Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Анкета
Въпрос: Каква промяна желаете да видите в света?  (Гласуването приключено: Юни 10, 2010, 18:32:10 )
На първо място трябва да променя себеси. - 0 (0%)
Иска ми се хората да не са егоистични за власт и пари. - 0 (0%)
Светът да гледа и от добрата страна на нещата; да не бъдем такива песимисти! - 0 (0%)
Нито един от посочените до момента отговори - 0 (0%)
Приемам светът такъв, какъвто е; нямам нужда да видя някаква промяна. - 0 (0%)
Да няма природни катаклизми - 0 (0%)
Съгласен/а съм и с първите 3 от възможните отговори - 3 (100%)
Колебая се - 0 (0%)
Общ брой гласове: 1

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Промяна в света  (Прочетена 2019 пъти)
nia.boneva6
Гост
« -: Май 27, 2010, 18:32:10 »

Здравейте! Ако имате друг отговор на моя въпрос, ще се радвам да ми го изпратите в съобщение или публикация!
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Май 27, 2010, 18:45:38 »

Искам хората да мислят по друг начин.Искам да се приемаме такива каквито сме и да не изглеждаме жалки в собствените си очи.

Искам да стане нещо огромно,което да покаже на хората истините,които съставляват вселената.

Искам да живея в свят,в който да мога да обичам истински.

Искам да не се делим на етноси,цвят на кожата,а религията да стане една обща.

Но в момента не виждам никой,който е готов да направи всичко,което искам.

Аз опитвам да направя нещо,но съм безсилен срещу тая паплач населяваща земята.

Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #2 -: Май 27, 2010, 19:42:34 »

Не, ти виждаш човек, който иска това, което и ти. Това си ти самият.
Активен
tonybadams
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 10

« Отговор #3 -: Юни 25, 2010, 23:14:06 »

Може да се промени само това ,което се приеме...,как? ами с Любов. Усмивчица Усмивчица Усмивчица

мите учители променят света със силата на усмивката като искрата ,тъй както искрата създала вселената ни

Усмивчица
Активен
sunimoni
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #4 -: Ноември 19, 2011, 01:19:47 »

за съжаление  хората или "овцете" ако мога така да ги нарека не искат  промяна.. На тях им харесва сегашния им жалък ''неосъзнат'' живот.. Те си мислят че са свободни, но това далеч не е така..те са роби! И нали знаете
"най-добрият роб казва: аз не съм роб..."
На управляващите или "системата" не им трябва някой умен! На тях им е нужно едно стадо!глупаци! И ни маниполират чрез телевизия, образование, телефони, интернет ВСИЧКО!!!
Властващите са захапали здраво властта и нямат намерение да я пускат! Аз обаче повече няма да търпя тази манипулация! Казват че първо трябва да промениш себе си и след това да променяш света..е аз промених себе си..сега е времето.. Времето в което ще се освободим!!!
За съжаление това няма да стане по мирен път. По военен пък е абсурдно.. Още не съм го доизмислил.. Но знам, че за да променим света трябва да променим овцете и да ги превърнем във вълци които няма да могат да управляват! Ееее кой е с мен ?!?!?
Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #5 -: Ноември 19, 2011, 03:04:06 »

Искам да видя как излизат един по един проектите за свободна енергия и как тя става достъпна за всеки човек на земята.

Искам да видя как страха се превръща в благодарност от изобилието и разделението се превръща в обединяване което не влияе на индивидуалноста.

Искам да видя как аз и всеки един от нас работим в синхрон и разбирателство за благото на всички и всичко.

Искам да видя едно сплотено и в същото време отворено общество обичащо и милеещо за природата и всички форми на живот без изключение.

Искам да няма граници и да има един народ на тази планета!

Искам да видя хората усмихнати, щастливи и благодарни от това, че са живи.

Искам всички които четат тези редове да се замислят над тях!

Искам исканията ми да се осъществят в най-подходящото време по най-подходящият начин!

Искам и исканията на останалите, които са различни от моите да се осъществят, но в други времеви линии различни от моята, тъй като са различни.

Защото всички заслужаваме и ще получим това което искаме, независимо дали го осъзнаваме или не.

Искайте и ще ви се даде.

ПС:Благодаря ти Ния за въпроса!
Това ме подсеща колко мощен може да бъде един обикновен въпрос и колко много енергия може да генерира, отключи и преобрази.
Добре е да си задаваме все по често такива въпроси.

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #6 -: Ноември 19, 2011, 08:34:36 »

...да няма пари и собственост, политика и икономика, висшестоящи и низшестоящи, и използване труда на някой за лично облагодетелстване. "И ще се къпем в море от лимонада", както са се присмивали на френските социалисти-утописти... а "утопията" си е самата истина.
 "Хората не го осъзнават" - не е съвсем така, много хора го осъзнават и работят по въпроса, много повече, отколкото изглежда...още повече, че времето като е съкратено, и "осъзнаването" идва по-бързо.

"Няма лесно да се дадат" - не, те просто ще отпаднат, в бъдеще няма да има условия за тях. "Критичната маса хора" расте с часове...ако например всеки един човек си има соларни панели в къщата, къде ще отиде топлофикацията и енергото, и всичките монополи от сорта?!...
Активен
извън Вехонт
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

« Отговор #7 -: Ноември 19, 2011, 12:53:17 »

Защото всички заслужаваме и ще получим това, което искаме, независимо дали го осъзнаваме или не.

Искайте и ще ви се даде.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи."
Лермонтов

Е, понякога е хубаво човек да не получи това, което иска, защото тъй наречената "съдба" му е отредила нещо "по-добро". За това трябва много добре да знаем какво искаме и как то би се отразило на нас и на другите.

Цитат

Искам да видя как страхът се превръща в благодарност от изобилието и разделението се превръща в обединяване, което не влияе на индивидуалността.

Искам да видя хората усмихнати, щастливи и благодарни от това, че са живи.

Искам исканията ми да се осъществят в най-подходящото време по най-подходящият начин!

Но тези искания според мен се припокриват с това, което "съдбата" или Животът ни е приготвил.
Някои хора просто не искат да живеят.. незнайно защо.

П.п. Не че аз съм голямото изключение, което винаги е благодарно за всичко.
Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #8 -: Ноември 19, 2011, 13:40:38 »

Преди десет години си бях купил един надпис от едно място което не си спомням, но надписа си го спомням.

"Господи моляте дай ми сили да промена това, което мога и два пъти повече сили да приема това което не мога да променя.Но най-вече ме надари с мъдрост да правя разликата между двете."
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
ИВЕВЕ
Гост
« Отговор #9 -: Ноември 29, 2011, 17:01:31 »

Искам... Не, всъщност не искам нищо - от фундаментална промяна се нуждае почти всичко.

Целият свят е едни нелогични, но пък позволяващи ни да се носим по течението, архетипни норми.
Безпределни материалистични стремежи, болни амбиции и нулев прогрес, това е живота на една доста голяма част от хората. От заплата до следващата. Системата е такава, че човек да е вглъбен в проблемите си, без опция и желание да живее. 
Такъв потенциал има в нас, всъщност - във всичко живо, а така упорито бива прикривано! Все повече се питам заслужаваме ли въобще да живеем, щом не успяваме наистина да го направим.
Сами си създаваме проблеми, аз не виждам нещо да не ни е дадено - такава природа, толкова възможности! А ние съсипваме всичко! Най-малкото - с бездействието и нежеланието си да променим нещата.

Ще ми се всичките разделения да отпаднат, от тях смисъл няма. Различното се счита за лудост, в обществото на пиедестал е лицемерието, фалша и показността.
В училище, където уж трябва да получаваме знания, само се затвърждава робското съзнание. Трябва да правим това, да не правим друго, да учим, общо взето всичко си е едно "трябва", без мотивация и смисъл. Механични действия, просто за запълване на времето. Набиват ни се в главите определени неща, вместо наистина да научим нещо. След това идва университет, където вероятно е що-годе същото... А когато образованието вече е дало на човек съответните нашарени листчета, дипломите де - идва моментът, когато човек "трябва сам да се оправя". Общо взето, това е - критерия един човек да е успял - няколко дипломи и работа, която да дава достатъчно, за един добър стандарт на живот, пари.

Аз не искам щастие - не ми трябва идилично еднообразие, искам си живота такъв, какъвто го заслужавам. Но това не означава, че ще си седя със скръстени ръце и покорно ще наблюдавам, докато ограничен брой хора се разпореждат с всичко и всички. Усмивчица
Просто хората трябва да се осъзнаем и въображаемите ни проблеми ще бъдат превъзмогнати. Е, не знам до каква степен е толкова просто, но със сигурност не е невъзможно.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright