Духовно развитие

Анкета
Въпрос: Вегетаринаци ли сте?
Да,та чак вече фотосинтезирам! - 9 (23.7%)
Ям и растения и месо,квот ми падне,като машина! - 13 (34.2%)
Тъпча с месо всякво,заешко,свинско,еленско,а вчера от Тайланд ми дадоха и куче! - 1 (2.6%)
Аз не ям нищо.Карам само на ракия и водка! - 3 (7.9%)
Аз практикувам слънчево хранене.Ако не друго,то поне хванах тен да гледам тва слънце! - 1 (2.6%)
Ами ям и мляко и айца. - 11 (28.9%)
Общ брой гласове: 32

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Вегетаринаци ли сте?  (Прочетена 2582 пъти)
nia.boneva6
Гост
« Отговор #15 -: Юли 09, 2010, 22:08:50 »

Аз ям всичко освен някои комбинаций между храни!
Като се замисля, ч поуспокой темпото, че тая храна нема какво да я правиш Веселяк   я кажи-да не би да ядеш кучета от Тайланд.     Веселяк

В същност не е смешно Веселяк
Активен
l'amour
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 65

• Град: love (always) sucks
  • *Като една от многото знам,знам че не съм сама.. *

« Отговор #16 -: Март 17, 2011, 02:54:34 »

Ооо по темата отдавна не е писано:
    Да, вегетарианка съм и защитавам правата на животните-те са невинни !!!
    Активен

Няма нищо по-просто от това - да се усмихнеш и да приветстваш живота във всичките му измерения. Той ти се отблагодарява за усмивката, като ти поднася всичко онова, което желаеш и те подпомага да осъществиш желанията си. Животът те обича.
    http://www.izvorite.com/text/text112.htm
    Слънчев лъч
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 205

« Отговор #17 -: Май 28, 2011, 21:36:45 »

Да, и когато помириша месо ми се доповръща.
    Активен

Слънчево хранене - Благодаря ти слънце, че ни подпомагаш!
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 368

• Град: Sofia
  • « Отговор #18 -: Май 28, 2011, 22:07:23 »

Хахаха като чуя вегетариянец ми идва тази шега на ум "Аз съм вегетарианец не защото не обичам месо, а защото мразя растенията" :ДДДД Иначе аз си ям много нещица :Р
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #19 -: Януари 25, 2012, 07:01:19 »

К'ат машина - мачкам и месо и салата и всякакви вредни храни, за да ви спася от тях  Ухилен
    Не се водя вегетарианец, а недай си боже вегер , но предпочитам растителни субстанции.Месо -рядко и защото ми се налага, заради една кофти анемия.Обичам животните, затова след, като така или иначе са ги заклали нека поне уважим причината за тяхната смърт.Пък в същия ред мисли ми идва -Защо не убием и хищниците,че да няма кой да яде тревопасните животни, но тогава май хранителната верига на планетата се нарушава.Вижте бе деца сладки-вегетарианчета, нима да убиеш животно за да се нахраниш е по-лошо от колкото да го убиеш за удоволствие или по пътя докато си караш новата количка -последен модел или за да му вземеш кожата за да продадеш модна дрешка на някоя кокона..Колко "защитници" съм виждала през краткия си живот."Не изсичайте горите!", а в домът му дървения...няма да пиша повече неискам да пренебрегна ничии убеждения.Надявам се никой не съм засегнала.  Сърце Сърце
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 733

« Отговор #20 -: Януари 25, 2012, 13:55:22 »

Спрях да го ям откакто започна да става все по-некачествено.
    Не от идейни съображения, а защото не ми е вкусно...ако видиш как ги отглеждат ще ти се отяде месото. Или филма "барака"...Тъжен
    Тия крави седят затворени в едни циментови клетки, стъпили на цимента, на изкуствено осветление, и буквално не могат да се обърнат. Пред тях има едни корита, в които им сипват боклука, с който ги хранят, и отвор колкото да си подадат главата. И не мърдат оттам...да не говорим, че те по някакъв начин усещат за какво ги държат там и че ще ги убият. Гледала съм ги и съм ги наблюдавала, те просто се мъчат...е, как ще е вкусно и полезно това месо?!...
    Ям си пластмасовите домати и краставици, пълни с боклуци, но не и месото.
    Дъщеря ми го отказа като малка, каза, че не и е вкусно и спря да го яде. Въздействаше и на нас...като седнем на масата и сме приготвили нещо с месо, и тя не пропускаше да направи физиономия: "пфуу, разложен труп"...И така, по-рационално се оказа да се сготви нещо друго, а не месо.
    Активен
    Orion
    Търсеща истината..
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Варна
  • Отказвам да играя ИГРАТА..

http://facebook.com/Scarl
    « Отговор #21 -: Януари 25, 2012, 14:07:30 »

К'ат машина - мачкам и месо и салата и всякакви вредни храни, за да ви спася от тях  Ухилен
    Не се водя вегетарианец, а недай си боже вегер , но предпочитам растителни субстанции.Месо -рядко и защото ми се налага, заради една кофти анемия.Обичам животните, затова след, като така или иначе са ги заклали нека поне уважим причината за тяхната смърт.Пък в същия ред мисли ми идва -Защо не убием и хищниците,че да няма кой да яде тревопасните животни, но тогава май хранителната верига на планетата се нарушава.Вижте бе деца сладки-вегетарианчета, нима да убиеш животно за да се нахраниш е по-лошо от колкото да го убиеш за удоволствие или по пътя докато си караш новата количка -последен модел или за да му вземеш кожата за да продадеш модна дрешка на някоя кокона..Колко "защитници" съм виждала през краткия си живот."Не изсичайте горите!", а в домът му дървения...няма да пиша повече неискам да пренебрегна ничии убеждения.Надявам се никой не съм засегнала.  Сърце Сърце
    Взе ми думите от устата Намигване
    Активен

All the world's a stage, and all the men and women merely players..
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #22 -: Януари 25, 2012, 17:22:22 »

Ухилен Извинявай в такъв случай
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Били ли сте в животински тела по време на сън? « 1 2 »
    Моите сънища
    Amazon 21 2542 Последна<br />публикация Октомври 24, 2012, 08:39:13
    от Финист

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright