Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Ернст Мулдашев в България!  (Прочетена 1317 пъти)
pluton
Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « -: Април 27, 2010, 22:41:07 »

Преди час на летище София пристигна световноизвестният хирург Ернст Мулдашев, който пръв в света присади око . За първи път преди 4 години го видяхме на живо в телевизионен мост по БНТ от Москва, но сега за първи път посещава България. У нас са издадени  7 от 8-те му книги, а последната „Откровенията на хирурга” се очаква всеки момент от българските читатели.

Идва в България с екипа си. Очаква се да консултира и оперира във Военна болница. Нестандартен. Непредсказуем. Не съвсем земен. Сътворил с екипа си – все хора на точните науки – чудотворния си биоматериал Алоплант, с който регенерира тъкани. Така помогнал на повече от 2 милиона незрящи в света да прогледнат, в това число и българи.

БНТ:
    -Събрахте науката с древни послания, стигнахте до места и хора, където се допускат само посветени, какво очаквате да откриете в България?

Ернст Мулдашев:
    -Идвам, защото просто обичам вашите хора. Обичам вашата страна. Сега летяхме от Турция и почувствах много добре разликата в аурата на вашата страна. Аурата ви е топла и на душата й става хубаво. Но вашата страна е забележителна и с това, че тук е живяла Ванга. А Ванга е имала дар от Бога. Вие сте специални хора. И се отличавате с това, че вие, българите, сте сърдечни. Вие имате душа. А сега в целия свят душата изчезва. В това е цялата беда.

Отговорът на хората днес, на предизвикателствата на Вселената, според Ернст Мулдашев, е генериране на положителна енергия.
    Автор: Даниела Кънева

http://bnt.bg/bg/news/view/27269/ernst_muldashev_v_bylgarija
    « Последна редакция: Април 27, 2010, 22:44:52 от indigo » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    "От кого сме произлезли"-Ернст Мулдашев « 1 2 ... 8 9 »
    Книги
    Аэ съм 125 6674 Последна<br />публикация Юни 09, 2010, 13:43:19
    от ssacrifice
    Великият Ернст Мулдашев с мнение за България « 1 2 »
    За България
    Аэ съм 18 5919 Последна<br />публикация Януари 07, 2012, 15:33:41
    от AlienNetwork
    Да изчистим България!!! « 1 2 »
    Инициативи
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso 19 2157 Последна<br />публикация Април 05, 2013, 11:17:42
    от Ru Alfa
    НАПРЕД НАРОДЕ ИДВА ВЕЛИКИЯТ ЕРНСТ МУЛДАШЕВ
    Обща тематика
    Иван 0 620 Последна<br />публикация Декември 19, 2012, 03:51:57
    от Иван
    Всяка неделя - Ернст Мулдашев
    Видео клипове
    Release the GooD :) 0 791 Последна<br />публикация Януари 10, 2013, 18:58:47
    от Release the GooD :)

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright