Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 11   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Спиране на времето  (Прочетена 5971 пъти)
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 161

« -: Май 28, 2010, 19:51:41 »

Някой има ли представа, времето може ли да се спре или забави, говоря за времето, според земните разбирания за време, не на други планети или места, нито за теорията на Айнщайн, тя е ясна?
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Май 28, 2010, 20:26:16 »

Ако излезеш от спиралата на времето,може!

Ама не знам как се излиза от нея!
Активен
Special_boy
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

« Отговор #2 -: Май 28, 2010, 23:10:14 »

Време... първо се запитай какво е времето. Когато точно разбереш и осъзнаеш,че то е податливо и не е константа,тогава сам/а  ще проумееш, че времето е изменяема величина.  Усмивчица
Айде поздрави на всички .
« Последна редакция: Май 28, 2010, 23:25:51 от Special_boy » Активен

Знам,че мога!
giti
Гост
« Отговор #3 -: Май 28, 2010, 23:11:24 »

Някой има ли представа, времето може ли да се спре или забави, говоря за времето, според земните разбирания за време, не на други планети или места, нито за теорията на Айнщайн, тя е ясна?
Следкато се забързва, значи може и да се забави, но това не е под влиянието на човека.... или е.... не знам- може с колективна мисъл на колективното съзннание да може, ако се насочи натам.....
Активен
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Май 29, 2010, 11:25:48 »

Следкато се забързва, значи може и да се забави, но това не е под влиянието на човека.... или е.... не знам- може с колективна мисъл на колективното съзннание да може, ако се насочи натам.....
Благодаря ти за отговора имам въпрос:
За какво говориш, за промяна на цялото време на земята ли? Ами промяна на малка площ във времето възможна ли е?
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #5 -: Май 29, 2010, 11:26:49 »

Времето е пространство.

А пространството се влияе от нашите положителни и отрицателни мисли и се изкривява по тяхно влияние.
Активен
giti
Гост
« Отговор #6 -: Май 29, 2010, 13:32:35 »

За какво говориш, за промяна на цялото време на земята ли? Ами промяна на малка площ във времето възможна ли е?

По принцип, времето не съществува. То е изградено в нашите представи и начин на мислене. Преди да прочета тази тема, прочетох темата на Рабено "Вашето ежедневие"- ето ти един добър пример от там: Телеса споделя, че след завършване на училището времето не му стигало. Предполагам при всички е така. Докато сме в  тийн възрастта нашите мисли се свеждат само до училището, задълженията и отговорностите ни са по-малко и т.н. Тогава времето ни се струва как тече бавно съответно и годините. Когато завършим училище обаче, нещата за нас се променят, задълженията и отговорностите стават повече, мислим за повече неща, осъзнаваме, че вече не сме зависими от мама и тати и е дошъл нашият ред да вземем живота в ръце, да го градим, мислите ни вече са носочени към повече неща..... Тогава изведнъж времето се забързва, погълнати от ежедневни грижи и задължения, деня става по-къс и т.н......

От научно-физическа гледна точка: магнитното поле, остта и въртенето на Земята около 1. остта си и 2. Слънцето, определят какво ще бъде времето. Не случайно сме го разделили на часови пояси и т.н.... Всяка промяна в тези физични фактори, променя и времмето ни. В днешно време, то е доста забързано и някои учени твърдят, че ще дойде ден, в който времето ще спре да съществува.... Аз вярвам, че този ден ще е тогава, когато колективното и индивидуално съзнание, промени мисленето си и разбере, че ние сме тези, които градим живота и физично-материалната действителност.....

В различните измерения, времето е различно. Например хората претърпяли клинична смърт от няколко минути или часове, често им се струва, че са били в онзи прекрасен свят доста дълго време. Именно те мисля, са измисли определението Вечността, връщайки се от там....
Конкретно по въпроса ти: Според мен това е възможно само за един индивид, но не и за всички намиращи се в тази малка площ. За да стане за всички, трябва колективно да повярват в забавено или спряло време.
« Последна редакция: Май 29, 2010, 13:49:36 от सहायक और Sandalfon के समर्थक » Активен
giti
Гост
« Отговор #7 -: Май 29, 2010, 14:17:15 »

Едно от доказателствата, че съществува етерно тяло, душа и т.н. и че по време на сън сме в състояние на ИТ (излизане от тялото) и сме в друго измерение, е точно времето. Учени са доказали и засякли колко трае един сън и тяхните изводи са, че сънищата не са повече от няколко секунди или минута(ти). Когато се замисли човек над сънищата си и колко много неща се случват в тях, изглежда невъзможно за толкова кратко време те да се случат, още по-малко пък съзнанието да ги изфантазира.....
От друга страна, това също е доказателство, че за различните измерения времето е различно.... или ако трябва да бъдем точни ВРЕМЕТО НЕ СЪЩЕСТВУВА
« Последна редакция: Май 29, 2010, 14:23:37 от सहायक और Sandalfon के समर्थक » Активен
giti
Гост
« Отговор #8 -: Май 29, 2010, 14:58:53 »

В момента за мен времето е спряло.... В очакване съм да стана леля всеки момент и съзнанието ми е заето само с мисли за снахата и бебето, което чакаме.... Точно днес,всяка минута за нас е като цяла година....

Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #9 -: Май 29, 2010, 15:09:31 »

Честито!

Времето никога няма да спре!

Всичко,което ще направим в бъдещето,го правим в настоящето,а в следващата секунда вече е минало.

Времето е част от пространството.Но двете се допълват.

Без пространство,не би имало къде да тече времето.И ако нямаше време,пространството би било празно.

Ние живеем във времето и в пространството.

Дори висшите същества с ярко духовно съзнание са така.

Дори финия свят е един вид пространство и там също тече по-фин вид на времето.

Времето и пространството съществуват във всички измерение.

Просто в различните измерения разумът възприема времето различно всеки път.

Когато сънуваме ние отиваме в други измерения,където разумът ни възприема времето по-различно от настоящето измерение,което се оказва и минало и бъдеще едновременно.

Пространството е задвижвано от времето,като времето е задвижвано от пространството в същия миг!

Един миг може да е цяла вечност!
Съвсем възможно е да излезем от спиралата на времето,но за това се изисква невероятна воля на душата.

Има и доста времеви портали из цялата Вселена,дори и из цялата планета Земя!

Активен
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Май 30, 2010, 02:23:53 »

Едно от доказателствата, че съществува етерно тяло, душа и т.н. и че по време на сън сме в състояние на ИТ (излизане от тялото) и сме в друго измерение, е точно времето. Учени са доказали и засякли колко трае един сън и тяхните изводи са, че сънищата не са повече от няколко секунди или минута(ти). Когато се замисли човек над сънищата си и колко много неща се случват в тях, изглежда невъзможно за толкова кратко време те да се случат, още по-малко пък съзнанието да ги изфантазира.....
От друга страна, това също е доказателство, че за различните измерения времето е различно.... или ако трябва да бъдем точни ВРЕМЕТО НЕ СЪЩЕСТВУВА

Само да кажа че няма нищо невъзможно в това за 1 секунда или част от секундата, да преосмислиш не часове напред и назад ами цели месеци и години, дори и в будно състояние, това е нормална способност на мозъка, правил съм и ще го правя пак и не само аз. Мозъка не е електрически сигнали само нито е невронна мрежа, не би било възможно, ако това схващане за мозъка беше истина, но то не е.
Активен
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Май 30, 2010, 02:28:06 »

По принцип, времето не съществува. То е изградено в нашите представи и начин на мислене. Преди да прочета тази тема, прочетох темата на Рабено "Вашето ежедневие"- ето ти един добър пример от там: Телеса споделя, че след завършване на училището времето не му стигало. Предполагам при всички е така. Докато сме в  тийн възрастта нашите мисли се свеждат само до училището, задълженията и отговорностите ни са по-малко и т.н. Тогава времето ни се струва как тече бавно съответно и годините. Когато завършим училище обаче, нещата за нас се променят, задълженията и отговорностите стават повече, мислим за повече неща, осъзнаваме, че вече не сме зависими от мама и тати и е дошъл нашият ред да вземем живота в ръце, да го градим, мислите ни вече са носочени към повече неща..... Тогава изведнъж времето се забързва, погълнати от ежедневни грижи и задължения, деня става по-къс и т.н......

От научно-физическа гледна точка: магнитното поле, остта и въртенето на Земята около 1. остта си и 2. Слънцето, определят какво ще бъде времето. Не случайно сме го разделили на часови пояси и т.н.... Всяка промяна в тези физични фактори, променя и времмето ни. В днешно време, то е доста забързано и някои учени твърдят, че ще дойде ден, в който времето ще спре да съществува.... Аз вярвам, че този ден ще е тогава, когато колективното и индивидуално съзнание, промени мисленето си и разбере, че ние сме тези, които градим живота и физично-материалната действителност.....

В различните измерения, времето е различно. Например хората претърпяли клинична смърт от няколко минути или часове, често им се струва, че са били в онзи прекрасен свят доста дълго време. Именно те мисля, са измисли определението Вечността, връщайки се от там....
Конкретно по въпроса ти: Според мен това е възможно само за един индивид, но не и за всички намиращи се в тази малка площ. За да стане за всички, трябва колективно да повярват в забавено или спряло време.
Конкретния ти отговор не ми се връзва никак с действителността... Вероятно трябва да промениш убеждението си, някога...
Активен
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Май 30, 2010, 02:29:15 »

Ако излезеш от спиралата на времето,може!

Ама не знам как се излиза от нея!
Какво разбираш под спирала на времето, какво е това?
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #13 -: Май 30, 2010, 14:43:33 »

Чувал съм,че времето е една спирала.

В която се повтарят определени цикли.

Като лошото и доброто например.

Според мен има различни точки във Вселената,които могат да служат като междупространствени или като времеви тунели.

Чувал съм история за един влак,от Северна Америка май,който изчезнал и по-късно бил забелязан в Русия.

Има такава версия и за Бермудския триъгълник.

Поне летци,които са минавали оттам обясняяват,че около тях се появила електронна мъгла,която била под формата на спирала.

И след като излезли от тази мъгла,често това става за минути,били на стотици километри по-далеч от мястото където са били първоначално.

Активен
giti
Гост
« Отговор #14 -: Май 30, 2010, 14:52:18 »

Конкретния ти отговор не ми се връзва никак с действителността... Вероятно трябва да промениш убеждението си, някога...
Нима? Значи факта, че не се вързва с твоята действителност, значи че аз трябва да променя убеждението си? Шокиран Защо? Нима ти си критерий за истиността на нещо? По същият начин бих ти отвърнала и аз, вероятно да промениш убеждението си.... Но мисля, че преди да стигнем до конкретната тема, първо трябва да промениш начина си на изказ и комуникация!
Активен
Страници:  [1] 2 3 ... 11   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Пътуване във времето
Езотерика
Админ 4 2213 Последна<br />публикация Април 16, 2012, 09:18:20
от execute
Спиране на форума
Съобщения / Предложения и оплаквания
Administrator 4 1243 Последна<br />публикация Юни 26, 2010, 01:13:00
от Administrator
Пътуване във времето
Любопитни факти
mimilota 6 1822 Последна<br />публикация Октомври 12, 2011, 13:59:33
от Уж-Ум
Времето навън?
Моите сънища
notlike 0 554 Последна<br />публикация Юни 11, 2011, 21:17:37
от notlike
Каква е техниката за преместване във времето
Обща тематика
mamagaya 3 678 Последна<br />публикация Май 15, 2012, 20:24:57
от mamagaya

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright