Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Кандидатстване след 7.клас  (Прочетена 2299 пъти)
Isis
Немезида
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 226

• Град: Едно малко вълшебно място...
  • Огън и вода...

« Отговор #15 -: Юни 25, 2010, 12:25:04 »

Благодаря ти Ич!
    Активен

My own Fear creates within me the Courage.
    crownedXclown
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 101

« Отговор #16 -: Юни 29, 2010, 13:37:47 »

Здравейте! От дълго време не пишех в този сайт, но днес аз имам един въпрос към вас или по-точно се нуждая от съвет. Аз съм седмокласничка. На нас тази година ни престояха изпити. Аз ги издържах и сега искам да кандидатствам. Мисля си за гимназиите в Бургас. Искам да кандидатствам в СОУ"Св. св. Кирил и Методий" в Бургас в хуманитарната или паралелката по Геогр. и икономика. Учителите ми ми казват, че тази гимназия не е много добра и ако ще кандидатствам там по-добре да остана тук. Мисля си и за АЕГ-а в Бургас. Но има и още един проблем. От нашето село кандидатствам само аз и няма как да остана в квартира сама и затова ще пътувам. До СОУ"Св. св. Кирил и Методий"(гимназията е около 10мин от центъра) има транспорт до центъра, там ще се оправя, но нали ви казах, че някои учители ми казват, че онова място не струва нищо, а аз искам да уча на добро място и сега съм объркана. А до другите училища няма близък транспорт и мога да закъснея на училище. Моля ви, дайте ми съвет.

аз сега завърших това училище.но история и английски - географията не е най - добрият избор.Колкото до това дали училището е добро - зависи от хората и това дали ти искаш да учиш.В момента всички училища са под всякаква критика и то не идва само от учениците, но и от самите учители.ПМГ (природо-математическата) е добро =]
    Активен

After the era of kings a lonely knight is fighting for lost battles...ahh the war effect...there are no winners in the war.Everybody loses
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright