Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Инициатива на Globul и WWF - почистване на природните паркове  (Прочетена 1093 пъти)
Spirit
Гост
« -: Май 18, 2010, 15:35:44 »

GLOBUL И WWF ви канят да се присъедините към Националния ден на природните паркове 2010
За втора поредна година GLOBUL и служителите на компанията ще се включат в инициативата Национален ден на природните паркове, която се организира съвместно с българското представителство на международната природозащитна организация WWF.

Посланието на тазгодишната кампания, призоваваща повече доброволци да се включат в инициативата,  е „В природата сме у дома си - стига мръсни номера”.

Инициативата ще се проведе на 29 май 2010 г., събота, едновременно в 11-те природни парка на България - „Витоша”, „Рилски манастир”, „Златни пясъци”, „Врачански Балкан”, „Русенски Лом”, „Странджа”, „Шуменско плато”, „Българка” край Габрово, „Сините камъни” край Сливен, „Персина” край Белене и „Беласица”, които са най-голямата защитена територия в страната и се посещават годишно от множество туристи.

Очаква се отново стотици доброволци да се включат в почистването на туристическите маршрути, обновяването на маркировката и местата за отдих, поставянето и възстановяването на информационни табели в 11-те парка. Новото през тази година е, че във всеки от природните паркове в България ще бъде изграден и дървен мост като част от усилията за подобряване на туристическата инфраструктура и като символ на връзката между хора и природата.

Подкрепата на GLOBUL за инициативата Национален ден на природните паркове е част от стратегията на компанията за устойчиво развитие GLOBUL Green, която стартира през 2008 година.

http://globulgreen.bg/

http://globulgreen.bg/2010/05/18/globul-%d0%b8-wwf-%d0%b2%d0%b8-%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d1%8f%d1%82-%d0%b4%d0%b0-%d1%81%d0%b5-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d1%81%d1%8a%d0%b5%d0%b4%d0%b8%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%ba%d1%8a%d0%bc-%d0%bd%d0%b0%d1%86/

Ако искате пишете кой ще ходи и къде и може да се разберем да се видим. Аз лично още не съм сигурна, но има време.
Активен
Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #1 -: Май 19, 2010, 10:23:52 »

Аз съм ЗА ! Ще намеря ентусиасти и  - на Витоша !
Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Топ 10 на природните чудеса на Вселената
Езотерика
delfin 0 4546 Последна<br />публикация Февруари 27, 2010, 18:38:06
от delfin
2010 - годината на природните бедствия.
Обща тематика
protoplasma 4 1042 Последна<br />публикация Януари 12, 2011, 12:49:54
от protoplasma
Инициатива: Залесяване « 1 2 »
Инициативи
Турист 20 2054 Последна<br />публикация Май 07, 2012, 14:19:28
от Турист

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright