Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Можем ли да променим бъдещето ???  (Прочетена 1442 пъти)
Sunlight
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 18

« -: Юни 01, 2010, 13:19:07 »

Здравейте!! Така се радвам, че ви има! Преди си мислех , че полудявам докато не ви открих. От доста време се каня да пиша..
Мъчат ме доста въпроси. Направо главата ми ще експлоадира Усмивчица) Понякога сънувам неща, които се случват. Преди 6 години, няколко месеца преди да почине дядо ми , сънувах мястото, на което го погребаха. Изключително ясен сън , от който и до ден днешен помня и най-малката подробност. Само че не сънувах дядо си , а жената,която беше погребана там. Погребаха дядо ми в гроба на майка му. Не спирах да се обвинявам , че съм знаела и не съм направила нищо.  Наскоро почина баба ми. Преди няколко месеца сънувах майка ми и баба ми. Отново много ясен сън . Попитах майка ми "баба до кога ще бъде тук " , а тя ми отговори "15". Мислех, че на 15ти баба ми ще почине. Но едва вчера разбрах, че 15 е било не само денят, а и месецът. Баба ми почина на 1 май. И отново се обвинявам . И тук идва въпросът можем ли да променим бъдещето ? Защо трябва да знам какво ще се случи? Възможно ли е , за да го променя ? Вие как мислите?
Много ме е страх , защото видях нещо, което ще се случи след няколко години . Затова всяко ваше мнение за мен ще бъде от изключително значение ...
Активен

Светлина , Любов , Мир , Хармония ♥
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Юни 01, 2010, 13:40:24 »

Сънлайд,ще ти отговоря на въпросите.

Бъдещето,което зависи от нас самите,не може да бъде променнено,а може да бъде изковано от самия човек.
Съжалявам,много за баба ти и дядо ти,знам колко е тежко.Лично при мен тези събития преди 3 години оказаха огромно влияние на моите интереси.
Но това бъдеще,в което има ненасилствена смърт,не зависи от нас.То зависи от Бог!Така,че не се обвинявай.Не обвинявай и Бог,понеже той е помогнал на баба ти и дядо ти в техния духовен избор.Просто времето им
е изтекло на този свят.Но знай,че те винаги ще са до тебе и ще те подкрепят.

Аз също съм сънувал неща,които са се случвали и съм ги споделял във форума.Например сънувах,че моите родителите ще се разделят.Като по малък месеци преди да почине една от бабите ми,аз съм казал,че тя ще умре скоро.Наистина пророческите сънища се случват при всеки.Някои просто имат по-развита епифиза и са по-чувствителни към бъдещето.
Дори и тези,които не сънуват в бъдещето,имат периоди,в които си мислят,че вече са преживели тези моменти.Това е дежа вю.

Но сънищата,които сънуваш ти не са просто плод на интуицията според мен,а са си чисти разговори с душата на майка ти,която душевно е знаела всичко.

Пак казвам,не се обвинявай,има една част от бъдещето,която си зависи от нас,и една,която си зависи от Бога.В твоя случай-е зависело от Бог,не от теб!

Това е божи дар да виждаш бъдещето.Щом сънуваш тези неща,значи имат своето предназначение.Не знам какво е,но имат такова.Бог неслучайно ти ги праща.Може би иска да помогнеш на някой,не знам!

Не,не е възможно да промениш стореното от Бог!

И не искам да нахалствам или любопитствам,но били ми казала,какъв е този твой сън?

Щом виждаш нещо лошо в бъдещето,значи трябва да го споделиш.
Може пък и някой да го промени...

Активен
Sunlight
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Юни 01, 2010, 13:55:24 »

Благодаря ти !!!
Не беше сън. Доста често в ежедневието си усещам и сякаш знам какво ще се случи . Не знам как точно да го опиша. По принцип става въпрос за дребни неща. Например оценки от изпити, реакции на хора .. Докато плачех , заради случилото се с баба ми усетих (по-скоро е като глас съчетан със силно усещане..всяка частица от тялото ми го усеща и чува..), че майка ми ще почине на 50-та си година. Искрено се надявам , че е било породено от стреса напоследък , но така силно го усетих Тъжен След това изпаднах в състояние , в което никога не съм изпадала. Плачех,пищях , не можех да си поема въздух..От тогава не мога да спя и съм много уплашена
Активен

Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #3 -: Юни 01, 2010, 14:03:58 »

Знаеш ли,че въпреки всичко,откривам някаква положителна страна на съня с майка ти.Имам предвид,че все пак ако това,което си усетила(дай боже да е грешно)е истина,ти ще можеш да бъдеш по-добра.Когато се скарате за дребни неща ще си спомниш за това усещане и веднага ще разбереш,че трябва да се обичаме.

Иначе ти на колко години си?А майка ти?

П.С:От сърце,пожелавам твоето усещане да е било грешно.Но пак казвам-Господ си знае работата и си я върши добре!Така,че не се страхувай и бъщи щастлива.радвай се на всеки ден прекаран с майка ти.Остави се щастливите емоций да те завладеят. 
Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #4 -: Юни 01, 2010, 14:04:29 »

sunlight, познато ми е това, за което говориш. Моето мнение е, че някои неща просто не могат да се променят, а други- могат; някои събития пък могат да се забавят.
    Аз обаче разсъждавам върху въпроса- ако някое събитие е избор на дадена душа, редно ли е да се бъркаме в избора й, променяйки действителността? Мисля, че трябва да оставим събитията да следва естествения си ход.
    Но въпреки всичко много зависи от случая и глобалността на събитието, което предчувстваме.
    Активен
    Sunlight
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Юни 01, 2010, 14:15:18 »

rabeno Усмивчица Тази положителна страна и аз съм я видяла. Но.. толкова е болезнено. Принципно и в най-черните моменти успявам да видя плюса, но този път е много трудно.
    На 24 години съм Усмивчица
    Gayatri, напълно ми е известно, че нямам правото да се бъркам в чужд път. Но става въпрос за майка ми . Не мога да се примиря Тъжен
    Активен

Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #6 -: Юни 01, 2010, 14:18:58 »

Gayatri, напълно ми е известно, че нямам правото да се бъркам в чужд път. Но става въпрос за майка ми . Не мога да се примиря Тъжен

Така.. когато съм сънувала някой кошмар и не мога да се отърся от него, правя следното : отивам в банята, пускам чешмата, разказвам съня си и си представям как водата го отмива.
    Не мисли за това, какво може да се случи с майка ти, защото такова нещо може и да не се случи. Понякога обаче ние с мислите си привличаме точно това, от което се страхуваме. Игнорирай съня си и си мисли, че всичко ще бъде наред и ти ще се радваш на майка си още дълги години. Представи си това, което искаш да бъде. Не мисли за негативното послание на съня си.
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #7 -: Юни 01, 2010, 14:23:12 »

А иначе майка ти на колко години е?

Гаятри е права,радвай се на майка си и бъди щастлива всяка стотна от секунда.
    Активен
    Sunlight
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Юни 01, 2010, 14:31:40 »

Това с водата често го правя Усмивчица Винаги съм вярвала в силата на мисълта и много пъти съм се уверявала как с мислите си привиличаме някои събития. Май наистина единственото, което ми остава е позитивната мисъл и надеждата този път усещането ми да е било погрешно.
    На 47 години е .
    Благодаря ви отново. Радвам се , че намерих място, където мога да бъда разбрана без да ме гледат странно или да ме  мислят за луда Усмивчица)
    Активен

Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #9 -: Юни 01, 2010, 14:51:38 »

Теб никой няма да те помисли за луда.

Но аз съм си тотален фрик,ако мога така да се изразя! Ухилен
    Активен
    Sunlight
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Юни 01, 2010, 15:50:33 »

Значи определено ще ми хареса компанията ти Веселяк
    Активен

Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #11 -: Юни 01, 2010, 15:59:09 »

Ухилен
    Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #12 -: Юни 11, 2010, 21:29:14 »

Ако разглеждаме смъртта като край на земния ни живот и по-скоро изход от периода на учението не е толкова лошо..но болката е ужасна...спомянм си когато мой много близък човек почина, той беше в болница и състоянието му беше много критично...и аз не спирах да с мисля за най-лошото цяла нощ, а на сутринта просто си казах "да, днес ще е"....и до ден днешен не мога да си простя, че съм мислела по този начин, защото най-вероятно изобщо не съм му помогнала Тъжен За това наистина най-добрия съвет е да не се мисли за лошото...
    А ти само лоши неща ли виждаш?
    И дали изобщо е редно да се променя бъдещето, много често се чудя... Как да се преценя кога виденията са просто информиращи ни и кога са с мисия да работим върху промяната на събитията...
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #13 -: Юни 11, 2010, 23:29:25 »

Не знам дали е възможно да промениш бъдещето... говоря изобщо. Е, че съдбата не може да се промени, не може. Но бъдещето е различно... за него има безброй варианти, и всички могат да са верни... Не знам.
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #14 -: Юни 12, 2010, 01:40:57 »

И дали изобщо е редно да се променя бъдещето, много често се чудя... Как да се преценя кога виденията са просто информиращи ни и кога са с мисия да работим върху промяната на събитията...
    Не е лошо да се стараем. Ако нещо не трябва да стане, колкото и да се стараем да го осъществим, няма да се получи.

Може би всъщност отговорът на въпроса е, че не е чак толкова решаващо какво става, а какво изживяваме, какво научаваме.
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Можем ли да тълкуваме собствените си сънища?
    Моите сънища
    Administrator 3 2043 Последна<br />публикация Юли 14, 2010, 10:23:37
    от nia.boneva6
    Една от професиите на бъдещето
    Йога
    ivan 0 1400 Последна<br />публикация Април 07, 2011, 22:58:06
    от ivan
    Как можем да развием интуицията и способностите си?
    Духовни учения
    i.am.eternal 11 2138 Последна<br />публикация Септември 07, 2012, 20:36:57
    от sharga
    За състоянието на планетата и какво можем да направим! « 1 2 »
    Книги
    Eona Lightholder 23 1407 Последна<br />публикация Март 09, 2012, 22:55:02
    от Eona Lightholder
    Заедно можем
    Инициативи
    MouseMaiki 13 952 Последна<br />публикация Октомври 17, 2012, 11:30:30
    от shining_star

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright