Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Фън Шуй в епохатан а Водолея  (Прочетена 1479 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Май 01, 2010, 11:45:14 »

Какво значи тази нова епоха за нас? Със сигурност тя създава енергийна промяна с такава сила, че ние постепенно почваме да я усещаме във всички аспекти на живота си.

Основната движеща сила в тая епоха е взаимоотношението между енергията и материята. Успехът или удовлетворението ще се измерват повече по личните постижениа отколкото по материалната печалба.  Ще разчитаме по-малко на емпиричната наука и повече на интуицията.

Като инуитивно изкувство Фенг Шуй е важен мост свързваш енергията с материята. Фънг Шуй  използва формата, за да създаде енергийни промени, и използва енергията, за да създаде форма.

Фънг Шуй е безопасен, удобен и разбираем начин да използваме матрериалният свят, за да достигнем енергийния и невидимия свят. В Епохата на Водолея ще проумеем, че мислите ни са енегия, която създава материя. Ще разчитаме по-малко на материалната технология и повече на духовното разбиране; няма да ограничаваме разбирането си за действителността само по информацията приемана от петте сетива.  Ние се превръщаме в мултисензорни същества все по-чувствителни и по-общуващи с невидимите енергии. Осузнаваме по-ясно, че можем да постигнем божественост директно и че Божественото е заложено във всеки и всичко.

Мислите са енергия, която влияе на материалния свят. Идеята да бъдем последователни в мислите и деиствията си е стара като света и е отразена в множество философии, но именно тя ще ни помогне да преуспеем в новата динамика.

Енергията също така може да се използва като мистичен инструмент като начин за повишаване на съзнанието. За да се променяме в хармония с Новата епоха е необходимо:
    Да ядеме съзнателно и повече пълнозърнести храни и вода, които създават биологичното качество за нашата енергиина работа.

Да се благославя храната преди ядене. Така се свързваме с източника на храната и тя се зарежда с енергия

Да медитираме и да се молиме поне по двайсет минути на ден заедно с концентрация и прочистване на ума.

Гимнастика, която е Фунг Шуи за тялото.

Да използваме цветни есенции за да стабилизираме централната нервна ситема.

Да прекарваме повече време сред природата.

Да деистваме интуитивно.

Да престанеме да се укоряваме

Да се научиме да се освобождаваме от негативното и връзките с миналото.

Да приемаме, че всичко става така както трябва да стане.

Да изразяваме радост и благодарност за всичко и към всеки. Нека поемеме отговорност за собсвеното си благополучие. Силата и отговорността за промяна и еволюция лежът в един единствен човек в нас самите.
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Смяна на епохите - от Рибите към Водолея
    Великият преход
    delfin 3 3117 Последна<br />публикация Юни 20, 2009, 10:14:29
    от delfin
    Епохата на водолея - I част
    Книги
    11WOLF11 0 1375 Последна<br />публикация Юни 22, 2009, 09:44:29
    от 11WOLF11
    Епохата на водолея - II част
    Книги
    11WOLF11 0 1279 Последна<br />публикация Юни 22, 2009, 09:45:20
    от 11WOLF11
    Фън Шуи за всяка стая
    Енергийни учения
    Spirit 4 12551 Последна<br />публикация Ноември 12, 2012, 17:24:53
    от Ester
    Фън Шуей - познание от древността
    Енергийни учения
    Админ 7 2788 Последна<br />публикация Ноември 12, 2012, 17:55:09
    от Ester

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright