Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Пътешествието в бъдещето е възможно  (Прочетена 1671 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« -: Май 05, 2010, 17:21:40 »

Според един от водещите теоретици на съвременната физика, британския професор Стивън Хокинг, пътуването във времето и посещение напред в бъдеще е възможно, но в миналото - не.

Статия, посветена на най-новите изследвания на физика, бе публикувана в лондонския ежедневник "Сънди таймс".

"Световната наука дълго време говореше за пътуването във времето като за ерес. Досега се въздържах от коментари по тази тема, за да не бъда считан за прекален ексцентрик", казва ученият.

Според него, няма никаква теоретична пречки за един човек да отиде в бъдещето. За да направи това обаче, е необходимо създаването на супер-бърз космически кораб, който да достига до 98% от скоростта на светлината, допълва Стивън Хокинг.

"От момента на старта си от Земята, на такъв кораб ще му трябват 6 години, за да развие подобна скорост. В резултат на това ще се измени времето - за хората на борда на космическия кораб то ще се забави", отбелязва учен.

Той допълни, че създаването на такиво превозно средство е в дневния ред на човечеството. Тъй като една от целите на науката е да излезе извън нашата Слънчева система.

Хокинг счита, че теорията, съгласно която във времето съществуват "дупки", е в пълно противоречие с основите на науката.
Активен
Драган
Гост
« Отговор #1 -: Март 20, 2011, 00:09:06 »

Според теорията на "УЧЕНИЯ" излиза че астронавтите няма да могат да се завърнат на Земята
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Индиготата - Хора от бъдещето
Всичко относно индиготата
Админ 0 1938 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:45:04
от Админ
Събития от бъдещето « 1 2 »
Въпроси и отговори
incorrigi 24 1529 Последна<br />публикация Май 15, 2010, 17:15:19
от lessus
Непорочно зачатие – възможно е!
Любопитни факти
pluton 1 680 Последна<br />публикация Май 12, 2010, 00:12:11
от kim
Какво да правя: планове за бъдещето « 1 2 »
Въпроси и отговори
Аэ съм 18 2231 Последна<br />публикация Август 27, 2011, 17:57:30
от ИВЕВЕ
Една от професиите на бъдещето
Йога
ivan 0 1400 Последна<br />публикация Април 07, 2011, 22:58:06
от ivan

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright