Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Четвъртият вид  (Прочетена 4090 пъти)
Kaloyan
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

« Отговор #15 -: Юни 19, 2010, 22:23:38 »

цитат на rabeno

Цитат
Забравих откъде съм го теглил,но има значение само това дали ще го гледате.

В този филм хората биват срещнати с истински кадри от хипноза след отвличания от извънземни.

Преди филма аз бях критичен и си мислех,че ще гледам поредния промиймозък филм,но ви казвам,че този филм ме накара да искам още по-силно някои неща...

Но предлагам вие сами да се срещнете с анунаките и да срещнете разстърсващи за тяхното мизерно доказателство.

За това,че хората ги мислят за Богове...А те не са нищо повече от презрени хулигани,които злоупетрябват със силата си...Но Моят БОГ ще ги накаже...

И всички вие заблудени люде,е добре да прочетете и малко инфо по тая тема и извън филма,за да сте по-добре осведомени.

Аз така направих,повярвайте ми чел съм много,адски много текствое,митове,легнди,научни факти и може да се каже,че имаше период в който 24 часа в седмицата се занимавах само с такива неща...и пак не знам все още нищо!

Но съм сигурен,че има раса,която си позволява да накърнява собственото си творение и да обижда и мен,който плаках по време на филма!

Гледах поредната измишльотина на някой болен мозък
Разбирам че ти харесват тези филми но това са обикновени филми,един ден ти ще остановиш че винаги си бил сам самичък сред Природата и всички твои предрасъдаци които си носил със себе си са само едни голями илюзиии нищо повече,които ще отпаднат.Ще виждаш как всички заблуди,ларви и черупки отпадат от самосебе си.Тогава ще се радваш като малко дете.
Тогава ще знаеш че утре слънцето пак ще грее за теб и денят ще носи ведрост и сила.

Няма висше същество което е станало свободно и има право да убива.Убииството на един комар е равностойно на убийство на човек,така че не е възможно някое същество да не го знае и още повече че ако си позволи такова нещо то това същество на мигът пада във човешка или животинска кожа/вярвам че знаеш че живота във плът хич не е за предпочитане/,но това е друга тема на размисъл.
Активен

Колкото повече разбирам хората,толкова повече ми се живее със животните
nia.boneva6
Гост
« Отговор #16 -: Юли 31, 2010, 12:23:50 »

Те изследват хората с определни кръвни групи,заболявания и т.н.
Създават хибриди между хора и извънземни.
Извънземните ни манипулират за свои цели...
Докога ще търпим това...
Кога ще се обърнем срещу тях...Или пак изпреварвам времето!
Защо си сигурен в това? Да, възможно е. Но едва ли всички извънземни са се насърчили срещу нас? Пък и не знаем.
Активен
psyhea
Гост
« Отговор #17 -: Юли 31, 2010, 15:01:42 »

Те изследват хората с определни кръвни групи,заболявания и т.н.
Създават хибриди между хора и извънземни.
Извънземните ни манипулират за свои цели...
Докога ще търпим това...
Кога ще се обърнем срещу тях...Или пак изпреварвам времето!
Защо си сигурен в това? Да, възможно е. Но едва ли всички извънземни са се насърчили срещу нас? Пък и не знаем.
Не всички са срещу нас!Само онези които са окупаторите на тази планета!Т.нар."ЕЛИТ"или властта зад завесата!Номерът е всеки да успее да надникне зад тази завеса..Тогава тя сама ще падне!

rabeno,право в десетката си!Но докато хората дори ги поставят под съмнение с въпроси като на nia,ще си ги търпим..

nia,знаем,знаем...знаем много добре какво се случва.По-възрастните отдавна го знаят!Въпросът е най-младото поколение да го разбере.Защото сцената отдавна е нагласена..Битката скоро ще започне в нова най-интензивна фаза,наградата сме ние..човечеството..Но онези които ще поемат най-мощната атака е именно вашето поколение..Спрете да виждате извънземните само като красиви рицари в блестящи доспехи..Вижте истинската им същност,разберете,че земята е аналог на цялата слънчева система,ккато и на нашата галактика.Няма да дойдат никакви плеядинци да ни отърват от робството..Това е вселена на свободен избор,и те няма да се намесят в нашият такъв.Повече ще напиша в темата за конспирацията.. Усмивчица
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #18 -: Август 01, 2010, 17:13:20 »

Хехе, не съм фен на извънземната цивилизация, хехе Ухилен
Активен
psyhea
Гост
« Отговор #19 -: Август 01, 2010, 17:31:58 »

Хехе, не съм фен на извънземната цивилизация, хехе Ухилен
може да не си фен,но си част от нея....искаш или не..тва е положението.. хехехе
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #20 -: Август 01, 2010, 17:37:29 »

Вярно е, аз съм си извънземно, но не рицарка в блестящи доспехи. Просто най-обикновено извънземно и толкова
Активен
Johnny_boy
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

• Град: София
  • « Отговор #21 -: Октомври 06, 2010, 00:05:43 »

Филма си е много хубав.

Относно теория на  rabeno за планетата Х.Такава планета може да има обаче е невъзможно да има живот на нея,орбитата  не и го позволява а и нали минава през астероидния пояс то следователно се оказва че  такава планета няма, а живота е възможен само в средна орбита между Венера-Земя и Земя-Марс.Ако е по-близо ще е много топло или далече ще е много студено.
    « Последна редакция: Октомври 06, 2010, 00:13:15 от Johnny_boy » Активен
    sanguinary
    Гост
    « Отговор #22 -: Октомври 06, 2010, 02:43:25 »

Цитат на: Johnny_boy
    Филма си е много хубав.
    Относно теория на  rabeno за планетата Х.Такава планета може да има обаче е невъзможно да има живот на нея,орбитата  не и го позволява а и нали минава през астероидния пояс то следователно се оказва че  такава планета няма, а живота е възможен само в средна орбита между Венера-Земя и Земя-Марс.Ако е по-близо ще е много топло или далече ще е много студено.
    Филма е хубав, но съмнителен.
    Всъщност идеята е точно там, че тези, които живеят на нея, изобщо не ги вълнува климат и астероидни дъждове. Технологически са на светлинни години от нас. Сещаш се - изкуствени слънца, съответно и защита от голямата жега, както и щит срещу астероиди.
    Не че вярвам в тия неща, но не мога на 100% да кажа "не, не е така".
    Каквото - такова.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2561

NEVERENDING STORY

« Отговор #23 -: Октомври 06, 2010, 02:47:52 »

мечо ти от кога ми го даде , а ме е шубе да го гледам сама, кой иска да го гледаме заедно ама по светло
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    sanguinary
    Гост
    « Отговор #24 -: Октомври 06, 2010, 09:31:10 »

мечо ти от кога ми го даде , а ме е шубе да го гледам сама, кой иска да го гледаме заедно ама по светло
    Еее, по светло се губи от очарованието на филма.
    Все едно SAW да го гледаш в лятно кино Веселяк
    Пък и "4тия вид", не е толкова психарски. Даже... ...а бе има, ама е малко и несъществено. Освен ако не те е страх от сови, кукумявки, бухали и т.н. Намигване
    А ако те е страх... Дръж се здраво, защото ще си сложа снимка като малък!

Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #25 -: Октомври 06, 2010, 14:22:20 »

Е Санг какво хубаво га"р"дже си бил ? Мисли
    Ео няма проблем аз мога да ти правя компания,и пуканки ще направя,хич не ми хареса-мнооооого посредствен!Ама аз да си напомня че много малко неща биха ме изплашили а този филм не е дно от тях.
    Апропо да питам нещо което мъчи любопитството ми-и ще е хубаво ако има някой психолог или психиятър който да отговори-ама въпросните да са със всичкия си -сиреч да са здравомислещи-а не като оназ дето снощи за момент пуснах тивито и попаднах на нея в шоуто на слави Ухилен
    Та въпроса ми е следния-защо по време на реален сън всички участници във филма с които контактуваха извън земните докато спяха реален сън-истински нищо не ги нараняваше,а когато те спяха под хипноза тогава бяха като в безтегловност и буквално нещо им чупеше вътрешностите-сиреч Ео нещо като кошмара на елм стрийт (само дето във главната роля не е фреди крюгер ами извънземно което май беше живяло мнооооого преди хората на земята-общо взето-бла,бла) и поднесен и направен за малко по различна публика-препоръчвам ти все още да не го гледаш! Усмивчица-не за друго но доколкото усетих си доста чуствителен човек(пък знам ли може и да греша Згреших)-абе най много да спиш на светната лампа след това Ухилен
    Та някой който знае отговор на въпроса ми моля ви отговорете-защо при истински сън хората не бяха потрошени вътрешно-а само при хипноза-сиреч доброволно със съгласие но от друга страна на подсъзнателно ниво съм сигорна че ако имаха и най малка представа какво ти чака-просто щяха да си плюят на петите и да се преместят на друго място на което да живеят!
    Сега като се замисля едното май беше неосъзнато-там където те правеха каквото си искат с хората,а при осъзнатото-сиреч хипнозата и търсене на отговори и обяснения от тях тия мити извън земни става мнооооого спирхави и тръгваха да чупят-наказват наред този който е дръзнал да ги попита Ухилен  
    « Последна редакция: Октомври 06, 2010, 14:35:37 от небесният ангел » Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #26 -: Октомври 06, 2010, 14:57:20 »

Джони Бой,само да ти предложа по-конкретно версията за тези същества.А тя е,че това,което е нужно за оцеляването на един човек на Земята,може да е смъртоносно за човек на Нибиру и обратното.А пък и ако приемем,че самите анунаки са оцелелите зли атланти,то картинката се офромя напълно тъй като злото,както и доброто е нещо,което еволюира и се развива!Имаме първобитно зло,имаме средно зло и имаме дълбоко зло,тоест,за неговото разгадаване ни е нужна невероятна философия.Такова зло царува на Земята в момента!

А пък и ако приемем,че има Добра Шамбала,защо да няма и Зла Шамбала!Примерите са толкова много,че няма нужда да ги изброявам!
    А пък и както знаем,добрата Шамбала е в по-висше измерение от нашето...защо и злата да не е в друго измерение,където смъртоносния климат на Нибиру не е отровен за тях!

А пък и друго,защо да не приемем,че когато злите атланти се изселили оттук,те може да "създали" Нибиру,като са променили гравитацията,остта,климата и всичко,което е имала досега!

Както знаем последните зли атланти са били толкова технологично развити,че според Блаватская дори са правели магии и срещу Слънцето!

Друго нещо,според шумерите Нибиру се връща на всеки 3600 години!Интересно,според всички проучвания и изследвания,култури  и цивилизации,а за тези,които предпочитат авангардни автори-според Мулдашев-тройката и шестицата са две от общо три числа,които изразяват злото.Неслучайно всички монументи по света изграждат система приблизително основана на три и шест,защото по този начин се очистват злите емоции от Земята!Така-три е малкото първобитно зло,шест е голямото зло,което сега царува на Земята,а числото,което те правят е 9-катастрофалното зло!Неслучайно всички числа са равни на девет.
    Пример:
    1+1+1+1=4
    1+1+1=3
    1+1=2

4+3+2 е равно на девет!Така,всички числа,сметнати шо стози начин образуват 9!

А пък и след като Нибиру се връща на всеки 3600 години...значи предполседното и връщане е било преди 7200 години-ето отново имаме 7+2,този път обича,=9!!!

Преди 10 800 години-1+8=9!

14 400 години-пак 9!

Съвсем логично е да предположим,че Нибиру ще се върне на число отговарящо на 9!Значи няма да е 2012,или 2014...а пък всъщност мисля,че не трябва да гледаме майския или грегорианския календар,а шумерския,защото той би отразил кога ще се върнат анунаките!Но тогава трябва да се върнат и Шамбалайците...е ако въобще шумерите са имали календар де!

Но е факт,че числата 1 и 8 са братски,2 и 7-братски и 4 и 5 също братски.Всички те водят до 9.Така,според представите,три и шест са отрицателни числа,а едно,осем,две,седем,четири и пет са положителни.Но това значи ли,че и доброто и злото,гениално представени в числата и цветовете ще имат своя край!Дали цялата Вселена няма да умре някога?И защо не,след като и тя е жив организъм и всеки жив организъм ще умре някога!

« Последна редакция: Октомври 06, 2010, 16:46:19 от rabeno » Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #27 -: Октомври 06, 2010, 15:13:57 »

Смърт няма! Живите организми "умират", за да се "родят" (трансформират) в нещо друго!
    Радвам се да те видя отново сред нас Рабено! Липсваше ни! А оня "злия" Рабено ще видим какво да го правим, че да не те/ни навестява повече....
    Активен
    @di
    Неактивен Неактивен

Публикации: 126

• Град: Стара Загора
  • « Отговор #28 -: Октомври 06, 2010, 16:26:21 »

Здравей Рабено  Усмивчица
    Нека се е върнало доброто момче ...
    по-долу те цитирам за да попитам аз ли греша, че 4+3+2+1 = 10 , а не на 9 ... или нещо не съм разбрала ...

Пример:
    1+1+1+1=4
    1+1+1=3
    1+1=2
    1+0=1

4+3+2+1 е равно на девет!Така,всички числа,сметнати шо стози начин образуват 9!Каква е тази свещенна роля на числото 4,не знам-ще кажат нумеролозите!

Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #29 -: Октомври 06, 2010, 16:43:42 »

Здравей Рабено  Усмивчица
    Нека се е върнало доброто момче ...
    по-долу те цитирам за да попитам аз ли греша, че 4+3+2+1 = 10 , а не на 9 ... или нещо не съм разбрала ...

Пример:
    1+1+1+1=4
    1+1+1=3
    1+1=2
    1+0=1

4+3+2+1 е равно на девет!Така,всички числа,сметнати шо стози начин образуват 9!Каква е тази свещенна роля на числото 4,не знам-ще кажат нумеролозите!

Оп,извиняваме се,ще се поправя веднага,просто бързам и във бързането съм добавил излишни сметки!

Исках да кажа:1+1+1+1=4
    1+1+1=3
    и 1+1=2         4+3+2=9!Да,извиниме ме! Усмивчица

Така е,тъй като няма нужда се добавя самата основа.

Иначе ето,да речем числото седем:

7+7+7+7=28
    7+7+7=21
    7+7=14

28+21+14=63=6+3=9
    Активен
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Как да разберем какъв вид дете сме ? « 1 2 3 »
    Други деца на новото време
    nik4o14 34 5754 Последна<br />публикация Септември 01, 2013, 17:49:43
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright