Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Каква музика слушате?  (Прочетена 3558 пъти)
akela
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 38

« Отговор #15 -: Юни 28, 2010, 22:15:15 »

амиии любими групи на едно място Усмивчица  просто се радвам, че бях там, защото беше историческо да бъдат на една сцена Усмивчица
Активен
sh0w_m3.l0ve
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 43

« Отговор #16 -: Юни 29, 2010, 12:11:15 »

Аз лично си падам малко мешана скара Ухилен Смисъл кажи-речи слушам всичко, при мен зависи от песента, не от стила
Активен

Има само един човек, който винаги ще ме обича и това съм аз.. : ))
nia.boneva6
Гост
« Отговор #17 -: Юни 29, 2010, 14:33:57 »

То и аз така, само че има стилове, от които не харесвам нищичко (изброила съм ги) и казвам, че другите са ми любими (иначе и от "любимите" ми нямам много "любими" песни) Абе, все тая Усмивчица
Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #18 -: Юли 03, 2010, 02:31:34 »

Без да искам да ви плаша, най си харесвам и най ми допада метал, ама от тежките стилове ;Р Thrash, Death, Heavy, Hardcore и прочие.....
Любими групи много не се ограничавам Усмивчица
Леле, те от това ако се уплашат, аз нема се обаждам.
Иначе, веднага се сетих с какво да те поздравя, но по-натам, че рискувам да покваря населението.
ба, не се стряскам хич- като бебе съм си протягала ръцете към дисковете с рока и метъла, и майка ми слуша, та аз покрай нея също Ухилен
Бонева, недей така. Не става дума за меноуар, металика, ейси/диси и прочее. Те едва ли биха стреснали някой. Макар, че като гледам, Oda Nobunaga е споменал/а предимно романтични стилове.

Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #19 -: Юли 03, 2010, 12:35:09 »

Ахаааа, и менуар, и металика, и ейси/диси слушам, ама обичам и от най-твърдите, само че не има знам имената Затъпяване Обичам и резачки (rock) къде е емотикчето куфеене...
Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #20 -: Юли 04, 2010, 06:06:14 »

Ахаааа, и менуар, и металика, и ейси/диси слушам, ама обичам и от най-твърдите, само че не има знам имената Затъпяване Обичам и резачки (rock) къде е емотикчето куфеене...

Добре, сигурно... но... не дръж на тия неща
Активен
Kery
Гост
« Отговор #21 -: Юли 04, 2010, 13:54:31 »

Харесвам всичко (без члага, заради "културата", която проповядва, не заради ритмите или мелодията"), не се ограничавам в стилове и групи, слушам си песни, според настроението и компанията. Най-обичам метъл и еврорап, но не всички групи и ипълнители. Може да се каже, че обичам определени песни, чиято мелодия, тескт или изпълнение ми харесват, но в никакъв случаи нещо в конкретен стил. Важното е да е хармонично и не натоварващо.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #22 -: Юли 04, 2010, 18:50:14 »

Добре, сигурно... но... не дръж на тия неща

Не, не държа, мога и да ги слушам, и да не ги слушам, ама когато слушам, мятам глава (rock)  Засрамен  Прегръдка
Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #23 -: Юли 05, 2010, 03:30:46 »

Цитат на: nia.boneva6
Не, не държа, мога и да ги слушам, и да не ги слушам, ама когато слушам, мятам глава (rock)  Засрамен  Прегръдка
По-скоро имах предвид, да не държиш на това, че са от най-твърдите  Намигване
Мятай, мятай. Лошо няма   
Активен
Ева
Водно конче :)
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 37

« Отговор #24 -: Юли 06, 2010, 17:06:53 »

Слушам доста стилове. Класическа, българска народна (занимавала съм се 5 години с пиано и 3 с народно пеене), българска поп музика от старите парчета, бг естрада , поп , рок , метъл парчета понякога. Също така харесвам сръбско и гръцко. Независимо от поп-фолк "ценностите" у нас. Не ме интересува какво се пее, интересува ме мелодията.
Активен

It is so me ..
nia.boneva6
Гост
« Отговор #25 -: Юли 06, 2010, 23:12:18 »

Аз също тъй, без сръбското и гръцкото Усмивчица
Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #26 -: Юли 07, 2010, 01:21:24 »

Цитат на: Eva
Не ме интересува какво се пее, интересува ме мелодията.
Нали?
И аз съм горе-долу така. Музиката си е музика, пък ако имам нужда от хубави текстове, ще си взема някоя стихосбирка.
Аз също тъй, без сръбското и гръцкото Усмивчица
Най-близката съседка, чиито фолклор ми допада, горе-долу, е Украина.
Но те там са си българчета  Намигване
Иначе за етнически фолк, ме радват монголските и инуитските гърлени песнопения, но това е повече свързано с шаманизма, от колкото с музиката.
Чалгата в Америка е кънтрито, но от автентичната индианска музика, по тези земи, по-голяма красота, за моите уши няма. Разбира се, не всичко.
Активен
giti
Гост
« Отговор #27 -: Август 13, 2010, 16:27:48 »

двадесет и втори Юни стадион Васил Левски  бях таааааааааааааааам
И аз Видях любимеца си Том Арая, който ми пя лично... има ме на официалното видео как се мести към по малкия подиум и застава точно срещу мен да ми пее с готината си усмивка, а аз вирната на връта на един приятел се кефя..... Ей мн. го обичам тоя Том и цялата група Slayer... ВЕЛИКИ!!!
Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #28 -: Август 13, 2010, 23:49:52 »

Цитат на: सहायक और Sandalfon के समर्थक
Ей мн. го обичам тоя Том и цялата група Slayer... ВЕЛИКИ!!!
Някога ...по-големите сигурно помнят, трашърите се деляха на два лагера - фенове на slayer и фенове на sepultura. Странно наистина, но банди като Kreator, Carcass, Obituary, Sodom... Death и Destruction дори, някак бяха в сянка. Винаги са ми били странни хората, които се кефят на Slayer.
Аз не откривах почти никаква разлика между песните им.
За мен Salyer винаги са били само Reign In Blood и цялото им "творчество", се върти около него.
Цялата тази oldschool идилия и разделения на групи, беше разсипана, в момента, когато през онази далечна пролет на 1992г., Фил Анселмо се подстрига и се появи  "Vulgar Display of Power"

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=A3Txvt6tTKo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=A3Txvt6tTKo</a>

Това, поне според мен, беше началото на новото поколение в метъл поприщата. PanterA е единствената банда, събрала всички бунтарски среди. Като се почне от метъли, мине през скинове, пънкари, та дори и разни скейтъри.
Мир на праха, на Даймбег Дарел.
Активен
Amazon
Гост
« Отговор #29 -: Август 13, 2010, 23:53:51 »

ю
Активен
Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Каква литература предпочитате?
Анкети
nia.boneva6 10 1106 Последна<br />публикация Декември 12, 2010, 10:54:35
от ...
Какво чувствате докато слушате музика?
Музика
Аэ съм 13 1298 Последна<br />публикация Август 20, 2011, 23:34:48
от Xristina
Какво чувствате като слушате българска народна музика? « 1 2 »
Музика
Аэ съм 28 3085 Последна<br />публикация Май 05, 2012, 19:01:58
от Иван
Каква бихте искали да бъде бъдещата България и как бихте я направили такава?
За България
Аэ съм 6 957 Последна<br />публикация Май 06, 2011, 12:38:04
от Sita
Каква съм аз във вашите очи? « 1 2 »
Въпроси и отговори
Ariam 17 1541 Последна<br />публикация Декември 10, 2011, 02:19:39
от Ariam

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright