Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 8   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Кой си ти?  (Прочетена 2801 пъти)
nia.boneva6
Гост
« -: Юни 15, 2010, 15:48:47 »

Кои сте вие в най-истинската си същност?
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #1 -: Юни 15, 2010, 15:51:06 »

Просто обичам да питам хората кои са. Съвсем кратка темичка Усмивчица
А що се отнася до мен, нямам време сега да си отговарям на въпроса, по-късно Намигване
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #2 -: Юни 15, 2010, 15:59:35 »

Ами да си кажа честно,рядко съм показвал истинската си и най-истинна същност...

Но мисля,че тогава ставам по-хармоничен,забравям за проблемите и човешкия свят и отново заживявам в хармония със цялата Вселена.Изпитвам любов към всичко,но често повлиян от околни фактори се появява друга моя същност.Тя се мисли за велика и е жадна не за пари,а за власт,уважение и слава.Това е и най-лошата ми страна.Не най-лошата,ами най-опасната.Но в нея се чувствам добре.Но това е пак заради външни фактори.

Това е,което мога да кажа за моите същности.

Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #3 -: Юни 15, 2010, 16:07:17 »

И аз рядко показвам най-истинската си същност.
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #4 -: Юни 15, 2010, 16:10:47 »

Тя обикновено се показва,когато човек е сам,сред чист въздух,или пък с хора,към които изпитва повече от искренна любов.

Но когато си сред мног хора и всеки те възприема различно и индивидуално по свой негов си начин-тогава ти сякаш възприемаш от техните енергий и мисли и ставаш такъв за какъвто те мислят другите,макар и да не се харесваш.

Много е трудно да останеш в себе си тогава.Но за това се искат много тренировки и самотни разходки в природата(доколкото е възможно да се чувстваш самотен,макар и сам,в природата).

Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #5 -: Юни 15, 2010, 16:16:31 »

А що се отнася до моята същност... ами, когато съм в нея, ако мога тъй да се изразя, аз съм истински щастлива, зная всичко, глъчката около мен преминава през мен, а не остава в съзнанието ми. Тогава усещам Любов към целия свят, Виждам всичко като Светлина и Истина... та това, общо взето.
Активен
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 161

« Отговор #6 -: Юни 18, 2010, 12:01:15 »

Аз се определям с една дума „никой”.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #7 -: Юни 18, 2010, 12:03:08 »

Ти си никой и нищо повече? Кой си ти? Никой? Ако ти си никой, всички сме ''никои''. Ако сме поне''някои'' и ти си ''някой''. И по-точно кой?
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #8 -: Юни 18, 2010, 12:07:24 »

Ще спрете ли с тези отвратителни философски разсъждения.Омръзна ми цялата тая простотия...Философия...дрън-дрън та пляс...Религия...дрън-дрън та пляс...Светът,хората...дрън-дрън та пляс!...

Всичко това е тъпо...Защо всички индигота не вярват по дяволите и не се върнат оттам където са дошли.Никой не вярва,никой не миси,че ще успеят...Аз не вярвам в тях и съм сигурен,че сте се осерат!...

Нека всички Посветени да вървят по дяволите също...За какво са им на бедния материален очвек,някакви луди!И аз мисля така,да!

Всички сте никои!Аз също съм един никой,един жалък никой!
Активен
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Юни 18, 2010, 12:09:50 »

Ти си никой и нищо повече? Кой си ти? Никой? Ако ти си никой, всички сме ''никои''. Ако сме поне''някои'' и ти си ''някой''. И по-точно кой?
Не всички са „никой” само определени лица.  Усмивчица
Активен
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Юни 18, 2010, 12:13:16 »

Ще спрете ли с тези отвратителни философски разсъждения.Омръзна ми цялата тая простотия...Философия...дрън-дрън та пляс...Религия...дрън-дрън та пляс...Светът,хората...дрън-дрън та пляс!...

Всичко това е тъпо...Защо всички индигота не вярват по дяволите и не се върнат оттам където са дошли.Никой не вярва,никой не миси,че ще успеят...Аз не вярвам в тях и съм сигурен,че сте се осерат!...

Нека всички Посветени да вървят по дяволите също...За какво са им на бедния материален очвек,някакви луди!И аз мисля така,да!

Винаги съм си мислел, че си не по-малко гневен от мен.
Активен
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Юни 18, 2010, 12:14:01 »

Добре тогава, май тук ще стане интересно...  Усмивчица
Зависи какво намираш за интересно.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #12 -: Юни 18, 2010, 12:14:49 »

Добре, само че аз на моменти съм никоя, друг път-нещо, трети път всичко... зависи как се възприемамза момента. А в същност зад цялата тази ''преходност'' си оставам една и съща.
Между другото, има моменти, в които и ти обичаш да философстваш, сега на мене ми се ''философства'' Ухилен
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #13 -: Юни 18, 2010, 12:17:10 »

Хубав спор намирам за ''интересно'' Усмивчица е, не, не ми се ще голям спор, ама малко може все пак... колкото да не заключат темата Ухилен
освен това тя май стана за трима души... трябва мааалко да се обогати, че не е стигнала до развитие...
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #14 -: Юни 18, 2010, 12:24:00 »

Аз съм демон!

Вселявам се в хората и ги убивам!

И той не може да ме спре!Слаб е!Улових го в най-тежкия момент!
Дори няма силата да се бори! Ухилен

Той,или вашият рабено,е никой!Издебнах го и го унищожих!Хаха!Супер!Нали?

Улових го в капана на спомените и сега ще го съсипя...ще го убия! Ухилен
Не е ли яко?Ще ви отърва от него!

Викайте свещеника!Аз съм демон!Хааахааа....ъх...

Ти не си демон...ти грозно изчадие,което живее в мен,и което управлява света.Не можеш да ме убиеш...аз съм недосегаме за никой скапан демон!

Хаха,въобразяваш си,че си по-силен от мен,а всъщност цялото човечество е по-слабо.Виж ги как се кланят на идолите си!Те са демони!Те са по-лоши от мен.Съюзи се с мен...няма да те убия...можем да нпаравим велики дела...може да унищожим Земята...

Нееее...аз няма да унищожа Земята.Да нараниш хората е все едно да нараниш малкоп дете...Няма никакво достойнство в това!Хората са слаби,а аз не виждам нищо славно в това да нараниш някой по-слаб от теб!

Хаа,ще изпитаме удоволствие...

Не се съюзявам със скапани демони!Със жалки люспести и миризливи долни изчадия.Аз съм прекалено висш и добър,за да се съюза с канал като теб!

Аз съм демон,ДЕМОН!И ти не можеш да отречеш това...

Ти не си ДЕМОН,а жалък черве,който се гърчи в шибаната кал,и който бива стъпкан от всички.Защо не дойде да се вселиш в мен,когато бях най-силен,а дойде сега,когато съм слаб.

Защото искам да ти помогна...

Да,затова пишеш,чещ е ме съсипеш...и убиеш,но аз и Бог няма да ти позволим.МАхни се от мен!СЕга!

Нямааа да се махна!!!

МАХНИ СЕЕЕ ти казвам!

НЕЕЕЕЕ!!!

О,да-напускаш скапаното ми аз-ОЩЕЕЕЕ СЕГГААААА!!!

НЕЕЕЕЕ!!!НЕ!!!!НЕееееее.ееее...еее..ее.....е........

Дори когато съм слаб съм по-силен от скапаните демони!Хаха Безмълвие

Активен
Страници:  [1] 2 3 ... 8   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Кой ще успее да премине в Шестата раса? « 1 2 3 4 »
Великият преход
kuan 52 7050 Последна<br />публикация Март 11, 2013, 19:29:01
от Kissing You Good Night
Кой е най-ранният ви спомен?
Въпроси и отговори
Ru Alfa 14 748 Последна<br />публикация Октомври 20, 2013, 18:06:30
от abrego

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright