Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Помогнете да се намери изчезнало дете, за което предполагам, че е кристалче  (Прочетена 3188 пъти)
Веселин
Неактивен Неактивен

Публикации: 229

• Град: Пловдив
  • « -: Май 06, 2010, 17:22:00 »

Преди малко ми пратиха едно клипче с репортаж от Нова телевизия за едно дете на име Веселин, изчезнало още на 27-ми април. Детето е на 7 години и по описанието, което дават за него "аутизъм, почти не говори, и т.н." предполагам, че може би е кристалче. Ето го и клипчето: http://vbox7.com/play:ea5f35fc
    Идеята ми е нека някой, който е от София, да се разходи до квартал Красна поляна, може би ще успее да открие детето. Един мой познат, който предпочита да остане анонимен, предполага, че детето може да бъде открито там. Не знам дали е така, но все пак, който е от София и може по някакъв начин да помогне, нека се опита поне.
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #1 -: Май 06, 2010, 17:32:44 »

Преди малко ми пратиха едно клипче с репортаж от Нова телевизия за едно дете на име Веселин, изчезнало още на 27-ми април. Детето е на 7 години и по описанието, което дават за него "аутизъм, почти не говори, и т.н." предполагам, че може би е кристалче. Ето го и клипчето: http://vbox7.com/play:ea5f35fc
    Идеята ми е нека някой, който е от София, да се разходи до квартал Красна поляна, може би ще успее да открие детето. Един мой познат, който предпочита да остане анонимен, предполага, че детето може да бъде открито там. Не знам дали е така, но все пак, който е от София и може по някакъв начин да помогне, нека се опита поне.

Аз сутринта гледах информация за това детенце. Първото нещо, което ми дойде на ум като видях детето е, че не е аутист, а си е детенце от новото време.
    Аутистите се държат по съвсем различен начин, докато това дете харесва контакта и близостта с родителите си и хората.
    Веско, родителите на това детенце са от Нови искър и майката беше споменала, че е получила информация, че детето се е намирало в района на Илиенци.
    А иначе, аз живея в близост до Красна Поляна и мога да обходя част от района. Самият район не е малък, така че ако имаш информация в близост до коя част на Красна поляна има вероятност да е детенцето, ще ме улесни много.
    Активен
    chitta
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 140

« Отговор #2 -: Май 06, 2010, 17:44:35 »

Много интересно детето, ако не беше кристалче или не знам там някакъв тъп етикет, който му лепвате, дали ще се разходите в циганския квартал "Красна поляна". Освен това, като гледам репортажа достатъчно има полицаи, които се грижат за това нещо....а те са си обучени, освен това имат и кучета.... освен това едва ли е вече в "Красна поляна". Има си хора за тези дейности, а и едва ли има някой от вас има способността да види къде може да се намери това дете. Ако наистина от присъстващите има такива "деца на новото време" и знае как работят нещата на различни нива, веднага може да се свържи с това дете, понеже "децата на новото време" общуват помежду си телепатично и в съзнание и по време на сън, а не да се търсят из улиците. Усмивчица Ненормална работа! Детето ще се намери! Възможно да се е изгубило, има и определено време, за да бъде намерено от полицията... Освен всички да се втурнем да го търсим в кварталите на София....Много забавно...Важното,че има желание да се помогне, което е все пак някаква подкрепа...
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #3 -: Май 06, 2010, 17:47:33 »

Преди малко видях навън обяви навсякъде, във връзка с изчезналото момченце. Много тъжно, наистина! Тъжен
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #4 -: Май 06, 2010, 17:55:37 »

Много интересно детето, ако не беше кристалче или не знам там някакъв тъп етикет, който му лепвате, дали ще се разходите в циганския квартал "Красна поляна".

Чита, прощавай, но това изказване е толкова повърхностно, че не мога да не отговоря. И не само тази твоя мъдра мисъл ме "трогна", но и интелигентното изказване, че е възможно да се е загубило детето, ама то ще се намери( сигурно ей така от само себе си)  Шокиран
    Няма значение дали едно детенце е кристалче или не. Всяко дете е ценно, всеки човек е ценен..и ДА, независимо дали детенцето е "специално" или "не толкова специално", ако аз имам информация къде може да бъде, ще си вдигна задника и ще обиколя дори и циганския квартал, за да направя нещо по въпроса и с желанието да помогна.
    То ако всички стоят и чакат някой друг да свърши работата, нищо няма да се получи.
    Сега знам какъв ще е следващия ти въпрос, а именно "И хубаво, какво ще направя ако случайно намеря детето"?! Отговора обаче ще го оставя на твоето въображение.

П.С: Опознай София, за да я обикнеш. Има къде къде по- цигански квартали из София. Красна поляна не е гето.
    Активен
    chitta
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Май 06, 2010, 17:58:51 »

Нямам въпроси Усмивчица Ти написа точно това, което трябва Усмивчица Гневът ти не променя нещата, не е нужно да си бълваш енергията...изразходваш я....Благодаря за написаното, така е.
    Активен
    Веселин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #6 -: Май 06, 2010, 18:03:10 »

И аз смятам споровете за ненужни. Писах, че предполагам, че е кристалче, НЕ ЗАЩОТО на  други деца не трябва да се обръща внимание, ами просто защото си е мое предположение.
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #7 -: Май 06, 2010, 18:08:16 »

Нямам въпроси Усмивчица Ти написа точно това, което трябва Усмивчица Гневът ти не променя нещата, не е нужно да си бълваш енергията...изразходваш я....Благодаря за написаното, така е.

Чита, благодаря ти за съвета... ще го взема под внимание Усмивчица
    Активен
    bars_i
    Гост
    « Отговор #8 -: Май 06, 2010, 18:32:47 »

Доказано ли е от специалист,че детето е аутист? Както казва и Gayatri още от пръв поглед си личи,че не е.Това в момента не е важно дано да се намери и след като стане това-дай боже, не е лошо да кажете.
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #9 -: Май 06, 2010, 20:53:05 »

Така... оказва се, че по последни данни, тоест от 3 сигнала от днес, детето се намира в района на Западен Парк.

А ето и повече информация от този "лош" Фейсбук Усмивчица

http://www.facebook.com/group.php?gid=118449928179022&v=wall&story_fbid=119733628050652

Bars_i, уж специалисти са поставили диагноза аутизъм на детето.
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #10 -: Май 06, 2010, 23:56:36 »

Детето не е само и не е с непознати, то е със роднини или приятели на семейството, на които се доверява. В цялата история има някаква семейна драма... Иначе детето е добре... Скоро ще се открие и истината ще изплува.... Тези от вас, които са от София и околията, биха могли да се опитат, да се  свържат с детето телепатично.

Гаятри, детето е аутисче. Не знам защо се съмняваш.
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #11 -: Май 07, 2010, 10:45:17 »

Детето не е само и не е с непознати, то е със роднини или приятели на семейството, на които се доверява. В цялата история има някаква семейна драма... Иначе детето е добре... Скоро ще се открие и истината ще изплува.... Тези от вас, които са от София и околията, биха могли да се опитат, да се  свържат с детето телепатично.

Гаятри, детето е аутисче. Не знам защо се съмняваш.

Аз снощи легнах с мисълта за детето и с желанието и намерението да ми се даде отговор насън къде може да е детето и как се чувства в момента.. Това, което ми се даде като интуитивно послание е, че детето е добре и че е голяма вероятността да се намира в района на Кауфланд Люлин. Не съм усетила да е с роднини или близки на семейството, но определено усетих, че детето се чувства комфортно и не е уплашено.
    Не знам доколко може да се доверя на тази моя интуитивна картина, но смятам да се поразходя из района на Кауфланд.
    Другото нещо, което ми се даде като картина е, че хората, при които е детето се ровят из интернет( най- вече групата за издирване на Веско във Фейсбук) и се осведомяват за всичко, свързано с детето. Също така тези хора имат връзка с подаването на объркващи сигнали за местоположението на детето с цел отклоняване на търсенето.
    Само искам да вметна, че това, което споделям се базира само на интуитивните картини и послания, които получих снощи. Не мога да твърдя, че е нещо категорично или сигурно като информация. Но аз лично смятам да проверя по- обстойно.

Луда за Вързване, съмнявам се, че детето е аутист, по простата причина, че доколкото знам аутистите се държат по съвсем различен начин. Това е съмнение, а не категорично твърдение за детето. Просто няма нищо общо с аутистите, които съм виждала. На една колежка детето й е аутист и се държи по коренно различен начин от това детенце( гледах клипче с детенцето).

Не мога да разбера обаче как може близки на семейството да държат детето, знаейки че родителите му го издирват? Просто не мога да си го обясня и осмисля.

« Последна редакция: Май 07, 2010, 11:00:12 от Gayatri » Активен
    Веселин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #12 -: Май 07, 2010, 11:27:04 »

Дано да се намери детето. Gayatri, много ти благодаря за това, което правиш!
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #13 -: Май 07, 2010, 14:26:21 »

Gayatri, аз съм работела с аутисчета 3 месеца, и отделно мъжа ми им прави музик терапия в студиото си всеки месец, при което аз му помагам. Добре зная различните видове аутизъм, които не са малко и те уверявам, че това дете е аутисче. И друг път съм споделя тук във форума, че това е измислена болест и тези деца не са с проблеми в комуникацията и т.н.- те просто не желаят да комуникират, а иначе могат. Но не мисля, че това трябва да е темата на разговор тук.
    Информацията, която дадох по-горе е в следствие на мое запитване и желание да разбера къде е детето. Картината, която ми се показа беше някакъв скандал между майката и мъж и жена, по-възрастни от нея, които отведоха детето. Повече не мога да кажа по въпроса. Снощи също си легнах с мисълта за детето и се опитах да се свържа с него, но единственното което видях е отражението му в прозорец, как се взира в тъмното- нищо, което да може да помогне....
    Активен
    chitta
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Май 07, 2010, 15:32:05 »

Луда за вързване!- Подкрепям те в изказването!
    Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Дете на 2 години
    Видео клипове
    xxxx 2 1071 Последна<br />публикация Септември 15, 2010, 14:49:52
    от Gayatri
    Помогнете ми - свързано е мисля че с чакрите
    Въпроси и отговори
    Spiritus 1 673 Последна<br />публикация Февруари 28, 2011, 23:18:44
    от Paladin60
    Помогнете ми с този сън! « 1 2 »
    Моите сънища
    Sita 18 1538 Последна<br />публикация Май 06, 2011, 12:14:30
    от Sita
    Не съм същия.Моля помогнете!
    Необичайни преживявания
    awake 9 1627 Последна<br />публикация Ноември 04, 2013, 15:02:29
    от Kissing You Good Night
    Моля ,помогнете
    Необичайни преживявания
    zlatkogbg 0 671 Последна<br />публикация Юли 23, 2012, 23:58:54
    от zlatkogbg

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright