Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Алекс Грей  (Прочетена 1400 пъти)
kim
Гост
« -: Май 20, 2010, 17:38:46 »

Вдъхновен от художничката, която Читта пусна по-рано, отварям и тази тема. Предполагам някои от вас са виждали вече нещата му. Интересна гледна точка има той породена от собствените му визии и фантазия. В секция Drawings, ще видите нещата, както и други из сайта - приято гледане.

http://www.alexgrey.com/

Който го хареса може да види филми за него и интервюта в Youtube..По торентите има и за сваляне.

Активен
izida
Гост
« Отговор #1 -: Май 20, 2010, 20:19:39 »

Явно и този агент е чел "The secret"  Намигване
Мда, хубави неща е сътворил  Усмивчица
Активен
chitta
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 140

« Отговор #2 -: Май 20, 2010, 23:09:39 »

Star Rover- ммм, невероятни са Усмивчица The mission of Art има нещо общо с Египет, Усмивчица ноооо не се знае, разбира се Усмивчица

Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #3 -: Май 21, 2010, 09:56:38 »

Ох, човека има интересни картини, ама явно аз не мога да ги оценя подобаващо като творчество.
    Има нещо, което ме отблъсква от тях- може би голяма част от картините ги свързвам с атлас по анатомия. Честно казано не ми допада да виждам човешкото тяло толкова подробно Усмивчица
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #4 -: Май 21, 2010, 12:47:34 »

Ох, човека има интересни картини, ама явно аз не мога да ги оценя подобаващо като творчество.
    Има нещо, което ме отблъсква от тях- може би голяма част от картините ги свързвам с атлас по анатомия. Честно казано не ми допада да виждам човешкото тяло толкова подробно Усмивчица

хахаха Както викаше някой - На вкус и на цвет тавариши нет! Абсолютно. Аз също не усещам някои от тях, но други пък много силно ме привличат. Ако се разгледа всичко се вижда различно пипане и виждане през годините му на работа. 
    Специално този момент, който ти напомня на анатомия го вдъхновява, когато вижда енергииното поле и тяло на бъдещата си жена, структората и. След това правят секс и това дава допълнителното вдъхновение и визия за обменът на енергия. И тн. Усмивчица
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #5 -: Май 21, 2010, 13:02:10 »

Star_Rover, наистина е така, че различните хора имат различни вкусове и предпочитания. Все пак всеки човек вижда едно и също нещо по различен начин Усмивчица
    Не бях запозната с това, което е вдъхновило Грей да рисува онези енергийни картини... и пак с моето "брутално"  чувство за хумор ще кажа, че ако аз бях видяла съпруга си по този начин, изобщо и нямаше да се стигне до... (айде да го кажем красиво)... физическо и духовно съединяване Усмивчица
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #6 -: Май 21, 2010, 14:08:46 »

хахаха Както викаше някой - На вкус и на цвет тавариши нет! Абсолютно. Аз също не усещам някои от тях, но други пък много силно ме привличат. Ако се разгледа всичко се вижда различно пипане и виждане през годините му на работа. 
    Специално този момент, който ти напомня на анатомия го вдъхновява, когато вижда енергииното поле и тяло на бъдещата си жена, структората и. След това правят секс и това дава допълнителното вдъхновение и визия за обменът на енергия. И тн. Усмивчица
    [/quote]

Haha, Кемура, това което виждам, е точно обмен на енргигий, който обаче бих нарекла "правене на любов",...а не "секс".... Намигване
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #7 -: Май 21, 2010, 14:23:05 »

Haha, Кемура, това което виждам, е точно обмен на енргигий, който обаче бих нарекла "правене на любов",...а не "секс".... Намигване

Напълно си права! Пардон
    Да, тези хора конкретно наистина са правили любов! Усмивчица
    Всъщност тази нощ те се намират   Засрамен
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #8 -: Май 21, 2010, 14:47:26 »

айде, да кажа кое ми допада... Усмивчица
    Харесват ми картините в раздел Drawings- Omega и Omega Couple 1 Усмивчица
    Останалото е прекалено ексцентрично за мен Усмивчица
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright