Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Хиромантия: Линията на сърцето и нейното значение  (Прочетена 3216 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« -: Май 05, 2010, 17:43:46 »

Линията на сърцето e много важна линия на ръката. Тя представлява хоризонталната линия над линията на разума – намира се в горната част на дланта, под пръстите.

Линията символизира всичко, свързано със сърцето, както физически, така и метафорично. Това е линията на емоциите. Тя представлява привличането между двата пола по естествени причини. Линията на сърцето трябва да бъде дълбока и ясна.

• Линия на сърцето, която започва между палеца и показалеца, е възможно най-благоприятен знак, който показва спокоен темперамент. Тези хора са по-спокойни и тихи що се отнася до техните страсти.

• Линия на сърцето, която започва от центъра на Юпитер, показва силно изразена гордост и следване на личните идеали. Мъж, който има такава линия е силен, на него може да се разчита и да му се има доверие, сигурен е в своите чувства; той вярва, че избраната от него жена ще бъде страхотна, благородна и знаменита. Такъв мъж има далеч по-малко любовни връзки от мъжа с линия, която започва от Сатурн.

• Линия на сърцето, която започва от възвишението на Сатурн е знак за повече страст. Когато тази линия започва от високата част на възвишението, тогава този човек е много по-страстен и чувствен.

• Когато линията на сърцето има разклонения и едно от тях се разполага на Юпитер, а останалите са между палеца и показалеца, това е знак за щастлива и спокойна натура с много добра съдба; но когато тези разклонения се разпростират толкова широко, че едно от тях се намира на Юпитер, а другото на Сатурн – това показва колеблив характер и такъв човек няма да има щастливи брачни отношения поради неговия темперамент.
Активен
sh0w_m3.l0ve
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 43

« Отговор #1 -: Юни 27, 2010, 10:20:10 »

Амм знам, че темата е за линията на сърцето, но искам да попитам нещо за линията на съдбата. Тя къде по-точно се намира, понеже съм чела за нея, но аз лично я нямам или по-скоро не я намирам... ;хх
Активен

Има само един човек, който винаги ще ме обича и това съм аз.. : ))
Kaloyan
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

« Отговор #2 -: Юни 27, 2010, 10:38:51 »

Заповядай,

http://sanovnik.bg/n4-3543-%D0%A5%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%8F:_%D0%97%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%BE_%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D0%BE%D1%8F%D1%81%D0%B0_%D0%BD%D0%B0_%D0%92%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B0

тук е описано всичко
Активен

Колкото повече разбирам хората,толкова повече ми се живее със животните
sh0w_m3.l0ve
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 43

« Отговор #3 -: Юни 27, 2010, 14:29:04 »

Мерси, сега вече разбрах.. просто линиите на ръката ми са много странни (изобщо не си приличат със схемите) и за това се оплетох.. : ))
Активен

Има само един човек, който винаги ще ме обича и това съм аз.. : ))
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright