Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Енергията на пирамидите  (Прочетена 11342 пъти)
Pelin
ОЙ 8:11
Неактивен Неактивен

Публикации: 280

Red Overtone Serpent

« Отговор #15 -: Октомври 04, 2012, 11:08:34 »

Разбрах Благодаря

Ще се опитам да направя преглед без махало , а с ръце , и ще се опитам да напиша анализ на енергийната обстановка в къщи Усмивчица , щом намирам метални предмети така (игла в космат килим примерно) , мога да се настроя на различните честоти  .

В този ред на мисли , възможно ли е от седмица някъде да сме в период на усилена гравитация. Така го чуствам при спортуването и съм на мерене по -тежка , но не е по-дебела, нито умора, нито задържане на вода , просто като екстра заземяване , докато трае поредната вълна ,която започна от пълноунието. Може да питам и в другата тема за промените ,дали някой го е усетил. Згреших
Ами нали след засилване на енергията бива да следва намаляване на енергията за да се канализира огрялата те светлина!?! До преди пълнолунието, това просто като съвпадение, енергията все още беше много силна, макар от около месец да намаляваше постепенно, но не много.
Та нормално е, според мен.

Да, опитай да измериш. Животните са голям помощник в измервателния процес. Децата също. Съблюдавай за промени в поведението, в реациите, в настроението, както и в своето.
Ако имаш Мир, у дома, то значи енергията е добра. Това че нещо е нехармонично, не означава че не може да се промени в обратното, просто от една добра дума, или от една искрена усмивка, от едно "Прощавай!", от "Извинявам се!", от едно "Обичам те!"
Любовта е най-трансформиращата сила в света - хем чисти/приповдига света, хем теб, защото в отговор на Любовта идва Любов.

Много често съм бил свидетел кам съм приповдигнат духовно и как ми се отварят очите/сетивата, как навлизам в четвъртото измерение в слредствие на любов от някой непросветен*, който да преди време бих счел едва ли не за нищожество, поради високомерието ми.
Това си е пак част от Пътя, пак уроци, пак разкритие на истини и осъзнаване на лични заблуди и слепота. Усмивчица

По принцип човек няма нужда да чисти каквото и да, или да се лекува. Абсолютно достатъчно е просто да Люби.
И нека да се знае, че дори и малката любов е голяма. Дари и най-малката добронамереност е доста и върши работа, затова всеки бива да работи с това, което има и то ще му се преумножи в него и за него.
Цитат
4 Защото ще дойде както человек, който, като тръгваше за чужбина, свика своите си слуги, и предаде им имането си.    
15 И едному даде пет таланта, другиму два, а другиму един, всекиму според силата му; и тутакси тръгна.    
16 А този който взе петте таланта, отиде да работи с тех, и направи други пет таланта.    
17 Такожде и този който взе двата, спечели и той други два.    
18 А този който взе единият, отиде та разкопа в земята и скри среброто на господаря си.    
19 След много време идва господарът на тези слуги , и вижда счет с тех.    
20 И дойде този който бе взел петте таланта, донесе други пет таланта, и рече: Господарю, пет таланта ми предаде; ето други пет таланта спечелих над тях.    
21 И рече му господарят му: Добре, рабе добри и верни: на малкото си бил верен, над много ще те поставя: влез в радостта на господаря си.    
22 Дойде и този който бе взел два таланта и рече: Господарю, два таланта ми предаде; ето, други два таланта спечелих върх тех.    
23 Рече му господарът му: Добре, рабе добри и верни; на малкото си бил верен, над много ще те поставя, влез в радостта на господаря си.    
24 Пристъпи и този, който бе взел единият талант и рече: Господарю, знаех те че си человек жесток, че жънеш дето не си сеял, и събираш от дето не си разпръсвал;    
25 и понеже се убоях, отидох та скрих таланта ти в земята; ето, имаш твоето си.    
26 А господарът му отговори и рече му: Рабе лукави и лениви, знаеше че жъна дето не съм посеял, и събирам от дето не съм разпръсвал:    
27 Като е тъй требваше ти да дадеш среброто ми на банкерите, и кога си дойдех да бих взел моето с лихва.    
28 Вземете прочее от него таланта, и дайте го на тогози който има десетте таланта.    
29 Защото на всекиго който има ще му се даде и ще му се преумножи; а от този който нема, и това което има ще се вземе от него.
Активен

"... Защото в (от)даването получаваме и в смъртта се раждаме за Живота Вечен..." св. Франциск от Асизи
Страници:  1 [2]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Пирамидите
Древни цивилизации
bars_i 3 3079 Последна<br />публикация Септември 29, 2010, 00:27:19
от bars_i
Енергията на парите « 1 2 »
Духовни учения
Amica 17 2234 Последна<br />публикация Януари 21, 2011, 21:39:20
от nre
Енергията на часовете
Астрология и нумерология
Турист 0 1089 Последна<br />публикация Април 10, 2011, 12:22:08
от Турист
Пирамидите - космически фарове ?
Любопитни факти
нео нула 1 963 Последна<br />публикация Юли 28, 2011, 17:31:12
от нео нула
Въпрос за прана енергията
Въпроси и отговори
limitless 0 1379 Последна<br />публикация Ноември 25, 2013, 21:09:38
от limitless

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright