Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Анкета
Въпрос: Мислите ли,че сте хора-индиго?
Да,определно! - 31 (55.4%)
Не,не се чувствам така! - 8 (14.3%)
Не мога да определя! - 17 (30.4%)
Общ брой гласове: 49

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Индиго или не?  (Прочетена 2710 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« -: Април 28, 2010, 14:11:34 »

Въпроса е ясен!

Пишете и коментари!
Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #1 -: Април 28, 2010, 16:17:26 »

Рабено, не искам да те разочаровам, но има подобна тема и анкета. Ето я:
    http://indigota.com/index.php?topic=1109.0
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #2 -: Април 28, 2010, 17:01:38 »

ЕЕЕЕ,ама мойто е по-различно сега!
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #3 -: Април 28, 2010, 17:18:36 »

Е, хайде тогава, за да не ти пречупя хатъра, ще кажа няколко приказки тук Усмивчица
    Така..
    1) интуицията ми казва, че съм индиго.
    2) виждала съм си аурата в едно определено състояние, което и аз не знам как да определя. Просто исках да видя цвета на аурата си. Бях в нещо като полусън и се видях в цял ръст с индиго- виолетова аура.
    3) Според моята натална карта съм индиго

Въпреки, че и по 3-те изброени от мен точки, следва, че съм индиго, все още в мен има 1% съмнение, който очаквам да бъде разсеян от Гити Усмивчица Ще чакам тя да си каже последната дума.
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #4 -: Април 28, 2010, 17:24:24 »

Знаеш, че тази дума ще е когато се видим.
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #5 -: Април 28, 2010, 17:29:41 »

Айде и аз искам да се изкажа по собствената ми тема!

Аз не искам да казвам,че съм индиго,защото искам да съм.

Каквото и да съм казвал другаде,истината е,че аз искам да съм индиго.

И за това не се наемам да твърдя нищо.

Що се отнася до интуицията ми-тя ми е дала много примери за това,че съм по-различен от другите.
    Може би единственото ми човешко качество присъщо и на хората около мен,е това,че съм мързелив.Но по често не правя някой неща не от мързел,а от нежелание,а и от невиждане на смисъл.
    В училище съм 50% мързел,останалото нежелание!

Аз не съм успявал да си видя аурата насън,но от бледото сияние,което се засилва всеки ден виждам лилаво сияние.Но отново не се наемам да твърдя нищо.

Що се отнася до голямото его,което демонстрирам на моменти,то е за да прикрия ниското самочувствие,което имам и за мое нещастие завистта,която изпитвам към тези таланти,които ги дават по телевизията!

А според моята натална карта аз съм приличал на кристал.
    Но не мога да си обясня след като кристалите са все усмихнати и щастливи,защо аз съм толкова нещастен на моменти.

И според мен най-добре хората,с които общувам могат да преценят най-добре индиго ли съм или не!
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #6 -: Април 28, 2010, 17:33:05 »

Знаеш, че тази дума ще е когато се видим.

Знам аз Усмивчица Тогава ще си гледаме аурите взаимно Усмивчица
    Активен
    ssacrifice
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 58

• Град: Sofia
  • « Отговор #7 -: Април 28, 2010, 23:26:37 »

Не се чувствам индиго, но много ми се иска да знам каква ми е аурата, да се науча да медитирам и да израстна духовно
    Активен

Горчива Истина няма. Тя е най-сладкото нещо. Да кажете грешките на хората, това не е Истина. Да кажете Доброто на един човек, да!
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #8 -: Април 29, 2010, 11:25:14 »

Аз съм чувал с картофи  Готин 
    ама не индигов чувал, а някакъв друг, някой ден може и да разбера какъв. Пък може и да не разбера
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #9 -: Април 29, 2010, 11:32:29 »

ама не индигов чувал, а някакъв друг, някой ден може и да разбера какъв. Пък може и да не разбера

Това и да го видя с очите си няма да го повярвам Усмивчица Изобщо нямаш излъчване на жълтурче Усмивчица
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #10 -: Април 29, 2010, 12:34:17 »

Това и да го видя с очите си няма да го повярвам Усмивчица Изобщо нямаш излъчване на жълтурче Усмивчица

Май нещо не се разбрахме, жълтурчето беше само за повдигане на настроението. Аз нямам представа какво съм, но ми се струва, че не съм индиго, та остават всички други произволни като възможности.
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #11 -: Юни 28, 2010, 12:15:02 »

Пък аз съм чувал с пияни моркови Хммм Затъпяване На моменти, сериозно! А за индиго... Ами, аз не се чувствам като такова, майка ми казва, че съм, ама... донякъде е права, защото имам някои "индигови" качества. Ама повече приличам на преходно... де да знам
      Пък не съм проверявала в натална карта Усмивчица
    Активен
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #12 -: Юни 28, 2010, 13:29:10 »

А пък леля ви Алдонса, знаеше отдавна, че аурата и е в светло синьо почти тюркоазено, но дори и в розово или охра ми е леко все тая Усмивчица
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    kim
    Гост
    « Отговор #13 -: Юни 28, 2010, 16:08:27 »

Индиго или не. Знаеш ли кой си ти? Осъзнато същество ли си? Знаеш ли колко работа си свършил, и колко още имаш да свършиш? Усещаш ли произхода си и разбираш ли се - ако е не, най-вероятно отговорът е НЕ. Може би в някой друг живот, когато си качил стълбицата...
    Докато работи човек схваща тия неща, не като стигне, не като тръгва, не в крайния резултат, защото няма такъв - и край няма. Ако не знаеш кой си ти, защо ти е да знаеш какъв цвът ти е аурата? Няма и да го разбереш и нито тест, нито мама, нито една книга от онези, които всички цитират до спукване няма да помогне.
    Индиго. Помислете си дали искате да носите този етикет или да бъдете наистина такива, защото много работа се иска - много, много и не във форум, а там навън движейки се през енергии във всякакви форми и твърдост..някои дори много тежки и мачкащи...
    Успех! Усмивчица
    Активен
    itsme
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Просто се заслушай в тишината.

« Отговор #14 -: Май 01, 2011, 13:38:03 »

Здравейте, хора! Искам да споделя и аз някои неща. Осъзнах, че съм индиго и ми е странно от този факт. След като четох доста за "индиго децата", осъзнах, че всъщност чета за себе си. Всичкото това с неразбирането от страна на хората, чувствителността, вглъбеността във всичко и всички, големите творчески възможности и т.н явно означава нещо. Срещам се и общувам с различни хора и някак си усещам тяхната енергия. Понякога това ме убива, товари, а друг път си говоря с някого така, сякаш съм го познавала през целия си живот-с лекота.
    Смятам, че трябва да разбереш кой си и дори нещо повече от това...
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright