Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Вашето ежедневие!  (Прочетена 1532 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« -: Май 03, 2010, 15:28:50 »

Опишете си ежедневието!

Ето моето:

Понеделник-6 часа ставам.
От 8 и 20 до 13 и 10 на училище.
От 14 до 15 на англисйки
от 15 до 16 спане
до 17 учене(понякой път)
до 18 трениране и после ядене и спане.

Втоерник-същото само,че без английски!

Сряда-същото само,че до 12 и 30 на училище.

Четвъртък-пак до 12 и 30,но на англисйки от 14.

И петък до 12 и 30!

Ох,за утре имам да уча по история,литература,да преписвам тетрадак по музика-ненужна простотия-знам! Ядосан

В сряда имам да преписвам тетрадка по физика и да уча за контр. по математика!
Ако изкарвам пак двойка на него оставам на поправка! Усмивчица

Една отвратителна седмица,нали?

Активен
Teleca
Гост
« Отговор #1 -: Май 28, 2010, 02:31:51 »

Ех и аз като бях ученик си мислех, че е кофти, ама от както завърших 12ти клас друга песен пея, че времето е леко в дефицит както ще видиш по-надолу Ухилен

Дните при мен не са константа, ама накратко нещо подобно ще да е...

Понеделник до Петък:
09:00 - 10:00 Събуждане, къпане, кафе, Тръгване за работа
10:30 / 11:00 Почване на работа
13:30 - 14:30 Обяд
14:30 - 19:30 Работа
20:00 - 21:00 Тичане/къпане   (това напоследък нещо не ми се получава, че ме мързи :/ )
21:00 - 02:00 висене пред компютъра / виждане с приятели / четене на книга / вечеря по някое време евентуално / допълнителна работа евентуално ... варянти много Засрамен

Събота-Неделя:
Спане до 12 и след това както дойде ... според зависи ... в последно време нищо особено, най-много допълнителна работа в къщи => пак висене пред комютъра

Рабено, изживей си ученическите години така, че след време да си ги спомняш, защото този спомен ще ти е за цял живот
Активен
Alek
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #2 -: Август 02, 2010, 16:12:47 »

има нещо което му смущава
моете ежедневие е винаги различно
ставам винаги в различен час ( освен когато не съм на училище )
лягам си винаги различно
принципно или чета по цяла ден
или съм навънка
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #3 -: Август 02, 2010, 17:29:19 »

има нещо което му смущава
моете ежедневие е винаги различно
ставам винаги в различен час ( освен когато не съм на училище )
лягам си винаги различно
Хаха, и и аз съм така! Никакъв режим не мога да спазвам Засрамен
Активен
Neverland
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« Отговор #4 -: Август 02, 2010, 21:34:41 »

С училището ви е лесно на вас, ах минало...

Работа+ тренировка(три пъти седмично) през делниците
СЪбота и неделя се стремя да разнообразявам.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #5 -: Август 02, 2010, 21:39:02 »

Ей, ако в днешно време беше ученик... нямаше да кажеш така! Плезещ се
Активен
psyhea
Гост
« Отговор #6 -: Август 02, 2010, 21:50:39 »

Навремето като бях ученичка,най-много мразех когато възрастните ми кажеха"де да съм на твое място"или"лесно ти е на теб"
Сега когато съм притисната от отговорности,сметки,здравословни проблеми..банки,ной-мой и т.н..бе въобще.. цялата система сякаш извъднъж ти скача на главата...и..сега разбирам  колко прави са били..ама детството отлетя безвъзвратно.. Тъжен Първата целувка отдавна е минало,трепетите в сърцето вече не са същите,няма го усещането да чакаш да бие звънеца и часът да свърши та да зърна обекта на въжделенията ми поне за миг(щото той беше в друга паралелка),коленете не омекват,нито пък стомаха ми се стяга на топка..било от любов,било заради предстоящото контролно..Няма ги неистовите крясъци когато разбереш,че си изкарал 3-ка по математика..Няма я глъчката в голямото междучасие..Бе въобще...скука..
 :)На всички вас,които още сте в тази възраст с риск да звуча като онези възрастни които тогава ненавиждах ще кажа"НАСЛАЖДАВАЙТЕ СЕ НА ВСЕКИ МИГ КОЙТО ИМАТЕ СЕГА".......после вече нищо не е същото
Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #7 -: Август 02, 2010, 22:58:51 »

Навремето като бях ученичка,най-много мразех когато възрастните ми кажеха"де да съм на твое място"или"лесно ти е на теб"
    Сега когато съм притисната от отговорности,сметки,здравословни проблеми..банки,ной-мой и т.н..бе въобще.. цялата система сякаш извъднъж ти скача на главата...и..сега разбирам  колко прави са били..ама детството отлетя безвъзвратно.. Тъжен Първата целувка отдавна е минало,трепетите в сърцето вече не са същите,няма го усещането да чакаш да бие звънеца и часът да свърши та да зърна обекта на въжделенията ми поне за миг(щото той беше в друга паралелка),коленете не омекват,нито пък стомаха ми се стяга на топка..било от любов,било заради предстоящото контролно..Няма ги неистовите крясъци когато разбереш,че си изкарал 3-ка по математика..Няма я глъчката в голямото междучасие..Бе въобще...скука..
     :)На всички вас,които още сте в тази възраст с риск да звуча като онези възрастни които тогава ненавиждах ще кажа"НАСЛАЖДАВАЙТЕ СЕ НА ВСЕКИ МИГ КОЙТО ИМАТЕ СЕГА".......после вече нищо не е същото

Няма начин да не се съглася с твоя постинг психея и да споделя думите ти Усмивчица Абсолютно вярно.
    Наслаждавайте се на безгрижието си Усмивчица
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #8 -: Август 02, 2010, 23:05:04 »

:)На всички вас,които още сте в тази възраст с риск да звуча като онези възрастни които тогава ненавиждах ще кажа "НАСЛАЖДАВАЙТЕ СЕ НА ВСЕКИ МИГ КОЙТО ИМАТЕ СЕГА".......после вече нищо не е същото

Няма да се съглася.

Според мен, всяка възраст си има своите предимства.
    В частност, възрастният човек е в състояние да постигне много, ако използва опита и познанията си.
    От друга страна, има млади хора, които са толкова мъдри, че са далеч над елементарните удоволствия и наслаждения, присъщи на безгрижието.
    Активен
    psyhea
    Гост
    « Отговор #9 -: Август 02, 2010, 23:21:30 »

Няма да се съглася.

В частност, възрастният човек е в състояние да постигне много, ако използва опита и познанията си.
    От друга страна, има млади хора, които са толкова мъдри, че са далеч над елементарните удоволствия и наслаждения, присъщи на безгрижието.

Ми то не е и нужно да се съгласяваш..като минеш 30-те ще го почувстваш.Ще ти се иска да можеш да погледнеш света с очите на 15 годишен,но ще видиш колко е трудно..понякога дори невъзможно..

За другото си прав..
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #10 -: Август 02, 2010, 23:57:23 »

Няма да се съглася.

Ми то не е и нужно да се съгласяваш..като минеш 30-те ще го почувстваш.Ще ти се иска да можеш да погледнеш света с очите на 15 годишен,но ще видиш колко е трудно..понякога дори невъзможно...

Не ми се иска, макар и да съм ги минал. Усмивчица

И с всяка изминала година се чувствам все по-добре, по-жизнен, по-любознателен,
    а в известен смисъл - и по-млад.
    Активен
    sanguinary
    Гост
    « Отговор #11 -: Август 03, 2010, 10:17:13 »

Да, наистина.
    Всяка възраст си има своето очарование и ...разбира се, своите недостатъци.
    Така, както всеки сезон, всяка част от денонощието... всичко.
    Ето един, ...не знам как точно да го определя... красив разказ, на един от любимите ми писатели - Херман Хесе.

Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #12 -: Август 03, 2010, 11:36:22 »

Няма да се съглася.

Ми то не е и нужно да се съгласяваш..като минеш 30-те ще го почувстваш.Ще ти се иска да можеш да погледнеш света с очите на 15 годишен,но ще видиш колко е трудно..понякога дори невъзможно...

Не ми се иска, макар и да съм ги минал. Усмивчица

И с всяка изминала година се чувствам все по-добре, по-жизнен, по-любознателен,
    а в известен смисъл - и по-млад.

Споделям мнението ти Ич. И аз съм така и се чувствам сякаш сега всичко тепърва започва...
    Много хора около мен сякаш нарочно искат да са чичовци и лели и се състаряват умешлено.
    Възраста не те настройва, как да гледаш на живота.
    Както пише един полу хопи, полу апачи, който чета в момента:
    "Много мъже, които може да са живели шесдесет или седемдесет календарни години, могат да танцуват пау-уау с жизненост и ентусиазъм, които младите не показват. Това ги прави "млади". Човекът е толкова стар, колкото е "танцът" му. Начинът му на живот е неговият танц."

Активен
    gorgon4e
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 92

« Отговор #13 -: Август 03, 2010, 13:43:51 »

Да, наистина.
    Всяка възраст си има своето очарование и ...разбира се, своите недостатъци.
    Така, както всеки сезон, всяка част от денонощието... всичко.
    Ето един, ...не знам как точно да го определя... красив разказ, на един от любимите ми писатели - Херман Хесе.

Даже нямат недостатъци. Тоест... имат, но без тях, някак си всичко щеше да е някак, незавършено, половинчато. Недостатъците са хубаво нещо.
    О, разказа
    Красота. Чела съм го преди време, но с удоволствие го прочетох пак. Наистина, по много красив начин, е описал всички етапи, през които преминава човек, от раждането - до смъртта. Дори отношенията с баща му, начина, по който гледа на света, първата му любов. На мен също много ми харесва как пише Херман Хесе, макар че съм чела много малко неща от него. "Игра на стъклени перли" беше негова, нали?
    Тук някъде из форума, бях попадала на "Сидхарта"... май, но не съм я чела.
    От монитор не мога да чета много дълги текстове.
    Цитат на: Star Rover

Възраста не те настройва, как да гледаш на живота.
    Може би, но... не е много приятна гледка, някоя инфантилна леличка... или още по-зле - бабка.
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #14 -: Август 03, 2010, 13:51:58 »

Що се отнася до любовта...тя е просто едно чувство,което единствено наранява....

Искам  да стана пълнолетен и да върша това,което сега ми се върши.

Относно това,което ти си изпитала-и аз съм го изпитвал,но почти винаги без успех.Което натрупа в мен омраза и желание да се докажа на целия свят,че не ми пука,че всички ме мислят за сломен.
    Да,преди години проблемите ме сломиха,но сега се възстановявам и накрая ще стана това,което заслужавам да съм и това,което някога бях,но света ми отне!

Сега не ми трябват приятели,те ще дойдат после.

Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Индиго ли е вашето дете, характерни черти « 1 2 3 »
    Децата индиго
    giti 32 20037 Последна<br />публикация Май 16, 2013, 19:16:27
    от rosi_999
    Преобладаващи храни във вашето меню « 1 2 3 »
    Природосъобразно хранене
    Слънчев лъч 38 3406 Последна<br />публикация Март 04, 2013, 18:49:29
    от Sunshine(sun)
    Имам нужда от Вашето съдействие!
    Инициативи
    MouseMaiki 8 627 Последна<br />публикация Ноември 01, 2012, 17:11:57
    от MouseMaiki

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright