате в работата, а вие да сте ученици, това не означава, че са грешни, само защото част от представителте на зодията не ходят на работа... По важното е кой ги пише и какво очакваме от тези хороскопи. Понякога пише "ще получите неочаквани финансови постъпления" и определяме хороскопа като много готин, зашото предсказва пари. Всъщност може никой от тази зодия да не получи пари в същия ден, не защото няма предпоставки, а защото нечии друг избор е бил такъв, избор, който влияе на нас. Разберете, че живота е съвкупност от изборите, които сме направили. Хороскопите само могат да ни насочат, по скоро да ни подсетят, че предстои да направим важен за съдбата ни избор.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #8 -: Юни 20, 2010, 12:20:59 »

И все пак- обичам да не знам какво би могло да ми се случи Усмивчица
    Активен
    Anub1s
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Усмихни се :)

« Отговор #9 -: Юни 20, 2010, 14:48:51 »

Това зависи най-вече от източника на хороскопа ... аз съм си харесал 2 сайта и като ходя сутрин на работа ги проверявам. От лични наблюдения бих казал, че има доста верни неща, естествено не прекалено често, но ако ти хареса някое послание, защо да не го пробваш ? За пример:

Преди 2 месеца(един Четвъртак) в хороскопа ми пишеше нещо от този род "Днес подарете нещо на някого, в бъдеще ще ви се върне многократно". Тъй като обикновено съм до късно на работа, на връщане в подлеза на метрото имаше един музикант и му дадох 1 левче, той ми се усмихна, благодари ми и се запътих към дома. На следващия ден в офиса буквално се опулих като ми съобщиха една новина и че реално ми се върна хилядократно този подарък който направих, даже не можах да отреагирам адекватно, защото в същия момент се сетих за хороскопа от вчерашния ден, беше много, много приятна изненада както за мен, така и за колегите
    Активен

Може да притежавате всичко което пожелаете, но не може да имате всичко на този свят.
    l'amour
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 65

• Град: love (always) sucks
  • *Като една от многото знам,знам че не съм сама.. *

« Отговор #10 -: Март 21, 2011, 00:02:55 »

аз го проверявам в нета - намерих един сайт, който е точният за мен, ако искате ще го напиша, но да не излезе че му правя реклама  Прегръдка
    Активен

Няма нищо по-просто от това - да се усмихнеш и да приветстваш живота във всичките му измерения. Той ти се отблагодарява за усмивката, като ти поднася всичко онова, което желаеш и те подпомага да осъществиш желанията си. Животът те обича.
    http://www.izvorite.com/text/text112.htm
    l'amour
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 65

• Град: love (always) sucks
  • *Като една от многото знам,знам че не съм сама.. *

« Отговор #11 -: Март 27, 2011, 18:34:29 »

Това зависи най-вече от източника на хороскопа ... аз съм си харесал 2 сайта и като ходя сутрин на работа ги проверявам. От лични наблюдения бих казал, че има доста верни неща, естествено не прекалено често, но ако ти хареса някое послание, защо да не го пробваш ? За пример:

Преди 2 месеца(един Четвъртак) в хороскопа ми пишеше нещо от този род "Днес подарете нещо на някого, в бъдеще ще ви се върне многократно". Тъй като обикновено съм до късно на работа, на връщане в подлеза на метрото имаше един музикант и му дадох 1 левче, той ми се усмихна, благодари ми и се запътих към дома. На следващия ден в офиса буквално се опулих като ми съобщиха една новина и че реално ми се върна хилядократно този подарък който направих, даже не можах да отреагирам адекватно, защото в същия момент се сетих за хороскопа от вчерашния ден, беше много, много приятна изненада както за мен, така и за колегите

Това е чудесно, наистина е хубаво когато човек намери точния хороскоп
    Активен

Няма нищо по-просто от това - да се усмихнеш и да приветстваш живота във всичките му измерения. Той ти се отблагодарява за усмивката, като ти поднася всичко онова, което желаеш и те подпомага да осъществиш желанията си. Животът те обича.
    http://www.izvorite.com/text/text112.htm
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright