Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да се действа?  (Прочетена 1493 пъти)
Kery
Гост
« -: Юни 10, 2010, 09:40:22 »

Как да променим себе си говорихме в друга тема...Кое харесваме в себе си също....А как да помогнем за промяната на околния свят и системата в която сме вързани?
Материално ли трябва да се действа или духовно ...или и с двете... Посочете ми конкретно кое не ви харесва и как искате да го промените. Как бихте искали да изглежда живота на Земята? Как е необходимо да се действа, за да постигнем това?
Активен
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 161

« Отговор #1 -: Юни 10, 2010, 09:55:56 »

Как да променим себе си говорихме в друга тема...Кое харесваме в себе си също....А как да помогнем за промяната на околния свят и системата в която сме вързани?
Материално ли трябва да се действа или духовно ...или и с двете... Посочете ми конкретно кое не ви харесва и как искате да го промените. Как бихте искали да изглежда живота на Земята? Как е необходимо да се действа, за да постигнем това?
Ако ви интересуват примерни ресурси мога да помогна с идеи за това.
Активен
Neverland
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« Отговор #2 -: Юни 10, 2010, 09:59:45 »

Свьрзване на всички такива форуми по целия свят с цел обединение и организиране на каузи.В днешно време материалния и духовния свят са свьрзани.Няма как да осьществим целите си без материалните неща.
Активен
Kery
Гост
« Отговор #3 -: Юни 10, 2010, 10:01:29 »

Искам да има дискусия, защото всеки по собствен начин вижда нещата и по различен метод мисли, че трябва да се случат нещата. В дискусията се ражда истината, а тя винаги е някъде по средата. Нека, който може да сподели как според него ще се случи промяната. Сподели и твоите възгледи. Аз на информация не отказвам, ще се радвам да прочета всички теории Усмивчица
Активен
Kery
Гост
« Отговор #4 -: Юни 10, 2010, 10:15:13 »

Добре като ги свържем какво ще стане? После какво трябва да стане? Как ще се изгради новия начин на живот? Поне как искате да изглежда?
Активен
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Юни 10, 2010, 11:32:09 »

Свьрзване на всички такива форуми по целия свят с цел обединение и организиране на каузи.В днешно време материалния и духовния свят са свьрзани.Няма как да осьществим целите си без материалните неща.
Абсолютно съм съгласен, но не само форумите, допълвам към това и други материални неща, включително и финансови, не че форумите не са, понеже пари струва сайт да се поддържа, домейн, хостинг, интернет и т.н.
Активен
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Юни 10, 2010, 11:44:58 »

Добре като ги свържем какво ще стане? После какво трябва да стане? Как ще се изгради новия начин на живот? Поне как искате да изглежда?
Елементарна сметка сега света се управлява от хора които са на 50 години и нагоре, ако тези под 50 до към 40 са с техните убеждения в голямата си част, да приемем условно това за сега. Значи сметката показва следното: Имайки предвид средната продължителност на живота в развити страни, над 72-73 години, а и това че  хората с много пари и политически постове се поддържат живи със съвременната медицина по дълго, може да се каже че повечето от тях ще доживеят до 80-85 години и няма да „пуснат кокала” до тогава, включително и тези сега на 40-50 години наследявайки ги. Условно приемаме че под 40 години са с ново мислене.
Трябват около 40 години и малко повече за да починат по естествен начин голяма част от хората, които „държат” света.
След 35-40 години време когато повечето хора са с новото мислене и по-малко със старото света ще се промени сам, неизбежно.
Всичко по-рано е свързано с други проблеми. Сами преценете с какви.
Това са елементарни и условни сметки.
Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #7 -: Юни 10, 2010, 12:20:35 »

Аз пак ще кажа моето мнение,а то е:Не е нужно нище да се прави!!!

Живейте си живота с ЛЮБОВ и в РАДОСТ това е напълно достатъчно!
Нека не се тормозим с Божият план,а да плуваме в него.
Мислите ли какво точно се случва и прави морето или просто му се наслаждавате на красивите вълни?
Мислите ли как точно слънцето изгрява или впервате очи в изгрева?
Докато мислим какво да правим за да одпомогнем на прехода той прехода ще си премине и без нашата помощ.
Нека разберем,че успеха е сигурен,че прехода ще стане независимо какво ние направим той ще се случи но според нашите мисли и думи и действия и вярвания ние ще исетим по един или друг начин нещата.
В мозъка на всички ни ще се засилят жлезите с вътрешна секреция Епифиза,Хипофиза.Ендокринната ни система ще се промени както и всичко останало ще стане постепенно заради елктромагнитните вълни които сега се изпращат към земята.Хормоните ще променят буквално нашето мислене,то ще претърпи революция.Както когато се взимат психотропни вещества се променя мисленето.
Можем да олесним процесите с повечко приемане на вода или дихателни упражнения или пък с билки и треви които да очистят кръвта и лимфната течност.
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #8 -: Юни 10, 2010, 12:32:18 »

Инкориги,не мисля,че ще стане такова нещо,за което ти говориш.

Аз имах няколко идеи в една друга тема в раздела за Инициативи,мисля,че.

И там ги има.Но пак ще кажа:
може да правим нещо по-просто-да садим растения,да помагаме на бездомни кучета,да даваме дарения за сираци и хора с увреждания.
Да чистим боклука пред домовете ни.

А за по-сложните(които аз предпочитам,но съм прекалено млад Ухилен):
протести за повече зелени площи,бунт срещу правителството,да свалим Бойко Борисов от върха и т.н.

Не е радикално това,защото ние сме като овци.Само плюеме против всичко и нищо не правиме,а все другите ни виновни.А всъщност ние сме виновните.Че се оставяме да ни пасат в пустинята.
Цялото това управление кара хората да се чувстват като евреи сред нацисти,едва ли не?Навсякъде анархия цари.
Хайде моля ви се да не се сравняваме с бедните африкански,южноамерикански страни или азиатските бедни.
Нали сме европейци?Уж сме развита държава,пък гледам сме си най-зле в Европа!

За да започне масова промяна,първо ние българите трябва да се обединим!Защото всичко това за хармония със Вселената е много хубаво,но не трябва да забравяме,че ние сме българи!Не,американците,нер циганите,не руснцаите или турците,а ние!

Омръзна ми да гледам разни лигави сополанковци подкрепящи Америка,Русия и още развити държави.Защо никой не каже,че обича България,а?

Защо знаем холивудските актьори,руските учени,а не знаем имената на великите българи,а?

Кой знае кой е Ботев,Вазов,Левски,Раковски,Волов,Бенковски,Яворов и т.н Кой знае кой е Калоян,Симеон,Крум,Аспарух,Кубрат и т.н.?

Ами Юл Браун,Дан Колов,а?

Кой е Кристияно Роналдо,бе?
Не може да стъпи на малкия пръст на Гунди или на Стоичков.
Не,аз нямам любим отбор в България,защото всичко е разтурено!

И трябва да се действа така:ние не сме американци,не сме руснаци,а сме БЪЛГАРИ!!!Няма партий,политици,пари-трябва да има приятелство,любов,задружност.Ей тогава,ще видиш,че пак ще сме на три морета,на три океана даже и пак ще сме водеща страна в света.

Ванга е казала:Ако България бъде към Русия всичко ще е добре...

КАКВО?!Комунистическо промиване на мозък е това.

България не трябва да е към никой.Ние сами можем да бъдем велики.Сами!

Защото ние сме БЪЛГАРИ!
Това не е национализъм,а патриотизъм.

Защо в Тунис,след като президента вдигнал цената на хляба,с няколко стотинки,целия народ скочил!И много хора загинали,защото станало меле.

Ха,агресия е това,ама тука в България-какво?С извинение-лайно!

Тука седим пасем и плюем,ей тва правим!

Ядосах се,ама съм много емоционален на тази тема за България.
Това ми е болно място.

Но така трябва да се действа:оставете молитвите,медитацията и всичко друго.Преди да сте хора,бъдете българи!

Всички на оръжие!Оръжие-образно казано,поне засега!

Амейзинг,както почти винаги,не съм съгласен,че трябва да си седим щастливи и да гледаме как всичко си отива,надявайки се на Бог!

Казах и в една друга тема,но пак ще я кажа тази поговорка:
Помогни си сам,за да ти помогне и Бог!

Бог дава,ала в кошара не вкарва!

Активен
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Юни 10, 2010, 12:39:31 »

Последните 3 неща които споменах отключват и препрограмират ДНК-то към 12 спираловидно от 2 спираловидно.
А ЛЮБОВТА към себе си и към земята играе ключова роля за ОТКЛЮЧВАНЕ на знанието(светлината)и процентите с които работи мозъка,както и талантите и всичко останало.Тази електомагнитна вибрация ЛЮБОВ привлича подобното на нея(закона за съответствието).
Нищо от това НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВИ!
Няма задължителен път по който да ТРЯБВА да се мине.
Аз споделям как аз чувствам нещата и как си прекарвам свободното време.

Едно от най-неподходящите неща според мен е да се прави план за спасението на света.
Та нали направата на такъв план само по себе си отвъждава,че вярваме че света е в опасност.А това в което вярваме се проявява още по силно е в сегашно време!
Колко по-добре би било да се визуализира мира и спокойствието.
Колко по-добре за целта би било да се живее с нагласата,че всичко е съвършенно и единно.
ДА можем да живеем в този свят но не от него,за това сме тук да дадем пример.
СПОМНИХТЕ ЛИ СИ?

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Юни 10, 2010, 12:55:24 »

Рабено не става просто така,вяра се иска да се оставиш в ръцете на Бога.
Много вяра!
Хубавото е,че нямам нужда да си съгласен с мен.
А що се отнася за това "Всички на оръжие",образно казано си представям какво би станало с тези ВСИЧКИ!!
Същото ще стане когато се свали комунизма,замени се един авторитарен режим с друг!Много песни се пяха много нещо голям ентосиазъм беше и накрая...
СМЯХ....
Междодругото мисля,че не е достигнало до теб посланието което исках да предам но нищо все до някой ще достигне.

ПС:Едо е да отричаш всички останали народи,а друго е да ги уважаваш но да не им позволяваш да ти дават тон в живота!

Активен

Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #11 -: Юни 10, 2010, 12:59:49 »

Аз не отричам другите народи,но просто си обичам България много повече!

Светът наистина е в опасност!Аз го вярвам,да!

И сега се замислям,че всички тези неща за Вселената,които говори може отново просто да играят ролята на манипулатори.

Ти искаш да водиш живота,който водиш.

А аз не искам да водя такъв живот!Искам всичко да падне,да рухне,анархия за последен път и после готово.

Не ми се обиждай,но мисля,че ти,Амейзинг,си започнал да се поддаваш на натиска на света.

Активен
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Юни 10, 2010, 13:14:24 »

Аз не искам да живея живота който живея!
Аз просто го ЖИВЕЯ.

Не ти се обиждам,че мислиш различно от мен.

Всяка анархия е уж за последен път но дали е така?

Не анархия,а разбиране е това което идва сега.

Това не значи,че няма да има и анархия.

Разбиране произлизащо от знанието(светлината).

ПС:ВНИМАВАЙ В КАКВО ВЯРВАШ ЗАЩОТО ЩЕ СТАНЕ ИСТИНА ЗА ТЕБ!
Активен

The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Юни 10, 2010, 13:16:46 »

Само да кажа,че не отхжърлям на цяло твоите съждения.
Истината е посредата Усмивчица
Активен

Oda Nobunaga
Един от многото
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 48

• Град: Пловдив
  • Да действаш, значи да бъдеш.....

« Отговор #14 -: Юни 10, 2010, 17:21:28 »

Ако играем по техните правила ще загубим, ако не прави м нищо пак ще загубим. Трябва дас е действа и по двата пътя.
    Защо да не се прави една просветителска дейност?
    Активен

Чух и забравих. Видях и запомних. Преживях и разбрах
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Как се преодоляват страхове « 1 2 3 4 »
    Всичко относно индиготата
    diana 59 6209 Последна<br />публикация Ноември 30, 2012, 18:54:04
    от Svetoslav
    Как да отправя мисловните си желания?
    Въпроси и отговори
    i.am.eternal 5 1069 Последна<br />публикация Декември 27, 2012, 20:13:08
    от Morena
    Как да се абстрахирам от външни влияния? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    ИВЕВЕ 27 3365 Последна<br />публикация Януари 03, 2017, 17:55:29
    от DashkinSergey
    Как се лекува дебелочревна фистула?
    Изцеление от природата
    riskue 10 3377 Последна<br />публикация Януари 30, 2013, 12:30:39
    от Sine Wave Zero
    Как да се събудим лесно и ефективно?
    Здрав дух здраво тяло
    M37_Unseen 9 1354 Последна<br />публикация Септември 09, 2013, 01:48:45
    от Ariam

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright