Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Кандидатстване след 7.клас  (Прочетена 2072 пъти)
Isis
Немезида
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 227

• Град: Едно малко вълшебно място...
  • Огън и вода...

« -: Юни 16, 2010, 11:55:02 »

Здравейте! От дълго време не пишех в този сайт, но днес аз имам един въпрос към вас или по-точно се нуждая от съвет. Аз съм седмокласничка. На нас тази година ни престояха изпити. Аз ги издържах и сега искам да кандидатствам. Мисля си за гимназиите в Бургас. Искам да кандидатствам в СОУ"Св. св. Кирил и Методий" в Бургас в хуманитарната или паралелката по Геогр. и икономика. Учителите ми ми казват, че тази гимназия не е много добра и ако ще кандидатствам там по-добре да остана тук. Мисля си и за АЕГ-а в Бургас. Но има и още един проблем. От нашето село кандидатствам само аз и няма как да остана в квартира сама и затова ще пътувам. До СОУ"Св. св. Кирил и Методий"(гимназията е около 10мин от центъра) има транспорт до центъра, там ще се оправя, но нали ви казах, че някои учители ми казват, че онова място не струва нищо, а аз искам да уча на добро място и сега съм объркана. А до другите училища няма близък транспорт и мога да закъснея на училище. Моля ви, дайте ми съвет.
    Активен

My own Fear creates within me the Courage.
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Юни 16, 2010, 12:11:27 »

Не мисля,че някой би успял да ти помогне...

Реши ти.Избери ти.

Аз живея в София и ще кандидатавам за Класическата гимназия,която се намира в Модерно предградие.Ама за тебе не знам...
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #2 -: Юни 16, 2010, 12:49:46 »

Здравейте! От дълго време не пишех в този сайт, но днес аз имам един въпрос към вас или по-точно се нуждая от съвет. Аз съм седмокласничка. На нас тази година ни престояха изпити. Аз ги издържах и сега искам да кандидатствам. Мисля си за гимназиите в Бургас. Искам да кандидатствам в СОУ"Св. св. Кирил и Методий" в Бургас в хуманитарната или паралелката по Геогр. и икономика. Учителите ми ми казват, че тази гимназия не е много добра и ако ще кандидатствам там по-добре да остана тук. Мисля си и за АЕГ-а в Бургас. Но има и още един проблем. От нашето село кандидатствам само аз и няма как да остана в квартира сама и затова ще пътувам. До СОУ"Св. св. Кирил и Методий"(гимназията е около 10мин от центъра) има транспорт до центъра, там ще се оправя, но нали ви казах, че някои учители ми казват, че онова място не струва нищо, а аз искам да уча на добро място и сега съм объркана. А до другите училища няма близък транспорт и мога да закъснея на училище. Моля ви, дайте ми съвет.
    Според мен си струва да избереш най-доброто училище. Важно е да получиш добра подготовка, освен това може да намериш по-добра среда.
    Въпросът с пътуването ще се реши, може да излизаш по-рано или пък ще си намериш съквартирантка за квартира, сигурно ще има в училището някой, който също си търси квартира. Можеш да вземеш телефоните на децата, които не са от града и да им се обадиш да ги попиташ. Това не трябва много да те притеснява.
    Тази АЕГ не е ли в центъра някъде?
    « Последна редакция: Юни 16, 2010, 12:55:52 от Ich » Активен
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

• Огън и вода...

« Отговор #3 -: Юни 16, 2010, 13:13:02 »

Според мен си струва да избереш най-доброто училище. Важно е да получиш добра подготовка, освен това може да намериш по-добра среда.
    Въпросът с пътуването ще се реши, може да излизаш по-рано или пък ще си намериш съквартирантка за квартира, сигурно ще има в училището някой, който също си търси квартира. Можеш да вземеш телефоните на децата, които не са от града и да им се обадиш да ги попиташ. Това не трябва много да те притеснява.
    Тази АЕГ не е ли в центъра някъде?
    Не. Разположен е в к-с Зорница.
    Активен

Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #4 -: Юни 16, 2010, 13:28:32 »

Не. Разположен е в к-с Зорница.

А дълго ли се пътува до него?
    Активен
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

• Огън и вода...

« Отговор #5 -: Юни 16, 2010, 19:16:13 »

От нашето село до Бургас е 30 мин, а от центъра до СОУ"Св. св. Кирил и Методий" е около 10 мин, значи около 40 мин. Някои от вас ако са учили в това училище, моля да ме информират за обучението там. Мисля, че Гити е завършила там, но в паралелката по Изобр. изк. Чакам отговорите ви.
    Активен

Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #6 -: Юни 16, 2010, 20:17:15 »

От нашето село до Бургас е 30 мин, а от центъра до СОУ"Св. св. Кирил и Методий" е около 10 мин, значи около 40 мин. Някои от вас ако са учили в това училище, моля да ме информират за обучението там. Мисля, че Гити е завършила там, но в паралелката по Изобр. изк. Чакам отговорите ви.

А защо не отидеш сама там да попиташ сегашните ученици за обстановката?
    Все пак едно е да получиш актуална информация, а друго - отпреди 10 или 15 години.

А колко време се пътува до АЕГ?

Едно познато момиче от околностите на Дупница кандидатства в гимназия в Благоевград.
    Леля му помоли от училище да й дадат телефоните на други деца, обади им се и едно от тях се съгласи заедно да си вземат квартира. Това също е вариант, ако не можеш да пътуваш.
    А рано или късно вероятно ще ти се наложи да живееш на квартира, все някога ще трябва да свикнеш.
    Активен
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

• Огън и вода...

« Отговор #7 -: Юни 16, 2010, 21:13:02 »

Аз не се страхувам да съм сама, а оттова че мога да не съм сама, но самотна. От нашето село има "големи" какички, които учат в гимназиите в Бургас, но те няма да ме искат. И ако например остана с тях, те ще ме отблъскват, няма да общуват с мен, ще си говорят тайно, а мен това най-много ме тревожи(мога да започна и да плача от това). Мен не ме е страх от външния свят, напротив искам да видя как стоят нещата там. И знам, че рано или късно ще трябва да си събера багажа и да изляза от бащиното огнище. А ако си взема квартира с друго момиче от онова училище си мисля, че с нея ще се разберем много по-добре. Не знам защо, но сегашните туркини, т.е. мюсюлманки(защото и ние сме българи, защото сме родени тук) се държат като откачалаки(и к**ви) и винаги дразнят "загубеняците/чките", коите те си мислят, че онези хора са такива. Но не осъзнават, че точно в тези "загубеняци" има силата да ги погубят. Те се мислят за нещо повече от околните и винаги се разхождат като група и затова не знаят истинското значение на "да се справиш  с а м ". Както и да е. Влязох в много подробности, темата сега не е такава.
    Активен

Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

• Огън и вода...

« Отговор #8 -: Юни 16, 2010, 21:19:20 »

Не знам до АЕГ. Не ми е известно сега дали има близки спирки до английската гимназия за автобусите, с които си мисля да пътувам . Според мен няма смисъл да вървя пеша от центъра до някъде началото на Бургас. Ще ми отнеме много време и трябва да се събудя много много рано. То и ако не заспя в автобуса и се върна отново в селото, докато съучениците ми имат час ще е добре. Намигване Веселяк
    Активен

До
    Гост
    « Отговор #9 -: Юни 16, 2010, 23:42:15 »

От центъра до АЕГ можеш да си хванеш 211 линията... 12-ките не знам дали минаваха от там. Спира на поликлиниката, после вървиш малко надолу и си до английската ... ако не бъркам, ама там беше английската до стадиона някъде и болницата в Зорница...
    И к-воооо? :-))) Какво те интересува по-точно... че не съм чела всичко - затварят ми се очите ....
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #10 -: Юни 17, 2010, 11:59:55 »

Не знам до АЕГ. Не ми е известно сега дали има близки спирки до английската гимназия за автобусите, с които си мисля да пътувам . Според мен няма смисъл да вървя пеша от центъра до някъде началото на Бургас. Ще ми отнеме много време и трябва да се събудя много много рано. То и ако не заспя в автобуса и се върна отново в селото, докато съучениците ми имат час ще е добре. Намигване Веселяк

Глупаче написа, че има автобуси до АЕГ. Можеш да отидеш да провериш тия дни.
    Освен това сигурно ще има ученици, които учат или ще кандидатстват за там, можеш да поговориш с някой от тях.
    Заслужава си да направиш предварително проучване на място на различните училища.
    А изборът на подходящо училище е много важен, защото от това зависи, каква подготовка ще получиш. И е по-добре дори да ставаш по-рано сутрин, но да учиш в по-добро училище.
    В такъв случай би могла просто да си лягаш вечер по-рано Усмивчица
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #11 -: Юни 17, 2010, 12:21:01 »

Училищата имат за цел тайно и тихо да ти промият мозъка!Каквото и да учиш-никога не се подчинявай на нищо и никого в училищата.Аз така съм карал досега,така ще карам и в Класическата гимназия!
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #12 -: Юни 17, 2010, 16:04:13 »

Аз, или след седми, или след дванайсти клас ще кандидатствам за консерваторията.
    Активен
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

• Огън и вода...

« Отговор #13 -: Юни 25, 2010, 09:29:38 »

Здравейте! Приеха ме в АЕГ"Гео Милев". Май тъй, както вървят нещата, ще се подредят много добре. Ще пътувам до там и има близка спирка(на автобусите, с които ще пътувам) до гимназията.
    Активен

Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #14 -: Юни 25, 2010, 10:32:23 »

Здравейте! Приеха ме в АЕГ"Гео Милев". Май тъй, както вървят нещата, ще се подредят много добре. Ще пътувам до там и има близка спирка(на автобусите, с които ще пътувам) до гимназията.

Честито!
    И да учиш добре!
    Ако имаш проблеми по математика - пиши ми на лични
    (това се отнася до всички желаещи да си подпомогнат
    математическата подготовка Усмивчица ).
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright