Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Можем ли да променим бъдещето ???  (Прочетена 1449 пъти)
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #15 -: Юни 12, 2010, 05:34:22 »

По принцип днес с Gayatri   обсъждахме обратната чувствителност. По принцип аз усещам обратно на това, което е. Много случаи съзнанието ми си представя най-лошото за да се  подготви вътрешно за мои страхове и се оказва обратното и ако се окаже правилно, съм подготвена за най-лошото.
Може случая да е твой страх да не изгубиш майка ти. Може и да усещаш бъдешето и да се подготвяш!

Но бъдещето не може да се проемени, независимо дали го виждаме или усещаме и ще цитирам костенурката учител от филма "кунг фу панда":
   "- Понякога, човек среща съдбата си, по пътя, който е поел да я избегне!
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
Kery
Гост
« Отговор #16 -: Юни 12, 2010, 10:03:26 »

Бъдещето е функция от възможности и действия, но в същото време е карма и "писалка" както казват някой хора...
До някаква степен е предначертано, до някаква не... Кое точно бъдеще можем да променим...хмм...ако всичко е предначертано е безмислено, нали Усмивчица Може би пропускаме чуждата воля, на онези, които ни помагат и правят нещата така, че ние да си "научим урока", тяхните решения можем да променим с наши действия, да си го заслужим...
Ако виждаш една вероятност на бъдещето наистина е най-добре не да искаш да го промениш буквално, а да промениш себе си, така, че да не ти се случи, да заслужиш добрия развой на нещата, или пък поне да оцениш това което имаш, до когато го имаш...
Задавам риторични въпроси, но защото ми се струва, че нямат по един отговор, все има няколко варианта или комплекс от тях...
Активен
Страници:  1 [2]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Можем ли да тълкуваме собствените си сънища?
Моите сънища
Administrator 3 2049 Последна<br />публикация Юли 14, 2010, 10:23:37
от nia.boneva6
Една от професиите на бъдещето
Йога
ivan 0 1404 Последна<br />публикация Април 07, 2011, 22:58:06
от ivan
Как можем да развием интуицията и способностите си?
Духовни учения
i.am.eternal 11 2141 Последна<br />публикация Септември 07, 2012, 20:36:57
от sharga
За състоянието на планетата и какво можем да направим! « 1 2 »
Книги
Eona Lightholder 23 1413 Последна<br />публикация Март 09, 2012, 22:55:02
от Eona Lightholder
Заедно можем
Инициативи
MouseMaiki 13 955 Последна<br />публикация Октомври 17, 2012, 11:30:30
от shining_star

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright