Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Събития от бъдещето  (Прочетена 1530 пъти)
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 161

« -: Май 11, 2010, 01:44:59 »

Опитах се да задам въпроса си по други теми, но така и не получих отговор или по-точно получих, но определено за мен не е удовлетворяващ и не отговарящ на, това което се случва, а както знаем когато фактите говорят и боговете мълчат.
Та на темата:
Ежедневно определям с голяма точност събития, които се случват с мен. Да го наречем за момента условно „предсказание”, макар да не съм съгласен с термина, но не знам кой е подходящ.
Давам пример за елементарни събития:
Мое твърдение за бъдеще след около 30 минути, случващо се късно вечерта: Вратата на входа ще е отворена. (Пояснявам че тя почти никога не е отворена, а още по-малко вечер. А аз съм си забравил ключа, домофоните от долу не работят, няма на кого да позвъня по мобилния за да ми отвори.) Действителен факт: Вратата е отворена.
Мое твърдение към друг човек, чакащ пред асансьора: Махни се от там вратата на асансьора ще се отвори с шут. (Човекът се отдръпна, вратата се отвори с шут излезе човек с много багаж и заети ръце.)
Не ми се пише има много ежедневни детайли.
Ще спомена една трагедия, която предсказах преди около 15 години преди да се случи.
Става дума за пожара във влака със загинали хора. Няма да говоря с детайли, понеже е трагичен случай.
Е противно на мнението на някои хора, аз смятам че бъдещето може да се предсказва и то много точно, въпросът е в интервалите между предсказанието и действителното събитие.
Някой има ли идея как може това да се контролира да се увеличи интервала между двете събития, събитието на предсказване и събитието което се случва? С други думи да се предсказва по далечното бъдеще отколкото до 2-3 часа само напред във времето.
Активен
lessus
Неактивен Неактивен

Публикации: 250

• Град: Абсолюта, У Дома
  • До скоро :)

« Отговор #1 -: Май 11, 2010, 02:11:25 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dzm8kTIj_0M" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dzm8kTIj_0M</a>
    "не се опитвай да огънеш лъжицата , Това е невъзможно . Просто осъзнай истината - лъжица не съществува. Тогава ще видиш че не ужицата се огъва , а ти ".
    Така е и с "бъдещето" Намигване
    Активен

Отразената светлина не топли ...
    incorrigi
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Май 11, 2010, 02:14:32 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dzm8kTIj_0M" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dzm8kTIj_0M</a>
    "не се опитвай да огънеш лъжицата , Това е невъзможно . Просто осъзнай истината - лъжица не съществува. Тогава ще видиш че не ужицата се огъва , а ти ".
    Така е и с "бъдещето" Намигване
    Може ли да конкретизираш отговора си?
    Активен
    lessus
    Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Май 11, 2010, 03:11:37 »

Добре Усмивчица Ти казваш че виждаш ...нека не го наричаме "бъдеще" , нека да е  "какво става " . И нещата които виждаш (Това което виждаш в "реалността", всичко е илюзия , по скоро виждаш това което вярваш) стават истина ... и те дефакто се случват.
     В това съм  убеден - че това което "виждаш" се случва след време  ... Но това не значи че е бъдеще.
    Ти питаш и за интерала между пророчество и събитие:) . А Има ли интервал ... няма . Бъдеще не съществува . Съдба няма . Всичко е "избор". Времето е материя . А материята е създадена от нещо ... в случая време е създадено от нас и е ... "гъвкаво" някак си .
    Активен

lessus
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Май 11, 2010, 03:17:08 »

Най-важното е да почувстваш как става , с обяснения е от моя страна ,ще е изкувствено  Згреших   Затова потърси отговорите вътре в себе си , ако ги желаеш
    Активен

incorrigi
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Май 11, 2010, 09:05:04 »

Най-важното е да почувстваш как става , с обяснения е от моя страна ,ще е изкувствено  Згреших   Затова потърси отговорите вътре в себе си , ако ги желаеш
    Добре, благодаря ти за отговора. Относно това как става никога не съм се замислял, но държа да подчертая, че никой и нищо не ми казва каквото и да е, т.е. нямам никакви връзки с каквото и да е, не знам дори и как да ги класифицирам, висши разуми, хора и не хора, мъртви и живи извънземни и т.н., нямам идея колко още има подобни, явления и същества.
    Пишейки първия пост се замислих за конкретни събития как точно съм ги знаел, до сега не бях се замислял. И разбрах минути часове, секунди преди действителното събитие, го имам като представа за случило се събитие в съзнанието ми, подобно на спомен. Човек ако преживее нещо и след това може да го разкаже и то подробно, с какви дрехи е бил, кое как е станало в детайли и всякакви подробности. Това се случва, само че предварително имам спомена преди да е имало събитие, от моята гледна точка, все едно е минало вече. Преди бях доста изненадан че това се случва с такива подробности, както в мнимия ми спомен, т.е. събитието се случва напълно същото, а не просто с подробности, напълно детайлно същото.
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #6 -: Май 11, 2010, 11:30:07 »

incorring, аз също съм на мнение, че думата бъдеще, не е ствсем на мястото си. Това не е упрек, държа да подчертя. То произхожда от настоящия момент, от него са поражда, така нареченото "бъдеще". Тоест, каквото сътвориш в този единствен момент, ще видиш отзвукът му в бъдещето.
     Това което ти "виждаш", можа да го нарека проектиране, или създаване на собствена матрица. Ти ръководиш нещата, и те започват да се случват по начина по който твоята илюзия ги желае. Има вариант, разбирасе , особенно когато късае и други живи стщества да е просто улавяне на информационни канали. А кое от двете е, само ти можеш да кажеш. Мисля, че това би могло да се усети с времето и случките и изживяванията.
     Желая ви много слънчев и красив ден!
    Активен
    incorrigi
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Май 11, 2010, 11:50:39 »

incorring, аз също съм на мнение, че думата бъдеще, не е ствсем на мястото си. Това не е упрек, държа да подчертя. То произхожда от настоящия момент, от него са поражда, така нареченото "бъдеще". Тоест, каквото сътвориш в този единствен момент, ще видиш отзвукът му в бъдещето.
     Това което ти "виждаш", можа да го нарека проектиране, или създаване на собствена матрица. Ти ръководиш нещата, и те започват да се случват по начина по който твоята илюзия ги желае. Има вариант, разбирасе , особенно когато късае и други живи стщества да е просто улавяне на информационни канали. А кое от двете е, само ти можеш да кажеш. Мисля, че това би могло да се усети с времето и случките и изживяванията.
    Благодаря ти! Съгласен съм че бъдещето е започнало още вчера, това ми е ясно. Интересува ме как се случва, ами в 99% от случаите касае и други хора, рядко само мен, понеже това което става го правят други хора аз само го виждам обикновено или присъствам или имам малко участие в някои действия като процент от цялостното събитие, за мен моята част от действията ми в бъдещото събитие е 100% разбира се няма как да е по друг начин, но в цялостната ситуация аз като действие съм едва 1-2% или не повече до 34% (1/3 част от събитието), ако събитието да речем касае само 3 души. Всичко това с процентите при условие, че приемем отделния сегмент за отделна част от всичко, което е трудно, но все пак условно да приемем.
    Добре ако е някакво улавяне на някакви канали, то защо се случва и защо някои случки нямат общо с мен, не съм бил там, а те се случиха?
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #8 -: Май 11, 2010, 12:05:44 »

Hahah, ама как ги разделяш процентно, а? хахахаха, не мисля че има нищо общо. Божествените закони и математики не са като наще Та ако попиташ някой от участниците в сиужетите, минава ли и им и най малката мисъл, за това което се случва и което ти мислиш в този момент, отговора ще е почти ясен. Не. Само на теб ти минава. Това какво означава? Еми ти си деригента в случая. Когато и те си отворят съзнанието, тогава ще сте заедно, и деригент няма да има. Когато и тримата в въпросната случка са наясно какво се случва, и са с отворени енргийни канали и чакри, информацията просто ще преминава през всички, безпрепиатствено. Сложи ли някой бариера обаче, бариера от някакви съмнения, потокът няма да може да премине гладко и ще се завърне в първоизточника. По този начин няка как да се осъчестви кръг, в който вибрациите преминават навсякъде и през всеки едновремено.
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #9 -: Май 11, 2010, 13:29:28 »

Добре Усмивчица Ти казваш че виждаш ...нека не го наричаме "бъдеще" , нека да е  "какво става " . И нещата които виждаш (Това което виждаш в "реалността", всичко е илюзия , по скоро виждаш това което вярваш) стават истина ... и те дефакто се случват.
     В това съм  убеден - че това което "виждаш" се случва след време  ... Но това не значи че е бъдеще.
    Ти питаш и за интерала между пророчество и събитие:) . А Има ли интервал ... няма . Бъдеще не съществува . Съдба няма . Всичко е "избор". Времето е материя . А материята е създадена от нещо ... в случая време е създадено от нас и е ... "гъвкаво" някак си .

Е, за това става въпрос!
     Слънце
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #10 -: Май 11, 2010, 13:45:01 »

http://www.youtube.com/watch?v=te6qG4yn-Ps

Вярваш ли в съдбата?
    Не.
    Защо не?
    Защото не ми харесва идеята, друг да контролира живота ми.
    Активен
    incorrigi
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Май 11, 2010, 15:49:41 »

Hahah, ама как ги разделяш процентно, а? хахахаха, не мисля че има нищо общо. Божествените закони и математики не са като наще Та ако попиташ някой от участниците в сиужетите, минава ли и им и най малката мисъл, за това което се случва и което ти мислиш в този момент, отговора ще е почти ясен. Не. Само на теб ти минава. Това какво означава? Еми ти си деригента в случая. Когато и те си отворят съзнанието, тогава ще сте заедно, и деригент няма да има. Когато и тримата в въпросната случка са наясно какво се случва, и са с отворени енргийни канали и чакри, информацията просто ще преминава през всички, безпрепиатствено. Сложи ли някой бариера обаче, бариера от някакви съмнения, потокът няма да може да премине гладко и ще се завърне в първоизточника. По този начин няка как да се осъчестви кръг, в който вибрациите преминават навсякъде и през всеки едновремено.
    Не мисля че нещо контролирам или дирижирам, понеже само знам какво ще стане, освен в случаите когато избягвам от нещо, но пак не контролирам събитието само аз не участвам в него, а минавам покрай него, така да се каже. Нямам даже и идея как и защо се случва едно събитие, за което предварително съм разбрал без да искам. Интересното е обаче дебелокожието на хората като ги предупреждавам и те пак стават участници в не добри за тях събития, но просто хората са си инати явно.
    Активен
    incorrigi
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Май 11, 2010, 16:06:04 »

Тези ежедневни събития са хаотични и неконтролируеми, непредсказуеми и не преднамерени, с други думи: Не знам нито кога или къде ще се случи нещо, за което ще съм наясно, понякога съм наясно с определени събития друг път не съм наясно. Трябва да сложа контрол някак си, но нямам идея как, някои да има идея, или точен метод, ако не е само идея? Няма лошо и в тази хаотика, но като ще е гарга да е черна поне.
    Да някой да може и да иска да помогне?
    Активен
    incorrigi
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Май 11, 2010, 16:08:55 »

incorrigi се пише izida Усмивчица
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #14 -: Май 11, 2010, 18:36:38 »

ops, sorry, ot disleksiqta mi idva gre6kata v nika ti.
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright