Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: България търси талант  (Прочетена 805 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« -: Май 04, 2010, 13:09:20 »

Какво мислите за това шоу!

Пускам тази тема тук,за да спомена разликата между талант и шоу!
2 различни неща!

Талантите,които създават шоу и трупат аудитория и пари,обикновено танцуват,пеят,изпълняват циркови изкуства-все шумни и динамични таланти!

Докато тези,които рисуват или рецитират стихове са принудени да се правят на маймуни,за да продължат напред във шоуто!

Преди исках да отида в България търси талант и да покажа дарбата ми със стиховете и да подтикна още поети да излязат от сянката на медийте!

Но осъзнах,че моят талант не е за там!
Затова просто ще отида(когато дойде вторият сезон,ако има такъв де) колкото да покажа,че поезията не свършва с имена като Ботев,Вазов,Каравелови,Яворови,Дора Габе,Багряна,Йовков,Елин Пелин и още много!
Искам да дам кураж на поетите и да им покажа,че това изкуство не е мъртво и,че е пряк потомък на науката на науката-философията!

Какво мислите и бихте ли отишли и вие там за да покажете таланта си с риск да бъдете оцапани?
Активен
izida
Гост
« Отговор #1 -: Май 04, 2010, 13:12:17 »

Дерзай, Хрмонични войне, само дай кординати за може да те гледаме и подкрепяме с смс-и Ухилен
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #2 -: Май 04, 2010, 13:13:26 »

Е,то дали въобще ще има втори сезон не знам.
Ама ако има ще отида и ако отидас ми обещавам,че ще ме видите!
Просто няма как да остана незабелязан! Веселяк
Винаги се набивам на очи! Ухилен
Активен
Zheleznia
Железния
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

• Град: Варна
  • « Отговор #3 -: Октомври 28, 2012, 17:07:02 »

ахах Относно България търси талант, ще кажа личното си мнение като участник в това модерно манипулирано предаване. В 2010 година участвах, НО НЕ МЕ ПОКАЗАХА , сега ще обесня. От дълго време знам че имам не просташко и благородно чувство за хумор наследено от баща ми. В 2006 г. бях в казармата и там ги бях побъркал всичките( къдрови войници, капитани, старшини, майоири, и всички наборни войници) Побъркал ги бях с 2 основни нещица Имитирането на муха и коленето на прасе с изключително забавни движения и звуци, Понеже бях станал толкова известен в Казармата с Мухата, че ходих на военен конкурс за награда отпуска и за кеф, ходих в Пловдив и Казанлък, И сигурно е имало хора(всичко над капитан !!!) дето ги е боляло корема от смях . И после станах аниматор 3 години. и ми се заформи още повече чувството за хумор. И разбира се разбрах за Бг-талант и реших да отида. Кастинга без проблем, после януари месец в София пред жури камери и както си му е реда. Аз отидох там с надежда понеже винаги съм си мечтал да стана актьор или нещо свързано с хумор. И понеже знаех че ще има танцьори, певци, жонгльори и други предвидими, аз реших с моя си талант и моята история измислена от мен със музикален съпровод направен от мен костюм измислен от мен (АБЕ ВСИЧКО), както и грим си слагах, всичко си беше мое от и до. И разбира се това не е за подценяване. И дойде денят на моята изява, от 8 сутринта до 8 вечерта, аз бях предпоследен значи към 19:40- 20:00 нещо такова. Докато си седяхме зад сцената и всики излизаха на някои предварително имаше интервю, По едно време влезе 1 мъж и каза Конкурса ще го спечели момиче което пее  Хммм И аз не обърнах много внимание на това Все пак беше 1 кръг и 1 група от участници. Както и да е Излязах на сцената почнах да си правя номера и ме спряха посредата, без да ми оставят шанс да завърша със скеча си. Показаха ми Хиксовете, и аз останах очуден, но както и да е после А.Раева и жената на  Рачков + камерата ми зададоха няколко въпроса и аз ми показах останалото от скеча и образно казано се попикаха от смях и казаха другата година пак да дойда, ама им казах НЕ . Бях се обидил на журито от прибъзаното им решение. Интересно ми беше да се видя КЪДЕ МИ Е ГРЕШКАТА НА СЦЕНАТА. Но Всякакви Идиоти показваха дето се чудя как са минали кастинга че и на сцената да ги покажат, А мен Ме препуснаха да ме покажат на екрана можеби специално, за да не помислят хората абе момчето си има талант и всичко сам си е измислил пък те не го дпуснаха, Сигурен съм че е заради това понеже ме снима камерата и после зад кулисите. Най - интересното че както каззах по рано Мъжът се оаказа прав България търси талант спечели момиче певица.... няма какво да кажа повече.
    Активен

Обичам знания да събирам, а после грациозно да Ви ги сервирам.
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Търси се... (Сериозна тема в помощ на потребителите) « 1 2 3 »
    Обща тематика
    Kery 30 2526 Последна<br />публикация Декември 04, 2011, 20:48:01
    от zagorka
    Еклипс - повест за България, такава каквато е
    Книги
    Kissing You Good Night 0 821 Последна<br />публикация Февруари 26, 2011, 15:12:11
    от Kissing You Good Night
    Да изчистим България!!! « 1 2 »
    Инициативи
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso 19 2157 Последна<br />публикация Април 05, 2013, 11:17:42
    от Ru Alfa
    Щит от злато срещу трусове под България
    Любопитни факти
    Evolution 7 2066 Последна<br />публикация Май 18, 2011, 12:46:48
    от Ametist
    Ariam си търси мъж, по възможност от Бургас.... « 1 2 3 »
    Обща тематика
    Ariam 41 1846 Последна<br />публикация Ноември 03, 2012, 16:08:23
    от Ariam

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright